Zoznam najlepších lukostreľníc v oblasti Houstonu

Texas je jedným z najväčších štátov v Spojených štátoch s množstvom vecí, ktoré treba robiť. Je známe grilovaním, veľkým množstvom prírodných parkov a historických pamiatok.

Keďže štát je taký veľký, môže sa zdať zrejmé, že je tu toho veľa, čo treba urobiť, a keď si človek spomenie na Texas, viete, že v Texase je všetko väčšie.

Houston má špeciálnu povesť aj tým, že je jedným z najlepších miest na zastavenie v Texase.

Je známe množstvom vesmírneho výskumu, ktorý sa tam deje („Houston, mali sme problém,“) pre lahodné morské plody, ktoré sú tak čerstvo dostupné z pobrežia v oblasti Houstonu, a množstvo zábavy a miest na vidieť a ísť, noc a deň.

Okrem všetkých týchto úžasných vecí, ktoré môžete v Houstone robiť, je tu tiež veľa miest, kam môžu lukostrelci ísť a zdokonaľovať svoje zručnosti, alebo ak máte pocit, že potrebujete opraviť lukostreľbu, existuje veľa strelníc a palíc, ktoré môžete sa odvážiť.

A keďže je v Texase všetko väčšie, možností na výber je tiež neúrekom a oblasť Houstonu sa hemží miestami, kde sa môže zanietený lukostrelec zastaviť.

Zostavil som zoznam niektorých z najlepších lukostreleckých strelníc v oblasti Houstonu, takže ak sa zastavíte v oblasti Houston a máte chuť na streľbu, alebo si len chcete prvýkrát vyskúšať lukostreľbu čas, potom by sa vám mohol hodiť tento zoznam 10 najlepších lukostreľníc v Houstone!

1. X10 Lukostreľba

Nachádza sa v juhozápadný Houston, Lukostreľba X10 je skvelým miestom pre lukostrelcov všetkých vekových kategórií a skúseností, či už ste začiatočník alebo profík. Má 10-dráhovú lukostreľnicu s možnosťou prenájmu vybavenia za 10 USD na hodinu a prenájom dráhy za ďalších 10 USD na hodinu.

Nikdy predtým nedržal luk? Nová lukostrelecká orientácia je každú sobotu a nedeľu a je poskytovaná za poplatok 25 USD. Vybavenie je tiež možné zakúpiť v ich profesionálnom obchode, ktorý sa nachádza na strelnici.

Ak hľadáte viac vzdelania a chcete sa zaviazať k vzdelávaciemu programu, X10 Archery ponúka aj program pre dospelých a mládež, ako aj členstvo pre tých, ktorí chcú byť súčasťou komunity X10 Archery.

  Sú ulice Side-by-Sides v Missouri legálne?

2. Lekcie lukostreľby v Houstone a dostrel

Lekcie lukostreľby v Houstone sa nachádza na západnej strane Houstonu a je to rad, ktorý sa špecializuje na poskytovanie lekcií pre deti aj dospelých, už od 6 rokov.

Ich špičkový inštruktor, James Loesch, má certifikát USA Archery a všetci zákazníci ho a jeho posádku milujú! Existuje toľko nadšených recenzií o kvalite hodín v Houston Archery.

A niečo naozaj pekné na sortimente je, že ak sa prihlásite na lekciu, nemusíte si so sebou nosiť vybavenie! Všetko vybavenie je zahrnuté v pôvodnej cene lekcie.

3. Lukostreľba v západnom Houstone

Lukostreľba v západnom Houstone je profesionálny obchod / lukostreľba, o ktorej sa hovorí, že je najväčšia na svete oblasť Houstonu! Rozsah je 19 dráh a je dlhý až 30 yardov!

Všeobecné vstupné pre dospelých je 10 USD za celodenný vstup a deti mladšie ako 12 rokov sú povolené za poplatok 5 USD. Ak si nakoniec prinesiete kušu, cena je 15 dolárov na osobu.

Ak si chcete kúpiť vlastné vybavenie, potom má West Houston Archery úžasný profesionálny obchod s profesionálmi, ktorí vám pomôžu nájsť ten najlepší luk!

4. Triple Edge Lukostreľba

Chcete nájsť miesto, kde môžete strieľať z kuše, ako aj z bežného spätného luku? Triple Edge Lukostreľba je to miesto pre vás.

Triple Edge sa nachádza v Dayton, Texasčo by z toho mohlo byť trochu jazda, ale stojí to za to.

Triple Edge má obchod s lukostreľbou, kde si môžete kúpiť bežný luk aj kušu. Keďže sa kuše často považujú za zbraň, na ktorú musíte mať licenciu, obchody, ktoré predávajú kuše a ponúkajú streľbu z diaľky, sú zriedkavejšie.

Takže či už ste tvrdohlavý kuša, alebo máte radi len obyčajné luky, možno budete chcieť vyskúšať rad na Triple Edge.

5. Saddle River Range

Ak máte radi zbrane aj luky, možno budete chcieť vyskúšať Saddle River Range. Saddle River Range ponúka pôsobivú zbierku potrieb pre zbrane a lukostreľbu s vyškolenými profesionálmi a inštruktormi pre oboch.

  7 kreatívnych spôsobov, ako stíšiť generátor vo vašej kabíne

Predajňa sa nachádza v Conroe, a rozsah je veľký 20-dráhový priestor, ktorý je otvorený pre verejnosť 7 dní v týždni. Vstupné je 12 USD na osobu a prenájom vybavenia je 17 USD na osobu.

Ponúkajú množstvo rôznych typov lukostreľby, ako je 3D lukostreľba, lukostreľba a liga v lukostreľbe. Každý piatok večer ponúkajú aj skupinovú lekciu pre začiatočníkov za cenu 30 USD na osobu.

6. Buffalo Field Archery Club

Buffalo Field Archery Club je dobrovoľnícka, nezisková organizácia so sídlom v severozápadný Houston oblasť, ktorá je otvorená pre verejnosť a poskytuje širokú škálu strelníc a kurzov pre každý typ lukostrelca.

Na výber sú štyri vonkajšie lukostrelecké strelnice, 3D lukostrelnica, cvičná strelnica, poľná strelnica a svetová lukostrelnica.

V sobotu sú výbehy pre verejnosť k dispozícii úplne zadarmo od 8. do 12. hodiny a zvyšok času na výbehy je pre členov k dispozícii od úsvitu do súmraku.

Ak hľadáte širokú škálu sortimentov, z ktorých si môžete vybrať, a komunitu, s ktorou by ste sa mohli spojiť a zároveň si užívať váš obľúbený šport, skúste sa stať členom klubu Buffalo Field Archery Club!

7. Texaská lukostreľba

Texaská lukostreľba je lukostrelnica a obchod nachádzajúci sa v Spring, Texasktorá sa môže pochváliť širokým výberom rôznych typov sálovej lukostreľby, z ktorých si môžete vybrať.

Na svojom určenom mieste majú rozsah ladenia/testovania, rozsah 20 yardov, 40 yardov a 50 yardov. Ponúkajú tiež TechnoHunt Pro Range, kde si môžete precvičiť pomocou virtuálnej obrazovky, ktorá zobrazuje zvieracie ciele, na ktoré môžete strieľať.

Majú tiež profesionálny obchod, kde si môžete kúpiť lukostrelecké vybavenie a technici sú tiež v službe, aby vám pomohli dosiahnuť najlepší možný zážitok zo streľby.

8. Lukostreľba Roba Fleminga

Lukostreľba Roba Fleminga je vonkajšia lukostrelnica, ktorá sa nachádza v The Woodlands, Texasv parku Roba Fleminga.

  Viete hrať hokej s obsadením?

Lukostreľnica je otvorená pre verejnosť a je k dispozícii od úsvitu do súmraku, poplatky sú zahrnuté v poplatku za vstup do parku. Samotná strelnica je terčová lukostreľnica s niekoľkými terčmi, z ktorých sa dá strieľať.

Na strelnici nie sú povolené žiadne kuše a na strelca je povolených iba šesť šípov. Táto vonkajšia strelnica je však jednoduchá a vhodná na to, aby ste mohli ísť von a cvičiť streľbu.

9. Lukostrelecký klub okresu Brazos

Lukostrelecký klub okresu Brazos je klub nachádzajúci sa v Bryan, Texas, a je k dispozícii na cvičenie pre všetkých členov a pre všetky druhy lukostreľby. Sortiment je k dispozícii aj pre verejnosť mesačne s prvým natáčaním zadarmo a vstupné je 15 dolárov na osobu.

Sortiment ponúka cieľový rozsah cvičnej tašky, ktorý sa pohybuje od 10 do 100 yardov, ako aj zalesnený rozsah s 3D terčmi pre turnaje.

Keďže ide o klub, často budú organizovať akcie ako zbierky pre neziskové organizácie a iné účely. Poskytujú tiež kurzy pre členov a každoročne organizujú súťaže.

10. Lukostrelecký klub Banana Bend

Banana Bend Archery Club je ďalší lukostrelecký klub, ktorý je známy svojou zábavnou vonkajšou strelnicou, najmä pre 3D streľbu. Nachádza sa v Baytown, Texas, tento klub je vhodný najmä pre rodiny a členovia dostávajú zľavy na 3D podujatiach.

Zariadenia Banana Bend Archery Club sú otvorené pre verejnosť každú prvú nedeľu v mesiaci a v tieto určené dni sú pre širokú verejnosť k dispozícii aj 3D podujatia.

Či už sa stanete členom klubu alebo sa len zastavíte na niektorom z ich podujatí, tento klub je skvelým miestom, kde sa môžete zastaviť s rodinou na deň lukostreľby!

A tu to máte! Kompletný zoznam najlepších lukostreľníc v oblasti Houston, Texas. Určite sa pri niektorých z nich zastavte, kedykoľvek budete v meste, a určite to bude skvelý čas!

Šťastnú streľbu!

Ak chcete nájsť viac najlepších lukostreľníc v krajine, pozrite si môj úplný zoznam.