Rybolov na ľade v blízkosti Salt Lake City, Utah

Utah, domov Veľkého soľného jazera. Toto je skvelé miesto. Nepochybne ste už počuli o ľuďoch, ktorí sa tu venujú bežným vodným aktivitám, ale počuli ste už niekedy o ľadovom rybolove v tejto oblasti? Mám niekoľko miest, ktoré by ste mali vyskúšať.

  • Priehrada Koosharem
  • Mlynská lúčna nádrž
  • Priehrada Yankee Meadow
  • Vodná nádrž Anderson Meadow
  • Jazero Kents
  • Malá nádrž
  • Stránka Twin Creeks Rec
  • Priehrada Johnson Valley

Väčšina z týchto miest, kde môžete loviť ľadom, je v oblasti Fish Lake National Forest. Zdá sa, že rybolov na ľade nie je v Utahu taký veľký ako v niektorých iných oblastiach. Je to však skvelá minulosť a dúfam, že sa stane populárnejšou v tomto nádhernom štáte!

Priehrada Koosharem

Druhy rýb: pstruh hrdlorezný, pstruh dúhový, pstruh obecný, pstruh tigrovaný, tlupa utahská

Priehrada Koosharem je miesto, ktoré sa prehliada. Rybie jazero je vzdialené len asi 30 minút jazdy, je populárnejšie a má väčšie množstvo veľkých rýb. Považujem to za smutné, pretože Koosharem je naozaj skvelé miesto. No, nádrž každopádne. O meste toho veľa neviem.

Koosharem je obklopený kopcami a horami, čo je hádam väčšina z Utahu, však? Údolie, v ktorom sa nádrž nachádza, sa trochu rozprestiera a vyzerá to tam nádherne.

Pstruhy tu nájdete počas ľadovej sezóny. Toto je úprimne najlepší čas v roku na ich chytanie.

Mlynská lúčna nádrž

Druhy rýb: pstruh potočný, pstruh dúhový, pstruh obecný, pstruh tigrovaný, ostriež žltý

Na východ od národného lesa Fish Lake sa nachádza priehrada Mill Meadow. To v kombinácii s nádržou Koosharem sú skvelými miestami na skoky tam a späť. Ak jedna nie je taká horúca, vyskúšajte druhú. Sú od seba vzdialené len 17 míľ.

Teraz, Mill Meadow nie je tak dobrý ako Koosharem alebo má neustále také veľké ryby, ale majú naozaj dobrú populáciu pstruha potočného, ​​ktorý vás nesklame. Stále sa tu môžete dosýta rybárčiť na ľade.

  Koľko stojí zlaňovanie: Stručný sprievodca

Ak vás Koosharem omrzí alebo veci nejdú tak, ako ste plánovali, pozrite sa na priehradu Mill Meadow Reservoir. Je to skvelé miesto na zálohovanie alebo zmenu tempa. Možno to dokonca ukážte svojim priateľom!

Priehrada Yankee Meadow

Druhy rýb: pstruh potočný, pstruh dúhový

V národnom parku Dixie sa nachádza nádrž Yankee Meadow Reservoir. Myslím, že je to divné meno, ale hej, mená si nerobím. Len lovím.

Nádrž je každoročne zásobovaná. Ryby sú dobrej veľkosti a pri ich chytaní vám poskytnú dobrú zábavu. Výzvu vždy vítam. Vďaka tomu je deň vzrušujúcejší. Veľké ryby vytvárajú vzrušujúci úlovok, čo môžem povedať?

Skvelá vec na tomto mieste je, že si môžete priniesť svoje snežné skútre! Alebo vaše štvorkolky. Čokoľvek vám vyhovuje. Každý z nich bude skutočne užitočný pri dosiahnutí nádrže. Skvelé na týchto menších oblastiach je, že je tu menej ľudí. Áno, musíte mať nejakú menšiu dopravu, aby ste to uľahčili, ale stojí to za to.

Vodná nádrž Anderson Meadow

Druhy rýb: pstruh potočný, pstruh dúhový

Vrátili sme sa späť na mnohé miesta na ľadové ryby v národnom lese Fish Lake. Vodná nádrž Anderson Meadow je obklopená stromami. Možno som už predtým spomenul, že milujem byť obklopený stromami. Milujem toto miesto!

Ľadový rybolov je tu skvelý čas. Nájdete tu pstruha dúhového a pstruha potočného. Sú to najčastejšie ryby v tejto oblasti. Prineste nejaké voskové červy a môžete ísť na ryby!

Je to pekná, odľahlá oblasť, ktorá sa mi veľmi páči. Ak nájdete pohodlie medzi stromami a chcete na toto nové miesto, ktoré ste našli, priviesť pár priateľov, choďte do priehrady Anderson Meadow Reservoir.

Jazero Kents

Druhy rýb: pstruh potočný, pstruh tigrovaný, pstruh dúhový

Kents Lake je podobné Anderson Meadow v tom, že má okolo seba veľa stromov, hlavne osiky a jedle. Nie je v samote. K dispozícii sú rodinné kempingy a miesta pre návraty a prechody. Môžete tu zostať cez noc alebo niekoľko dní.

  Koľko ľudí môže ísť na basovom člne?

Myslím si, že táto oblasť má veľký potenciál rodinný ľadový rybolov. Myslím si, že to je niečo, čo ľudia nerobia dosť. Vďaka kempingovým stránkam sa to stáva oveľa priateľskejšie pre rodiny. Dúfajme, že vaša rodina má rada chlad.

Očividne by som sem nepriniesol obytný automobil, ale aspoň môžete ísť kempovať. Priveďte ľudí so sebou, naučte ich loviť ryby na ľade, dajte si spoločné jedlo atď. Je to skvelé miesto.

Malá nádrž

Druhy rýb: pstruh dúhový, pstruh potočný

Ako ste už podľa názvu mohli uhádnuť, Malá nádrž je, no, malá. Dostanete sa tam po spevnenej ceste. Nie že by ste to vedeli, pretože celá oblasť bude pokrytá snehom.

Je to skvelá oblasť aj na jazdu na snežnom skútri. Je to skvelý nápad, keď ste v tejto oblasti. Môžu tam byť bežkári, takže pozor na to.

Aj keď ide o jednu z menších nádrží, nenechajte sa oklamať tým, že vám to nestojí za čas. Je to skvelé miesto, kde môžete priviesť rodinu a priateľov a chytiť skvelé pstruhy.

Ja osobne vždy prídem vyskúšať novú oblasť. Je to asi 10 minút jazdy od jazera Kents Lake. Keď skončíte pri jazere, prejdite do Malej priehrady a uvidíte, čo sa tu dá dostať.

Stránka Twin Creeks Rec

Druhy rýb: pstruh dúhový, pstruh jazerný, pleskáč, ostriež žltý

Twin Creeks je teda miesto na pobyt pozdĺž OBOR Rybie jazero. Toto je miesto, po ktorom je pomenovaný národný les, takže áno, je veľký! Existuje veľa miest na pobyt, ale chcel som si vybrať toto. Žiadny konkrétny dôvod. Twin Creeks na západnej strane jazera. Myslím, že to je dôvod, ak by ste ho chceli.

  Kompletný sprievodca zazimovaním kabíny

Jazero zvyčajne zamrzne na konci decembra, čo je ideálne načasovanie. Ľadový rybolov zvyčajne robím až po sviatkoch. Vopred je to príliš veľa problémov. Január je naozaj najvyšší čas na ľadové ryby.

Pstruhy sa tu vyskytujú hojne. Môžete chytiť aj nejakého žltého ostrieža. Hlavným úlovkom tohto miesta je však pstruh.

Priehrada Johnson Valley

Druhy rýb: tiger pižmový, ostriež žltý

Johnson Valley Reservoir je môj posledný výber do tohto zoznamu. To neznamená, že to nie je dobré, pretože toto miesto mám úprimne rád. Tento je tiež v národnom lese Fish Lake. Nie je tu veľa rybárov, pretože je v snehu ťažko prístupný. Takže ak sa sem dostanete, považujte za svoju odmenu byť sám!

Nájdete tu tigrovaného pižmového a ostrieža žltého. V roku 2000 sa tu začal naskladňovať tiger muskie. Boli sem v skutočnosti umiestnené, aby sa zbavili niektorých iných rýb, ktoré neboli žiaduce. Teraz tu však majú domov a sú obľúbenou rybou na lov.

Snažia sa dostať do bodu, kedy budú mať svoje vlastné domáce tigrované pižmové v Utahu, ale zatiaľ ich budú stále privážať. Ľudia tu našli niekoľko príšerných tigrích pižmov. Niektoré dosiahli asi 36 palcov. Toto je skvelé miesto, ak chcete chytiť väčšie ryby.

Naozaj dúfam, že sa vám všetky tieto miesta páčia a zistíte, že sú užitočné. Nemyslím si, že rybolov na ľade v Utahu je taký veľký, ako by mohol byť, a dúfam, že to s pribúdajúcimi rokmi vyskúša viac ľudí.

Existuje veľa úžasných miest, najmä v oblasti Fish Lake! Naozaj dúfam, že som osvetlil miesta, o ktorých ste ešte nepočuli. Povedzte to svojim priateľom a rodine! Užite si zázraky, ktoré prináša zimný Utah.