Zoznam najlepších lukostreľníc v oblasti Boise / Idaho

Idaho je známe svojou krásnou prírodou a rozľahlými divočinami, ktoré sú ideálne pre poľovníkov, rybárov a lukostrelcov, najmä oblasť Boise Idaho. Je tu málo stromov, veľa kopcov a rôznych druhov voľne žijúcich živočíchov a veľa otvoreného priestoru, ideálneho na terčovú a plošnú streľbu.

Niekedy však môže byť ťažké vedieť, kam ísť, aby ste z dostupnej rozsiahlej oblasti mohli vyťažiť maximum. Najmä ak ste si priniesli luk a ste pripravení čo najlepšie využiť svoje strelecké zážitky v Idahu!

Pre vášnivého lukostrelca tento zoznam obsahuje niektoré z najlepších lukostreľníc ponúkaných v oblasti Boise Idaho a môžete sa rozhodnúť, ktorý z nich bude pre vás tou najlepšou voľbou. Budem hovoriť o štyroch najlepších, ktorými sú:

Tieto rady majú najlepšie recenzie a sú nadšené milovníkmi lukostreľby a sľubujú, že tieto rady sú naozaj najlepšie. Tieto rozsahy poskytujú jedny z najlepších zážitkov, ktoré Idaho môže ponúknuť, ovplyvnené krásnymi zlatými tónmi oblasti obklopujúcej Boise a Idaho. Keď ste v Idahu, môžete si zažiť ten najlepší druh lukostreľby tým, že pôjdete do týchto strelníc!

Tak poďme rovno na to!

1. vojenská rezervná lukostrelnica mesta Boise

Pre štandardnú, dobre zaoblenú lukostrelnicu, vojenská rezervácia mesta Boise vás pokryje! Táto strelnica je základná, cieľová strelnica a je obklopená kopcami. Je dobre vzdialený od mesta, takže váš zážitok bude viac než pravdepodobne pokojnejší.

Kvôli výstavbe a riadeniu kanalizácie bola vojenská rezervná lukostreľba mesta Boise nedávno presunutá na starej vojenskej rezervnej strelnici a mala by byť otvorená v máji. Staré zariadenie bude prerobené na psí park a turistický chodník, ale lukostrelnica bude nová a bude mať lepšiu polohu.

Sortiment Archery ponúka širokú škálu rôznych vzdialeností terčov, na ktoré sa dá strieľať. Takže pre tých, ktorí majú záujem oprášiť si svoje schopnosti v streľbe na terč, bude kombinácia rôznych vzdialeností, z ktorých strieľať terče, skvelou praxou.

  Ako udržať hlodavce mimo rustikálnej kabíny

Je tu asi 8 cieľov, v rozmedzí od 10 yardov do 20 yardov, až po 60 yardov. Terče sú v dobrom stave a s novým premiestnením lukostrelnice budú organizovanejšie a stanú sa zaujímavejšou praxou pre tých, ktorí sa rozhodnú navštíviť lukostrelnicu Vojenskej zálohy.

Keďže ste však v Boise, civilizácia nie je príliš ďaleko. Vojenská rezervácia je len asi 5 minút jazdy od centra mesta Boise, takže si po veľkom dni streľby vo vojenskej rezervácii môžete dať obed alebo večeru.

Areál je otvorený od východu do západu slnka a je otvorený pre verejnosť. Je k dispozícii na prenájom na spoločenské akcie za 50 USD na deň. Lukostrelecké vybavenie je k dispozícii na prenájom a toalety sú tiež k dispozícii.

Počas návštevy oblasti Boise nie je lukostrelecká strelnica vo vojenskej rezervácii až tak ďaleko od zvyšku mesta a môžete sa ľahko pohybovať bez obáv, že cestujete príliš ďaleko do booies, a pritom budete stále obklopení krásnou prírodou, ktorú Boise má ponúknuť.

2. Lukostrelecká strelnica Nampa Bow Chiefs

Nampa Bow Chiefs, založená v roku 1957, je lukostrelecký klub a organizácia, ktorá má čo ponúknuť. Ide len o a 24 minút autom z Boise do Nampy, lukostreľba Nampa Bow Chiefs má všetky vaše lukostrelecké potreby.

Nampa Bow Chiefs má k dispozícii triedy pre všetky vekové kategórie, typy a úrovne lukostrelcov. Majú detské kurzy, kurzy pre začiatočníkov, kurzy pre tých, ktorí chcú posunúť svoju lukostreľbu na vyššiu úroveň a ďalšie!

Ak sa stanete členom, môžete sa zúčastniť mnohých rôznych typov streleckých podujatí, máte prístup na deň krytej strelnice a noci a staňte sa súčasťou rôznych streleckých líg, ktoré ponúka Nampa Bow Chiefs.

Niekedy majú Nampa Bow Chiefs večery s otvoreným výbehom, kde môže výbeh využívať aj verejnosť. Majú vybavenie, ktoré môžu ľudia používať a kupovať.

Vnútorný sortiment má veľa nadšených recenzií a je tu aj veľký vonkajší sortiment, ktorý sa ponúka počas jari a leta a ktorý má veľa trvalo pevných cieľov, ktoré sú k dispozícii verejnosti. Niekedy na určité akcie a turnaje pre streľbu Nampa Bow Chiefs cestujú.

  7 perfektných miest na sánkovanie v južnej Kalifornii

Nampa Bow Chiefs tiež poskytuje rôzne typy streleckých a lukových líg pre rôzne vekové kategórie, ktoré sú ponúkané počas jesene a zimy, ktoré sa konajú v krytej strelnici. Ak máte záujem o súťažnú lukostreľbu, stať sa členom niektorej z líg vám pomôže zlepšiť vaše lukostrelecké zručnosti.

Okrem všetkých skvelých služieb a aktivít, ktoré sú v Nampa Bow Chiefs k dispozícii, sú k dispozícii aj na servis alebo zapožičanie vybavenia na rôzne akcie a párty!

Nampa Bow Chiefs poskytuje komunitu lukostrelcov pre tých v oblasti Boise, ako aj uspokojuje potreby jednotlivých lukostrelcov a to, v čom sa chcú zlepšiť. Pre lukostrelcov, ktorí majú veľmi radi súťažnejšiu stránku lukostreľby, môže byť táto lukostrelnica miestom práve pre vás!

3. Dead On Lukostreľba

Dead On Archery je veľký lukostrelecký obchod, ktorý sa nachádza v v centre mesta Boisektorá sa okrem veľkého sortimentu vybavenia, ktorým je predajňa, môže pochváliť aj lukostreleckou strelnicou!

Majitelia Dead On Archery zdieľajú vášeň pre lukostreľbu a absolvovali veľa školení a skúseností s lukom. Takže ak máte problém alebo niečo, s čím potrebujete pomôcť v súvislosti s lukostreľbou, nemusíte sa báť! Máte zaručenú spokojnosť, ako aj pomoc súvisiacu s každou vašou lukostreľbou.

Obchod ponúka aj vlastné struny, ktoré vám dokonca navlečú na luk a sľubujú, že váš luk bude vyladený do t!

Ale hlavným dôvodom, prečo ste prišli, je lukostreľnica, však? Vnútorná strelnica Dead On Archery je dlhá 65 yardov a v obchode je k dispozícii 16 dráh. Vybavenie je k dispozícii na prenájom a areál je vždy otvorený pre verejnosť.

Okrem krytého sortimentu Dead On Archery ponúka aj virtuálny 3-D lovecký simulátor! Za pol hodinu za 10 dolárov alebo za 15 dolárov za hodinu si môžete okrem skutočných vecí, ktoré robíte na strelnici, užiť aj virtuálnu lukostreľbu!

Dead On Archery tiež ponúka lekcie lukostreľby pre začiatočníkov, deti atď. Majú strelecké ligy a súťažné tímy a organizujú rôzne podujatia a turnaje!

  Najťažšie pozície v pozemnom hokeji

Ale to nie je všetko! Dead On Archery môže robiť aj párty a narodeniny! Dead On Archery poskytuje balóny, terče a vybavenie pre strelcov, ako aj pokyny a bezpečnostné pokyny pre strelcov! Cena za 8 strelcov je 150 dolárov za 90 minút a do toho je zahrnutý aj Hunting Simulator.

Chcete sa dozvedieť viac o lukostreľbe? Dead On Archery ponúka aj informatívne semináre pre tých, ktorí majú záujem dozvedieť sa viac.

Dead On Archery ponúka široký výber služieb a produktov, ktoré uspokoja vaše túžby, priania a potreby v oblasti lukostreľby. Pre tých, ktorí sa zaujímajú o lukostreľbu v súčasnosti v centre mesta alebo v blízkosti centra mesta Boise, je Dead On Archery miestom, ktoré musíte navštíviť!

4. Archery Central

Archery Central sa nachádza v Caldwell, Idaho, približne 30 minút jazdy z Boise. Je to lukostreľba, ktorá má veľa rôznych typov lekcií a školení, ktoré môžete získať!

Existujú kurzy pre deti, kurzy pre dospelých a lekcie pre začiatočníkov a ponúkajú aj vzdelávanie Bowhunter’s pre tých, ktorí chcú získať licenciu.

Archery Central ponúka aj súťažnú lukostreľbu, ako sú strelecké ligy a rôzne turnaje.

Vo svojom areáli majú krytý výbeh, ako aj niekoľko vonkajších výbehov, ktoré sa môžu meniť v závislosti od sezóny a pre rôzne podujatia alebo turnaje.

Pre začiatočníkov alebo niekoho, kto sa zaujíma o lukostreľbu, sú učitelia v Archery Central vynikajúci a vysoko kvalifikovaní. Toto je lukostrelecká strelnica pre vás!

Idaho má toľko krásnych prírodných miest a voľne žijúcich živočíchov. K dispozícii je tiež viac ako jeho spravodlivý podiel lukostreleckých strelníc, ktoré sa líšia v rôznych skúsenostiach a úrovniach pre všetkých lukostrelcov! Keď budete nabudúce v Idahu, alebo ak žijete v oblasti Boise a máte záujem začať s lukostreľbou, skúste sa zastaviť na niektorých z týchto miest!

Ak chcete nájsť viac najlepších lukostreľníc v krajine, pozrite si môj úplný zoznam.