Najlepšie kryty pre vodné skútre dostupné na Amazone

Získanie krytu na vodný skúter je veľmi dôležité, pretože ochráni váš vodný skúter pred veľkým poškodením. Nájsť ten správny poťah pre váš konkrétny vodný skúter nemusí byť ťažké. Nižšie je uvedený výber najlepších krytov dostupných na Amazone.

1. Príslušenstvo Leader Contour Fit

Tento kryt je vhodný pre vodné skútre Sea-Doo a je vysoko priedušný, čo zabraňuje rastu plesní. Nebude krvácať ani vyblednúť vďaka 600D 7,5 oz ťažkému riešeniu. Dodáva sa aj s úložným vakom a súpravou na uchytenie. V stĺpci veľkosť si vyberiete, ktorý vodný skúter máte.

Ide o jeden z kvalitnejších krytov ako ostatné univerzálne kryty. Tento kryt vám vydrží dlhšie a bude odolnejší voči dažďu, prachu a slnku. Cena je možno vyššia ako univerzálny kryt, ale ak hľadáte spoľahlivý kryt, tento je na úrovni.

Sú známe tým, že sú skvelým materiálom za skvelú cenu.

Stojí okolo 100 – 115 USD

Pozri tu na Amazone

2. iCover PWC5102

Ide o kryt, ktorý skvele funguje na vodných skútroch a malých člnoch. Priestranný dizajn zaisťuje, že pokryje všetky vaše vodné skútre. Je vodeodolný, odolný proti roztrhnutiu a chráni pred všetkými poveternostnými vplyvmi.

V leme je všitá odolná elastická šnúra, ktorá prilieha k vášmu plavidlu. Dodáva sa s veľkou úložnou taškou a je veľmi cenovo dostupná. Ďalším plusom je, že funguje so všetkými značkami vodných skútrov, pozrite sa na tabuľku veľkostí a zistite, kde váš vodný skúter pristane.

Tento kryt je skvelý na ochranu pred slnkom a guma drží plavidlo na mieste, keď je uložené vo vode priviazané k doku. Ak žijete na mieste, kde veľa prší, bol by som pri kúpe iCover opatrný, pretože môže byť silný, ale nie je známy ako 100% vodotesný.

Tento kryt je vhodný pre vodné skútre do 113″.

Stojí to okolo 40-45 dolárov

Pozri tu na Amazone

3. Seamander Oxford

Má zapínanie na bungee šnúrku, ktorú možno ľahko utiahnuť alebo povoliť. Niť je odolná voči hnilobe. Je ideálny na skladovanie a ťahanie vďaka integrovanému systému prívesu a nastavovacím popruhom.

  Obľúbené lukostrelecké súpravy pre začiatočníkov

Dodáva sa v čiernej alebo camo a obsahuje bungee šnúru všitú v spodnej časti pre bezpečné uchytenie. Je to tiež veľmi lacné na pekné materiály. Tu je ich tabuľka veľkostí:

  • S: 96″-105″
  • M: 106″-115″
  • L: 116″-135″
  • XL: 137″-145″

Súčasťou balenia je množstvo nastavovacích popruhov, ktoré sú veľmi užitočné pri prívese k jazeru alebo oceánu. Pri testovaní v búrkach s dažďom a krupobitím obstál dobre. Ide o pekný obal, ktorý vám dlho vydrží a ochráni vaše plavidlo.

Stojí okolo 55-75 dolárov

Pozri tu na Amazone

4. Klasické príslušenstvo Stellex

Tento kryt má 4-ročnú záruku a je vyrobený z odolnej polyesterovej tkaniny, ktorá je odolná voči poveternostným vplyvom. Prístupové dvierka na zips sú na oboch stranách a elastická šnúrka v leme pre bezpečné uchytenie.

Funguje to so všetkými veľkosťami vodných skútrov od malých až po extra veľké. Má nastaviteľné bočné popruhy a má veľmi vysoké hodnotenie. Je 100% vodotesný a zadržiava vodu v priestore pre nohy.

Ide o lacný kryt, ktorý je ideálny na skladovanie, ale pri použití na príves alebo vonkajšie zakrytie nevydrží viac ako 2 roky. Dobrou správou tohto krytu je 4-ročná záruka, ktorá vám dáva plán B, keď sa niečo pokazí.

To sa hodí pre veľkosti od 133″ až po 140″.

Stojí to okolo 65-150 $ v závislosti od veľkosti

Pozri tu na Amazone

5. MSC Trailerable PWC

Tento kryt je vyrobený z morského polyesterového plátna s dvojitým PU povlakom a je odolný voči všetkým poveternostným vplyvom. Je naň 1-ročná záruka a je určený na dlhodobé skladovanie a cestovanie.

Jedným z veľmi účinných detailov na kryte sú rýchloupínacie popruhy, vďaka ktorým je vyberanie a pripevnenie super jednoduché a rýchle.

Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti, je, že je vyrobený pre užšie modely, takže pri porovnávaní s týmto krytom skontrolujte presné rozmery vášho vodného skútra. Väčšina kupujúcich hovorí, že je o jednu veľkosť väčšia, pretože je menšia.

Rovnako ako pri všetkých obaloch, upútavanie nie je to najlepšie, čo robiť s nasadeným obalom, pretože môže odletieť. Ešte by som odporučil dokúpiť nejaké račňové popruhy na upevnenie krytu.

  Ako vzniká snehová guľa?

Stojí okolo 60-70 dolárov

Pozri tu na Amazone

6. Budge Modrá

Ide o objemnejší kryt, ktorý však zaisťuje 100% ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Slnko na váš vodný skúter nepresvitá ani v tých najhorúcejších dňoch.

Hodí sa na väčšinu veľkostí vodných skútrov a určite ochráni váš vodný skúter pred vtáčím trusom, miazgou, špinou atď. Je hrubší ako väčšina poťahov, aby bola zaistená ochrana.

Je to skvelý poťah pre kvalitu a pri porovnaní ceny zmršťovacej fólie na vodný skúter každý rok s použitím poťahu je oveľa lacnejší. Je vhodný na príves, pretože je elastický po celom obvode a drží ho pevne aj pri diaľničnej rýchlosti. Tento kryt vám vydrží niekoľko rokov a je skvelou voľbou pre váš vodný skúter.

Dodáva sa v 4 veľkostiach:

  • 106″-115″ -2-takt
  • 109″-120″ -4takt
  • 116″-135″ -2-takt
  • 121″-135″ -4takt

Stojí okolo 65-80 dolárov

Pozri tu na Amazone

7. Príslušenstvo pre vodcov Polyester

Kryt je potiahnutý uretánom MoorGuard, aby sa zabezpečilo jeho utesnenie. Súčasťou je systém vetrania spolu s bezplatným vreckom na uskladnenie kaše. Je vodoodpudivý a odolný aj proti plesniam.

Nie sú tam žiadne neopracované okraje (všetky okraje sú dokončené), ale látka je celkovo dosť tenká. Je to dobrá cena a je lacnejšia ako väčšina ostatných krytov. Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti pri tomto špecifickom kryte, je, že je ľahší a tenší ako ostatné kryty.

Nie je to najlepšie na dlhodobé riešenie, pretože keď je na slnku veľa hodín, roztrhne sa. Neveril by som tomuto krytu, ak je váš vodný skúter často na slnku, pretože všetky recenzie hovoria, že sa po niekoľkých mesiacoch roztrhol.

Stojí to okolo 32 až 60 dolárov v závislosti od veľkosti

Pozri tu na Amazone

8. Klasické príslušenstvo Lunex RS-1

Na tento poťah sa vzťahuje 1-ročná záruka a je vyrobený s ripstopom Lunex RS, ktorý využíva mriežkový systém, vďaka čomu je látka pevnejšia a odolná proti roztrhnutiu. Tento kryt nie je najlepší na ochranu pred slnečným žiarením, ale má vetracie otvory na zníženie vlhkosti.

  Najlepšie zložené luky pod 200 dolárov

Keďže je materiál tenší ako väčšina ostatných, nedrží tak dobre a nie je taký odolný voči poveternostným vplyvom ako iné. Ak potrebujete prikrývku, ktorá musí odolať snehu, dažďu, slnku a vetru, neodporúčam vám túto prikrývku, pretože sa v horších poveternostných podmienkach roztrhne.

Na tento kryt nie sú také dobré recenzie ako na ostatné, ale ak hľadáte iba jednoduchý kryt, ktorý ochráni váš vodný skúter vo vnútri počas mimosezónneho obdobia, je to skvelá a lacná možnosť.

V závislosti od veľkosti sa pohybuje okolo 37 až 56 dolárov

Pozri tu na Amazone

9. Kryty na vodné skútre odolné voči poveternostným vplyvom

Toto je kryt, ktorý funguje pre modely Sea-Doo z rokov 1994-1997. Je vyrobený z ultra hrubého polymateriálu morskej kvality. Je prenosný a obsahuje popruhy.

Disponuje vetracími otvormi, aby ste mali zážitok z dýchania. Okolo spodnej časti je elastický lem, ktorý ju udrží za každého počasia. Opäť to funguje s väčšinou modelov Sea-Doo.

To je asi 130 – 140 dolárov

Pozri tu na Amazone

10. Univerzálny kryt PWC

Vyrobené z 2400 tkaného polyesterového materiálu s PU záterom. Je odolná voči poveternostným vplyvom a má pevný elastický spodný lem a 3 sady sťahovacích pásov proti vetru.

Nazýva sa Universal PWC, pretože sa hodí pre vodné skútre Sea-Doo, Polaris, Yamaha a Kawasaki.

Okolo 35-40 dolárov

Pozri tu na Amazone

11. Severovýchodný prístav

Tento kryt je vyrobený pre širokú škálu vodných skútrov a je možné ho pripojiť na príves. Látka je vyrobená z polyesteru 600 Denter, vďaka čomu je vodeodolná. Je známe, že vydrží roky aj v tých najhorších poveternostných podmienkach. Tiež dobre sedí a je lacný v porovnaní s inými krytmi z rovnakých materiálov.

Vhodné pre dĺžky 136″-145″.

Okolo 48-55 dolárov

Pozri tu na Amazone