Najlepšie kempingové postieľky a prečo by ste ich mali vlastniť

Na vašom poslednom kempovaní ste si požičali kamarátovu kempingovú postieľku a ani ste netušili, o čo ste prišli! Celý ten čas si spal na podlahe stanu v spacáku. Teraz túžite po vlastnej kempingovej postieľke. Aké sú najlepšie detské postieľky?

Toto je 10 najlepších kempingových postieľok:

  • Skladacia postieľka REI Co-Op Camp
  • Detská postieľka Coleman ComfortSmart
  • Disc-O-Bed
  • Detská postieľka REI Co-Op Kingdom
  • Kamp-Rite Kwik-Cot
  • Skladacia kempingová postieľka Redcamp
  • Desert Walker Camping Cot
  • Detská postieľka Helinox One Convertible Camp Cot
  • Detská postieľka Byer of Maine Easy
  • ARAER Heavy-Duty Camping Cot

V tomto informačnom sprievodcovi najskôr podrobne preskúmame každú z vyššie uvedených 10 kempingových postieľok. Dozviete sa relevantné informácie, ako sú ceny postieľok, funkcie, hmotnostné limity a ďalšie. Potom si povieme, prečo sú kempingové postieľky nevyhnutnosťou pre outdoorových nadšencov, ako ste vy, takže určite pokračujte v čítaní!

Toto je 10 najlepších kempingových postieľok

Skladacia postieľka REI Co-Op Camping – 100 dolárov

Na začiatku nášho zoznamu je veľmi známa kempingová postieľka Co-op skladacia postieľka REI.

Postieľka je pokrytá 600-denierovým ripstop polyesterom s oceľovou kostrou a udrží až 300 libier. Po zložení meria kooperačná postieľka REI 38 palcov x 5 palcov x 6 palcov. V rozloženom stave je 17,5 palcov vysoký, 25,5 palcov široký a 75 palcov dlhý. Samotná postieľka váži 16 libier a 9 uncí.

Výška postieľky takmer 18 palcov vás zdvihne natoľko, že doma budete mať takmer pocit, že spíte vo svojej posteli. Plocha postieľky po rozložení zostáva pevná a napnutá, takže sa nemusíte báť, že sa uprostred potopíte.

Keď skončíte s kempovaním, REI vám dá prenosnú tašku, do ktorej sa zmestí kempingová postieľka. Co-op kempingová rozkladacia postieľka REI je dostupná v jednej farbe, indigo.

Coleman ComfortSmart Cot – 100 dolárov

Produkt Amazon’s Choice a obľúbený kemperov všade je Detská postieľka Coleman ComfortSmart.

Táto prenosná postieľka nie je skladacia, na čo treba pamätať pri plánovaní vašich kempingových dobrodružstiev. Coleman hovorí, že detská postieľka ComfortSmart sa zmestí do kufra mnohých osobných a nákladných áut.

Postieľka meria 80 palcov x 13 palcov x 15 palcov s maximálnou výškou 6 stôp, 6 palcov. S nosnosťou 300 libier môžete v postieľke ComfortSmart spať sami alebo s partnerom. Jeho oceľový rám zvyšuje jeho odolnosť a vrstvy polstrovanej peny umožňujú pohodlné používanie.

Detská postieľka Coleman ComfortSmart má károvaný vzor a je k dispozícii v čiernej alebo šedej farbe.

Disc-O-Bed – 356 dolárov

Čo ak privediete deti kempovať alebo ste v divočine s pár kamarátmi? Nebudete chcieť zdieľať detskú postieľku. V takom prípade potrebujete niečo ako Disc-O-Bed, čo sú poschodové postieľky! Áno, je to tak, povedali sme poschodové postele.

Dobre, ale čo stredový lúč poškodil zadnú časť horného pražca? Nie v Disc-O-Bed! Jeho paluby na spanie sú navrhnuté dlhé a široké bez potreby dodatočnej podpory, napríklad zo stredovej výstuhy alebo strednej nohy.

Na zostavenie lôžka Disc-O-Bed nepotrebujete žiadne nástroje a inštalácia je dostatočne jednoduchá na to, aby ste to zvládli svojpomocne. Ak máte za sebou dlhý deň v prírode a chcete sa len vyspať, potom to na Disc-O-Bed celkom oceníte.

Čítať  Čo je výmenník tepla pre snežné skútre?

Súčasťou vášho nákupu sú dve postieľky Disc-O-Bed, dva uzamykacie popruhy, dva bočné organizéry a štyri stohovacie adaptéry. Každá postieľka je vyrobená z vysoko kvalitného polyesteru s 35-palcovou širokou plošinou na spanie. Polyester je vodeodolný.

Postele môžu podporovať používateľov až do hmotnosti 500 libier, čo je celková nosnosť 1 000 libier! Disc-O-Bed je dokonca konvertibilný, pretože ho môžete premeniť z poschodovej postele na lavicu na sedenie.

Disc-O-Bed vám ponúka dve prepravné tašky na prepravu postieľok a priložených častí. Môžete si vybrať z farieb, ako je hnedá, zelená, maskáčová alebo čierna.

Detská postieľka REI Co-Op Kingdom – 160 dolárov

Ďalšia skvelá kempingová postieľka od REI je ich co-op Kráľovská postieľka. Je to polyesterová postieľka s oceľovým a hliníkovým rámom s práškovým nástrekom, ktorý pojme 300 libier.

Postieľka samotná váži 20 libier a po zložení meria 33 palcov x 32 palcov x 8,5 palca. Po rozložení odhalíte detskú postieľku s rozmermi 82 palcov x 31,5 palcov x 14 palcov. Rám je zložený, takže postieľku môžete ľahko uložiť, keď ju nepoužívate.

Pomocou otočného gombíka môžete nastaviť viacpolohový chrbát tak, aby bol vzpriamený alebo naklonený. Nohy na spodnej strane každej nohy postieľky sú navrhnuté väčšie, takže dobre držia na zemi. Aj v stane prídu vhod nôžky, keďže postieľka sa nebude šmýkať po nylonovej podlahe stanu.

Prešívaný mäkký vrchný diel je vodeodolný a rýchloschnúci, takže sa vám bude pohodlnejšie spať. Detskú postieľku REI co-op Kingdom kúpite v jednej farbe Coal (tan).

Kamp-Rite Kwik-Cot – 67 dolárov

Ak potrebujete kempingovú postieľku za menej ako 100 dolárov, Kamp-Rite Kwik-Cot je dobrý výber.

Táto postieľka váži 19 libier a je kompaktná. Po rozložení meria 19 palcov na výšku, 29 palcov na šírku a 79 palcov na dĺžku. Jeho zložené rozmery sú 7 palcov na výšku, 8 palcov na šírku a 39 palcov na dĺžku, takže je pohodlne prenosný.

S nylonovou konštrukciou PolyOx a 1 000 denierovou nylonovou tkaninou je to jedna odolná kempingová postieľka. Niet divu, že Kwik-Cot pojme 300 libier. Oceľový rám je potiahnutý práškovou farbou, aby bola postieľka odolnejšia.

Čelo postieľky je polstrované a na bočnej strane máte dokonca aj sieťované vrecko. Akoby to nestačilo, dodávaná taška na prenášanie uľahčuje prenášanie Kwik-Cot na všetky vaše kempingové dobrodružstvá.

Detská postieľka Kamp-Rite Kwik-Cot je dostupná iba v čiernej farbe.

Skladacia kempingová postieľka Redcamp – 85 dolárov

Zistili ste, že potrebujete širšiu kempingovú postieľku ako väčšina, ktorú ste doteraz videli? Ak áno, potom Skladacia kempingová postieľka Redcamp môže byť práve to, čo ste hľadali.

Detská postieľka Redcamp má rozmery 75 palcov x 28 palcov x 15 palcov a váži 14,7 libier. Táto extra šírka je dostatočná na to, aby ste sa nemuseli obávať, že by ste sa uprostred noci zvalili z postieľky na podlahu stanu!

Čítať  Je zipsová podšívka zábava? Ako to urobiť lepšie

Trojuholníkový rám je podopretý tuctom podporných nôh. Uzamykací mechanizmus G-STA udržuje postieľku v bezpečí, rovnako ako gumené nožičky pod vami. 600-denierová látka je dvojitá oxfordská, aby vydržala veľa kempingových výletov do budúcnosti. Táto postieľka má nosnosť 500 libier.

Bočná taška je ideálnym miestom na uloženie základných vecí, ako sú kľúče, knihy, časopisy, smartfón, tablet alebo náhradná nabíjačka.

Skladacia kempingová postieľka Redcamp sa dodáva vo farbách ako zelená, modrá alebo šedá.

Desert Walker Camping Cot – 90 dolárov

Tu je ďalšia pevná kempingová postieľka, ktorá stojí menej ako 100 dolárov Púštny chodec. Je vybavený leteckým hliníkom triedy 7001 pre rám, ktorý je odolný, ale ľahký.

Materiál postieľky oxford je mäkký a vodeodolný. Materiál je odolný aj proti prasklinám, takže bude vyzerať dobre, aj keď si ho vezmete so sebou na všetky svoje výlety.

Pri tejto postieľke je potrebná určitá montáž, ale zaisťovacie kolíky, ktoré sa vkladajú do hliníkového rámu, sú súčasťou balenia. Postieľka samotná váži iba 2,8 libier, takže jej preprava je super jednoduchá. Napriek tomu nepodceňujte Desert Walker, pretože dokáže uniesť 440 libier!

Kempingová postieľka Desert Walker je dostupná v troch farbách: zelená, modrá alebo čierna.

Detská postieľka Helinox One Convertible Camp Cot – $250

The Detská postieľka Helinox One je konvertibilná táborová postieľka, ktorú musíte mať na svojom radare. Je to drahšie ako niektoré postieľky, ktoré sme pokrývali, ale to len preto, že je to také kvalitné.

Táto víkendová kempingová postieľka má rám zo zliatiny TH72M, vďaka čomu je ľahká. Postieľka samotná váži 5 libier, 1,6 unce. Obsahuje úložný vak, aby ste mohli mať všetky svoje pohodlné veci poruke.

Po zbalení má Cot One rozmery 21 palcov x 6 palcov a po zložení má rozmery 75 palcov x 27 palcov x 6 palcov. Jeho maximálny hmotnostný limit je 320 libier.

Pákový systém umožňuje nastaviť napnutie postieľky, aby ste mohli spať presne tak, ako to chcete. Je to ako vlastnosť tvrdosti matraca vašej postele doma.

Helinox chráni detskú postieľku One v rámci svojej päťročnej záruky. Postieľka je dostupná v čiernej farbe.

Byer of Maine Easy Cot – 120 dolárov

Ďalšia detská postieľka Amazon’s Choice je táto od Byer z Maine.

Postieľka s hmotnosťou 21 libier meria 18 palcov na výšku, 31 palcov na šírku a 78 palcov na dĺžku a pojme 330 libier. So zváranými oceľovými nohami a polyesterovou tkaninou 600 denier je detská postieľka Byer of Maine vyrobená tak, aby bola odolná.

Túto detskú postieľku, ktorá sa odporúča pre používateľov s výškou 6 stôp a viac, si užijú najmä vysokí táborníci. Detskej postieľke chýbajú koncové koľajničky, takže máte dostatok miesta na dlhé roztiahnutie sa v noci.

Čítať  Sprievodca, ako môže beh zmeniť vaše telo

Táto postieľka má pohodlné panely na bočných koľajničkách, vystužené nylonové pánty na podporu a rozloženie hmotnosti a vystužené nylonové nohy.

Keď skončíte so spaním na postieľke Byer of Maine, stačí ju zložiť a zbaliť. Dodávaná taška má ramenný popruh pre jednoduché prenášanie.

Postieľka Byer of Maine je dostupná v modrej farbe s hnedým lemom.

ARAER Heavy-Duty Camping Cot – $59

Posledným výberom na našom zozname je Ťažká kempingová postieľka ARAER.

Hoci jej nosnosť nie je najvyššia z postieľok, o ktorých sme hovorili, táto postieľka pojme impozantných 450 libier, takže sa o ňu môžete podeliť vy aj váš partner.

600-denierová oxfordská tkanina je dvojvrstvová pre vaše pohodlie. Zliatinové rúrky udržujú túto detskú postieľku v bezpečí, rovnako ako jej pevný štvorcový rám z vysokopevnostnej ocele.

Zloženie postieľky a jej uloženie do priloženej prenosnej tašky trvá podľa výrobcu len 10 sekúnd. Postieľka meria po rozložení 74,8 palcov x 26,4 palcov x 13,8 palcov. Rozmery po zložení sú 38,6 palca x 7,9 palca. Stan váži 15,8 libier.

Ťažkú kempingovú postieľku ARAER si môžete zakúpiť v šedej farbe.

3 dôvody, prečo potrebujete kempingovú postieľku

Kempingová postieľka nie je nevyhnutne lacná, pretože niektoré môžu stáť niekoľko stoviek dolárov (čo ste videli vyššie). Je postieľka naozaj niečo, čo potrebujete, alebo vám stačí spanie na podlahe stanu v spacom vaku?

Tu sú 3 skvelé dôvody, prečo zvážiť kempingovú postieľku.

Už žiadne spanie na tvrdej zemi

Spacie vaky sú skvelé, ale aj v tých plyšových je ťažké zabudnúť, že spíte na tvrdej zemi alebo dokonca skale. Ak máte sklony k bolestiam tela, môžete sa nasledujúce ráno zobudiť so stuhnutým krkom alebo boľavým chrbtom. Preto je ťažké užiť si deň kempovania.

S kempingovou postieľkou ste centimetre a centimetre od zeme. Nezáleží ani na tom, či je zem pod vami tvrdá skala; nebudeš to cítiť!

Zostaňte v teple

Keď denné svetlo zmizne, teplota vonku klesá. Keď ste v pohodlí domova, nie je to až taký problém, ale je to iné, keď kempujete. Ten chlad od zeme budete cítiť celú noc, keď je medzi vami a podlahou stanu okrem deky alebo spacieho vaku aj niečo málo.

S kempingovou postieľkou ste od podlahy, a preto je to príjemné.

Vyhnite sa hadom a tvorom

Viete, aké druhy tvorov žijú v lese? Pre jedného veľa hmyzu a pre druhého hady. Nevieme ako vy, ale my pri kempovaní nechceme pod stanom cítiť takéto stvorenia, najmä v noci v tme! S kempingovou postieľkou už nebudete musieť.

To je druh pokoja, ktorý nemôžete určiť cenu.

Záverečné myšlienky

Kempingové postieľky, aj keď nie vždy lacné, sú skvelým doplnkom, ktorý si môžete vziať so sebou na dobrodružstvo v prírode na predĺžený víkend. Užijete si viac pohodlia domova a budete chránení aj pred prízemnými tvormi!