Rybolov na ľade v blízkosti Milwaukee, Wisconsin

Ak žijete v Milwaukee alebo plánujete návštevu počas zimných mesiacov, nenechajte si ujsť príležitosť ísť rybárčiť na ľad. Jazerá sú vo Wisconsine nádherné a budete si môcť uloviť rôzne druhy rýb.

Aj keď je vo Wisconsine niekoľko miest na chytanie rýb, zameriam sa na oblasti najbližšie k Milwaukee. Ak chcete nájsť nejaké rybárske miesta niekde inde vo Wisconsine alebo v niekoľkých ďalších štátoch, pozrite si naše ďalšie články zamerané na tieto miesta.

Takže bez ďalších okolkov, miesta na rybolov v okolí Milwaukee:

  1. Malé cédrové jazero
  2. Jazero Nagawicka
  3. Skautské jazero
  4. Park hnedých jeleňov
  5. Humboldtov park
  6. Rybník Kosciuszko

1. Malé cédrové jazero

Druhy rýb: šťuka severná, bolehlav, zubáč skalný, ostriež maloústy, lykožrút, kapor a hlaváč.

Toto ľadovcové jazero s rozlohou 246 akrov sa nachádza neďaleko West Bend v oblasti Kettle Moraine v okrese Washington. Slúži ako skvelé útočisko od zhonu každodenného života s množstvom príležitostí dostať sa na ľad a ryby.

Ľad v jazere je zvyčajne stabilný začiatkom januára a vydrží do marca alebo apríla v závislosti od počasia. Verejný prístup k jazeru je často z lodnej rampy v Ackerman’s Grove County Park na juhovýchodnej strane jazera.

Aj keď to nie je jediný vchod pre rybárov na ľade. S viac ako 4 míľami pobrežia môžete vstúpiť odkiaľkoľvek, pretože na cestu k jazeru nebudete potrebovať loď. Hĺbka jazera sa mení, pričom jeho najhlbšia časť dosahuje 56 stôp.

Oblasť je obľúbená. Takže budete mať veľa interakcií s ostatnými rybármi, ktorí sú tiež na ľade. Táto oblasť často láka záujemcov o hojné panfish. modráska, ostrieža veľkoústeho a ostrieža maloústeho.

Ak máte obavy o to, kde zostanete na svojom rybárskom výlete, nemusíte sa obávať, existuje veľa dostupných miest na odpočinok vrátane parku Acerkman’s Grove County Park. Okresný park môžete využiť ako odpočívadlo s dostupnými toaletami, parkoviskom a miestami na piknik.

  Koľko stojí licencia na rybolov v Kalifornii?

Ak sa necítite na pobyt vonku, môžete sa vydať do Milwaukee a užiť si múzeá, kvalitné reštaurácie a hotely, ktoré mesto vlastní. Milwaukee je asi 30 míľ juhovýchodne od Little Cedar Lake.

2. Jazero Nagawicka

Druhy rýb: Nothernwalleye, Bluegill, Crappie a Perch.

Toto 981-akrové jazero je jedným z najväčších v oblasti Milwaukee. Je veľmi ľahký prístup z mesta, hneď vedľa rýchlostnej cesty I-94. Toto jazero je obľúbenou destináciou pre rybolov v každom ročnom období.

Dosahuje maximálnu hĺbku 90 stôp a často zamrzne počas prvého alebo dvoch januárových týždňov. Táto oblasť je dostatočne populárna na organizovanie veľkých podujatí, ako je každoročné jamboree s rybolovom na ľade. Ktorá sa koná prvú februárovú sobotu, pokiaľ to počasie dovolí.

Existujú dva hlavné vstupy do jazera, prírodná rezervácia Jensen a park Naga Waukee County.

Klinika pre rybolov na ľade, ktorú jazero uvádza do prevádzky koncom januára, učí nových rybárov praktickým zručnostiam spojeným s rybolovom na ľade, ako aj spôsobom použitia vybavenia a návnady. toto všetko môže byť poskytnuté na podujatí, takže sa nemusíte obávať, že nebudete mať materiály na začiatok.

Okrem toho je jazero skutočne čisté, čo umožňuje pomerne jedinečný zážitok, najmä ak sa chystáte použiť podvodnú kameru na zachytenie všetkého, čo sa snažíte chytiť pod vodou.

Toto veľké jazero je plné ocenených rýb. Tieto ryby sú dokonca rozšírené počas zimných mesiacov. Práve kvôli tomu a jeho polohe je často niekoľko skupín rybárov, ktorí sa tam v zimných mesiacoch dostanú von na jazero. Vyskúšajú si, aký veľký úlovok dokážu chytiť pomocou svojich tip-upov a lyžíc na jugging.

3. Skautské jazero

Druhy rýb: Panfish, ostriež veľkoústy a šťuka severná.

Scout Lake je malé, ale obľúbené jazero, ktoré má pomerne hojnú, ale nízku rozmanitosť rýb. S maximálnou hĺbkou 19 stôp je toto päťhektárové jazero obľúbené, ale skôr udalosti, ktoré sa na ňom konajú, než kvalita rýb, ktoré budete loviť.

  Najlepšia súprava na lukostreľbu pre dospelých – Top 5 lukov pre začiatočníkov

Hlavným podujatím, ktoré je známe, je bezplatná klinika pre deti na ľadovom rybolove, ktorej sa Scout Lake zúčastňuje. V spolupráci s Walleyes sa spojilo neobmedzené jazero Scout, aby deti naučilo základy rybolovu na ľade. Pokrývajú základy bezpečnosti a umiestňujú zimný šport tak, aby si ho mohol vziať každý.

Scout Lake je vďaka svojej malej veľkosti skvelým miestom pre začiatočníkov. Takže ak ste v tejto oblasti a chcete začať alebo cestujete a snažíte sa niekoho zoznámiť so športom, rybolov na ľade na skautskom jazere je skvelým miestom, kde začať.

Ľad má hrúbku až 6 palcov, čo z neho robí skvelé a bezpečné miesto pre ľadové ryby. Budú tam umiestnené tabule varujúce pred tenkým ľadom, ale vždy by ste mali otestovať oblasť sami, aby ste boli v bezpečí.

4. Park hnedých jeleňov

Druhy rýb: Panfish, tolstolobik a pstruh.

Veľmi plytký a jednoduchý rybník Park hnedých jeleňov dosahuje maximálnu hĺbku 6 stôp a má veľkosť iba 5 akrov. Teraz neviem ako vy, ale ja by som tú hĺbku len ťažko nazval viac ako jazierkom.

Ale ak chcete začať s rybolovom na ľade, je to ďalšie skvelé miesto, kam ísť. Podobne ako jazero Scout, aj toto jazero je jedným z miest, kde sa každoročne koná bezplatná klinika pre rybolov na ľade. Je teda veľmi prístupný pre začiatočníkov.

Jazero je zarybnené pstruhmi, hlavne dúhovými a potočnými, takže tu bude vždy viac na lov. Je to skvelé jazero na rýchly a jednoduchý úlovok alebo na to, aby ste videli, o čom tento šport je.

5. Humboldtov park

Druhy rýb: Panfish a veľkoústy

Jedno z najmenších jazier na zozname, toto 4-akerové jazero má maximálnu hĺbku 3 stopy. Ľad v tejto oblasti vyzerá dokonale čistý, takmer ako zo skla, čo môže poskytnúť skvelé zážitky pre rybárov aj korčuliarov.

  Je sánkovanie počas tehotenstva bezpečné?

Začiatočníci budú môcť vidieť ryby, ktoré sa snažia uloviť pod vodou, čo môže byť výhodou aj nedostatkom, ak nie je rybár na ľade príliš trpezlivý. Ale tak či onak, dá vám to niečo robiť, keď budete loviť ľadové ryby, a nie hádanie, na ktoré sa tento šport často môže zmeniť.

Humboldt Park je ďalším zo šiestich parkov, v ktorých sa nachádza klinika na ľadový rybolov pre deti. Pre každého, kto má menej ako 15 rokov, budete môcť mať praktických učiteľov. Títo inštruktori budú presadzovať dôležitosť bezpečnosti na ľade, používanie bezpečnostného a rybárskeho vybavenia, ako aj využívanie zručností, ako je identifikácia rýb a ukážky samotného rybolovu. Vybavenie je poskytnuté tým, ktorí žiadne nemajú.

6. Rybník Kosciuszko

Druhy rýb: Bluegill, tolstolobik, panfish a pstruh dúhový

Tento rybník s rozlohou 3 hektáre dosahuje hĺbku asi 4 stopy. V malom jazierku je celkom rozmanité množstvo rýb s modrou žiabrou, veľkoústy a pstruhom dúhovým, ktoré sú dostupné v pomerne veľkom množstve v celom malom jazierku.

Toto je ďalšie skvelé miesto pre začiatočníkov. Môžete vidieť, prečo je rybolov v Milwaukee taký populárny; existuje veľa príležitostí pre ľudí, ako začať. Tento rybník je tiež jedným z účastníkov bezplatnej kliniky, ktorá je k dispozícii v prvých mesiacoch zimy.

Jednou z najväčších výhod takého malého jazera je, ako rýchlo zamrzne, že ho môžete často zasiahnuť skôr ako ostatné jazerá, pretože zamrzne v polovici až koncom decembra. Buďte opatrní počas tohto skorého časového obdobia, pretože ľad môže byť stále nebezpečný.

Tu to máte. Či už len začínate s rybolovom na ľade, alebo sa chcete zapojiť do komunity, Milwaukee má pre vás miesto.