Recenzie Carbon Express Maxima Red 2019

Toto je úprimná a nezaujatá karbónová expresná maximálna červená recenzia.

Carbon express maxima red je celkom úžasný šíp, veľa ľudí ich už možno pozná, pretože takmer každý obchod má tieto špičkové šípy.

Toto sú niektoré z najpredávanejších šípok dostupných na trhu práve teraz.

Kvalita karbónu je taká dobrá, ako sa len dá, hovoríme o veľmi dobrej kvalite. Môžem zaručiť, že tieto karbónové expresné maximálne červené šípky si zamilujete. Aj keď preferencie každého sú iné, ide o to nájsť šíp, ktorý vám najviac vyhovuje.

Je to všetko o hľadaní šípov, ktoré sa cítia dobre, vyzerajú dobre a fungujú dobre, v tom nie je žiadny argument, karbónový expres vyrába šípy, ktoré určite robia svoju prácu veľmi ľahko. Tieto šípky vyzerajú naozaj úžasne.

Ja osobne milujem čiernu a červenú. Tú farebnú kombináciu milujem už dlho; Dokonca som nastriekal svoju prvú mašľu na čierno-červenú farbu, keď som bol malý! Osobne si myslím, že vyzerá úžasne na čomkoľvek, najmä na lukostreleckom vybavení.

Ako viete, cieľom každého lukostrelca je konzistentná presnosť, a to sa musí preniesť z dostrelu do poľa, ale jedným z najväčších zástancov presnosti je dynamická chrbtica a to je ohyb šípu, keď opúšťa váš luk.

Dynamická chrbtica

The uhlíkové maximá červená obsahuje lepšiu dynamickú chrbticu ako ktorýkoľvek iný šíp na trhu, tu je dôvod, prečo si to myslím.

Červená zóna medzi dvoma striebornými pruhmi na šípke je tvorená pružnejším uhlíkovým materiálom ako konce, ak by ste sa pokúsili ohnúť ktorýkoľvek koniec, uvedomíte si, že sa neohne ľahko, ale ak sa pokúsite ohnúť uprostred si uvedomíte, že sa veľmi ohýba.

Keď maximálna červená opustí váš luk, všetok ohyb zostane v červenej zóne, čo umožní, aby sa váš šíp začal točiť skôr, čím sa zlepší vaša presnosť a každý výstrel bude konzistentnejší. Po vyskúšaní a väčšom úspechu s maximom červenej vám odporúčam ísť von a dať im šancu.

  9 najlepších karavanov s poschodovými posteľami, aké sme kedy videli

Tieto šípy stoja o niečo viac peňazí ako ostatné šípy, ale môžem zaručiť, že sú dosť presné, takže to stojí za každý cent!

Špecifikácia Carbon Express Maxima:

  • Veľkosti: 250 (8,11 gpi a 400 chrbtica), 350 (9,07 gpi a 350 chrbtica)
  • Dĺžka: 31,5 palca
  • Priemer: 295 palcov (250) a 300 palcov (350)
  • Faktor priamosti: 0,0025 palca
  • Tolerancia hmotnosti: zrno 1,0 palca

Hlavné výhody Carbon Express Maxima:

  • Holé hriadele sa dodávajú s presnými nocks odpaľovacej rampy a golierom buldog nocks.
  • Má hi-tech konštrukciu z karbónového materiálu a riadi dynamickú chrbticu novým spôsobom, vďaka čomu môžu široké hlavy lepšie lietať a strieľať konzistentnejšie.
  • 12 balíčkov červeno-čiernej povrchovej úpravy.

Červená zóna:

Hi-tech karbónový dizajn má tuhší koniec, aby sa ohýbal šíp do toho, čo sa nazýva červená zóna. Toto je časť hriadeľa šípu, ktorá riadi ohyb šípu počas letu, inak nazývaná dynamická chrbtica.

Tým, že obsahuje ohyb šípu v červenej zóne, poskytuje novú úroveň loveckých výkonov, pretože širokohlavce zveličujú efekt ohýbania šípu počas letu a pôsobia krídlami na prednú časť šípu.

Predefinovanie presnosti Broadhead:

Širokohlavý posúva ťažisko dopredu na šípe, čo zvyšuje ohyb šípu pri spustení z luku. Tuhší predný koniec násady šípu premiestňuje ohyb šípu do červenej zóny a znižuje osciláciu na prednom konci, aby boli hroty dôslednejšie strieľať.

Najlepší ladiaci šíp:

Mathews edition maxima red zvláda dynamickú chrbticu tak dobre, že stačí dve veľkosti chrbtice na pokrytie luku 40-92 lb. To je úplne absurdné. nájsť správnu dĺžku a silu šípu môže byť naozaj ťažké, ale carbon express to zjednodušuje.

priamosť:

Všetky šípky Maxima Red sú laserom kontrolované na rovnosť na pozoruhodnú 1/10 000 palca. Maxima Red priamosť +/- 0,0025″ je maximálna miera.

  Ako hlboko by ste mali trollovať pre Kokanee?

Dynamické ovládanie chrbtice:

Obsahuje patentovanú high-tech konštrukciu z karbónového materiálu, ktorá riadi dynamickú chrbticu novým spôsobom, aby lepšie lietala. Maxima používa rôzne karbónové materiály na ovládanie ohybu šípu do červenej zóny.

Nock golier:

Patentovaný buldogový golier Carbon Express je štandardnou výbavou všetkých šípov a shaftov Maxima Red, aby chránil násadu pred nárazom na koniec nock.

Ak ste niekedy videli šíp, ktorý na niekoho vybuchol, možno ste pochopili, akú hodnotu má tento malý obojok. Uhlíkové vlákno je naozaj skvelé a je ako stvorené na to, aby sa dalo do šípov. Jediným problémom je, že je trochu nebezpečný, ak sa rozbije.

Moje odporúčanie:

Ak je vašou túžbou vystreliť najlepší šíp, už nehľadajte, pretože karbónový expresný maxima červený je zďaleka najlepší šíp, aký som kedy vystrelil za posledných 8 rokov. Keď príde na šíp, vždy budete chcieť strieľať najlepšie. Preto odporúčam vyskúšať tento karbónový šíp, pretože je momentálne najlepší na trhu a bude ešte roky.

Najprv som strieľal nejaké lacné šípy, potom som po nejakom čase narazil na tieto, keď som ich videl veľa, rozdiel bol veľmi výrazný, sú to veľmi hladké, silné násady! tuhý ako skala. Tieto sú veľmi konzistentné, verte mi, vyskúšal som veľa šípov a tieto sú zatiaľ najlepšie pre moje nastavenie.

Uvedomil som si to uhlíkový expres vždy má nejaké skvelé šípy za veľmi rozumnú cenu, naozaj si myslím, že tieto šípy by mali stáť oveľa viac. Odporúčam získať tieto kvalitné šípky, kým môžete, pretože neviem, kedy sa ceny na Amazone zmenia.

Môj otec používal tieto šípy roky a prisahal na ne. Tento zvláštny tón dostane, keď hovorí o výstroji, v ktorú má veľkú dôveru. Tieto šípy patria do tejto kategórie. Rozhodne skvelý produkt, ktorý bude používať ešte roky.

  Fungujú detské rybárske prúty, ktoré sa spúšťajú dobre?

Súvisiace otázky:

Mám si kúpiť uhlíkové vlákno alebo hliník? Šípy z uhlíkových vlákien sú najobľúbenejšie kvôli ich odolnosti a nízkej hmotnosti. Hliníkové šípy nie sú také odolné, ale vo všeobecnosti sú o niečo lacnejšie. Uhlíkové šípy sú lepšou voľbou pre väčšinu lukostrelcov.

Rozbijú sa šípy z uhlíkových vlákien v koristi? Ak sa použije správny široký hrot a násada, šíp z uhlíkových vlákien sa len zriedka, ak vôbec, rozbije vo vnútri zvieraťa. Šípky z uhlíkových vlákien sú extrémne tuhé a vo všeobecnosti bez problémov prejdú celým zvieraťom.