Najlepšie snehové okuliare za menej ako 100 dolárov

Pri jazde na snežnom skútri alebo lyžovaní je bičujúci vietor príliš strašný na to, aby ste sa zriekli ochrany očí. Oceníte aj dobrý pár snežných okuliarov na zníženie oslnenia, keď sa slnko odráža od bieleho snehu. Môžete dostať do rúk pár snežných okuliarov za menej ako 100 dolárov? Ak áno, aké sú najlepšie páry?

Tu je 10 najlepších snehových okuliarov za menej ako 100 dolárov:

  • Slnečné okuliare Smith Range
  • Unisex lyžiarske okuliare Bolle FREEZE
  • Lyžiarske a snowboardové okuliare Retrospec G1
  • Bolle MOJO
  • Lyžiarske okuliare OutdoorMaster OTG
  • Lyžiarske okuliare ZIONOR X
  • Snehové okuliare Giro Roam
  • Lyžiarske okuliare COPOZZ
  • Lyžiarske okuliare ZIONOR X4
  • Snowboardové a lyžiarske okuliare Wildhorn Roca

V tejto príručke vám poskytneme mnoho ďalších informácií o vyššie uvedených možnostiach snežných okuliarov vrátane funkcií, cien a ďalších. Keď dočítate, budete pripravení kúpiť si ďalšie snehové okuliare!

Toto je 10 najlepších lyžiarskych okuliarov za menej ako 100 dolárov

Slnečné okuliare Smith Range (Dodáva sa v rôznych farebných šošovkách)

Vzhľad a dojem z nich Slnečné okuliare Smith Range sú dostatočne kvalitné, že nebudete veriť, že tieto okuliare stoja menej ako 100 dolárov. A áno, napriek názvu sú to snehové okuliare, nie slnečné.

Materiál šošoviek je známy ako Carbonic-x, výtvor Smith, ktorý je odolný voči nárazom a poškriabaniu. Valcový tvar zorníka s rámom Responsive Fit zaisťuje, že vaše snehové okuliare pohodlne padnú. Ramienka si môžete nastaviť aj systémom dual slide.

Hydrofóbna vrstva šošoviek sa spája so zrkadlovými šošovkami Smith, aby odborne odolávala špine, mastnote a vlhkosti, takže vaše okuliare zostanú dlhšie čistejšie. Keď sa na šošovke vytvorí voda alebo pot, rozptýli sa bez šmúh.

Ďalšou výnimočnosťou je technológia šošoviek Fog-X. Mikroleptaný hydrofilný povrch šošoviek sa nezahmlieva. Dvojvrstvová tvárová pena DriWix dokáže odvádzať vlhkosť.

Tieto pánske snehové okuliare je možné nosiť samostatne alebo s prilbou. Súčasťou nákupu je náhradné puzdro na šošovky a vrecko z mikrovlákna.

Môžete si vybrať z farieb šošoviek ChromaPop, ktoré zodpovedajú vášmu osobnému vkusu. Samotné okuliare sú dostupné v čiernej, oranžovej, šedej, bielej, modrozelenej, červenej, neónovo zelenej a šedo-modrej farbe.

Unisex lyžiarske okuliare Bolle FREEZE

Pre lacné snehové okuliare je Bolle jednou z najznámejších značiek. ich Unisex lyžiarske okuliare FREEZE sú smiešne nízke ceny – iba 30 dolárov!

Dvojité dvojité šošovky vytvárajú tepelnú bariéru, ktorá zabraňuje kondenzácii. Vetranie Flow-Tech v ráme siaha až k vnútornému povrchu šošoviek, aby vaše snehové okuliare zostali priedušné, takže ich môžete jednoducho nosiť celé hodiny.

Máte obavy zo zahmlievania? Nie v týchto snehových okuliaroch Bolle! Sú vybavené vrstvou proti zahmlievaniu P80+ zabudovanou do vnútornej šošovky, ktorá posiela molekuly vody preč od šošovky. Šošovky sú tiež ťažšie poškriabateľné s karbo-skleneným pancierom proti poškriabaniu na vonkajšej šošovke.

Polykarbonátové okuliare FREEZE majú dokonca ochranu proti UV žiareniu, takže sa môžete viac sústrediť na užívanie si dňa na snowboarde alebo na lyžiach, než aby vám slnko spálilo pokožku.

Lyžiarske a snowboardové okuliare Retrospec G1

Čo tak 20 dolárov za kvalitné snehové okuliare? The Okuliare Retrospec G1 viac ako dodať.

Čítať  Aký je najlepší čas roka na let teplovzdušným balónom?

Tieto okuliare pre dospelých majú 10 otvorov na ráme, takže vaše okuliare po 15 minútach nosenia nebudú ako v saune. Technológia Stratus Anti-Fog and Scratch zachováva integritu šošoviek, takže si svoje peniaze môžete zarobiť.

Snežné okuliare Retrospec, ktoré sa dajú nosiť s prilbou, majú štýlovú a funkčnú sférickú šošovku, ktorá ponúka ochranu proti UV 400. Rám je vyrobený z odolného termoplastického polyuretánu.

Protišmykové silikónové remienky na oboch stranách zabraňujú pohybu okuliarov, rovnako ako štýl cez okuliare alebo OTC štýl a viacvrstvová tvárová pena. Tvárová pena, ktorá sa rozprestiera cez nosovú klenbu, podporuje prúdenie vzduchu.

Pre zasnežené a zamračené dni, kedy je priepustnosť viditeľného svetla alebo VLT medzi 43 a 99 percentami, Retrospec odporúča šošovku Aurora. Počas čiastočne zamračených dní s VLT medzi 19 percentami a 42 percentami sú najlepšie šošovky Ember, Borealis, Rose alebo Smoke.

Keď jazdíte na snežnom skútri alebo snowboardujete na jasnom slnku s VLT 3 až 18 percent, Retrospec navrhuje ich šošovky Cobalt, Prism, Topaz, Black Ice, Ruby alebo Icicle.

Okuliare sa dodávajú aj v rôznych zábavných farbách, vrátane Matte Teal, Matt Eggnog (sivobiela), Matte Deep Teal Dusk, Matte Black, Matte Arctic (biela) a Matte Arctic Berry (baby ružová).

Bolle MOJO

Obľúbenec mnohých zimných nadšencov, Bolle MOJO Snehové okuliare vyzerajú skvele a určite urobia vaše dni na svahu oveľa produktívnejšími a zábavnejšími.

Snežné okuliare MOJO s dvojitým sklom opäť obsahujú kvalitnú tepelnú bariéru Bolle, ktorá sa prispôsobí chladnejšiemu vonkajšiemu vzduchu a teplejšiemu vzduchu vo vašich okuliaroch. Technológia tepelnej bariéry zastaví vývoj kondenzácie.

Vetrací systém navrhnutý spoločnosťou Bolle podporuje prúdenie vzduchu na povrchu šošovky. Poteší vás aj jasnejšie videnie, ktoré je nevyhnutné pri jazde na snežnom skútri alebo lyžovaní z vysokého svahu.

Hodnotenie proti zahmlievaniu P80+ robí Bolle jedným z popredných výrobcov snehových okuliarov. Povlak Plus/Carbo GLAS zabraňuje poškriabaniu a zahmlievaniu.

Tieto okuliare majú stredný až veľký strih. Bolle nazýva štýl MOJO skôr návratom. Rám je lesklý čierny a šošovky sú vo farbe Vermillion, ktorá je jasne červená.

Lyžiarske okuliare OutdoorMaster OTG

Otočte hlavu na lyžiarskom kurze v Okuliare OutdoorMaster. Zamilujete si ich nielen pre ich vzhľad, ale aj pre ich veľmi rozumnú cenu 25 dolárov.

Kúpou získate okuliare OutdoorMaster a puzdro na prenášanie na ochranu šošoviek vašich okuliarov pri prechode na zjazdovku a z nej.

Rámy sú vyrobené z ľahkého, ale odolného TPU, zatiaľ čo šošovky sú z UV a PC materiálov. Veľkosť šošoviek je 3,6 palca na výšku a sedem palcov na šírku.

Keďže ide o okuliare v štýle over-the-glass, s týmito lyžiarskymi okuliarmi OutdoorMaster môžete bezpečne nosiť svoje okuliare alebo svoje obľúbené slnečné okuliare. Na dosiahnutie najlepších výsledkov by vaše okuliare mali byť aspoň 1,65 palca vysoké a 5,30 palca široké. Okuliare sú tiež kompatibilné s mnohými prilbami!

Slnečné svetlo vo vašich očiach? Nie dnes. Okuliare obsahujú 100-percentnú ochranu proti UV žiareniu 400, aby sa k vám nedostali ostré slnečné lúče. Dlhý elastický popruh je vysoko nastaviteľný, takže tieto okuliare môžu používať dospievajúci aj dospelí.

Čítať  Riešenie problémov s klimatizáciou karavanu: metódy, ktoré môžete vyskúšať ešte dnes

Vychutnajte si vyššiu optickú kvalitu s dvojvrstvovou technológiou proti zahmlievaniu v šošovkách. Budete môcť vidieť úchvatnú krásu zasnežených hôr v celej ich kráse. Budete sa tiež cítiť bezpečnejšie pri snowboardovaní, lyžovaní alebo snowtubingu.

OutdoorMaster vám ponúka rôzne farby šošoviek, z ktorých si môžete vybrať v závislosti od percenta VLT. Šošovky sa dodávajú v každej farbe od čiernej po elektrickú ružovú, svetlozelenú modrú, limetkovú zelenú a striebornú.

Snehové okuliare ZIONOR X

Výber Amazon’s Choice ZIONOR X snow okuliare by mali byť vysoko na vašom užšom zozname. Sú dostupné za približne 25 USD a sú v rámci vášho rozpočtu.

Okuliare X majú patentovaný systém popruhov. Odstráňte remienky alebo ich utiahnite, aby sa vám snehové okuliare na noggine nehýbali. Dvojvrstvové šošovky sú tiež odnímateľné.

Tieto šošovky využívajú talianske materiály pre väčšiu odolnosť proti nárazu a optickú čistotu. Obojsmerné hladké vetracie otvory v hornej časti šošoviek zabraňujú zahmlievaniu a zlepšujú prúdenie vzduchu. S lyžiarskymi okuliarmi ZIONOR X máte tiež ochranu proti UV 400.

Okuliare sú zakrivené, takže sú kompatibilné s celým radom prilieb. Nerobte si starosti s tým, že sa tieto okuliare rozpadnú, pretože obsahujú technológiu Enhanced Durability Tech pre úžasnú úroveň odolnosti proti nárazu.

Snehové okuliare Giro Roam

Najlepšie hodnotený pár snežných okuliarov Okuliare Giro Roam dodáva sa s dvoma sadami šošoviek. Prvý je určený pre zimné aktivity pri slabom osvetlení a druhý je určený pre slnečné podmienky.

Tepelne tvarovaná šošovka a cylindrický tvar skvele padnú, zatiaľ čo dvojvrstvová tvárová pena je vďaka mikroflísovej podšívke pohodlnejšia. Keď nosíte tieto okuliare, nemali by ste mať na tvári nepríjemné červené škvrny po dni strávenom na snowboarde alebo na snežnom skútri.

Vrstva proti zahmlievaniu v oboch súpravách šošoviek, ktoré sú súčasťou Giro Roam, zaisťuje vašu viditeľnosť aj vo vysoko stresových situáciách. Giro sľubuje veľmi hladké a ľahké uchytenie medzi prilbou Giro a snehovými okuliarmi, takže sa ani jedna o druhú nepríjemne neodiera.

Snehové okuliare Giro Roam si môžete kúpiť v rôznych zábavných farbách, vrátane rámov White Woodmark so zelenými sklami, rámov Grey Cobalt s modrými sklami, rámov Black Core s červenými sklami a rámov Green Black Podium s limetkovo zelenými sklami.

Lyžiarske okuliare COPOZZ

Tu je ďalší pár snežných okuliarov na krádež, tentoraz z COPOZZ.

S odolným rámom z TPU a šošovkami PC a CA budete v týchto okuliaroch vyzerať úžasne a pohodlne. Šošovky ponúkajú UV 400 ochranu. Šošovky merajú 3,8 palca na výšku a 6,9 palca na šírku a dajú sa odpojiť, takže ich môžete vymeniť za vhodnejšiu sadu v závislosti od počasia.

Na výmenu šošoviek COPOZZ hovorí, že je potrebné otvoriť čiarkový zámok. Držte okuliare v jednej ruke, druhou rukou uchopte rám a potiahnite ho. Šošovky by mali vyjsť. Uložte ich na bezpečné miesto, aby sa medzičasom nepoškodili.

Sférický tvar týchto šošoviek je viac než len vzhľad. Širokouhlé šošovky tiež rozširujú váš výhľad, takže môžete vidieť na obe strany. Popruh na hlavu je dlhý, takže si ho môžete perfektne nastaviť, či už máte väčšiu alebo menšiu hlavu. Popruh je tiež protišmykový.

Čítať  Majú štvorkolky počítadlá kilometrov?

Obojsmerné vetranie uvoľňuje zadržiavaný teplý vzduch a zároveň privádza čerstvý vzduch, takže môžete ľahko dýchať pri jazde na snežnom skútri alebo lyžovaní. Keďže ide o OTC, stále môžete nosiť okuliare alebo slnečné okuliare s lyžiarskymi okuliarmi COPOZZ.

Vrstva COOL REVO na šošovkách okuliarov obsahuje taliansku technológiu proti zahmlievaniu. Sotva uveríte, že tieto okuliare stoja len asi 30 dolárov!

Lyžiarske okuliare COPOZZ sú dostupné v množstve farieb skiel v závislosti od VLT. Môžete si dokonca kúpiť polarizačné šošovky.

Lyžiarske okuliare ZIONOR X4

Ak sa vám páčili okuliare ZIONOR X, určite by ste si ich mali pozrieť Lyžiarske okuliare X4 tiež. Sú rovnako elegantné a štýlové!

TPU rám s PC šošovkami podporuje odolnosť proti nárazu. UV 400 ochrana chráni vaše oči a citlivú pokožku tváre pred slnkom. Okuliare majú elastický pásik, ktorý ich drží na mieste.

Rovnako ako ostatné okuliare ZIONOR, o ktorých sme hovorili, aj okuliare X4 obsahujú obojsmerné vetranie a technológiu proti zahmlievaniu, takže váš výhľad je vždy neobmedzený. Veľmi sa nám páči aj magnetický systém výmeny šošoviek. Keďže šošovka je zmagnetizovaná (celkovo osem magnetov), ​​nemusíte sa báť, že by sa pri výmene uvoľnili.

Technológia Enhanced Durability Tech od ZIONOR je späť a tieto okuliare sa môžu pochváliť panoramatickým výhľadom na 180 stupňov. Dokonca sú unisex!

Snowboardové a lyžiarske okuliare Wildhorn Roca

Náš zoznam uzatvárame Okuliare Wildhorn Roca pre snowboarding, lyžovanie a ďalšie. Hoci stoja až 80 USD, stále sú v rámci vášho rozpočtu 100 USD a menej.

Okuliare Roca, vyrábané v Spojených štátoch, majú rám vyrobený z termoplastických uretánových polymérov. Rámy sú potom pokryté protišmykovým povrchom, aby zostali bezpečne na vašej tvári. Trojvrstvová pena vytvára bariéru medzi vašou pokožkou a okuliarmi, ktorá je príjemná a mäkká.

Šošovky okuliarov Roca sú polykarbonátové, o ktorých Wildhorn hovorí, že sú prakticky nerozbitné. Široký panoramatický objektív vám otvorí viac sveta. Výhľad oceníte vďaka zahrnutiu technológie proti poškriabaniu a zahmlievaniu. Technológia šošoviek Aurora bojuje až so 100 percentami UV žiarenia.

Ste pripravení vymeniť šošovky? Rovnako ako okuliare ZIONOR, aj okuliare Wildhorn Roca majú magnetické šošovky so šiestimi magnetmi N45. Pracujú s integrovaným uzamykacím systémom klipu, takže šošovky môžete vymeniť za menej ako minútu.

Snímte šošovku potiahnutím späť. Vymeňte nový objektív pomocou bezpečnostných svoriek na ráme. Magnety pritiahnu šošovku na miesto. Zatvorte sady bezpečných klipov a ste pripravení jazdiť!

Pre snehové okuliare Wildhorn Roca máte veľa farebných možností. Tieto možnosti zahŕňajú rámy Stone Grey so striebornými šošovkami, rámy Moab (oranžové) s jantárovými šošovkami, rámy Glacier Blaze s viacfarebnými šošovkami a rámy Citrus (zelené) so smaragdovými šošovkami.

Záverečné myšlienky

Ochrana očí na lyžiarskych svahoch nemusí stáť stovky dolárov. Ako dokazuje 10 snežných okuliarov, ktorými sme sa dnes zaoberali, kvalitné okuliare s odvetrávaním, technológiou proti zahmlievaniu a poškriabaniu, UV ochranou a dokonca aj magnetickou výmenou skiel si môžete kúpiť za menej ako 100 dolárov.

Vy a vaša rodina ste teraz pripravení na najlepšiu zimu!