Zoznam najlepších lukostreľníc v oblasti San Antonia

Dobrý deň, všetci! Počúvajte toto, Texas je domovom mnohých skutočne skvelých lukostreľníc. Vzhľadom na to, že štát je obrovský a má veľa priestoru pre lukostreľnice, vnútorné aj vonkajšie, svet lukostreľby je stále pôsobivý.

Rovnako ako početné skvelé miesta na grilovanie, z ktorých si môžete vybrať, existuje toľko úžasných lukostreľníc, takže môže byť určite ťažké vybrať si len jednu z nich.

Pretože v Texase môže byť naozaj horúco, je tu množstvo pekne klimatizovaných vnútorných výbehov, ale má aj niekoľko skutočne pekných vonkajších výbehov pre časy, keď si chcete užiť krásu texaskej prírody!

A kvôli veľkému množstvu lukostreľníc, ktoré sa nachádzajú v Texase, najmä v San Antoniu, som zostavil špeciálny zoznam 10 najlepších lukostreľníc v oblasti San Antonio!

Ak to použijete ako sprievodcu, môžete sa zorientovať v oblasti San Antonio a zastaviť sa na niektorých z najlepších lukostreľníc v okolí! Môžete dokonca vyskúšať lukostreľbu!

Takže ak bývate v San Antoniu alebo sa tu len zastavíte na návštevu, určite sa zastavte pri týchto skrytých skvostoch, ktoré na vás čakajú a strieľate!

1. Vikingská lukostreľba

Viking Archery je rodinný podnik, ktorý vlastní profesionálny obchod, ako aj sortiment, ktorý členov komunity naučí umeniu lukostreľby. Tento rodinný podnik, ktorý sa nachádza v Canyon Lake, uspokojuje všetky potreby v oblasti lukostreľby Texas Hill County a je hrdý na to, že môže hostiť aj programy JOAD.

Vlastnia nielen profesionálny obchod, ale aj vnútornú a vonkajšiu lukostreľnicu s plochými aj 3-D terčmi na cvičenie. V určitých obdobiach mesiaca vyučujú triedy pre deti aj dospelých a organizujú mnohé špeciálne akcie, ako sú rozstrely a turnaje.

2. Lukostrelecké bitky

Lukostrelecké bitky nie sú nevyhnutne najvážnejším lukostreleckým miestom v Texase, ale určite sú zábavné! Archery Battles je zariadenie, ktoré sa špecializuje na nedávno populárny šport, arrow tag, kde protivníci hrajú určité hry a strieľajú sa navzájom šípmi, ktoré majú chránený penový koniec, aby sa minimalizovala bolesť.

  Najlepšie zlaňovacie stavebné postroje

Podobne ako pri paintballe, existuje veľa hier, ktoré sa dajú hrať a všetci súperi dostávajú náležitú ochranu očí a hlavy. Archery Battles sa nachádza v Austine, San Antoniu a Waco a je skvelým miestom pre narodeninové oslavy, firemné akcie a zábavu s priateľmi a rodinou!

3. Leading Edge Lukostreľba

Leading Edge Archery, ktorá sa nachádza v Boerne v Texase, je profesionálny obchod a indoorová strelnica, ktorá je „pre serióznych lovcov a strelcov“. Takže ak ste serióznejší typ lukostreľby, Leading Edge Archery poskytuje všetko vybavenie, inštrukcie a prax, aké by ste si kedy mohli priať!

Vnútorná strelnica na mieste je veľmi veľká, s viac ako 10 dráhami na streľbu a denný poplatok za strelnicu je len 10 dolárov! Usporadúvajú tiež množstvo streleckých líg a turnajov vrátane hendikepovej ligy. K dispozícii je aj prenájom vybavenia, ktoré nájdete za asistencie ochotného personálu!

4. Miesto na snímanie

A Place to Shoot je obchod so zbraňami a strelnica, ktorá zahŕňa aj lukostrelecké vybavenie a strelnicu! A Place to Shoot sa nachádza v samom San Antoniu a má všetko vybavenie pre ozbrojencov aj lukostrelcov!

A hoci je na A Place to Shoot oveľa viac strelníc ako lukostreleckých strelníc, stále majú peknú krytú strelnicu s penovými terčmi na 20, 30 a 40 yardov! Vstupné na lukostreľnicu je 10 dolárov a počíta sa na celý deň. Získate miesto na strelnici, ako aj držiaky na šípy a závesy na luky!

5. Buck & Doe’s Mercantile

Buck & Doe’s je ďalší obchod so zbraňami a lukostreľbou. Ak náhodou fušujete do pištolí aj z lukov, potom je Buck & Doe’s Mercantile tým najlepším miestom pre vás! Buck & Doe’s, ktorý sa nachádza v samom San Antoniu, je rodinným centrom, kde si môžete precvičiť veci, ktoré máte radi!

Ich vnútorný dosah je 12 dráh, pričom každý terč je umiestnený vo vzdialenosti 20 yardov. Poskytujú výučbu pre začínajúcich lukostrelcov, ako aj organizujú strelecké ligy a turnaje pre strelcov a lukostrelcov. Majú tiež časy, keď môžete strieľať na 3D terče v životnej veľkosti a zmeniť tempo!

  Najlepšie kempingové stany pre 2-3 osoby

6. Gassmanova lukostreľba a vzduchovky

Zo San Antonia k vám prichádza rodinná rodinná spoločnosť Gassman’s Archery and Air Rifles. Tento profesionálny obchod založil Arch Gassman v roku 1934 a odvtedy sa v rodine dedí. Zatiaľ čo obchod je primárne zameraný na lukostrelcov, ponúkajú aj množstvo vzduchových pušiek.

Majú krásne klimatizovanú vnútornú strelnicu, kde si môžete ísť zacvičiť alebo sa od profesionálov naučiť strieľať z luku ako olympionik. Gassman’s Archery sa pýšia výnimočným zákazníckym servisom a sľubujú, že ak do ich obchodu prídete s rodinou, nebudete sklamaní!

7. Výcvikové stredisko lukostreľby – Austin JOAD Archers

Teraz po ceste zo San Antonia do Austinu, jedným z najlepších miest pre mladistvých a deti, kde sa môžu učiť lukostreľbu, je školiace stredisko pre lukostreľbu pre Austin’s JOAD Archers. Toto je vzdelávacie centrum pre deti, ktoré majú záujem zapojiť sa do programu JOAD alebo do programu rozvoja juniorskej olympijskej lukostreľby.

Ponúkajú širokú škálu kurzov pre mladých lukostrelcov a majú úžasné zariadenia vrátane krytej a vonkajšej strelnice. Vnútorná strelnica je krásna, s kapacitou 10 lukostrelcov a terče sú od 9m do 18m.

Vonkajšia strelnica má kapacitu 40 lukostrelcov s terčmi do 70 m a má až 10 súťažných terčov.

8. Austinský lukostrelecký klub

Austin Archery Club, ktorý sa tiež nachádza v Austine, je neziskový lukostrelecký klub, ktorý uspokojuje potreby svojich členov v oblasti lukostreľby a zameriava sa na podporu lásky k lukostreľbe na terč v kruhu lukostrelcov. Sú veľmi otvorení hosťom, ktorí sa môžu zúčastniť všetkých klubových podujatí, pokiaľ ich sprevádza člen.

Areál klubu je veľmi veľký, s veľkou trasou/kurzom Bowhunters a kurzom poľnej lukostreľby, ako aj menším statickým ihriskom. Ak nejakého člena poznáte alebo sa chcete stať členom, budete vedieť, že každý sa k vám bude správať, akoby ste boli súčasťou ich rodiny!

  Zoznam najlepších lukostreľníc v Seattli, Washington

9. Archers Haven

Vráťme sa do Canyon Lake, TX, Archers Haven je ďalší rodinný lukostrelecký klub, ktorý má veľa súťažných tímov a streleckých líg. Usporadúvajú širokú škálu rôznych klubových podujatí a dokonca poskytujú špeciálne členstvo pre tých, ktorí sú v aktívnej službe, a ich rodiny!

Majú vonkajšie ihrisko s plochým terčom a možnosťou 3D terča a rôzne súťaže, ktoré sú k dispozícii, sú veľmi vhodné pre deti a rodiny, takže viete, že ak by ste sa pridali k tomuto klubu, klub by sa o vás a vašu rodinu skvele postaral!

10. Mesquite Lukostreľba

A nakoniec, keď sa vrátime späť do krásneho San Antonia, Mesquite Archery je posledným profesionálnym obchodom, o ktorom dnes budeme hovoriť. Predajňa má špecializovaný tím technikov, ktorí budú s každým zákazníkom pracovať individuálne tak, aby boli jeho potreby správne uspokojené a mali pocit, že dostanú to, čo chcú.

Obchod má tiež 10-dráhový, 20-yardový krytý rozsah, na ktorom si môžete vyskúšať svoje nové vybavenie! Predávajú každý typ luku, ktorý človek pozná, a poskytujú vlastné úpravy a opravy! Ak sa rozhodnete zastaviť v Mesquite Archery, aby ste si dali ďalší skvelý luk, zaručene odídete opäť spokojní!

Takže to je všetko zoznam 10 najlepších lukostreľníc v oblasti San Antonio!

Existuje množstvo skvelých sérií, z ktorých si môžete vybrať, ale sľubujem, že existuje niečo, čo bude vyhovovať vašim očakávaniam a potrebám lukostreľby, či už ide o lov s lukom, učenie sa od začiatku alebo nákup skvelého nového luku!

Takže kamkoľvek sa rozhodnete ísť, budete mať čas svojho života a zažijete potrebný kvalitný čas so sebou a so svojím lukom! (okrem vašej polovičky, rodiny a/alebo priateľov!)

Ďakujem za prečítanie a Šťastnú streľbu!

Ak chcete nájsť viac najlepších lukostreľníc v krajine, pozrite si môj úplný zoznam.