Najlepšie generátory pre kabínu mimo siete

Keď žijete mimo siete, potrebujete zdroj energie, aby ste mohli prevádzkovať všetky vaše spotrebiče atď. vo vašej kabíne. Je to hlavná nevyhnutnosť, aby ste boli úplne mimo siete, ako je to pri mnohých chatkách. teraz, keď vieme, že je to nevyhnutné, možno budete musieť vedieť, kam ísť, alebo dokonca začať hľadať to, čo je pre vás to pravé.

Aké sú najlepšie generátory kabíny mimo siete? Najlepší generátor, ktorý by som odporučil pre kabínu mimo siete, je Champion 76533 Dual Fuel Generator. Tento generátor môže bežať na benzín aj propán a je slušne ľahký a TICHÝ. Navyše tento generátor stojí iba 472,44 dolárov s DOPRAVOU ZDARMA na Amazone!

Pokračujte v čítaní ďalej a môžem vám povedať nielen o tomto generátore, ale aj o ďalších možnostiach, ktoré by mohli lepšie vyhovovať vašim potrebám!

#1 – Champion 76533, 3800-wattový dvojpalivový prenosný generátor RV Ready s elektrickým štartom

Champion 76533 je skvelá voľba pre generátory pre vašu kabínu! Tento generátor používam vo svojej vlastnej chatke v severnom Idahu a je ideálny na to, čo potrebujem. Tento generátor je dostatočne výkonný na to, aby spustil okennú klimatizačnú jednotku, chladničku, môj počítač, wifi modem/router a svetlá v kabíne. Perfektné! Mám pravdu? Ak by som chcel, mohol by som s týmto generátorom žiť úplne mimo siete!

Tento generátor poháňam propánom v mojej kabíne a veľmi by som ho odporučil, pretože je to zdroj energie, ktorý môžete získať a uložiť vo veľkom, ktorý môžete použiť nielen pre svoj generátor, ale aj pre gril, rúru a dokonca aj chladničku. Vzadu mám veľkú nádrž na propán, aby som tam uložil všetok propán, ktorý by som mohol potrebovať, a raz za čas mi ju niekto príde doplniť. Funguje skvele a je super spoľahlivý!

Má funkciu elektrického štartovania, ktorá je veľmi pekná a ľahko sa používa. Táto funkcia funguje skvele a je oveľa jednoduchšia a spoľahlivejšia ako generátor ťahového štartu, ktorý mám tiež. Beží veľmi konzistentne bez obvyklých poklesov výkonu, ktoré bežne produkujú iné generátory.

Povedať, že tento generátor je tichý, je tiež určite podhodnotenie! Tento generátor je zďaleka najtichší vo svojej triede vzhľadom na to, ako dobre beží a aký výkon poskytuje. Výstupná hladina hluku (dBa) tohto generátora je 68. Priznám sa, že to nie je úplne najtichší generátor, aký ste mohli nájsť, ale na koľko to robí je oveľa tichší, ako by mohol byť a ostatné generátory zvyčajne sú.

Tento generátor bude bežať 10,5 hodiny s polovičným zaťažením, keď bude poháňaný propánom. Keď je poháňaný plynom, tento generátor pobeží o niečo pomalším tempom 9 hodín pri polovičnom zaťažení.

Champion 76533 nie je najjednoduchšie prenosný, ale rozhodne stojí za to, koľko energie táto vec vydáva. Váži neuveriteľných 120 libier, čo, samozrejme, nikdy nie je zábavné množstvo, ktoré by sa pokúsilo uniesť ani pár ľudí. Avšak okrem zdvíhania tejto prísavky dovnútra a von zo snímača je prenosnosť jednoduchšia s nikdy plochými kolesami a nástavcom na riadidlách Champion 76533!

Generátor Champion 76533 má hodnotenie Amazonu 4,5 hviezdičky z približne 320 poskytnutých zákazníckych recenzií. To len pomáha dokázať, že ľudia majú tento generátor naozaj radi a môžu sa naň spoľahnúť, takže sa nemusíte ničoho obávať!

  Ako dlho vydrží strecha RV? (Tabuľka rôznych štýlov striech)

Tento generátor je tiež super nákladovo efektívny! Na napájanie svojej kabíny nebudete musieť minúť veľa peňazí. Tento úžasný a spoľahlivý generátor sa predáva na Amazone za približne 472,44 dolárov s bezplatnou dopravou. Čo je úžasné vzhľadom na to, že veľa generátorov je oveľa bližšie a častokrát v rozsahu 1 000 USD.

Tu je odkaz na Amazon Dvojitý palivový generátor Champion 76533 s elektrickým štartovaním.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto generátore a mojich preferenciách a použití, prečítajte si môj článok Champion 76533: Môj obľúbený generátor pre život mimo siete.

#2 – Champion 100165, 7500-wattové dvojité palivo s elektrickým štartovaním

Champion 76533 nemusí byť pre vás, a to je v poriadku! Možno hľadáte generátor, ktorý skutočne dokáže spustiť celý váš dom vrátane klimatizácie alebo ohrievača, práčky a sušičky a chladničky naraz. To je úžasné! Bude to drahšie, ale určite luxusné a relaxačné a úplne stojí za to!

V tomto prípade je Champion 100165 generátorom pre vás! Tento generátor je oveľa väčší ako Champion 76533 a váži 203 libier. na váhe, ale práve táto váha pomáha zálohovať extra výkon, ktorý chcete. Táto ťažká váha samozrejme spôsobuje, že tento generátor nie je príliš prenosný, s výnimkou jeho nikdy plochých kolies a riadidiel, ale ak máte na pomoc niekoľko ľudí, mali by ste byť schopní ho dostať na krátke vzdialenosti, aby ste ho mohli umiestniť kdekoľvek je to potrebné. .

Champion 100165 je tiež dvojpalivový generátor, čo znamená, že ho môžete pripojiť k rovnakým veľkým propánovým nádržiam, aké by ste použili pri Champion 76533. Pri polovičnom zaťažení na propán dokáže bežať 5,5 hodiny. Na plynové palivo však Champion 100165 dokáže bežať solídnych 8 hodín na polovičný výkon.

Tento generátor nie je zlý ani z hľadiska hluku. Je o niečo hlasnejší ako generátor Champion 76533, ale stále je celkom skvelý na to, aký obrovský výkon tento generátor na svoju veľkosť produkuje. Hlučnosť (dBa) pre Champion 100165 je na mierne vyššej úrovni 74.

Tento generátor má tiež elektrický štart, vďaka čomu je spustenie veľmi jednoduché. Všetko, čo musíte urobiť, je prepnúť spínač a je to! Mnohokrát generátory nie sú elektrické štartovanie a táto funkcia mu určite pomáha byť spoľahlivejším generátorom spolu s rýchlejším a efektívnejším štartom.

Tento generátor má úžasné 4,5 hviezdičkové hodnotenie aj na Amazone zo 125 zákazníckych recenzií. Rovnako ako generátor Champion 76533, aj tento je známy ako super spoľahlivý a hodnotenia to opäť dokazujú.

Generátor Champion 100165 je možné kúpiť použitý alebo nový na Amazone. Tieto ceny sa tiež líšia. Pri kúpe použitého generátora môžete získať generátor za približne 684,15 až 724,39 USD v závislosti od toho, v akom skvelom stave je. Pri kúpe tohto nového generátora však ceny prudko vyskočia. Ceny generátorov, ktoré sú nové, sa pohybujú od 938 $ až po neuveriteľných 1 763,56 $!

  Bezpečnostné faktory detského snežného skútra

Použité generátory, ktoré som našiel, boli v takmer novom stave a ak sa snažíte najmä ušetriť peniaze, odporúčam vám kúpiť si ten najkrajší použitý generátor, aký nájdete. Je to jednoducho preto, že cena drasticky klesá, aj keď je generátor v perfektnom stave.

Ak používate viac energie, než je nevyhnutné, alebo chcete mať možnosť využiť viac energie, než je potrebné na nevyhnutné potreby vo vašej kabíne, potom by som vrelo odporučil generátor Champion 100165. Dokáže zbaliť punč a stále má slušnú veľkosť. s týmto generátorom môžete natankovať celý svoj dom plný elektrickej energie. A úplne stojí za to dokončiť svoj honosný úkryt v kabíne.

Tu je odkaz na stránku Amazon, ak by ste sa chceli pozrieť na nákup Champion 100165, 7500-wattové dvojité palivo s elektrickým štartovacím generátorom.

#3 – Champion 46539, 3500-wattový prenosný generátor pripravený na RV s bezdrôtovým diaľkovým štartom

Ak hľadáte viac generátor s „luxusným používaním“ než generátorom s „luxusným výkonom“, potom je Champion 46539 ten, ktorý chcete. Tento generátor má funkciu bezdrôtového diaľkového ovládania, vďaka ktorej je oveľa jednoduchšie vypnúť a zapnúť odkiaľkoľvek namiesto toho, aby ste museli prejsť celú cestu von, kde máte generátor, aby ste ho v prípade potreby vypli a zapli.

Táto bohatá funkcia je veľmi populárna, pretože dnešná doba je o jednoduchom prístupe a maximálnej lenivosti, čo je úplne pochopiteľné. Pracujte inteligentnejšie, nie tvrdšie! Mám pravdu?

Funkcia diaľkového ovládania dosahuje celú vzdialenosť 80 stôp! To znamená, že by ste mohli byť 80 stôp od generátora a robiť kto vie čo, možno rybárčiť, chodiť na turistiku, robiť večeru v chatke alebo sa hrať vonku, a jediným kliknutím diaľkového ovládača môžete generátor vypnúť bez toho, aby ste museli chodiť. celú cestu k tomu a potom celú cestu späť k tomu, čo ste pôvodne robili. Aké úžasné je to?

Získanie tejto úžasnej luxusnej funkcie však niečo stojí. Champion 46539 NIE JE generátor s dvoma palivami, takže ho nebudete môcť pripojiť rovnako ako generátor Champion 76533 alebo generátor Champion 100165.

Generátor Champion 46539 je poháňaný plynom, čo znamená, že na udržanie paliva budete musieť pomerne často dodávať plyn. Plynová nádrž na generátore pojme asi 3,8 galónu benzínu a dokáže vyrábať energiu až 12 hodín pri polovičnej kapacite.

Tento luxusný generátor váži približne 140 libier. ktorý je oveľa ľahší ako generátor Champion 100165, ale o niečo ťažší ako Champion 76533. Táto váha by sa mala dať celkom ľahko premiestňovať s pár ľuďmi kdekoľvek je požadované umiestnenie generátora. Nebude to zábavné prenášať, ako ostatné generátory tiež nie, ale určite je to zvládnuteľná hmotnosť.

Tento generátor je tiež veľmi tichý, rovnako ako ostatné. Generátor Champion 46539 je rovnako tichý ako generátor Champion 76533. Hladina hluku tohto generátora je 68 dBa rovnako ako generátor 76533, ktorý je veľmi tichý pre túto veľkosť generátora.

Tento generátor, očividne videný, akoby mal bohatú funkciu diaľkového ovládania, je tiež generátorom elektrického štartu. Táto technológia elektrického spúšťania, ako som už vysvetlil, je veľmi spoľahlivá a ľahko použiteľná funkcia, vďaka ktorej sa generátor ľahko a rýchlo spúšťa, kedykoľvek je to potrebné.

  Náklady na príves pre vodné skútre (pre jednoduché a dvojité prívesy)

Tento generátor má tiež solídne 4,5 hviezdičkové hodnotenie z približne 395 zákazníckych recenzií na Amazone. Značka Champion má veľmi spoľahlivý výber generátorov, z ktorých si môžete vybrať pre každú potrebu, a na všetky ich generátory poskytuje úžasnú 3-ročnú záruku.

Champion 46539 má rôznu cenu v závislosti od toho, či si vyberiete aj použitý alebo nový model. Keď si kúpite použitý, môžete tento generátor získať za cenu od 375,20 do 398,65 USD v závislosti od toho, v akom dobrom stave je stále. Pri kúpe tohto generátora nového sa ceny môžu líšiť od 469 USD až po 895,99 USD v závislosti od toho, kde ho získate. to z.

Tento generátor má menšiu kapacitu napätia ako Champion 76533, ale vďaka extra luxusným funkciám zaplatíte viac a získate väčšiu váhu. Tieto funkcie vás stoja viac, pretože za luxus musíte platiť. Celkovo by však tento generátor mal fungovať rovnako dobre, ako pôvodne fungoval aj Champion 76533.

Ak by ste sa chceli pozrieť na kúpu tohto, tu je odkaz na Amazon na prenosný generátor Champion 46539, 3500-Watt RV Ready s bezdrôtovým diaľkovým štartom, o ktorom som vám práve povedal.

Súvisiace otázky:

Aké palivo by ste najviac odporučili pre generátory s dvoma palivami mimo siete? Dôrazne odporúčam používať propán ako zdroj paliva. To môže nielen napájať váš generátor, ale môže tiež poháňať vašu rúru, chladničku a gril.

Viete si vyrobiť vlastnú elektrinu? Svoju vlastnú elektrinu mimo siete si môžete vyrobiť viacerými spôsobmi. Najbežnejším z nich je použitie generátora, ako sú tie, o ktorých som hovoril vyššie, alebo môžete použiť aj solárne panely alebo veterné turbíny.

Rick Kesler

Posledné príspevky

odkaz na 6 vecí, ktoré potrebujete vedieť o cestovnom poistení

6 vecí, ktoré potrebujete vedieť o cestovnom poistení

Cestovanie je fantastický zážitok. Rozširuje obzory, obohacuje váš život a umožňuje vám vidieť svet z inej perspektívy. Prináša to však aj množstvo rizík. Z dôvodu, že,…

Pokračovať v čítaníodkaz na Aká librová testovacia šnúra je najlepšia na lov basov?

Aká librová testovacia línia je najlepšia na lov basov?

Test vlasca alebo librový test určuje, aká silná je rybárska šnúra v librách. Keď idete na lov basov, akú librovú testovaciu šnúru by ste mali použiť? Osem alebo 12-librový testovací vlasec je ideálny pre…

Pokračovať v čítaní