Zoznam najlepších lukostreľníc v St. George, Utah

Väčšina štátov má zákony o lukostreľbe, ktoré lukostrelcom sťažujú praktizovanie ich športu doma alebo dokonca na ich vlastnom pozemku. Našťastie sa vo väčšine miest a obcí objavili lukostreľnice, aby vyriešili práve tento problém.

Ak žijete v St. George v Utahu a hľadáte miesto, kde by ste si mohli precvičiť streľbu na terč, tento článok poskytuje niekoľko dobrých lokalít, kde nájdete miesto na streľbu a komunitu lukostreleckých fanatikov.

Lukostreľba TNT

TNT Archery si nárokuje titul „Proshop pre lukostreľbu v južnom Utahu“ a jej patróni s tým nesúhlasia.

Obchod/sortiment má štyri hviezdičky z piatich v recenziách Google a štyri a pol na svojej stránke na Facebooku.

Recenzie sú zaslúžené a sú väčšinou výsledkom láskavého a informovaného majiteľa Terryho Becka.

Je jasné, že Terry nezačal obchod, aby sa stal obchodným magnátom alebo aby zarobil stohy peňazí, ale aby sa podelil o svoje znalosti lukostreľby a vytvoril príjemné prostredie pre každého, kto má záujem strieľať z luku.

Jeho schopnosti sa neobmedzujú len na samotný šport.

Terry má encyklopedické znalosti o všetkom najlepšom vybavení pre každý typ lukostrelca a zvyčajne má dobre zásobený inventár, takže každý, kto príde do TNT Archery, môže nájsť to najlepšie z výbavy a príslušenstva.

TNT ponúka také obľúbené lukostrelecké značky ako Hoyt, Bowtech, Diamond, Octane, Easton a ďalšie.

Ak ste spokojní so svojím nastavením a hľadáte len zábavné miesto na natáčanie v zimných mesiacoch alebo počas obedňajšej prestávky, TNT Archery vám to môže tiež poskytnúť.

Ich krytá strelnica je priestranným a bezpečným prostredím pre lukostrelcov všetkých vekových kategórií a úrovní zručností.

Rozumný poplatok TNT vo výške 10 USD za hodinu je k dispozícii od pondelka do piatku od 10:00 do 20:00.

Ak vyskúšate rozsah a rozhodnete sa, že chcete stráviť viac času v prostredí, TNT má viacero možností pre sociálneho lukostrelca.

Každý lukostrelec sa môže zapojiť do jednej z TNT líg v krytej lukostreľbe, kde môžete získať prístup k priateľskej komunite a dokonca aj hodnotné ceny za víťazstvo v ligových súťažiach.

  Sú zložené luky v New Yorku legálne?

Ak uprednostňujete účasť v športe ako súčasť tímu, TNT organizuje Ligu párov, kde partneri môžu spolupracovať na získavaní bodov.

Pre tých, ktorí sa chcú viac venovať lovu alebo len radšej strieľajú na realistickejší cieľ, je k dispozícii 3-D streľba, ako aj sprievodná liga.

Stručne povedané, TNT ponúka v podstate akýkoľvek druh lukostreľby alebo lukostreľby, na ktorú si spomeniete, čo z nej robí jednu z najlepších lukostreľníc v St. George v Utahu, spolu s jej informovaným a priateľským personálom.

RedRock Bowmen a športový park v južnom Utahu

Len kúsok od St. George leží Hurricane, Utah.

Napriek svojmu znepokojivému názvu je Hurikán skvelým miestom, kde sa môžete vydať na rekreačnú zábavu, vrátane lukostreľby.

RedRock Bowmen je lukostrelecký klub s vonkajším streleckým klubom/strelnicou, ktorý sa nachádza v južnom Utahu Shooting Sports Park.

Lukostrelecký klub existuje od roku 2007 a odvtedy spolupracuje so športovým parkom v južnom Utahu, aby poskytol skvelé vonkajšie miesto pre miestnych lukostrelcov a ich rodiny.

Ak žijete v tejto oblasti, najlepší spôsob, ako využiť toto skvelé miesto na natáčanie, je stať sa členom.

Aby sa lukostrelci mohli stať členom, musia zaplatiť ročný pracovný poplatok za individuálne členstvo vo výške 70 USD alebo poplatok za členstvo v pracovnej rodine, ktorý je 85 USD.

Členovia si musia svoje miesto zarobiť aj účasťou na jednom pracovnom dni v roku alebo zaplatením ďalších 20 dolárov, aby sa zachoval rozsah.

Môže sa to zdať ako vysoký poplatok, ale väčšina lukostrelcov v tejto oblasti považuje za úplný prístup k strelnici.

Členovia môžu využívať rozsah zadarmo, kedykoľvek sa rozhodnú, zatiaľ čo nečlenovia k nemu majú prístup iba každú druhú a štvrtú sobotu v mesiaci za vstupný poplatok 5 USD.

Ďalšou výhodou poskytovanou len členom sú znížené sadzby za 3-D podujatia organizované klubom.

Zatiaľ čo nečlenovia platia za tieto podujatia 15 USD, členom sa účtuje iba 10 USD.

Ak sa zúčastníte jedného z podujatí 3D lukostreľby klubu RedRock Bowmen Archery Club, budete mať možnosť strieľať na obrovské množstvo kvalitných cieľov, z ktorých 58 je Rhinehart.

  Nosia teplovzdušné balóny padáky?

Väčšina z týchto cieľov bude k dispozícii na uvoľnenejších „zábavných fotografiách“, ako aj na formálnych 3-D podujatiach.

Netreba dodávať, že RedRock Bowmen Archery Club je ideálnym miestom na účasť v lukostreľbe a zároveň zostáva v kontakte s krásnou prírodou južného Utahu.

Humphriesova lukostreľba

Humphries Archery v Payson, Utah, leží ďaleko od oblasti St. George, ale cesta na sever stojí za to nájsť tento profesionálny obchod a lukostrelnicu.

Rovnako ako TNT majú široký výber toho najkvalitnejšieho lukostreleckého vybavenia, vrátane Hoyt, Bowtech, Mathews, Elite, Diamond, Mission, Bear, Gold Tip, Easton a mnohých ďalších.

Hoci nie sú takí mami a pop ako TNT, ich zamestnanci sú stále odborníkmi v lukostreľbe a výstroji.

Ako profesionálny obchod majú vedomostnú základňu a zdroje na pomoc každému lukostrelcovi s akýmkoľvek problémom alebo otázkou, ktorú môžu mať.

Humphries Archery je vhodná aj pre deti, so špecializovanou strelnicou len pre mládež okrem strelnice pre dospelých a pokročilých lukostrelcov, ktorá meria celkovo až 30 yardov.

Priestor a zamestnanci sú neuveriteľne všestranní.

Patróni si môžu prenajať celý priestor na firemné akcie, narodeninové oslavy, či akúkoľvek akciu pre veľkú skupinu ľudí.

Častí zákazníci môžu využiť zábavné aktivity, ktoré ponúka Humphries Archery, ako sú podujatia TechnoHunt, skupinové aktivity skautov a rôzne triedy vrátane tried odznakov za zásluhy.

Humphries Archery je profesionálny obchod už viac ako 15 rokov a vie, ako sa postarať o svoju komunitu.

Dokonca sa rozšírili po celom Utahu a otvorili tri rôzne miesta v severnom Utahu, aby rozšírili svoju komunitu a slúžili vášnivejším lukostrelcom.

Ich pobočka Payson si viedla dobre a získala 4,2 hviezdičky v recenziách Google.

Ak bývate v okolí alebo len prechádzate, odporúčam stráviť nejaký čas v ich zariadení, ktoré je otvorené od utorka do soboty od 10. do 19. hodiny, v sobotu do 17. hodiny.

  Rybolov na ľade v blízkosti Madison, Wisconsin

Lukostreľba Stickflipper

Ak ste blízko Humphries Archery v severnom Utahu, mali by ste navštíviť aj Stickflipper Archery v Lake Shore.

Stickflipper je ďalší dobre hodnotený pro-shop a lukostrelecký sortiment, ktorého zamestnanci majú viac ako 35-ročné skúsenosti v lukostreľbe.

Obchod a sortiment založilo lukostrelecké trio Rick Valdez, Shane Smith a Clint West na jar roku 2010.

Ich obchod a krytý sortiment sa nachádzajú v budove s rozlohou 6 500 štvorcových stôp, ktorá ponúka dostatok priestoru pre všetky druhy lukostreľby.

Medzi ich skúsenosťami a výberom lukov Bear (ktorý je najväčší v štáte) väčšina zákazníkov odchádza spokojných.

Ich vnútorný dostrel pokrýva vzdialenosť 35 yardov, pričom koniec je posiaty kvalitnými 3-D terčmi na streľbu.

Stickflipper, ktorý posúva 3D lukostreľbu o krok ďalej, ponúka aj cieľový systém Big Shot, ktorý prirovnáva vaše strely na cieľ k ich pozíciám na rôznych zvieratách, ako sú losy, belorítky a dokonca aj niekoľko afrických zvierat.

Stickflipper je jedinečný tým, že má vnútorný aj vonkajší dosah, pričom ten druhý meria až 100 yardov.

Je pravdepodobné, že ak sem prídete, budete sa chcieť stať členom. A našťastie túto možnosť ponúkajú.

Ako člen majú lukostrelci prístup na vonkajšiu strelnicu vždy, keď je pekné počasie.

Nečlenovia majú prístup k strelniciam počas bežnej prevádzkovej doby Stickflipper, ktorá je od pondelka do štvrtka od 6:00 do 21:30 a v sobotu od 12:00 do 17:00.

Stickflipper je tiež skvelým dostrelom pre lukostrelcov s obmedzeným rozpočtom, pričom účtuje len 5 USD za strelca za papierové a vonkajšie terče a 10 USD za streľbu pomocou systému Big Shot a 3-D terčov.

Streľba z lukov a šípov na akomkoľvek mieste je zábavná a obohacujúca činnosť, ale možnosť robiť to v kvalitnom rozsahu vždy exponenciálne pozdvihne zážitok.

Ak ste ešte nikdy nestrieľali na lukostreľnici, ktorákoľvek z týchto štyroch možností by bola skvelým úvodom do komunity pestovania lukostreľníc.

Ak chcete nájsť viac najlepších lukostreľníc v krajine, pozrite si môj úplný zoznam.