Môžete sa vydať na túru do Tevas? [Are Tevas Really Good For Hiking?]

Nájdenie perfektnej turistickej obuvi sa môže zmeniť na dlhý a časovo náročný proces. Musíte recenzovať stovky topánok od mnohých spoločností. V závislosti od typu outdoorovej aktivity, na ktorú plánujete topánky použiť, sa môžete pozrieť na niekoľko možností. Ide napríklad o topánky pre trailových bežcov, turistické topánky, turistické topánky, turistické sandále atď.

Pokiaľ ide o turistické sandále, sandále sú odporúčaným typom obuvi na letné výlety. A musíte vedieť, ktorá spoločnosť vyrába najlepšie turistické topánky a sandále – Teva! Táto spoločnosť má na výber rôzne druhy topánok, pričom existujú unisex modely a modely pre ženy, mužov a deti.

Takže, ak hľadáte pár turistických sandálov, musíte sa pozrieť na Teva a ich cenovo dostupné možnosti. V dnešnom návode vám poviem viac o vlastnostiach, ktorými sú tieto turistické sandále známe a ešte oveľa viac. Takže sa držte, aby ste zistili, či sú dobrou voľbou pre vás alebo vašich turistických kamarátov.

Viac…

turistika v lete v teva sandáloch

Sú sandále Teva naozaj vhodné na turistiku? Výhody nevýhody

Existuje veľa skvelých turistických sandálov Teva, ktoré si môžete vziať na všetky svoje výlety. Než nájdete tie ideálne pre vás, dovoľte mi povedať vám viac o ich výhodách a nevýhodách. Tieto vlastnosti by vám mali pomôcť rozhodnúť sa, či chcete vziať sandále na turistiku alebo nie. Poďme do zoznamu:

Pros

Aj keď existuje veľa rôznych funkcií, s ktorými sa stretnete na rôznych modeloch Teva, toto sú tie najbežnejšie. Tu sú:

 • Rozmanitosť – ako už bolo spomenuté, na webovej stránke spoločnosti nájdete veľa rôznych modelov. Prichádzajú v rôznych veľkostiach, tvaroch a farbách a majú mnoho zaujímavých vzorov. Vzhľadom na rozmanitosť Teva nájdete pár, ktorý si zamilujete.
 • Skvelá podpora – vďaka kvalitnej podrážke a nastaviteľným remienkom táto obuv poskytne skvelú oporu chodidlu a členku. Popruhy sa môžu omotať okolo nohy a zabrániť jej skĺznutiu alebo pohybu. Sú tiež umiestnené tak, aby poskytovali veľkú podporu za každých okolností.
 • Protišmykové podrážky – pri turistike budete musieť chodiť po nerovnom teréne alebo dokonca v potokoch. Pre tieto časy budete musieť mať topánky s protišmykovou podrážkou. Sandále a topánky Teva majú také podrážky, s ktorými môžete chodiť po všetkých typoch terénu, takže túto situáciu využite vo svoj prospech.
 • Skvelá stabilita – ako už bolo spomenuté, remienky a kvalitné podrážky ponúkajú oporu a skvelú stabilitu. Má zvýšenú podrážku, ktorá je vyrobená z kvalitného materiálu. Keď ju spárujete s prispôsobivými remienkami, získate topánku, vďaka ktorej budete na turistickom chodníku ešte stabilnejší.
 • Nastaviteľné popruhy – bez ohľadu na to, či sú vaše chodidlá úzke alebo široké, alebo či je rozdiel medzi ľavou a pravou nohou, remienky si môžete nastaviť tak, aby dokonale sedeli na vaše chodidlá.
 • Úžasné pohodlie – pohodlie turistickej obuvi Teva je niečo, čo na mnohých topánkach nenájdete. Vďaka EVA pene na podrážke a koženým prvkom pridaným k topánke sa vaše nohy budú cítiť pohodlne a nebudú sa rýchlo unavovať.
 • Veľmi odolný – turistické topánky Teva vydržia bez problémov aj desať rokov, ak sa o ne budete starať. To je povolené kvôli kvalitným materiálom použitým pri výrobe.
 • Cenovo dostupnée – väčšina topánok tejto značky je pomerne cenovo dostupná a skvelá alternatíva pre ľudí s obmedzeným rozpočtom. Nemusia získať drahšie možnosti.
Čítať  Čo dať pod nafukovací matrac pri kempovaní? [Detailed Guide]

Zápory

Teraz, keď poznáte profesionálov, poďme sa porozprávať o nevýhodách, keď si vezmete Tevas na turistický výlet. Je ich menej ako profesionálov, ale stále ich musíte poznať:

 • Treba ich nosiť – za žiadnych okolností by ste nemali ísť na túru do Tevas bez toho, aby ste ich mali na sebe. Oblečte si ich na niekoľko krátkych prechádzok alebo okolo domu predtým, ako ich vyrazíte na túru.
 • Musí mať správnu veľkosť – kým remienky sú nastaviteľné, podošva nie. Takže musíte byť opatrní, aby ste si kúpili pár topánok, ktoré sa hodia na vaše nohy. Keďže spoločnosť predáva celé a polovičné veľkosti, budete môcť nájsť topánky, ktoré dokonale zodpovedajú dĺžke vašich chodidiel.

Ako ďaleko môžete prejsť v sandáloch Teva?

Ako môžete vidieť v časti vyššie, sandále Teva sú dokonalou alternatívou k bežnej turistickej obuvi. Môžete v nich trekovať kam len chcete a kedy chcete. Sú také skvelé, že sa v nich budete cítiť pohodlne na všetkých typoch terénu.

Čo sa však stane, ak máte túru, ktorá trvá hodiny, dni alebo mesiace? Môžete použiť rovnaké sandále? Ukazuje sa, že môžete, ale má to háčik! Sandále je potrebné upraviť a obuť pred samotným výletom. Takže, ak si chcete nechať svoje sandále nové na cestu, nemusí to byť dobrý nápad.

Ak si pred samotnou cestou nezlomíte sandále, budete mať boľavé nohy a dokonca aj pľuzgiere. Odporúča sa vziať si ich na niekoľko krátkych túr pred dlhšími túrami. Môžete ich nosiť aj doma, ak s nimi nemáte čas ísť na pár krátkych túr.

Ďalšou dôležitou vecou je skontrolovať, či vám sandále dobre sedia a nastaviť si remienky. Nastaviteľné remienky sa jednoducho používajú a môžete si ich prispôsobiť na svoje chodidlá, bez ohľadu na to, či sú od prírody úzke alebo široké. Potom môžete tiež skontrolovať, či majú sandále správnu veľkosť.

Čítať  Vône, ktoré odpudzujú medvede? [Smells Can Deter Bears]

Niektorí ľudia dostanú sandále polovičnej veľkosti alebo menšie, pričom si myslia, že malý rozdiel vo veľkosti nespôsobí problémy. Pri všetkých topánkach Teva však musíte zostať verní svojej veľkosti. V opačnom prípade môžete zistiť, že topánky spôsobujú bolesť a pľuzgiere.

 • Suma sumárum – nájdite správnu veľkosť topánok, upravte si popruhy a obujte ich. Potom s nimi môžete prejsť toľko kilometrov, koľko by ste chceli! Vaša túra bude príjemná, či už je to niekoľko kilometrov alebo niekoľko desiatok kilometrov.

Sú sandále Teva odolné?

Môžete si byť istí, že vaša investícia do turistických sandálov Teva sa vám oplatí. Tieto sandále a všetky topánky od spoločnosti vydržia bez problémov až desať rokov. To je úžasné, najmä ak si uvedomíte, že ich budete nosiť vo všetkých druhoch drsného terénu a náročných podmienok.

To, čo ich robí tak odolnými, sú materiály použité pri výrobe. Väčšina sandálov má kožu na stielke aj na remienkoch. Kožená stielka poskytuje výbornú podporu pod nohami, zatiaľ čo remienky robia topánku ešte pohodlnejšou.

Napriek tomu nie je všeobecným pravidlom, že sandále Teva musia mať nejaké kožené časti. Najlepšie by bolo preskúmať materiály a rozhodnúť sa, ktoré materiály sa vám najviac páčia. Potom môžete navštíviť ľubovoľný obchod Teva a požiadať o typ obuvi, ktorý sa vám najviac páči. Nepochybujem o tom, že nájdete perfektné turistické topánky, topánky alebo sandále pre vaše potreby!

Zabaliť

Turistické sandále a topánky Teva sú vynikajúce pre ľudí, ktorí hľadajú kvalitu za nižšiu cenu. Dúfam, že vás táto príručka naučila veľa o skvelých funkciách, ktoré nájdete v topánkach Teva. Majte ich teda na pamäti, keď budete na trhu s párom topánok.

Čítať  Môžete použiť minichladničku na kempovanie?

V komentároch nižšie sa podeľte o svoje turistické skúsenosti s topánkami Teva, ak nejaké máte. Rád by som poznal váš obľúbený model sandálov alebo turistických topánok Teva. Tak neváhajte a podeľte sa oň s ostatnými čitateľmi a so mnou!