Najlepšie (a najlepšie vyzerajúce) záchranné vesty pre vodné skútre

Záchranné vesty má nosiť každý, kto je na palube vodného skútra. Keďže je to zákon, budete musieť mať tie najlepšie (a najlepšie) záchranné vesty pre celú vašu rodinu.

Ak spadnete, budete chcieť vedieť, že vaša záchranná vesta vás ochráni a udrží nad vodou. Príliš voľná záchranná vesta nesplní svoju úlohu, preto si chcete zaobstarať takú, ktorá sedí tak, ako má. Môže byť ťažké vedieť, ktoré záchranné vesty sú najlepšie na vodné lyžovanie, takže tu je návod na tie najlepšie.

Najlepšie záchranné vesty pre dospelých

Ak niečo musíte urobiť, urobte to radšej štýlovo, nie?

Nosenie záchranných viest je najjednoduchší spôsob, ako sa bezpečne cítiť vonku na vode. Nielenže sú nasledujúce záchranné vesty certifikovane bezpečné, ale udržia vás pri kĺzaní po vode.

Tu je náš zoznam najlepších a najlepšie vyzerajúcich záchranných viest, ktoré môžete nosiť, keď ste vonku na vode.

Univerzálna vodácka vesta pre dospelých Onyx

Ide o veľmi lacnú záchrannú vestu, ktorá by sa mala používať iba na dovolenke. Nemala by to byť vaša záchranná vesta, ktorú používate vždy, keď idete na vodu. Má nastaviteľné pásy a hrudný pás, ktorý udrží vestu na mieste.

Podľa mňa by to mala byť záchranná vesta, ktorú si necháte na palube pre prípad, že by prišiel ďalší hosť. Svoju úlohu splní, no nie je veľmi pohodlný a na vodných skútroch mu nebude najlepšie.


Môžete si to kúpiť online na Amazone za približne 20 dolárov. Pozri tu pre viac detailov.

Vesta Stearns Adult Classic Series

Táto záchranná vesta je unisex a je univerzálna. Je schválený pobrežnou strážou a bude fungovať na väčšine ľudí. Toto je vesta pre začiatočníkov alebo niekoho, kto práve začína jazdiť na vodnom skútri.

Ak ste väčší alebo veľmi štíhly, nemusí vám sedieť správne, pretože ide o univerzálnu veľkosť a priemernú veľkosť. Je určený pre dospelých, ktorí vážia viac ako 90 libier, takže nebude vhodný pre deti. Je to dizajn s 3 prackami s popruhom cez hrudník.

Na Amazone sa predáva za približne 25 dolárov, čo je primeraná cena. Môžete si pozrieť ďalšie podrobnosti tu.

Dámska záchranná vesta O’Neill SuperLite

O’Neill je jednou z popredných značiek záchranných viest. Táto špecifická záchranná vesta je určená pre ženy. Je vysoko hodnotené, pretože nie je objemné, čo umožňuje lepší rozsah mobility ako priemerné PFD (osobné flotačné zariadenie). Pobrežná stráž Spojených štátov amerických schválila túto vestu, ktorá môže dať vodným lyžiarom pokoj.

Záchranná vesta sa dodáva so 4 nastaviteľnými popruhmi a je dodávaná vo veľkostiach od malých po veľké. Niektoré recenzie hovoria, že beží trochu malý, takže je dobré ho zväčšiť. Dodáva sa vo viacerých prevedeniach, z ktorých všetky sú celkom cool.

  História psích záprahov (kedy a kde to začalo)

V závislosti od dizajnu je táto záchranná vesta niekde od 33 do 60 dolárov. Ak sa chcete dozvedieť viac alebo kúpiť, môžete kliknúť tu. Najjednoduchšie sa nakupuje na Amazone.

Záchranná vesta Body Glove Method

Dodáva sa v mnohých rôznych veľkostiach od malých po 4XL. Ide o pohodlnú záchrannú vestu, do ktorej sa budete môcť nasťahovať a nebudete ju cítiť kvôli nadrozmerným prieramkom.

Dodáva sa aj s rýchloupínacími prackami pre jednoduché ovládanie. Nie je schválená pobrežnou strážou, ale je to dobrá vesta pre príležitostných jazdcov, ktorí sa zvyčajne držia blízko brehu.

Je vyrobená z bavlny a prilieha k vám, takže si možno budete chcieť pod vestu obliecť niečo pre pohodlie. Táto vesta je drahšia ako tie, ktoré sú uvedené vyššie, ale je to dobrá voľba a dodáva sa v mnohých veľkostiach.

Môžete si to pozrieť tu na Amazone za približne 60 dolárov.

Pánska vodná vesta O’Neill Wake

Tieto vesty sedia tesnejšie ako väčšina ostatných, ale sú k dispozícii v mnohých veľkostiach od malých až po 3XL, takže môžete získať veľkosť väčšiu. Táto záchranná vesta má predný zips a minimálny objem.

Táto vesta má schválenie Coast Guard a veľmi dobre udržuje teplo. Aj keď sú veľkosti malé, je to veľmi obľúbená vesta, pretože je vyrobená z príjemnejšieho materiálu a je veľmi štýlová, ale stále nie je príliš drahá.

Každý si to môže dovoliť a môžete si to kúpiť na Amazone. vyhliadka tu pre viac detailov.

Tradičná neo záchranná vesta O’Brien

Táto vesta je veľmi obľúbená pre vodné lyžovanie, pretože má neoprénovú vonkajšiu vrstvu pre pohodlie. Má zapínanie na zips a 2 popruhy pre jednoduché použitie. Je schválený pre pobrežnú stráž a veľmi dobrá cena za príjemný materiál.

Je veľmi mäkká a prispôsobí sa vášmu telu, takže sa môžete ľahko pohybovať. Táto vesta je skvelá pre vodné skútre, pretože sa môžete pohybovať akýmkoľvek smerom.

  Lukostrelecké šperky – najlepšie šperky pre milovníkov lukostreľby

Je to veľmi pekná vesta a dodáva sa vo veľkostiach XS až 3X, takže je tu jedna pre každého. Predáva sa na Amazone za približne 55 dolárov a môžete si zobraziť ďalšie podrobnosti tu.

O’Brien Women’s Impulse

Toto je vysoko hodnotená záchranná vesta, ktorá sa dodáva vo veľkostiach od malých po X-Large, čo znamená, že existuje jedna pre každú ženu. Je vyrobená z neoprénu pre pohodlné nosenie a dodáva sa s odolným zipsom a dvoma prackami pre pohodlné nosenie.

Udrží vás nad vodou vo vode a keďže je schválený Pobrežnou strážou, môžete veriť, že svoju prácu zvládne. Je vyrobený v žiarivej fialovej farbe a je veľmi štýlový. Je ideálny pre vodné lyžovanie, pretože sa môžete veľmi ľahko pohybovať a stále budete chránení.

Na Amazone sa predáva za približne 60 dolárov a môžete si o ňom pozrieť ďalšie informácie tu.

Vesta O’Neill Reactor 3

Jedna skvelá vec na tejto záchrannej veste je, že umožňuje veľkú mobilitu vďaka tomu, že nemá veľa popruhov. Nie je objemný a je veľmi flexibilný.

Obliekate si to radšej pomocou odolného zipsu než pomocou zväzku popruhov, ktoré sa ťažko používajú. Sú tu dve pracky, ktoré prechádzajú cez trup, aby sa zabezpečilo pekné uchytenie.

Táto vesta je schválená pobrežnou strážou a na Amazone je hodnotená veľmi vysoko. Môžete si ho kúpiť za primeranú cenu a zobraziť ďalšie podrobnosti tu.

Najlepšie záchranné vesty pre deti

Záchranná vesta O’Brien Youth Neo

Toto je záchranná vesta pre mládež, ktorá váži 50 až 90 libier. Môžete vziať svoje dieťa na vodu a vedieť, že bude v bezpečí. Je schválený pobrežnou strážou a veľmi ľahko sa používa.

Dodáva sa s jedným zipsom a dvoma prackami, aby ste sa uistili, že je správne zapnutý. Je pohodlná, takže ju deti nebudú chcieť vyzliecť a je vyrobená z priedušného materiálu, takže sa nebudú cítiť klaustrofóbne.

Na Amazone stojí okolo 50 dolárov a je dodávaný v jasných farbách, takže ich môžete vždy vidieť vo vode. Kliknite tu pre viac detailov.

Penová záchranná vesta Mustang Survival Lil‘ Legends 100

Je to skvelá záchranná vesta pre vaše deti, pretože má skvelú oporu hlavy. Dodáva sa nielen so zipsom, ale aj bezpečným popruhom, ktorý udrží vaše dieťa v bezpečí.

  Ako postaviť najlepšieho snehuliaka

Ďalšou skvelou vecou na tejto veste je, že sa dodáva vo fluorescenčnej žltej a zelenej farbe, aby ste si boli istí, že ich budete vždy vidieť. Je to drahšie ako iné vesty, ale je to skvelý materiál pre deti a vo veľkostiach pre dojčatá, deti a dokonca aj pre mládež. Na Leisure Pro sa predáva za približne 60 dolárov. Kliknite tu Pre viac informácií.

Záchranná vesta Stearns Child’s Classic Series

Táto vesta je navrhnutá tak, aby sedela deťom, ktoré vážia 30 až 50 libier. Bude fungovať pre každú vodnú aktivitu a je schválená pobrežnou strážou. Nedodáva sa s vankúšikom na krk, ale má tri nastaviteľné popruhy.

Sú oveľa dostupnejšie ako niektoré iné detské záchranné vesty. Na Leisure Pro sa predáva za približne 20 dolárov. Viac informácií o tejto záchrannej veste si môžete pozrieť tu.

Záchranná vesta Hyperlite Batoľa Indy

Táto záchranná vesta je pre vaše deti jednou z najobľúbenejších, pretože sa dodáva s pohodlným vankúšom na hlavu a popruhom pripojeným k chrbtu, takže môžete svoje dieťa pri plávaní ľahko držať.

Je to skvelé, keď ich vezmete na kúpalisko alebo dokonca na loď. Budú v bezpečí a nasadíte si ich tak, že zazipsujete predný zips až na doraz a potom zapnete pásik, ktorý ide cez ich hruď.

Ďalšou skvelou funkciou, ktorú má, je nastaviteľný pásik v rozkroku, vďaka ktorému sú stále pripojené. Táto záchranná vesta je vyrobená pre deti do 30 libier a predáva sa za približne 30 dolárov na Leisure Pro. Môžete sa o tom dozvedieť viac tu.

Záchranná vesta Airhead Gnar Neolite Flex

Vďaka vysokému hodnoteniu a úžasnému dizajnu túto záchrannú vestu nie je možné nechať mimo zoznamu. Najmä táto vesta sa dodáva v dojčenských, mládežníckych a detských veľkostiach.

Bude to stáť kdekoľvek od 40 do 50 dolárov za jednu, v závislosti od strany. Táto záchranná vesta patrí medzi moje obľúbené. Funguje to dobre a dáva deťom istotu, ktorú potrebujú, aby sa na vodnom skútri cítili pohodlne. Bunda spĺňa všetky požiadavky stanovené americkou pobrežnou strážou. Má zips a viacero popruhov.

Ak chcete získať lepší pohľad alebo si kúpiť túto záchrannú vestu Airhead na Amazone, kliknite tu.