Zoznam najlepších lukostreľníc v New Yorku

New York City je jednou z ikon Ameriky, preslávená Empire State Building, Broadway, Sochou slobody, Times Square atď., atď. sen.” Vedeli ste však, že New York má nielen skvelé vyhliadkové miesta, ale aj úžasné miesta na precvičenie lukostreľby! Kto by to bol povedal!

Oblasť New York City sa technicky rozprestiera od Manhattanu po Brooklyn, možno aj Queens alebo Jersey City, takže ako si viete predstaviť, keďže je to hlavné mesto obchodu, obchodu, jedla, histórie atď. ton tam! Ale pre zanieteného ašpirujúceho lukostrelca, ktorý hľadá miesto na streľbu, je tu tiež veľa pre vás!

Keď som prvýkrát išiel do New Yorku so svojou rodinou, bolo to tak ohromujúce a je tam toho toľko, toľko. Takže predtým, než budete mať problémy s nedostatočnou lukostreľbou alebo zmyslovým preťažením zo všetkých vecí, ktoré tam sú, mám vás postarané.

Zostavil som zoznam niektorých z najlepších a najobľúbenejších lukostreľníc v oblasti New York City a verte mi, nesklamú. Prvých päť, ktoré som vybral, bolo:

  • Gothamská lukostreľba
  • Pro Line Archery Lanes
  • Víťazní lukostrelci
  • Kráľovni lukostrelci
  • Poľná lukostreľba Floyda Bennetta

1. Gothamská lukostreľba

Viem správne? Keď som počul o Gothamskej lukostreľbe, úplne som si pomyslel: „Batman si tu musí precvičiť svoje schopnosti BatBow…“ (prepáč, zlý vtip). Ale vážne, Batman mohol naprosto praktizovaný v tomto rozsahu, pretože je úžasné.

Odporúčané časopismi ako Vogue, Business Insider, Huffington Post, a zoznam pokračuje, Gothamská lukostreľba je vecou lukostrelcovho sna. Už len pohľad na webovú stránku vám prezradí, ako sa ľudia na tejto lukostrelnici nemotajú.

V prvom rade je to zariadenie krásne. Toto miesto je v podstate ako ideálna telocvičňa pre lukostrelca a jeho luk. Vďaka osvetleniu a výzdobe interiéru sa cítite ako tajný agent, ktorý trénuje na tajnú misiu, aby zlikvidoval…dinosaurov?

Áno, dinosaury. Jedným z ponúkaných kurzov/strelníc je 3D terč alebo 3D-Hunt, pričom áno, dinosaury sú jedným z cieľov, na ktoré môžete strieľať. Nehovoriac o obrovskej rybe. Aké skvelé je to?

3D-Hunt je k dispozícii každú prvú sobotu v mesiaci, od 17:00 do 22:00, vstupné je 35 USD na osobu a musíte si priniesť vlastné vybavenie. K dispozícii je 3D Hunt turnaj a úvodná trieda pre rôzne úrovne, ale obe sú úžasné. Každý lovec sa presunie zo súprav a strieľa na penové terče a môže byť skvelým tréningom pre lov, len pri novej výzve alebo pri chvíľke zábavy.

  Ako bojovať so snehovou guľou – existujú pravidlá?

Okrem 3D-Hunt, Gotham Archery organizuje množstvo podujatí, turnajov, večierkov, streleckých líg a firemných podujatí, ako aj rôzne tábory pre všetky vekové kategórie a úrovne lukostreľby. Vo svojom zariadení ponúkajú aj profesionálny obchod na nákupy, prenájom a opravy.

Gotham Archery má dve miesta, jedno v Brooklyn a jeden v Manhattan. Obe sú úžasné. Ak ste hardcore lukostrelec a náhodou bývate v oblasti New Yorku alebo ste na návšteve, je nevyhnutné, aby ste navštívili Gotham Archery. Ktovie, možno tam stretnete aj Batmana!

2. Pro Line Archery Lanes

Pro Line Archery Lanes je to tak, ako to znie. Miesto pre profíkov. Pro Line Archery Lanes pôsobí od 70. rokov a všetci zamestnanci sú ostrieľaní lukostrelci.

Jednou z vecí, ktorými sa Pro Line Archery Lanes pýši, je dôraz na streľbu v olympijskom štýle. Personál v Pro Line Archery Lanes „predsedá NYC Archery skúškam na New York Empire State Games“, takže zamestnanci vedia, čo robia. Niektorí sú dokonca členmi amerického národného tímu!

Jedným z ich programov, ktoré ponúkajú, je aj Juniorský olympijský rozvojový program, ktorý pomáha mládeži dozvedieť sa viac o olympijskom štýle streľby a bol schválený organizáciou USA Archery.

Nachádza sa v Ozónový park, v strede Queensu, Pro Lines Archery Lanes má krytý areál s 30 dráhami a dĺžkou 20 yardov. Ak si požičiavate vybavenie, vstupné pre dospelých je 20 USD za hodinu a 15 USD pre deti. Ak ste si priniesli vlastné vybavenie, poplatok klesne na 13 USD za dospelého na hodinu a 10 USD za osoby staršie ako 65 rokov a deti od 8 do 17 rokov.

Okrem mládežníckeho programu ponúka Pro Lines Archery Lanes ligu na terče a ligu poľovníkov pre lukostrelcov, ktorí majú väčší záujem o súťažnú streľbu. Poskytujú tiež výučbu lukostreľby a bezpečnostné školenia predtým, ako začnete.

Zastavte sa teda na ulici Pro Line Archery Lanes a pripravte sa na tréning s veľkými chlapcami, ktorí vedia, ako robiť skutočné veci.

  Kde je rybolov na ľade najobľúbenejší?

3. Víťazní lukostrelci

Mesto New York má veľa skrytých drahokamov za každým rohom. Victory Archers je určite jedným z nich.

Nachádza sa v oblasti Charleston, nemysleli by ste si, že miesto ako Victory Archers bude také populárne. Ale recenzie na Victory Archers sú nadšené o tom, aké skvelé je toto miesto. „Prečo?“ pýtaš sa.

Po prvé, inštruktori sú tam naozaj úžasní. Recenzie o Victory Archers hovoria, že inštruktori sú Super pekné a naozaj vedia, o čom učia. Dokonca aj ľudia, ktorí náhodne prichádzajú do Victory Archers, hovoria, že inštruktori, ktorí tam pracujú, sú skvelí.

Po druhé, komunita, ktorá sa tam nachádza, je úžasná. Victory Archers je technicky klub, takže na to, aby ste tam mali prístup 24/7, je potrebné členstvo. Členovia tam musia pracovať 20 hodín ročne, aby prispeli tamojšej komunite a pomohli Victory Archers držať krok s ich podnikaním.

Victory Archers ponúka lekcie poľovníctva, lekcie pre deti a lekcie streľby na terč. Ich strelnica je štandardná 20 yardová strelnica s 12 dráhami.

Victory Archers je skvelým miestom pre začiatočníkov, ktorí chcú začať s lukostreľbou, alebo pre lukostrelcov, ktorí hľadajú klub/komunitu, kde si môžu precvičiť svoje lukostrelecké zručnosti a zabaviť sa.

4. Queens Archers

Ako Victory Archers, Kráľovni lukostrelci, Nachádza v oblasti Flushing v New Yorku, je ďalším z miest, ktoré by ste možno vynechali, ak by ste ho nehľadali. Keď ho však nájdete, budete radi, že ste si našli čas a našli ho!

Queens Archers, založená takmer 30 rokov, je ďalšou lukostreleckou radou, ktorá sa zameriava na pomoc pri zoznámení začínajúcich lukostrelcov do tohto športu a pomáha im naučiť sa správnu techniku. Ak sa chcete len tak zabaviť so skupinou a vyskúšať niečo nové, Queens je skvelé miesto, kam ísť. Ak uvažujete o tom, že sa vážne zapojíte do lukostreľby, Queens je tiež skvelým miestom, kam ísť!

Queens ponúka na nákup poukážky Groupon, ktoré vám umožňujú ísť ako so skupinou alebo sa pripojiť k skupinovej triede, zvyčajne za nižšiu cenu. Recenzie hovoria, že skupinové triedy sú Takže. Veľa. Zábava.

Potrebujete miesto, kam ísť na rodinnú noc? Nočné rande? Kancelária-noc-out? Možno by bolo dobré vyskúšať niektorý z poukazov, ktoré Queens Archery ponúka, a zapôsobiť na každého svojím know-how z oblasti New Yorku a tým, ako sa viete dobre zabaviť.

  Ako dlho vydržia cestovné prívesy?

Bežne s vlastným vybavením je vstup 15 USD na hodinu na osobu a za prenájom vybavenia je vstupné 25 USD na hodinu na osobu.

Sortiment má viac ako 20 dráh, ktoré sú k dispozícii na použitie, a okrem kurzov pre začiatočníkov má Queens Archers cieľovú ligu a členstvo, ku ktorému sa môžete pripojiť aj vy, aby boli veci zaujímavejšie.

Queens Archers sa môžu pochváliť aj skvelým profesionálnym obchodom s profesionálnymi opravármi, ktorí vám pomôžu vybrať luk alebo opraviť luk. Čo teda viac nemilovať? Keď budete vo Veľkom jablku, nezabudnite sa zastaviť v Queens Archers!

5. Poľná lukostreľba Floyda Bennetta

Keďže ste celú cestu v krásnej oblasti New Yorku, bola by škoda nevyraziť niekam, odkiaľ môžete vidieť krásny Atlantický oceán. A keď už ste pri tom, môžete sa venovať aj lukostreľbe! Ako cool by ste vyzerali s oceánom za vami, keď strieľate šípy do červeného terča? Tak úžasné.

Floyd Bennett Field je súčasťou Národný park Gateway a je to oblasť, kde môžete kempovať, jazdiť na kajaku, turistiku, rybárčiť a uhádli ste správne, strieľať! Ak kempujete v tejto krásnej oblasti New Yorku, potom je vo vašej rezervácii zahrnuté využitie lukostreleckého areálu.

Vonkajšia strelnica má k dispozícii 8-10 terčov a strieľať sa dá z krytého pavilónu. Vybavenie nie je k dispozícii.

Aké pekné by bolo mať priestor na natáčanie, kým si budete užívať nádhernú prírodu a kempovať! Zamyslite sa nad tým, mali by ste pocit, že to v New Yorku naozaj preháňate!

Takže tu to máte! Moje odporúčania pre vášnivého lukostrelca, ktorý sa môže alebo nemusí stratiť v New Yorku! Stále je tu nádej pre vás a vašu záľubu v lukostreľbe! Vyskúšajte niektoré z týchto fantastických miest na lukostreľbu a váš zážitok z Big Apple by mal byť ešte lepší! Šťastnú streľbu!

Ak chcete nájsť viac najlepších lukostreľníc v krajine, pozrite si môj úplný zoznam.