Najlepšie zlaňovacie stavebné postroje

Urobíme si chvíľu od tradičného zlaňovania a na chvíľu sa porozprávame o niečom inom – o zlaňovaní ako o kariére! Kariéry v zlaňovaní sú veľmi špecializované a môžu byť veľmi lukratívne. Môžete zlaňovať a dostať za to zaplatené za všetko od umývania okien až po geológiu. Na ktorúkoľvek z týchto prác budete potrebovať veľmi pevný stavebný postroj, s ktorým môžete ťahať náradie a vybavenie, a pravdepodobne v tomto postroji budete chvíľu visieť, takže budete chcieť, aby to bolo pohodlné.

Nielenže sú skvelé pre kariérne zlaňovanie, ale pre všetky stavebné práce, kde budete pracovať nad zemou. OSHA uvádza, že hlavnou príčinou smrti v stavebníctve sú pády. Vždy noste postroj!! Ak váš zamestnávateľ nemá postroj a vo vyvýšenom pracovnom prostredí sa cítite nepríjemne, požiadajte ho!

SALA ExoFit

Stavebný postroj 3M Sala ExoFit

Mám pár obľúbených, o ktoré sa s vami môžem podeliť. Prvým je horná časť riadku. 3M DBI-SALA ExoFit (dostupné na Amazone). Tento postroj by som odporučil, ak ho budete používať dlhé hodiny každý deň. Je to podľa mňa najpohodlnejší a najodolnejší postroj na trhu, a keď máte túto vec pripútanú celý deň, oplatí sa investovať do pohodlia. Tu je vec o zlaňovaní do práce. Náradie, ŤAŽKÉ náradie, nosíte stále so sebou a hmotnosť musí byť rozložená rovnomerne. To robí skvelú prácu pri rovnomernom rozložení hmotnosti z ramien na boky. S vystuženými ramenami, priedušným materiálom a skvelým dizajnom táto vec zvládne svoju prácu.

Popruhy sa dajú ľahko nastaviť pre všetky typy postavy a majú technológiu click and roll, ktorá minimalizuje stratu popruhov. Skvelou funkciou sú odľahčovacie popruhy. Ak spadnete, budete môcť uvoľniť popruh z vrecka na nohách a môžete sa na popruh postaviť, aby ste uvoľnili tlak z horných končatín, kde postroj obopína vaše stehná, kým čakáte na záchranu. Má všetky vecičky a vychytávky, na ktoré si spomeniete, no predovšetkým je odolný. Je to skvelá investícia, ak budete celý deň pracovať v postroji. Mohol by som o tom pokračovať celý deň. Som tak ohromený celým dizajnom tohto postroja. Choďte sa pozrieť na obrázky a videá na Amazon a budete tiež!

  Najlepšie balíčky na muškárenie

Guardian ochrana proti pádu

Ochranný stavebný postroj Guardian

Teraz cenovo dostupnejšia možnosť stavebného postroja. The Ochranný postroj Guardian proti pádu 11171 XL-XXL Seraph postroj s bočnými D-krúžkami (pozrite si to na Amazone). Toto je tiež skvelý postroj, ale chýbajú mu niektoré funkcie, ktoré mám na 3M ExoFit rád. Napríklad odľahčovacie popruhy. Ale pre postroj to nie je potrebné. Tento postroj je rovnako pohodlný a čo je najdôležitejšie, udrží vás v bezpečí a pri práci. Tento konštrukčný postroj má šesť bodov nastavenia a rozťažnosti v ramenných popruhoch. Má tiež ramenné vypchávky a polstrovaný pás pre pohodlie, sedadlo v kolíske (jedinú vec, ktorú by som si prial, aby postroj 3M Exofit mal), a držiaky na šnúrky s D-krúžkami, ktoré môžu slúžiť ako zdvíhacie zariadenia) a slučky na nástroje, o ktorých sme hovorili. .

Tento konkrétny model má určité obmedzenia veľkosti. Ak máte viac ako 6’3 a 250 libier, odporúčajú vám zaobstarať si väčší postroj, počul som však veľa ľudí, ktorí hovoria, že to vyhovuje aj veľkým a vysokým mužom. Niečo, čo sa mi na tomto postroji páči je, že neobmedzuje žiadny rozsah pohybu, čo je také dôležité, keď sa tam snažíte dokončiť prácu. Ak máte lacný postroj, dôrazne vám odporúčam upgradovať! S týmto produktom je veľa peňazí za peniaze a nemôžem na ňom nájsť jednu chybu. Budete sa cítiť pohodlne a bezpečne.

To sú moje odporúčania. Ak ste pripravení na investíciu a viete, že svoj stavebný postroj budete používať ešte dosť dlho, vyberte si stavebný postroj 3M ExoFit. Ak používate váš postroj podľa potreby, dostanete OBROVSKÚ ranu za svoje peniaze, stavebný postroj Guardian Fall Protection je pre vás. Má všetku ochranu a všetko, čo potrebujete na bezpečné vykonávanie svojej práce.

Shock Lanyard

Ochranná šnúrka proti pádu Guardian

Posledná vec, ktorú budete potrebovať! Nezabudnite na tie šokové laná. Nemá zmysel mať postroj s von šokový lano, mám pravdu? Opäť Guardian Fall Protection ponúka to najlepšie za vaše peniaze. Odporúčam Ochrana proti pádu Guardian 6-stopová vnútorná šnúrka proti nárazu (pozri na Amazone). Sú to skvelé 6 stopové náväzce. S týmito môžete mať pokoj. Sú dobre vyrobené a karabíny sa dajú ľahko zasunúť a vytiahnuť a budete mať všetku ochranu proti nárazom, ktorú budete potrebovať. Pamätajte, že potom, čo sú tieto laná pri páde zaťažené, musia byť bezpodmienečne vymenené. Pamätajte, že nikdy neohrozujte svoju bezpečnosť.

  Lukostrelecké šperky – najlepšie šperky pre milovníkov lukostreľby

Bezpečnostné tipy

Pred nasadením postroja vždy skontrolujte, či nie je opotrebovaný. Možno ste si to nasadili deň predtým a vyzeralo to skvele a fungovalo to skvele, ale je dôležité robiť tieto kontroly zakaždým. Možno ste niečo prehliadli alebo ste sa otreli o kameň alebo vybavenie na pracovnom zameriavači a narazili na zádrhel. Tento krok neunáhlite, aj keď sa ponáhľate. Vaša bezpečnosť je taká dôležitá! Ak na svojom postroji uvidíte nejaké rozstrapkané struny, je čas ho vyradiť a zaobstarať si nový. Keď už hovoríme o vyradení stavebného postroja, pravidlom je vyradiť stavebný postroj po 5 rokoch mierneho používania. Stavebné zväzky, ktoré sú veľmi používané, budú musieť byť vyradené skôr. Ak ste v ňom spadli, odložte tiež postroj. Celistvosť postroja bude narušená a nebudete chcieť znova vystaviť postroj tomuto tlaku. Najlepšie je nechať to tak.

Ako si nasadiť stavebný postroj

Obliekanie týchto vecí vyzerá trochu mätúco. Máte popruhy na nohy a všetky druhy klipov a čo nie všade. Keď som sa naň prvýkrát pozrel, pomyslel som si, čo tu, preboha, robím a budem si ho môcť dať dole, keď si ho nasadím? Uisťujem vás, že tieto veci sa zapínajú a vypínajú celkom ľahko. Prejdeme aj kontrolou postroja.

Predtým, ako si postroj nasadíte, uchopte ho za D-krúžok a trochu ním zatraste. Všetky časti postroja by mali zapadnúť na svoje miesto. Prejdite rukami po VŠETKÝCH popruhoch, popruhoch, prackách. Hľadajte akékoľvek prasknuté, rozstrapkané alebo opotrebované popruhy alebo stehy. Uistite sa, že priechodky sú pevne pripevnené.

Keď postroj prejde vašou veľmi starostlivou a dôkladnou bezpečnostnou kontrolou, prehoďte si postroj cez ramená ako vestu. Uistite sa, že D-krúžok je umiestnený priamo medzi vašimi lopatkami. Pripevnite si popruhy na nohy okolo stehien, aby boli pekné a priliehavé. Postavte sa rovno a upravte popruhy na hrudi. Popruhy by mali pekne priliehať a nemali by byť uvoľnené. Zapnite hrudný popruh. Mal by zapadnúť do stredu hrudníka. Nastavte hrudné popruhy tak, aby dobre sedeli. Uistite sa, že ramenné a nožné popruhy sú priliehavé, ale stále umožňujú plný rozsah pohybu. Dobrým orientačným pravidlom je, že by ste mali mať ruky, položené naplocho, pod popruhy na nohách, bez toho, aby boli príliš voľné. Vykonajte poslednú poslednú kontrolu, aby ste sa uistili, že nie sú žiadne voľné popruhy a či sú všetky voľné popruhy správne zastrčené. Nemôžem to dostatočne zdôrazniť. Toto kovanie chcete správne, aby energia pádu bola rovnomerne absorbovaná vaším telom a nie len v jednej oblasti. Správne nastavený postroj môže byť rozdielom v obrovskom zranení alebo len v malých bolestiach po páde. V roku 2016 OSHA uviedla, že 384 z 991 úmrtí v stavebníctve v dôsledku PÁDLA! Toto číslo je príliš vysoké a dá sa predísť ďalším úmrtiam. Nerobte žiadne skratky a dodržiavajte všetky bezpečnostné postupy.

  Kedy vás beh baví?

Záver

Keď hľadáte stavebný postroj, nájdite taký, ktorý je pohodlný a bude schopný bezpečne prenášať všetky vaše nástroje a vybavenie, aby ste dostali svoju prácu. Uistite sa, že postroj je schválený OSHA a dodržiavajte všetky bezpečnostné postupy na pracovisku. Nikdy neohrozujte svoju bezpečnosť a doprajte si čas na vykonanie bezpečnostných kontrol a správne nasadenie bezpečnostných postrojov. Ak spadnete, budete vďační, že ste si na to našli čas. Ak hľadáte zvončeky a píšťalky zhora nadol, pozrite si postroj 3M ExoFit. Nebudete sklamaní. Ak hľadáte viac postroj na príležitostné použitie, ktorý je dobre vyrobený a pohodlný, navrhol by som ochranu proti pádu Guardian.

Zapamätajte si tieto šokové laná a nikdy nezabudnite zaskočiť!