Najlepšia súprava na lukostreľbu pre dospelých – Top 5 lukov pre začiatočníkov

Mnoho ľudí, keď si kupujú svoju prvú súpravu na lukostreľbu, premýšľajú nad vecami, ako napríklad aký druh luku by si mali zaobstarať a aké šípy potrebujú. Je ľahké sa zmiasť. Preto vám v tejto recenzii pomôžem vybrať ten najlepší lukostrelecký set, ktorý je pre vás a vašu rodinu najlepší.

Tu je 5 najlepších súprav na lukostreľbu pre dospelých, ktorí v tomto športe začínajú.

Súprava na lukostreľbu Draw Weight
Spyder XL Takedown Recurve Bow 30-55 libier
Originálna súprava Genesis 20 libier
Sada lukov SAS Spirit 16-34 libier
Zložený luk SAS Siege 40-55 libier
Zložený luk Pandarus Až 70 libier

Ale táto tabuľka vám stále úplne neodpovedá na otázku, pretože v tomto zozname je niekoľko rôznych typov lukov. Majte so mnou niekoľko minút, kým vás prevediem týmto dôležitým rozhodnutím.

Southwest Archery Spyder XL Takedown Recurve Bow

Toto Luk Spyder Takedown je pôsobivý lukostreľba pre dospelých – je vynikajúca vo všetkých smeroch! Ako už názov napovedá, je to oblúkový luk, ktorý je tradičným štýlom luku. Je veľmi cenovo dostupný vzhľadom na jeho vysokú kvalitu a výkon. Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete na začatie lukostreľby, okrem terča.

Tvrdá hrana vreciek na stúpačkách a končatinách je zaoblená, aby svojim užívateľom poskytovala hladší, ľahký a pohodlnejší zážitok. Nebudete ľutovať, že ste si zaobstarali túto sadu lukov, je to vylepšená verzia pre štandardného mudrca.

Tento luk sa dodáva v množstve rôznych naťahovacích závaží v rozmedzí od 30 do 55 libier.

Ak je vaša dĺžka náťahu väčšia ako 29″, potom je toto súprava na lukostreľbu pre vás. Táto súprava na lukostreľbu obsahuje luk SWA Spyder, tetivu, jeden stúpač, jeden pár zodpovedajúcich končatín a jednu opierku na šípy. Tento luk je určený pre pravákov aj ľavákov.

Je to skvelý luk pre začiatočníkov až stredne pokročilých. Je neuveriteľne presný a strieľať s ním je veľmi zábavné. S týmto vysoko kvalitným lukom môžete hrdo vstúpiť na akúkoľvek lukostreleckú strelnicu.

Lukostrelecká súprava Spyder je drahšia ako Samick Sage, čo je pre používateľov ďalšie sklamanie.

Nákup: Ak máte záujem o kúpu Spyder Takedown Recurve Bow potom stačí nasledovať odkaz na Amazon.

  Zoznam najlepších lukostreľníc v San Franciscu
Najdôležitejšie:
 • Mimoriadne robustný
 • Jednoduchá preprava
 • Vysoká kvalita
 • 1-ročná záruka
 • Veľa možností týkajúcich sa záťaže

Originálna súprava Genesis


Ďalší skvelý lukostrelecký set. Originálna súprava Genesis set je ideálny pre začiatočníkov aj skúsenejších lukostrelcov. Súprava obsahuje opracované hliníkové stúpadlo 6061-t6, hliníkovú vačku a napínacie koleso, robustné kompozitné ramená a vysoko pevné tetivy. Všetky tieto komponenty sú vyrobené v USA.

Táto súprava je jednoduchý zložený luk a je to pekný spôsob, ako sa zoznámiť so streľbou zlúčenina luk.

Originálny luk je možné upravovať podľa toho, ako lukostrelci rastú a rozvíjajú svoje zručnosti. Odporúčam dostať do rúk túto súpravu, ak sa chcete zdokonaliť v lukostreľbe. Súprava obsahuje všetky prvky, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať úžasnú lukostreľbu.

Špecifikácie sú:

 • dĺžka ťahu 15-30″,
 • Hmotnosť 3,5 libier,
 • Nastaviteľná ťažná hmotnosť je 10-20 libier,
 • Dĺžka od nápravy k náprave 35 1/2″
 • Výška ortézy 7 5/8″

Slúži ako kvalitný prvý luk, ktorý sa jednoducho skladá a je dostatočne odolný, aby vydržal dlhšie používanie.

Je to však pomerne nízka ťažná hmotnosť, takže ak chcete niečo, čo by ste mohli vziať na lov, toto nie je luk pre vás.

Okrem tejto lukostreľníckej sady dostanete luk, tulec na opasok, nastaviteľný chránič paže, 5 hliníkových šípov, 3/16″ šesťhranný kľúč a návod na obsluhu.

Nákup: Táto originálna súprava Genesis ponúka skvelú hodnotu za peniaze, ak máte záujem, postupujte podľa tohto Genesis Súprava odkaz na Amazon na nákup.

Najdôležitejšie:
 • Skvelý štartovací luk
 • Vyrobené v USA
 • Lukostrelci z pravej a ľavej ruky
 • Odporúčané programom „Národná lukostreľba v školách“
 • Ideálne pre začiatočníkov

Sada lukov pre začiatočníkov SAS Spirit 62″


SAS Spirit 62″ Beginner Bow SeDodáva sa so všetkým, čo amatérski až stredne pokročilí lukostrelci potrebujú pre bezpečnú a príjemnú streľbu. Tento je vyrobený z javorových laminácií a pevného sklolaminátu, je to vhodná voľba pre všetkých začiatočníkov.

Toto je ďalší oblúkový luk, ktorý je vynikajúcou voľbou pre začiatočníkov a tradičných lukostrelcov.

Je to ľahký, ale veľmi pevný luk. Po starostlivom zložení strieľa rovno, má hladký ťah a záber a na strelnici vyzerá atraktívne. Toto je najlepší oblúkový luk pre starších tínedžerov a mladých dospelých s veľmi jednoduchým, ale napriek tomu nádherným dizajnom.

  Aké vybavenie je potrebné na streľbu z luku?

Náťahová hmotnosť je 16-34 lbs, dĺžka je 62″, odporúča sa pre strelca s výškou do 5’4″. To z neho robí dobrý luk pre začiatočníkov, ale nie ideálny na lov alebo ak ste primerane vysoký. Odolnosť tohto luku je skvelá, tento luk sa dá ohnúť, ale je veľmi ťažké ho zlomiť.

Táto súprava na lukostreľbu obsahuje luk Spirit, tašku na luk SAS, 2 x palicu na opierku šípu, pútko na prsty, chránič predlaktia, tetivu luku a papierový terč.

Najväčší problém, ktorý ľudia s týmto lukom našli, je, že sa skrutka ľahko odlepuje, niektorí zistili, že drevo bolo nedokončené, takže ho nebude možné používať v daždivých podmienkach, pokiaľ ho kupujúci nedokončí sám.

Ak máte záujem o SAV Ducha potom stačí kliknúť na odkaz na Amazon, kde si môžete pozrieť aktuálne ceny.

Najdôležitejšie:
 • Ideálne pre terčovú streľbu
 • Ľahká
 • Určené pre začínajúcich lukostrelcov
 • 3 ročná záruka

Zložený luk SAS Siege 55 lb 29”.


Toto je jedna z najuniverzálnejších a najdostupnejších súprav zložených lukov na trhu práve teraz.

Zložený luk SAS Siege má silnú, kusovo vrstvenú končatinu používanú na ťahové závažia do 55 lbs. Pri tejto ťahovej hmotnosti an šípka sa spúšťa výnimočnou rýchlosťou až 206 stôp za sekundu.

Boli by ste šťastní, keby ste vlastnili jeden z týchto vysoko kvalitných a odolných zložených lukov. Tento lovecký luk sa rýchlo stáva jedným z najpredávanejších na trhu. Takže ak chcete rozvíjať svoj talent v lukostreľbe a ste pripravení na niečo silnejšie, potom je táto lukostrelecká súprava to pravé pre vás.

Pri správnom výcviku bude luk plne fungovať, aby priniesol pozoruhodné výsledky pri love jeleňov alebo súťažiach.

Balenie obsahuje 3-kolíkový zameriavač, opierku šípu, tulec, šípy, chránič paže a jazýček na prsty.

Náťahová hmotnosť je 40-55 libier, náťahová dĺžka je 29″, od nápravy k náprave je 41,5″, uvoľnenie 70 %, čistá hmotnosť je 4 libier. Odporúčaný šíp je 30″ uhlíkový a hliníkový šíp.

Jedná sa o vysoko kvalitný produkt. Takže ak vás toto zaujíma SAS Siege Compound Bow potom stačí nasledovať odkaz na Amazon.

  Zákonný vek na jazdu na vodnom skútri na Floride
Najdôležitejšie:
 • Veľmi cenovo dostupný zložený luk
 • Libra je nastaviteľná
 • Vybavené modernými a najnovšími technológiami
 • Ľahký a elegantný dizajn
 • Priaznivá cena
 • Jednoduché nastavenie

Zložený luk Pandarus

Pandarus zložený luk má ľahko nastaviteľný vačkový systém, ktorý nevyžaduje žiadne stláčanie luku na nastavenie. Či už so športom len začínate, alebo ste pripravení urobiť ďalší krok, zmes Pandarus je vynikajúcou voľbou.

Dizajn tohto luku z neho robí jeden z najjednoduchšie nastaviteľných lukov na trhu. Vďaka svojej hmotnosti a veľkosti sa s ním veľmi ľahko manipuluje. Odporúčam tento luk, ak to myslíte vážne s lukostreľbou. Je to všetko, čo budete potrebovať pre dospelého alebo pre a teenager.

Jeho ťažná hmotnosť je nastaviteľná až do 70 libier. Dĺžka nápravy k náprave je 30,25″, výška podpery je 7,3″, dĺžka náťahu je nastaviteľná od 19,25″ do približne 31″.

Zložený luk Pandarus obsahuje 3-kolíkový zameriavač, opierku šípu s kefou, gumený stabilizátor, jedno uvoľnenie, jeden popruh na zápästie, tulec na šípy, jeden stojan na luk, vyťahovač šípov, puzdro, zameriavač, imbusový kľúč, chránič paže, voskové mazivá na tetivu, terčový list, lovecké široké hlavy a nakoniec 12 mix uhlíkových šípov. Ako môžete vidieť, táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete na začatie lukostreľby.

Ak máte záujem o Zmes Pandarus Poklona potom stačí kliknúť na odkaz na Amazon a zobraziť aktuálne ceny. Toto je najdrahší luk na tomto zozname, ale je najschopnejší a najuniverzálnejší.

Najdôležitejšie:
 • Cenovo výhodný luk
 • Odolné a dobre vyrobené
 • Super svetlo
 • Jednoduché manévrovanie

cena

Ceny týchto lukov sa pohybujú od približne 90 do takmer 400 USD v závislosti od typu luku, značky a všestrannosti.

Naozaj verím, že všetky tieto súpravy stoja za každý cent, kvôli ich vysokej kvalite a odolnosti. Nebudete ľutovať kúpu žiadnej z týchto súprav na lukostreľbu, pokiaľ tá, ktorú si vyberiete, bude spĺňať vaše potreby.

Súvisiace témy

Na cvičenie budete potrebovať dobrý odolný terč na precvičenie a zlepšenie svojich zručností. V tomto článku skúmam a navrhujem najodolnejší lukostrelecký terč v mojom článku Top 5 najodolnejších lukostreleckých terčov pre začiatočníkov

Ak potrebujete zmerať dĺžku náťahu luku, existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako to urobiť. Okrem toho, že necháte priateľa zmerať dĺžku, keď ste v plnom natiahnutí, niekoľko individuálnych metód zahŕňa meranie rozpätia krídel a delenie, metódu od tlačidla k základni a metódu päsť na ústa.