Najlepšie detské rybárske palice vo Walmarte (ktoré sa budú ľahko používať!)

Pred pár týždňami som sa pustil do hľadania, aby som sa pokúsil nájsť svojmu synovcovi rybársky prút vo Walmarte, pretože povedal, že chce ísť so mnou. Nechcel som kvôli nemu zničiť banku, ale chcel som dobrú kvalitu a tu je to, čo som našiel

Všetky tieto póly sú dobré alebo lepšie z rôznych dôvodov. Každý z nich je vyrobený pre iný druh rybolovu. Tu je trochu viac o všetkých tých póloch.

1. Uhlíkové a korkové prúty a obojručné navijaky s puzdrom od Wakeman Outdoor

Táto kombinácia prútu a navijaka sa vyznačuje kompaktným teleskopickým dizajnom s plne vysunutou dĺžkou 65 palcov a iba 17,5 palcov pri úplnom zložení. Vďaka tomu je pre vaše deti veľmi jednoduché robiť veci pekné a úhľadne ich odkladať. Ak sa chystáte kempovať alebo len tak k rieke, je s ním cestovanie s batohom naozaj jednoduché a dostupné.

Teleskopická tyč je vyrobená z uhlíkových vlákien, takže bude tiež skutočne ľahká, čo dieťaťu uľahčí. Je to stále silné, takže sa nebojte. Znesie oveľa viac, ako by ste si po precítení mysleli.

To je naozaj pekné, pretože sa dodáva aj s navijakom. Prút bude tiež skutočne odolný, pretože je vyrobený z hliníka.

Ako som povedal, bude sa ľahko prenášať nielen preto, že je ľahký, ale aj preto, že je dodávaný s puzdrom. To je skvelé, pretože to znamená, že to mladí môžu ľahko nosiť namiesto vás.

Veľmi sa mi páči toto kombo navijakov na prúty, pretože je vyrobené od overenej značky a viete, že sa na ne môžete spoľahnúť. Má to aj profesionálnejší vzhľad, takže ak máte dieťa, ktoré hovorí: „Toto sú pre deti/bábätká, potom to bude pre nich naozaj dobré.

Navyše je to len asi 40 dolárov, čo uľahčuje prácu aj vám. Ak sa chcete bližšie pozrieť na našu voľbu číslo jedna, kliknite tu.

2. Kombinácia prívlačového navijaka Shakespeare Ugly Stik GX2 a rybárskeho prúta

Shakespeare je ďalšia skvelá spoločnosť, ktorá sa o vás dobre postará, ak sa vám niekedy niečo pokazí na vašom zariadení. Na toto kombo prútu a navijaka sa v skutočnosti poskytuje 7-ročná záruka, ktorú podľa mňa nebudete musieť vôbec použiť, ale ak áno, je tam.

S týmto Ugly Srik GX2 je rybolov jednoduchý a zábavný pre vás aj pre nich. Dodáva sa buď v jednodielnej alebo dvojdielnej súprave. Takže to nie je také jednoduché na prenášanie alebo skladovanie, ale stále je to skvelý prút a navijak. Pochádza od 5 stôp do výšky 7 stôp.

Je vyrobený z kombinácie grafitu a sklolaminátu, vďaka čomu je opäť pevný a ľahký. rotačka je miesto, kde sa mi tento prút veľmi páči. je vyrobený naozaj dobre a vydrží naozaj dlho. Nemyslím si, že s tým naozaj budeš mať problémy. Áno, váš vlasec sa zamotá, ale to je spôsobené technikou používateľa, nie prútom alebo navijakom.

Táto kombinácia prútu a navijaka je o niečo drahšia za 50 dolárov. A medzi tým a neschopnosťou rozbiť sa ako číslo jedna je naozaj jediný dôvod, prečo som to dal na číslo dva. Ak vám nezáleží ani na jednom z nich, potom je to pre vás skvelá voľba.

  Aké druhy rýb môžete chytiť s Bobberom?

Tento prút je naozaj úžasná možnosť. Ak sa chcete bližšie pozrieť, môžete kliknúť tu.

3. Kombinácia prívlačového navijaka a rybárskeho prúta Shakespeare obojživelníka pre mládež

Dobre, budem úprimný, spočiatku som o tomto prúte veľa nevedel. Vyzerá to celkom lacno vyrobené. Vedel som však, že ho vyrába Shakespeare, ostatní používatelia ho hodnotia naozaj dobre a je smradľavý.

So všetkými týmito tromi faktormi si myslím, že je to skvelé. Má dĺžku 5 a pol stopy a rozkladá sa na dve časti. Pre základný prút si myslím, že je to skvelá voľba. Má všetko, čo začiatočník potrebuje, a je k dispozícii v dvoch rôznych farbách.

O tomto je veľa recenzií. Hovoria, že im to vydržalo navždy a preto to milujú.

Ak chcete len lacné nastavenie, aby vaše dieťa mohlo prísť a viete, že mu na tom až tak nezáleží, je to skvelá možnosť a ušetrí vám peniaze.

Ak vás tento prút zaujal, nájdete ho kliknutím vpravo tu.

4. Prívlačový rybársky prút a navijak série Strike Combo od Wakeman

Ďalšie skvelé kombo od Wakemana podľa mňa. Táto séria Strike je taká, ktorá je za skvelú cenu a tiež vám vydrží veľa času.

Táto kombinácia prútu a navijaka je v skutočnosti jedna pre väčšie ryby. Takže ak idete von na loď alebo len na miesto, kde by sa mohli vyskytovať basy, bolene, šťuky, sumce a iné.

Má naozaj peknú rukoväť, vďaka ktorej sa vaše deti budú cítiť pohodlne a vy ju nebudete musieť držať.

Jedná sa o tyč zo sklenených vlákien a strednú akciu, čo znamená, že sa môže ohýbať, ale neohýba sa príliš. Takto zistíte, aký druh rýb je schopný zvládnuť. Navijak má reguláciu odporu cievky a prepínač vpred/vzad a to oceníte. Možno nie ty, ale aspoň tvoje dieťa.

Toto nastavenie sa dodáva v 4 rôznych farbách, ktoré pre vás nemusia znamenať veľký rozdiel, ale určite pomôžu vášmu dieťaťu vybrať si tú, ktorú chce. Pridáva to trochu zábavy. Navyše, ak plánujete vziať viac ako jedno dieťa, môžete si zaobstarať pár prútov v rôznych farbách a môžete ich od seba odlíšiť.

Dodáva sa v jednej veľkosti a má 78 palcov. Myslím, že ich nájdete vo viacerých veľkostiach, ale odkaz ktorý som vám poskytol, vás zavedie do tohto.

5. Kombinácia prívlačového navijaka a rybárskeho prútu Abu Garcia Cardinal Bruiser

Tento Cardinal Bruiser je určený na rybolov v morskej vode. Navijak na tejto veci je skutočne odolný a môžete sa spoľahnúť, že sa nezlomí a unesie aj ťažké ryby, možno ťažšie, ako vaše dieťa dokáže zvládnuť. (z väčšej časti si robím srandu)

Toto kombo je dobré pre tých, ktorí sa chystajú do slanej vody a hľadajú výzvu s väčšími rybami. Dodáva sa vopred navinutý s 20-librovým vysokovýkonným monofilovým vlascom.

Dodáva sa s dĺžkou 7,8 a 9 stôp, takže je naozaj dobrý pre väčšie dieťa, možno nie pre vaše 6-ročné dieťa.

Toto kombo prútu a navijaka vám vydrží dlho a chce, aby ste posúvali jeho limity, takže sa s ním bavte. Stále je to slušná cena 40 dolárov. Je to drahšie ako niektoré z iných možností, takže je najlepšie, ak naozaj plánujete dostať svoje dieťa do rybolovu!

  Čo je to Zip Line Platform? S osvedčenými postupmi

Ak si chcete pozrieť túto úžasnú kombináciu prútu a navijaka, kliknite tu.

6. Spawn Series Kids Spincast Combo and Tackle Set od Wakemana

Dobre, na rozdiel od čísla 5, toto nie je určené pre väčšie deti. Je vysoký len 51 palcov a nezvládne veľké ryby. Môže prijať ryby, ktoré vážia približne 10 libier alebo menej. To je skvelé pre dieťa, ktoré sa chce s vami označkovať a nestará sa príliš o to, či skutočne niečo chytí. Je to základné a prichádza so všetkým, čo skutočne potrebujete.

Je to skvelé, pretože sa dodáva vopred navinuté so 65 yardmi vlasca. Myslím si, že ak sú deti prvýkrát vonku, zachytia sa na veciach vľavo a vpravo, takže to nebude príliš otravné, keď budú musieť strihať šnúru.

Je to tiež sklolaminátová tyč, takže nie je extrémne odolná, ale bude skutočne ľahká.

Môžu mať skutočne pocit, že to všetko robia s krabicou na náradie, s ktorou sa dodáva. Súprava náčinia obsahuje 3 háky, 3 platiny, 1 bobber plavák a 1 cvičné vrhacie závažie.

A hej, len za 12 dolárov si vezmem 3.

Ak sa chcete na tento set pozrieť bližšie, môžete kliknúť tu.

7. Muškárska palica – kombinácia navijaka s kufríkom a príslušenstvom od Wakeman Outdoors

Toto je udica, ktorá je úplne odlišná a ak sa chce vaše dieťa venovať muškáreniu, myslím, že ste tu našli ten pravý. Dodáva sa takmer so všetkým, čo budú potrebovať, a za skutočne dobrú cenu. Nie je to najjednoduchší prút na použitie, ale je na muškárenie, ktoré je aj tak prirodzene ťažšie.

Rozloží sa na 3 časti a úplne sa vysunie na 97 palcov. Ak si myslíte, že je pre vaše dieťa príliš veľký, záleží len na vás. Ak sa do toho skutočne chcú dostať a baviť sa, ale učiť sa, zostal by som pri tomto.

Skladacia tyč je vyrobená zo sklolaminátu. Vďaka tomu je rybársky prút odolný a pevný bez toho, aby bol ťažký.

Pribalený navijak je dodávaný s navinutým vlascom 45 stôp a 2 suchými muškami, takže je pripravený ihneď loviť. Dá sa namontovať pre pravákov aj ľavákov, takže môže fungovať pre každého.

Dodáva sa s puzdrom na prenášanie, vďaka čomu je dobre chránený a ľahko sa skladuje a prenáša, dokonca aj pre deti.

Vyrába ho Wakeman, takže ako som už spomenul, dostávate dobrú kvalitu.

Dal by som to oveľa vyššie na môj zoznam, ale prišiel som na to, že väčšina ľudí sem nechodí hľadať muškárske prúty. Ale hej, ak si… TU JE TEN.

8. Shakespeare Ugly Stik Prívlač na sumce a udica Combo

Tento 7-stopový prívlačový prút sa dodáva v 2 kusoch a má super odolnú hliníkovú cievku. K tomu patrí aj 7-ročná záruka na prút, ktorú si opäť nemyslím, že ju niekedy budete musieť použiť.

Toto je ďalší, o ktorom neviem, že mám veľa skúseností, ale má také dobré recenzie, že som ho nemohol vynechať.

„Kúpil som si 1 z týchto komb, pretože sme chytali niekoľko mačiek dobrej veľkosti, ktoré sme strácali na 12 lb vlasci a menších kombách prút/navijak. Používal som ho prvý víkend, čo som ho mal, a ďaleko predčil moje očakávania. Vrátil som sa a kúpil som si ďalšie 2… Vôbec žiadne sťažnosti.“

Zákazník na Purefishing.com

Celkovo je to naozaj skvelé kombo a naozaj dobré aj za tú cenu. Je to asi 50 dolárov. Ak chcete svoje dieťa priviesť k rybolovu, investujte do tohto prútu. Navyše so 7-ročnou zárukou naozaj nič nepokazíte.

  7 najlepších vyhľadávačov hĺbky plavákových rúr, ktoré sa ľahko používajú

Ak sa chcete bližšie pozrieť, môžete kliknúť tu.

9. Zebco Quantum Splash Junior 402 Spincast Combo

Tu je prút, ktorý zákazníci veľmi milujú, je celkom jednoduchý a lacný. Prút určite určený pre mladé publikum. Má jednoduchý systém odlievania a tiež rýchly antireverz.

Prút je dodávaný s náramkami, ktoré pomáhajú udržať prút v rukách vašich detí bez toho, aby ho museli držať veľmi silno. Zebco tiež navrhol, aby bol ľahký, takže ho vaše dieťa nebude príliš ťažko nosiť. Čím menej sťažností, tým lepší zážitok pre všetkých, však?

Samotná tyč je dosť krátka s dĺžkou 38,5 palca.

Toto je druh rybárskeho prútu, ktorý dostanete pre svoje dieťa, ktoré sa chce venovať rybolovu, ale nemá žiadne skúsenosti. Ak získate túto možnosť, nebudete sa musieť obávať.

K dispozícii sú dve zábavné farby, jedna určená pre ružovú a jedna modrá.

Za približne 25 dolárov si vaše dieťa bude môcť užiť svoj čas a bude sa môcť naučiť základy predtým, ako prejde na sofistikovanejší prút.

Ak máte záujem pozrieť si túto peknú kombináciu prútu a navijaka, môžete kliknúť tu.

10. Kombinácia 64-palcového sklolaminátu a nerezovej ocele s navijakom od Wakeman Outdoors

A nakoniec posledný, ale nie le…. no myslím, že je to najmenej v tomto zozname, ale stále sa umiestnilo medzi top 10.

Tento prút je naozaj dobrý pre tých, ktorí chcú ísť von do rybníka a chytiť nejaké menšie ryby. Naozaj čokoľvek menej ako 10 libier alebo tak.

Má 64 palcov, takže by sa do neho zmestilo veľa detí a je odlievaný, čo je podľa mňa naozaj dobrý navijak pre deti. Dodáva sa vopred navinutý s 50 yardovou šnúrou, čo je pekné. Jednou z najlepších vecí na tomto prúte je, že je skutočne lacný, len asi 17 dolárov. Ak si nie ste istí, či bude vaše dieťa milovať rybolov, toto je skvelá zostava.

Je to stále dobrý prút, je vyrobený pomerne lacno a dodáva sa iba v jednej veľkosti, a preto je na mojom zozname nižšie. Ale stále má farebné možnosti!

Ak si chcete túto kombináciu prútu a navijaka pozrieť, môžete kliknúť doprava tu!

Dúfajme, že toto všetko bolo pre vás trochu užitočné a môžete získať ten správny prút pre vás alebo vaše deti! Celkovo sú to všetky dobré prúty, ale zistite, ktorý mu najlepšie vyhovuje! Hlavne sa bavte a pomôžte im milovať tento ich nový koníček!