Zoznam najlepších lukostreľníc v San Franciscu

San Francisco v Kalifornii, ktoré sa nachádza na pobreží, sa môže pochváliť mnohými rôznymi atrakciami a môže byť trochu ťažké orientovať sa, najmä pre lukostrelca.

Aj keď je San Francisco najznámejšie pre svoje jedlo a pamiatky, ponúka tiež širokú škálu rôznych miest, kde môžu lukostrelci strieľať. Či už ste zo San Francisca alebo z mesta, zaručene si užijete širokú škálu pohoria a zároveň sa vydáte na nádherné pobrežie severnej Kalifornie. Tento článok poskytuje niektoré z najlepších lukostreleckých strelníc v oblasti San Francisca, aby mohol viesť lukostrelca, ktorý má nutkanie strieľať.

Spomedzi mnohých radov ponúkaných v San Franciscu som zúžil niektoré z najlepších radov na zoznam piatich najlepších.

Je z čoho vyberať a všetky tieto oblasti boli hodnotené ako skvelé miesta na lukostreľbu, keď ste dole v oblasti San Francisco Bay Area. Ale namiesto toho, aby ste sa pozerali na stovky recenzií na Yelpe a stále ste sa strácali v tom, do ktorého rozsahu by ste chceli ísť, tento zoznam poskytne zhustený špecifický popis týchto rozsahov, ktorý vám uľahčí rozhodovanie o tom, ktorý rozsah byť ten pravý pre vás počas vášho pobytu v San Franciscu.

1. Lukostreľba v parku Golden Gate

Golden Gate Park je veľmi veľký a je tu aj veľké lukostrelecké ihrisko. Golden Gate Park’s Archery Field sa nachádza na Fulton Street, medzi 45. a 46. ulicou, nachádza sa v parku Golden Gate, ale s mierne zastrčeným dojmom.

Strelnica je bezplatná a otvorená pre verejnosť a pre tých, ktorí si potrebujú požičať lukostrelecké vybavenie, je k dispozícii SF Lukostreľba nie je príliš ďaleko. Všetko potrebné vybavenie sa pohybuje okolo 30 dolárov.

Pre tých, ktorí majú záujem naučiť sa lukostreľbu, sa v utorok a štvrtok konajú kurzy lukostreľby pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Tieto triedy sú poskytované prostredníctvom City College of San Francisco, kde je prítomný aj licencovaný inštruktor.

K dispozícii je asi desať terčov, čo môže niekedy spôsobiť, že bude trochu čakanie na použitie jedného a trochu preplnené. A bohužiaľ kvôli opotrebovaniu balíky nie sú v najlepšom stave, ale stále sa považujú za použiteľné.

  Ako postaviť jednoduchú vonkajšiu sprchu mimo siete

Okolo je tiež veľa kríkov a je to verejná oblasť s množstvom ďalších ľudí, ktorí využívajú strelnicu, takže buďte opatrní, kde strieľate. Rozsah je však úplne zadarmo a nie je potrebná rezervácia!

Golden Gate Park sa nachádza priamo oproti oceánu a môže poskytnúť veľmi krásny výhľad pre tých, ktorí by chceli zažiť pobrežný vzduch a scenériu pri lukostreľbe v parku Golden Gate. Takže keď sa budete prechádzať po iných atrakciách v Golden Gate Parku, prečo sa nezastaviť aj na Archery Field?

2. San Francisco Archers Range

The San Francisco Archers je nezisková organizácia, ktorá podporuje a ponúka mnoho rôznych služieb pre lukostrelcov v oblasti San Francisca. Ponúkajú niekoľko rôznych rozsahov pre ľudí všetkých vekových kategórií a úrovní skúseností s lukostreľbou. Pohoria sa nachádzajú smerom k oblasti Pacifica a ich nájdenie môže byť trochu zložité, preto sú trasy uvedené konkrétne sfarchers.org

Môžete sa stať členom San Francisco Archers a využívať strelnice zadarmo, alebo pre širokú verejnosť je poplatok 5 USD pre dospelých, zatiaľ čo deti do 13 rokov sú zadarmo. Na výber je päť rozsahov, jeden na cvičenie, jeden pre deti a ďalšie tri založené na rôznych úrovniach lukostreľby.

Červená je najťažší rozsah poľa, vrátane mnohých typov prekážok a umiestnených na kopci sa neodporúča tým, ktorí majú problémy s obchádzaním.

Rozsah bieleho poľa je jednoduchší rozsah úrovní, takže tým, ktorí by si chceli vyskúšať streľbu na strelnici, odporúčame, aby si najskôr vyskúšali túto strelnicu.

Rozsah modrého poľa je cieľový rozsah, špeciálne vyrobené na nácvik streľby na terč na veľkú vzdialenosť.

Bezplatné kurzy sú ponúkané každú 1. a 3. nedeľu v mesiaci, okrem špecializovaných kurzov pre deti a dospelých, ktoré sa konajú každú sobotu, s poplatkom približne 10 až 15 USD za každú špecializovanú triedu. Zariadenie je k dispozícii na prenájom.

Tento rad je vhodný pre rodiny s deťmi a je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú trochu rozmanitejší a jedinečne detailnejší rozsah, než je bežné miesto na lukostreľbu.

  Čo drží pohromade snehovú guľu alebo snehuliaka?

3. Pohorie Redwood Bowmen Range

Redwood Bowmen Range je klub členov lukostreľby, ktorý vlastní veľkú, priestrannú lukostrelnicu dostupnú aj pre verejnosť. Rozsah sa nachádza v blízkosti Oakland, ktorá môže trvať asi 30 až 45 minút jazdy v závislosti od premávky, ale stále stojí za to! Strelnica a klubovňa majú príjemnú rustikálnu príchuť a tri ponúkané strelnice majú dostatok priestoru a veľa cieľov.

Strelnice majú veľa prekážok a členovia klubu ponúkajú kurzy pre začiatočníkov pre tých, ktorí majú záujem vyskúšať si lukostreľbu. Pre širokú verejnosť je vstupné 5 dolárov a vybavenie sa bohužiaľ neprenajíma.

Redwood Bowmen Range tiež ponúka mnoho podujatí a prestreliek, do ktorých sa môže zapojiť aj lukostrelecká komunita, a hovorí sa, že sú hitom! Okrem toho, pre tých, ktorí sú tvrdými lukostrelcami, ak sa stanete členom, existuje veľa aktivít, ako je „Target Talk“ alebo rôzne stretnutia správnej rady vrátane „domáceho jedla“.

Ak hľadáte blízku lukostreleckú komunitu s vášňou pre lukostreľbu, ako je tá vaša, už nehľadajte!

Keďže sa pohorie nachádza v kopcoch Oaklandu, mnohí ľudia hovoria, že pohorie je veľmi krásne, s množstvom stromov a kopcov. Pre tých, ktorí si chcú počas natáčania užiť krásnu kalifornskú scenériu, bude táto strelnica skvelou možnosťou, kde sa zastaviť.

4. Ohlone Lukostreľba

Existujú rôzne lukostrelecké kluby pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť svoje lukostrelecké zručnosti a majú exkluzívnejšiu atmosféru na precvičovanie lukostreľby. Ohlone Archery je súkromný lukostrelecký klub pre dospelých, ktorý je exkluzívny len pre jeho členov.

Bol pomenovaný ako pocta Indiánom z Ohlone, ktorí kedysi žili na pobreží centrálnej Kalifornie a boli známi svojimi schopnosťami v lukostreľbe. Sortiment sa nachádza v Oblasť San Leandroasi 45 minút jazdy od centrálnej oblasti San Francisca.

Ohlone je otvorený len pre členov, takže ak sa chcete pripojiť k členstvu, musíte absolvovať lekciu pre začiatočníkov za 35 USD a odtiaľ je členstvo 55 USD mesačne. Vybavenie je možné zakúpiť prostredníctvom značky s názvom „On Target“, ktorú je možné zakúpiť v ich sortimente.

  Čo si obliecť na psích záprahoch, aby ste boli dokonale pohodlný

Majú exkluzívne vlastné vnútorné ihrisko, ako aj nepretržité lekcie pre členov, program pre mládež aj dospelých. Organizujú špecializované, špecifické hodiny a dokonca majú súťaže. Členstvo v Ohlone je súkromnou, exkluzívnou skúsenosťou, ktorá môže splniť vaše túžby stať sa profesionálnejším, špeciálne vyškoleným lukostrelcom.

5. Pacifica Lukostreľba

Pacifica Archery je lukostreľba pre obchod so sídlom v Daly City, ktorý je vzdialený len 20 minút jazdy od hlavného mesta San Francisco. Ponúkajú široký výber služieb, ako aj vybavenia, vrátane nákupu a prenájmu vybavenia, krytého sortimentu a sortimentu tried!

V rámci svojich služieb ponúkajú kompletné opravy lukov a iného vybavenia v predajni. Ponúkajú tiež vlastnú službu šípov a tetivy a sú k dispozícii pre skupinové večierky a iné udalosti, ktoré chcú organizovať lukostreľbu ako udalosť.

Za lekciu pre začiatočníkov je cena 50 USD za hodinu pre dospelých a 25 USD za program lukostreľby pre mladých. Poplatok za používanie streleckých dráh je 15 USD za hodinu a niektoré večierky a podujatia sú účtované až 500 USD až do desiatich strelcov. Cena za prenájom vybavenia je 10 USD.

Okrem lekcií je pre záujemcov o súťažnú lukostreľbu v ponuke niekoľko streleckých líg, ktorých sa môžete zúčastniť po celý rok. Majú tiež lukostrelecký seminár, ak by ste si chceli rozšíriť svoje vedomosti a zručnosti v lukostreľbe!

Pacifica Archery ponúka široký sortiment potrieb a služieb pre lukostreľbu, takže ak potrebujete niečo súvisiace s lukostreľbou, Pacifica je to pravé miesto pre vás!

A týchto päť nepokrýva ani POLOVICU z počtu lukostreľníc, ktoré sú v oblasti San Francisco Bay Area! Sú však jedny z najlepších a vyhovujú potrebám každého typu lukostrelca, či už začiatočníka alebo profesionála, outdoorového typu alebo indoorového typu.

San Francisco má strelnice, na ktoré budete vy a vaši priatelia alebo rodina strieľať! Zapíšte si to na zoznam miest, kam ísť pri ďalšej návšteve San Francisca a šťastnú streľbu!

Ak chcete nájsť viac najlepších lukostreľníc v krajine, pozrite si môj úplný zoznam.