Priemerná cena výmeny batérie vodného skútra (a ktorú získať!)

Batérie vodných skútrov vydržia len 3 až 5 rokov a ich výmena môže byť dosť drahá. Môže byť ťažké vedieť, ktorá batéria je najlepšia, keď existuje toľko možností! Nižšie je uvedený návod na priemernú cenu výmeny batérie a na to, ktorá z nich je najvýhodnejšia.

Priemerná cena výmeny batérie na vodnom skútri je okolo 150 dolárov. Spoločnosti vyrábajúce batérie zvyšujú ceny, pretože hovoria, že ich batérie sú „lepšie“, keď v skutočnosti tie lacnejšie fungujú rovnako dobre.

Nižšie je uvedený sprievodca batériou PWC, ktorému môžete dôverovať.

Vysokovýkonná batéria Pirate Battery

Táto batéria je známa tým, že je jednou z najdostupnejších možností a zároveň je odolná, spoľahlivá a bezúdržbová.

Predtým, ako sa rozhodnete, či si chcete kúpiť túto batériu alebo nie, môžete použiť tabuľku modelov na overenie kompatibility batérie s vaším vlastným vodným skútrom.

Ide o 12V uzavretú batériu s výkonom 216 wattov a 270 CCA. Dodáva sa so 60-dňovou zárukou vrátenia peňazí a 18-mesačnou zárukou!

Kyselina vo vnútri je vyrobená technológiou absorbovanej sklenenej rohože, ktorá zaisťuje nízke nároky na údržbu.

Hardvér dodávaný so súpravou na pripevnenie vodičov je špičkový a v porovnaní s miestnymi obchodmi je cena oveľa nižšia. Priemerná cena tejto batérie je na Amazone okolo 60 dolárov: kliknite tu zobraziť

Neexistuje žiadna kyselina, ktorú by ste museli pridávať do batérie a žiadne nabíjanie, ktoré by ste museli iniciovať, ako mnohé batérie iných konkurentov. To zaisťuje jednoduchú inštaláciu a nízku údržbu, kým ho máte.

Batéria Odyssey Powersports

Toto nie je najdostupnejšia voľba, ale je to skutočne jedna z najlepších možností batérie pre vodné skútre na trhu.

Batéria Odyssey Powersports má najefektívnejšie dobíjanie zo všetkých olovených batérií. Pretože vodné skútre sa používajú len polovicu roka, skvelé dobíjanie môže zabrániť potrebe úplne novej batérie každú sezónu.

  7 dôvodov, prečo vás beh robí šťastnými

Vďaka o 70 percent dlhšej životnosti je táto batéria jednou z najpopulárnejších možností v porovnaní s bežnými batériami s hlbokým cyklom. Je odolný voči vibráciám, chráni pred nárazmi a je odolný voči teplote.

Táto batéria je dodávaná s dvojročnou zárukou a má menšiu veľkosť ako iné batérie, ale má rovnaké množstvo energie. Malá veľkosť umožňuje ľahké nasadenie do mnohých rôznych druhov plavidiel.

Môžete sa rozlúčiť s akoukoľvek vytečenou kvapalinou batérie vo vašom vodnom skútri, pretože táto batéria drží všetko vo vnútri. Zatiaľ čo lacná batéria vám vydrží jednu až dve sezóny, Odyssey Powersports viac ako 5 sezón.

Aj keď je drahšia ako iné batérie, hovorí sa, že je to najlepšia batéria pre vodné skútre a je známe, že vydržia dlho. Cena tejto batérie sa pohybuje okolo 150 dolárov. vyhliadka tu na Amazone.

Batéria Yamaha WaveRunner

Táto batéria je vhodná pre veľké množstvo vodných skútrov. Je to batéria odolná voči poliatiu, ktorá si vyžaduje veľmi nízku údržbu. Dodáva sa plne nabitý a má patentovaný utesnený stĺpik, ktorý znižuje koróziu.

Väčšina ľudí, ktorí si kúpia túto batériu, má Yamahu, ale ak porovnáte veľkosť so slotom batérie pre vodné skútre, funguje to aj s inými značkami. Táto batéria má veľa energie a je schopná odolať všetkým nárazom a nárazom, ktoré prináša vodné lyžovanie.

Toto je jedna z cenovo dostupnejších možností a je veľmi silná za cenu. Funguje s veľkými aj malými motormi a mal by naštartovať zakaždým.

Táto batéria Chrome má cenu okolo 60 dolárov, čo je oveľa lacnejšie ako batéria Odyssey. K dispozícii je aj 18-mesačná záruka so 60-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Ako získať maximálnu životnosť batérie

Existuje veľa ľudí, ktorí si neuvedomujú, že existujú nabíjačky batérií, ktoré môžu predĺžiť životnosť ich batérie. Namiesto toho ľudia znova a znova vymieňajú batériu a míňajú viac peňazí, ako potrebujú.

  Je ulica Polaris RZR legálna?

Nikdy nie je dobrý nápad nechať batériu úplne vybiť. Keď to urobíte, môžete znížiť schopnosť udržať náboj. Mali by ste tiež pravidelne kontrolovať káblové pripojenia, aby ste sa uistili, že je všetko dotiahnuté a čisté. Nechcete, aby vaša batéria trpela koróziou, pretože to ju rýchlo zabije.

Keď vodný skúter nepoužívate, môžete nabíjať batériu a šetriť tak viac energie. Tu je sprievodca nabíjaním, ktorý môžete použiť na to, aby ste sa najlepšie rozhodli pre svoje potreby na vodných skútroch.

Keď nie je sezóna, uistite sa, že batériu skladujete na mieste, ktoré nie je vystavené extrémnemu chladu. Ak budete batériu postupne nabíjať, nabije sa viac a predĺži sa jej životnosť.

Po vybratí batérie z vodného skútra by ste ju mali pripojiť k udržiavacej nabíjačke a uchovávať ju na chladnom a suchom mieste.

Udržiavacie nabíjanie je najlepší spôsob, ako čo najlepšie využiť svoju batériu. To je, keď sa vaša batéria pomaly nabíja počas dlhého časového obdobia bez toho, aby sa prebíjala.

Jedna z najlepších nabíjačiek batérií sa nazýva Battery Tender Jr. Táto nabíjačka robí najlepšiu prácu pri udržiavaní batérie sviežej a plnej životnosti. Ostatné nabíjačky sa s touto nedajú porovnávať.

Ak zazimujete vodný skúter, odporúčam pripojiť Battery Tender Jr. Existuje niekoľko rôznych modelov, ale najlepšie sú 4ampérové ​​a 5ampérové. Ostatné modely sa nenabíjajú tak rýchlo.

Na Amazone je takmer 10 000 pozitívnych recenzií. Je odolný voči vode vďaka tesneniu inštalovanému vo výrobe. Tiež sa automaticky zapína a vypína, čo znamená, že je potrebná nízka údržba.

Toto je najlepšia udržiavacia nabíjačka a nedá sa ani porovnať s nekvalitnými, ktoré si môžete kúpiť vo Walmarte, pretože skutočne rýchlo nabíjajú batériu. Stojí to okolo 80 dolárov a môžete si ho pozrieť Tender na batérie tu na Amazon pre viac informácií.

  Prepravná kontajnerová kabína – je to dobrý nápad?

Ak hľadáte niečo na nabíjanie batérie, ktoré je lacnejšie ako Battery Tender, Solárna nabíjačka All Powers môže byť pre vás. Je to štvrtinová cena a funguje to dobre. Nie je úplne odolný voči dažďu, ale môže trochu zmoknúť a stále funguje.

Solárna nabíjačka nabije vaše vybité batérie a dodá im energiu, ktorú potrebujete na ďalšie používanie vášho PWC. Ďalšou príjemnou vecou je, že ho môžete použiť s akýmkoľvek iným strojom, ktorý má batériu a udrží vašu batériu nabitú pomocou slnečných lúčov.