Najlepšie prenosné rybárske člny na prepravu na korbe nákladného auta

Nemáte radi nič viac ako zábavné rybárske výpravy na vašej lodi, ale preprava plavidla je vždy utrpením. Chystáte sa vylepšiť svoju loď a myslíte si, že prenosná rybárska loď je najlepšia. Ktoré prenosné rybárske člny sa hodia na korbu nákladného auta?

Na prepravu na korbe nákladného auta je najvhodnejších nasledujúcich 8 prenosných rybárskych člnov:

  • Nafukovací rybársky čln Aleko
  • Rybárska loď Sun Dolphin Sportsman pre dvoch mužov
  • West Marine WaterTender 9.4 čln
  • Balíček morského orla Ryby7
  • Nafukovací rybársky kajak Star Inflatables Pike
  • Klasické príslušenstvo Colorado XT Pontoon Boat
  • Lode Lowe L1232 Jon
  • Nafukovací čln s kýlovou podlahou v severnom Atlantiku

Od nafukovacích člnov až po menšie člny, ktoré sa vo väčšine pickupov zasunú priamo do postele, v tomto zozname je niečo pre každého. Pokračujte v čítaní podrobných recenzií, aby ste si mohli vybrať svoju ďalšiu rybársku loď!

8 prenosných rybárskych člnov pre pohodlné cestovanie nákladným autom

Nafukovací rybársky čln Aleko

Začiatok nášho zoznamu je Nafukovací rybársky čln Alekočln s hliníkovou podlahou, ktorý po nafúknutí meria 12,5 stopy.

Táto tmavozelená rybárska loď môže podporovať 150-librový motor s výkonom 25 koní a má kapacitu pre šesť osôb až do 1280 libier. Samotná loď váži po nafúknutí 187 libier, s celkovou dĺžkou 12 stôp, päť palcov a celkovou šírkou päť stôp, šesť palcov.

Nafukovací rybársky čln Aleko, skonštruovaný pre sladkovodný aj morský rybolov, obsahuje rôzne doplnky, ktoré spríjemnia rybolov a bežné používanie člna.

Získate súpravu na opravu, držiaky na veslá a zámky na veslá, štyri namontované rukoväte na prenášanie, ťažné D-krúžky, jednosmernú vypúšťaciu zátku, nožnú pumpu, tašku na uskladnenie a prenášanie, popruhy na uchytenie a dve hliníkové veslá pádlovanie.

Hliníkové lavice, ktoré sú dve, sú odnímateľné, ak lovíte sami a chcete maximalizovať úložný priestor.

Rybárska loď Sun Dolphin Sportsman pre dvoch mužov

Ak si radšej nekúpite nafukovací čln pre svoj ďalší prenosný rybársky čln, skúste to Športovec slnečný delfín. Tento pevný rybársky čln pre dve osoby má hmotnosť 138 libier, takže sa dá ľahko prenášať sem a tam.

Tento robustný, výkonný basový čln má ploché dno pre ľahký vstup do zátok a iných úzkych vodných plôch. Vďaka tomu, že vaše rybárske miesta otvoríte úplne novým spôsobom, Sportsman sa dokáže s istotou pohybovať aj v plytkých vodách.

Držiaky na náčinie na boku lode vám uľahčia uchytenie toho, čo chytíte. Už sa nebudete musieť obávať zvíjajúcich sa rýb, ktoré si preskočia cestu na slobodu! Držiaky nápojov sú tiež zapustené, takže už žiadne rozliate nápoje.

Čítať  Aký je rozdiel medzi piatym kolesom a obytným autom?

Predné a zadné držiaky motora sú zabudované, takže môžete ľahko umiestniť vlečný motor podľa vlastného výberu. Sportsman obsahuje aj predbežnú kabeláž pre vlečný motor, vďaka čomu je inštalácia jednoduchá ako facka.

Dve sedadlá sú otočné, takže aj keď lovíte sami, môžete druhé sedadlo otočiť z cesty.

Môžete si vybrať z dvoch modelov Sun Dolphin Sportsman, jeden s dĺžkou osem stôp a druhý s dĺžkou 10 stôp.

West Marine WaterTender 9.4 čln

Ste jednoduchý typ rybára, ktorý nepotrebuje komplikovanú rybársku loď? Potom West Marine WaterTender 9.4 je priamo vo vašej uličke.

Tento čln je deväť stôp, štyri palce dlhý a 55 palcov široký, vďaka čomu je vhodnou voľbou pre väčšinu nákladných áut. Jeho nosnosť je veľmi veľkorysých 439 libier, takže do toho a vezmite so sebou kamaráta na váš ďalší rybársky výlet.

Tu sú niektoré ďalšie špecifikácie: samotná loď váži 106 libier na ľahkú prepravu do az vášho obľúbeného jazera alebo oceánu. Lúč WaterTender je 55 palcov.

Upravený trojitý trup z polyetylénu s vysokou hustotou umožňuje hladké cestovanie po vode. Samotná loď pozostáva z dvoch tepelne tvarovaných kusov s oddelenou palubou a trupom. Okrem odporúčaného použitia ako rybárska loď West Marine tiež navrhuje WaterTender 9.4 ako pevný tester.

Záďové zdvíhacie krúžky a držadlá na prenášanie, ktoré sú vytvarované na bokoch lode, zjednodušujú prepravu tejto ľahkej rybárskej lode. Vodotesná palubná doska je určená pre vaše suché veci, ako je váš smartfón a peňaženka.

Balíček morského orla Ryby7

Je čas vzlietnuť v Balíček morského orla Ryby7 nafukovací rybársky čln.

Táto loď pre jednu osobu má kapacitu trupu 22 libier, pokiaľ vaša loď nemá drevené podlahové dosky. Potom má trup kapacitu nie väčšiu ako 29 libier. PackFish7 je sedem stôp dlhý a tri stopy, tri palce široký.

Po vyfúknutí meria čln PackFish7 päť palcov krát 20 palcov krát 20 palcov. Môžete ho hodiť na zadnú časť nákladiaku a vydať sa na cestu!

Nafukovacie rybárske člny by v ideálnom prípade mali mať niekoľko vzduchových komôr. Týmto spôsobom, ak jeden praskne, druhý môže udržať váš čln nafúknutý. PackFish7 je dvojkomorový nafukovací čln s jednou hornou bezpečnostnou komorou navyše k hlavnej komore.

Vonkajší ochranný kryt je vyrobený z 840-denierového nylonu, zatiaľ čo ochranná podlaha je 1000-denierový polyester potiahnutý PVC. Okrem toho má táto rybárska loď vonkajšie ochranné švy vyrobené z prekrývajúcich sa priemyselne pevných nylonových vlákien s dvojitým prešitím.

Vnútorná membrána od Polykrylar je vybavená vysokofrekvenčným zváraným krytom švov okolo nej pre extra ochranu pri plavbe loďou.

Čítať  Prečo sa snežné skútre nazývajú sane?

Sea Eagle odporúča vziať si PackFish7 takmer všade tam, kde si pri rybolove srdce želá, od potokov po zátoky, rieky a jazerá. Aj keď je ponor vody len štyri palce, môžete sa v tomto nafukovacom rybárskom člne bezpečne pohybovať bez obáv, že v plytkej vode praskne.

Nafukovací rybársky kajak Star Inflatables Pike

The Nafukovací rybársky kajak Pike od Star Inflatables vám ušetrí čas, keď budete musieť ťahať veľkú, nemotornú rybársku loď na a z vášho pickupu. Jednoducho vložte nenafúknutý čln do svojho vozidla, odvezte sa do cieľa a nafúknite ho na cestách.

Nafukovací čln Pike je vyrobený z PVC s 24 pevnými D-krúžkami a má ventil Leafield C7 a tri vzduchové komory. Váži 45 libier, loď je 38 palcov široká a 12 stôp, sedem palcov dlhá, keď je nafúknutá.

Pri nákupe Star Inflatables obsahuje súpravu na opravu, pumpu, tašku na prenášanie, plutvu All-Water pre jednoduchšie cestovanie po vode a sklopnú rybársku sedačku. Sedačka má hliníkový rám a závesnú sieťovinu. V tomto nafukovacom člne sa budete cítiť pohodlne a budete chcieť stráviť celý deň na vode!

Samozrejme, ak by ste si radšej sedadlo vzali von, môžete to urobiť. Potom pripojte sedadlo k dodaným D-krúžkom a popruhom, aby zostalo bezpečné.

Star hovorí, že jeho konštrukcia z PVC pre rad nafukovacích rybárskych člnov má pokročilú technológiu zvárania parou pre výnimočné zadržiavanie vzduchu, lepšiu životnosť a vynikajúcu odolnosť voči oderom.

Sledujte svoju korisť ako nikdy predtým pomocou zadnej plutvy a skegovej dosky. Všetky D-krúžky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, takže si môžete upevniť rybársky výstroj vrátane prepravky s náradím.

Základňa Scotty Mount Bases, ktorých získate päť, vám umožní pripojiť zvyšok rybárskeho náradia, všetko od kotevných zámkov po vyhľadávače rýb a držiaky prútov.

Pevné kýlové štrbiny medzi kormou a prednou časťou zvyšujú vašu stabilitu a sledovanie, zatiaľ čo samovysúvacia PVC podlahová vložka sa nafúkne na 10 PSI pre ešte väčšiu stabilitu.

Klasické príslušenstvo Colorado XT Pontoon Boat

Rybolov na pontónovom člne môže byť veľmi výhodný vďaka tomu, ako stabilné sú tieto plavidlá na vode. The Klasické príslušenstvo Colorado XT môže to byť váš vstup do života na pontóne!

Po nafúknutí a zložení meria Colorado XT 28 palcov na výšku, 56 palcov na šírku a 108 palcov na dĺžku. Váži 77 libier a má deväťstopé pontóny. Dvojité dvojdielne hliníkové veslá majú každé sedem stôp.

Samotný pontónový čln je vyrobený z odolných materiálov. Spodná časť z PVC je odolná voči oderu, zatiaľ čo nylonová vrchná časť zvládne každodenné používanie. Rám z oceľových rúrok, ktorý slúži ako kostra tohto nafukovacieho rybárskeho člna, je práškovo lakovaný pre ešte väčšiu odolnosť.

Čítať  Ako udržať psov v bezpečí v karavane alebo karavane

Colorado XT obsahuje príslušenstvo, takže môžete okamžite začať s loďou. Dostanete tašku na ľahkú prepravu nenafúkaného člna a transportné koliesko, aby ste sa dostali na miesto rybolovu.

Lode Lowe L1232 Jon

Lowe Boats vyrába lovecké člny, pontóny a rybárske člny. The L1232 Jon patrí do druhej kategórie.

Tento jednoduchý, ale silný rybársky čln môže slúžiť aj ako lovecký čln. S kapacitou až pre tri osoby má L1232 Jon niekoľko sedadiel a pojme maximálne 389 libier. Lowe odporúča motor s výkonom 3,5 HP.

Dlhý priečny nosník, ktorý má 15 palcov, je kompatibilný s väčšinou trollingových a prívesných motorov. Spodok tohto člna je navrhnutý ako plochý pre hladké a ľahké cestovanie v rôznych vodných útvaroch. Príjemným kúskom sú aj zámky vesla na oboch stranách.

L1232 Jon, vyrobený z nitovanej hliníkovej zliatiny námornej kvality 5052, obsahuje dvojité praktické držadlá na priečnom nosníku, oblúkovú rukoväť, vypúšťaciu zátku priečnika a tvarované rohové kryty priečnika.

Nafukovací čln s kýlovou podlahou v severnom Atlantiku

Posledným, ale určite neposledným na našom zozname je Panelový nafukovací čln North Atlantic Inflatables.

Táto putujúca rybárska loď je osem stôp, osem palcov dlhá s 60-palcovým lúčom. Vnútorný nosník je 27 palcov a vnútorná dĺžka je 64 palcov. Samotná loď váži 102 libier a pojme až troch pasažierov alebo 992 libier.

Rybárska loď North American Inflatables má 15-palcovú dĺžku hriadeľa, 16,5-palcový priemer trubice a štyri vzduchové komory. Akýkoľvek sprievodný rybársky motor, ktorý používate (nie je súčasťou vášho nákupu), by nemal byť vyšší ako 7,5 HP.

Tento nafukovací kýlový čln je vyrobený z pevného a odolného PVC s 1 100 deniermi a má vzdušnú podlahu a zvárané švy pre ďalšiu odolnosť. Zadné rúrky sú zospodu chránené, čo je ďalšia inteligentná funkcia.

Rukoväte luku a ťažné krúžky umožňujú pohodlnú prepravu, kedykoľvek máte chuť na ryby. Priložené PC hliníkové veslá vám pomôžu cestovať bez motora a nožná pumpa sa hodí na rýchle (a takmer bez námahy) nafukovanie.

Opravná súprava a taška na prenášanie sú tiež skvelé funkcie.

Záverečné myšlienky

Kto hovorí, že namontovanie rybárskej lode k ťažnému vozidlu musí trvať hodiny? Všetkých 8 člnov, ktoré sme tu dnes pre vás preskúmali, sa zmestí do korby vášho nákladného auta (alebo na zadné sedadlo, ak sú vyfúknuté).

Či už uprednostňujete nafukovacie rybárske člny, pontóny alebo člny s pevnými stenami, tu by ste mali nájsť svoju ďalšiu rybársku loď!