Najlepšie kempingové hojdacie siete, ktoré môžete zavesiť na stromy

Nie je nič krajšie, ako sa po dlhom dni strávenom turistikou, horolezectvom alebo plávaním odložiť v hojdacej sieti. Budúci víkend vás čaká kempovanie a chcete hojdaciu sieť, ktorú si môžete zavesiť na strom. Aké sú najlepšie hojdacie siete na tento účel?

Tu je 10 najlepších kempingových hojdacích sietí, ktoré môžete zavesiť na stromy:

  • Hojdacia sieť ENO SuperNest
  • Kempingová hojdacia sieť Kootek
  • Hojdacie siete Bear Butt
  • Warbonnet Outdoors Blackbird XLC
  • Ľahká hojdacia sieť Kammok Roo Single
  • Hojdacia sieť proti komárom Grand Trunk Skeeter Beeter Pro
  • Holanďan Chameleon Hammock
  • Hennessey Hammock Ultralite Backpacker Asym Zip Hammock
  • Kempingová hojdacia sieť Wise Owl Outfitters
  • Kempingová hojdacia sieť Zone Tech s moskytiérou

V tejto príručke preskúmame všetkých 10 týchto úžasných kempingových hojdačiek, ktoré visia na stromoch. Hojdacie siete, ktoré pre vás dnes máme, ponúkajú široký rozsah od jednorazových až po hojdacie siete pre viac osôb a majú skvelé funkcie, ako sú siete proti komárom, vstavané vankúše a ďalšie. Určite urobia vaše kempingové výlety oveľa príjemnejšími!

Toto je 10 najlepších kempingových hojdačiek, ktoré visia zo stromov

ENO SuperNest Hammock – 300 dolárov

Na vrchole nášho zoznamu je luxusná kempingová hojdacia sieť ENO SuperNest.

SuperNest si svoje meno určite zaslúžil. Je to veľká hojdacia sieť s rozmermi 8 stôp x 4 stopy, 7 palcov, ktorá pojme až 400 libier. Obsahuje tiež dva mäkké vankúše snov – oba sú odnímateľné – takže môžete leňošiť na slnku a zdriemnuť si.

Táto hojdacia sieť je však viac než len pohodlná. Obsahuje tiež námorný hardvér, ktorý nehrdzavie ani sa neznehodnocuje, ako aj polyesterové čalúnenie a podšívka a olefínová tkanina v tele. Zaveste hojdaciu sieť pomocou závesného systému ENO Atlas (nie je súčasťou vášho nákupu), ako aj pomocou vačkových popruhov alebo lán.

Vďaka visiacim vreckám na oboch stranách môžete mať svoj smartfón a ďalšie nevyhnutnosti stále nablízku. Nebudete musieť ani vstať, aby ste mohli odpovedať na hovory alebo odpovedať na túto textovú správu!

ENO SuperNest sa dodáva v troch farbách: sivá, námornícka alebo olivová.

Kootek Camping Hammock – 24 dolárov

Pre kemper s nízkym rozpočtom, Hojdacia sieť Kootek je neuveriteľne lacný. Iste, nemá vankúše, ale to je v poriadku. Za takú nízku cenu vám nebude prekážať priniesť si vlastné!

Nylonová padáková tkanina použitá na výrobu hojdacej siete Kootek je ľahká a priedušná, pričom je na pokožke príjemná. Je tiež ultraprenosný, keď sa Kootek nepoužíva, môžete ho vložiť do úložného vrecka, zatiahnuť šnúrku, hodiť úložný vak do batohu a ísť priamo na cestu.

Zahrnuté karabíny v tvare D umožňujú hojdacej sieti Kootek podporovať dvoch dospelých až do 500 libier. Dvojité popruhy na strom majú dĺžku 10 stôp a používajú 18 a 1 slučku na nastavenie výšky hojdacej siete od stromu.

Hojdacia sieť meria 78 stôp na šírku a 118 stôp na dĺžku. Môžete si vybrať z rozsiahleho zoznamu farieb pre hojdaciu sieť Kootek, vrátane fialovej, modrej, červenej, oranžovej, zelenej a čiernej.

Čítať  Ako rýchlo môžu jazdiť snežné skútre?

Hojdacie siete na medvedí zadok – 36 dolárov

Drsný vzhľad Hojdacia sieť Bear Butt prinúti vás to za jeho nízku cenu dvakrát, ale túto hojdaciu sieť si skutočne môžete kúpiť za menej ako 50 dolárov.

75-denierová nylonová taftová hojdacia sieť má 210 vlákien. Materiál vytvára dokonalú kombináciu mäkkosti a pevnosti, takže si môžete zdriemnuť bez obáv, že spadnete na zem.

Bear Butt testuje svoje hojdacie siete na zaťaženie až 900 libier, ale neodporúča viac ako 500 libier. To je dostatočná nosnosť na to, aby túto hojdaciu sieť mohli používať dvaja ľudia. Keďže hojdacia sieť Bear Butt je 6 stôp široká a 10 stôp dlhá, určite je tu dosť miesta pre dvoch!

Priložené vrecko na veci meria 7 palcov x 4 palce x 4 palce. Je tiež vyrobený z nylonu a je navrhnutý tak, aby držal všetko od topánok po fľaše s vodou, knihy alebo váš smartfón, kým budete relaxovať v hojdacej sieti.

8-palcové koncové remienky sú polyesterové, ktoré si Bear Butt vybral pre jeho pevnosť. Nosnosť oboch koncových popruhov je 1 000 libier, takže je nepravdepodobné, že popruh v dohľadnej dobe praskne!

Hojdaciu sieť Bear Butt si môžete kúpiť v niekoľkých farebných prevedeniach, vrátane modrej so sivými akcentmi, zelenej so svetlozelenými akcentmi, khaki s tmavozelenými akcentmi, gaštanovej farby s uhľovo šedými akcentmi alebo žltej s nebesky modrými a ružovými akcentmi.

Warbonnet Outdoors Blackbird XLC – 180 dolárov

The Blackbird XLC od Warbonnet Outdoors je kempingová hojdacia sieť americkej výroby, ktorá by mala byť na vašom radare.

Blackbird je vyrobený z tkaniny Dream-Tex a má 40-denierové ripstopové tkanie doplnené o šikmú diamantovú mriežku. Výsledkom je tkanina, ktorá je na dotyk ako bavlna, ale je oveľa odolnejšia.

Hojdacia sieť Blackbird, meria 62 palcov na šírku a 11 stôp na dĺžku, obsahuje box na nohy, takže aj vysokí ľudia majú pocit, že majú dostatok miesta na nohy. Odkladacia polica na jednej strane hojdacej siete vám umožní uložiť 2 metre štvorcové vašich obľúbených vecí priamo na dosah ruky.

Horná časť hojdacej siete je vybavená širokým textilným pásom s dĺžkou 7 palcov, ktorý vám umožňuje nastaviť výšku okraja vrchlíka nad miestom, kde máte hlavu. To zvyšuje stabilitu vašej hojdacej siete a neobetuje priestor nad hlavou.

Obojstranná horná časť Blackbird vám umožňuje prepínať, ktorá strana je horná. Súčasťou balenia je aj moskytiéra, ktorá vás ochráni pred vysávaním krvi, keď budete popoludní driemať.

Hojdacia sieť Warbonnet Outdoors Blackbird XLC je k dispozícii v jednovrstvovej, ťažkej dvojvrstvovej alebo ľahkej dvojvrstvovej tkanine. Môžete si tiež vybrať z obrovskej škály farieb, vrátane jesennej oranžovej, stálezelenej, svetlooceánskej modrej, medzinárodnej oranžovej a tmavozelenej.

Kammok Roo Single Ultralight Hammock – 89 dolárov

Ak kempujete sám, nepotrebujete veľkú hojdaciu sieť na zavesenie na strom. The Kammok Roo je ideálna hojdacia sieť v týchto prípadoch, pretože je určená pre jedného.

Čítať  Ako vytvoriť dokonalú snehovú guľu

Veľkorysá nosnosť 300 libier znamená, že môžete ležať a ležať bez obáv o stabilitu. Hojdacia sieť je vyrobená z 20-denierového ultraľahkého ripstop nylonu s odolným vodoodpudivým povlakom.

Systém otočného závesu váži menej ako použitie karabín. Ak máte praky alebo tradičné pasce, môžete s nimi celkom jednoducho použiť závesný systém.

Dokonca dostanete vrece na veci, ktoré je potiahnuté polyuretánom a silikónom na uloženie vašej hojdacej siete, keď sa nepoužíva.

Grand Trunk Skeeter Beeter Pro Mosquito Hammock – 85 dolárov

Neznášate komáre, ktoré vám ničia čas vonku? To sa už nestane v Grand Trunk Skeeter Beeter Pro.

Ide o hojdaciu sieť proti komárom, ktorá má viac než dosť funkcií, aby odolala chrobákom. Napríklad nad vašou hlavou je moskytiéra No-See-Um. Aby ste sa dostali dovnútra a von, musíte tiež otvoriť zips, vďaka čomu bude vaša hojdacia sieť vyzerať skôr ako pevnosť.

Ak sieť proti komárom nepotrebujete, môžete ju kedykoľvek zrolovať a preč, aby ste sa mohli nadýchať viac čerstvého vzduchu a skvelého pocitu zo slnečného žiarenia na pokožke.

Padákový nylonový stan je dodávaný s tým, čo potrebujete, aby ste ho mohli pripevniť na strom, vrátane závesnej šnúry, súpravy štartovacieho lana a dvoch karabín námornej kvality.

Skeeter Beeter Pro má nosnosť 400 libier. Grand Trunk hovorí, že je vyrobený len pre jednu osobu. Meria 10 stôp, 6 palcov x 5 stôp.

Holanďan Chameleon Hammock – 130 dolárov

Vysoko uznávaný kempingový stan Holanďan Chameleon by mal byť na vašom užšom zozname.

Chameleon meria 11 stôp a má patentovaný zipsový systém, ktorý vám umožní okamžite odpojiť pribalenú sieť proti hmyzu, takže môžete pridať vetrací horný kryt alebo naopak. Odvetrávaný horný kryt sa hodí, aby vás udržal v teple, aby ste mohli pokračovať v kempovaní do jesene a dokonca aj do zimy.

Vďaka zipsovému systému je ideálna na prepínanie polohy hojdacej siete. Ak nechcete ležať rovno na hojdacej sieti, môžete sa bez problémov posúvať diagonálne.

Hennessey Hammock Ultralite Backpacker Asym Zip Hammock – 230 dolárov

Tu je ďalšia hojdacia sieť pre jednu osobu Zip Hennessey Ultralight Asym.

So svojou kapacitou 200 libier vás Hennessey Ultralight bude kolískou. Je vyrobená zo zmesi polyesteru a nylonového taftu so sieťovinou No-See-Um tam, kde ju potrebujete. Vďaka svojmu dizajnu s nízkym dopadom nemusíte pri nastavovaní vykonávať žiadne vytyčovanie, kopanie alebo vyrovnávanie pôdy.

Zahrnuté popruhy chránia kôru stromov, aby ste nepoškodili stromy, okolo ktorých sa rozhodnete umiestniť hojdaciu sieť. Keď príde čas zbaliť sa a ísť ďalej, dodávaný vak z polyesterového ripstopu vám poskytne bezpečné miesto na uloženie hojdacej siete až do nabudúce.

Nosné laná, ktoré vydržia 1200 libier, sú vyrobené zo šnúry Spectra s polyesterovým poťahom. Sú ľahké, takže ich vláčenie nie je na chrbte príliš náročné.

Čítať  Top 5 najodolnejších lukostreleckých terčov pre začiatočníkov

Vodotesná muška vyrobená z odolného silnylonového ripstopu je nastaviteľná a asymetrická, takže môžete meniť jej uhol pre maximálnu ochranu pred počasím. Môžete dokonca úplne odstrániť dážďovku.

Vrecko na vybavenie pripevnené k hrebeňovej línii vám poskytuje miesto na uloženie osobných vecí, keď budete relaxovať. Určite oceníte aj sieťovinu, ktorá neznižuje cirkuláciu vzduchu, ale chráni pred komármi a inými zvieratami.

Vnútorný lem hojdacej siete Hennessey Ultralight pomáha udržiavať tvar hojdacej siete. Kým si ľahnete šikmo, chrbát zostane rovný, takže sa zo spánku nezobudíte na bolesť.

Kempingová hojdacia sieť Wise Owl Outfitters – 40 dolárov

Odolný a vyrobený na roky používania, Hojdacia sieť Wise Owl Outfitters môže byť práve to, čo hľadáte.

Veľká a hlboká, 210 ripstop nylonová tkanina hojdacej siete je mäkká, ale pevná. Prešívanie so zámkom nití tiež zvyšuje odolnosť hojdacej siete.

Jedna hojdacia sieť pojme 400 libier a potenciálne môže ubytovať dvoch používateľov. Hojdacia sieť meria 4,5 stopy na šírku a 9 stôp na dĺžku. Súčasťou vášho nákupu sú 9-stopové popruhy, ako aj karabíny na pripevnenie tejto hojdacej siete k najbližším a najpevnejším stromom, aké nájdete.

Systém upevnenia s piatimi slučkami vám umožňuje nastaviť výšku vašej hojdacej siete, takže môžete byť bližšie k zemi alebo dokonca niekoľko stôp vyššie, ak sa tak cítite najpohodlnejšie.

Po odpojení hojdacej siete Wise Owl ju môžete ľahko umiestniť do priloženej úložnej tašky, ktorá má rozmery 5 x 5 palcov.

Kempingová hojdacia sieť Wise Owl Outfitters sa dodáva v rôznych farbách, vrátane čiernej, modrozelenej, červenej, purpurovej, limetkovo zelenej, tmavo modrej a oranžovej.

Zone Tech Camping Hammock s moskytiérou – 25 dolárov

Posledná kempingová hojdacia sieť, ktorú odporúčame, je Zóna Tech.

Je to lacný stan, ktorý je nabitý fantastickými funkciami. Je odolný vďaka nylonovej padákovej tkanine 210T a trojitým prešívaným gázovým moskytiéram Dracon, ktoré sú dostatočne hrubé na to, aby zabránili všetkým druhom strašidelného hmyzu.

Hojdacia sieť je 79 palcov široká a 118 palcov dlhá a unesie 440 libier, čo znamená, že je tu miesto pre dvoch! S jedným bočným vreckom môžete vy a priateľ alebo partner uložiť všetky dôležité veci.

Dostanete všetko, čo potrebujete na inštaláciu kempingovej hojdacej siete Zone Tech, vrátane popruhu na hojdaciu sieť (meria 2 stopy x 9 stôp), dvoch oceľových karabín a dvoch súprav nylonových šnúr, ktoré majú dĺžku 7,87 stopy, ale môžu sa natiahnuť medzi 16,4 stopy a 22,9 stopy. . Oh, a je tu aj úložná taška.

Záverečné myšlienky

Pri kempovaní si musíte občas odložiť záťaž a hojdacia sieť je na to ideálnym miestom. Či už máte veľmi obmedzený rozpočet alebo vám nevadí minúť niekoľko stoviek dolárov na hojdaciu sieť, v tomto zozname je niečo pre vás. Teraz všetko, čo potrebujete, sú dva dobré stromy!