Môžete použiť minichladničku na kempovanie?

Kempingové výlety môžu byť vzrušením, najmä ak máte všetko, čo potrebujete, aby bol výlet čo najpohodlnejší. Výlety s batohmi nie sú také pohodlné, pretože si môžete vziať len pár vecí. S mnohými vecami sa budete pohybovať len ťažko, takže vziať si niečo také veľké, ako je minichladnička, neprichádza do úvahy.

Napriek tomu to bude trochu iné, ak plánujete výlet do autokempingu. Budete si môcť vziať veľa vecí, vrátane jednej z tých skvelých kempingových chladničiek, ktoré udržia všetko vaše jedlo a nápoje v chlade. Môžete si dokonca vybrať z rôznych typov aktuálne dostupných minichladničiek.

Vytvoril som túto príručku, aby som vám pomohol dozvedieť sa viac o minichladniciach, ako fungujú, kam ich umiestniť a ktoré sú najlepšie minichladničky, ktoré je potrebné zvážiť. Takže sa držte, ak sa chcete naučiť, ako zlepšiť svoj zážitok z kempovania pomocou kempingových chladničiek!

Viac…

kempovanie

Môžete použiť minichladničku na kempovanie?

Na kempovanie určite využijete minichladničku – je to skvelý nápad, ak plánujete ísť do kempu autom. Minichladnička je pohodlný spôsob, ako zabrániť, aby sa vám počas cesty pokazili všetky veci. Takže odporúčam vziať si jeden na akýkoľvek výlet, ktorý to umožňuje.

Ak minichladničku nemáte, mali by ste zvážiť jej obstaranie čo najskôr. Nižšie vám dám niekoľko možností, ale zatiaľ vám chcem povedať, prečo potrebujete takúto chladničku. Existuje niekoľko možností, ktoré musíte zvážiť, vrátane mini kompresnej chladničky a konvekčnej minichladničky.

S tým prvým budete mať stlačenú komoru, ktorá udrží chladničku neustále v chlade. Väčšina takýchto chladničiek je skvelá pri udržiavaní konštantnej teploty, čo umožňuje, aby všetky vaše veci zostali ľadovo studené, aj keď kempujete v horúcom letnom dni. Ešte lepšie je, že chladničku môžete napájať solárnou energiou, čo znamená, že nebudete musieť byť odkázaní na elektrické prípojky.

Pokiaľ ide o druhý, na chladničke budete mať ventilátor, ktorý odoberie horúci vzduch, premení ho na studený vzduch a použije ho na chladenie obsahu. Najlepšie na takomto mini chladiči je, že ho môžete použiť aj na udržiavanie tepla. Napriek tomu by ste mali mať na pamäti, že tieto chladničky nie sú také studené a nie sú celkom vhodné na dlhšie cesty.

Nech už si vyberiete akýkoľvek typ mini chladničky, nepochybujem, že ju budete radi používať. Oproti bežným mrazničkám nebude minichladnička potrebovať žiadny ľad. Nebudete sa tak musieť obávať, že sa ľad zvnútra roztopí a narobí neporiadok. Tiež sa nebudete musieť zaoberať ľadom, ktorý zaberá polovicu priestoru v chladničke.

Čítať  Chacos vs Tevas – Ktoré sandále sú lepšie na turistiku?

S minichladničkami je to tak, že nie sú univerzálne. Mali by ste vyskúšať rôzne typy chladničiek a rozhodnúť sa, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Potom neváhajte a vydajte sa a získajte ho pred ďalším výletom do prírody!

Môžete mať minichladničku v stane?

Mnoho ľudí chce vedieť, či môžu umiestniť svoju minichladničku do stanu cez noc alebo keď na krátku chvíľu opustia kemping. Do stanu sa síce zmestí minichladnička, ale neodporúčam ju tam nechávať. Existuje niekoľko dôvodov, prečo to nemusí byť najlepšie rozhodnutie.

Po prvé, chcete, aby bola okolitá teplota v stane príjemná, aby ste mohli zostať v stane bez toho, aby vám bolo príliš horúco. Ak minichladničku vložíte do stanu, ventilátory, ktoré udržia chladničku chladnú, budú fúkať všetok teplý vzduch do vášho stanu. Keď vstúpite do stanu, bude vám nepríjemné spať a relaxovať.

Po druhé, nemali by ste držať minichladničku vo svojom stane, pretože tam môžu byť divé zvieratá, ktoré cítia jedlo a môžu číhať. Namiesto toho, aby prišli do stanu a roztrhali veci, držte chladničku ďalej od stanu. Ak je to možné, uchovávajte chladničku v aute, aby izolácia auta skryla pach jedla pred zvieratami.

Ak musíte mať chladničku mimo auta, uistite sa, že je mimo vášho stanu a kempingu. Ak sa tak divé zvieratá prídu pozrieť, odkiaľ ten zápach pochádza, prejdú okolo vášho kempu a pôjdu len do chladničky. Zostať v bezpečí je predsa lepšie, ako byť napadnutý hladnými zvieratami.

Predpokladajme, že navštevujete kemping s elektrickými prípojkami. V takom prípade je pravdepodobné, že budete musieť držať chladničku ešte ďalej od vášho tábora. Zvyčajne sú určené miesta, kde môžete uchovávať chladničky a kuchynské vybavenie. Ak predsa len chcete mať chladničku blízko pri sebe, zvážte kúpu takej, ktorá sa dá nabíjať na solárnych paneloch.

Aký typ chladničky je najlepší na kempovanie?

Ak ešte stále nemáte minichladničku, nemusíte sa obávať – môžem vám pomôcť urobiť kvalifikované rozhodnutie a vybrať takú, ktorá je pre vás ideálna. V tomto návode uvediem moje 3 najlepšie kempingové minichladničky. Ak sa o nich chcete dozvedieť viac, prečítajte si podrobné pokyny nižšie:

Čítať  Aké jedlo si mám priniesť na kempovanie? [Camping Food List]

Euhomy 12-voltová RV chladnička na kempovanie a domáce použitie

Spoločnosť Euhomy vytvorila fantastickú mrazničku, ktorú môžu ľudia používať doma aj na výletoch v kempingu. Vnútro mrazničky je rozdelené na dve časti. Napriek tomu sú obe časti vysoko efektívne pri udržiavaní všetkých vašich vecí v pohode. Celá mraznička spotrebuje málo energie, takže sa nebudete musieť obávať, že by to ovplyvnilo vašu autobatériu alebo účet za elektrinu.

Ak chcete mrazničku používať v aute, musíte ju pripojiť k adaptéru. S touto mrazničkou môžete použiť 12 a 24-voltové adaptéry. Keď je mraznička pripevnená a odpojená od adaptérov, nevydáva takmer žiadny hluk, pričom je tiež úplne odolná voči nárazom.

Euhomy 12 V chladnička, 35-litrová (38qt) chladnička do auta, RV chladnička s 12/24 V jednosmerným prúdom a 110-240 V striedavým prúdom, chladnička s mrazničkou, pre auto, RV, kemping a domáce použitie

 • DUÁLNA ÚLOŽNÁ PRIESTORA & VÝKONNÁ KAPACITA – Autochladnička Euhomy je vybavená dvoma zónami. Dvojité skladovacie priestory môžu znížiť zápach. Prenosná chladnička s mrazničkou vám umožňuje uchovávať rôzne potraviny a zároveň…
 • VYSOKÁ ÚČINNOSŤ A NÍZKA SPOTREBA ENERGIE – 12 voltová mraznička Euhomy využíva pokročilú 3D chladiacu technológiu a je vybavená výkonným kompresorom pre rýchle chladenie. Naša 12V mraznička má UL…
 • CHYTRÁ OCHRANA BATÉRIE&HOME/AUTO DVOJPOUŽITIE – Autochladnička Euhomy 12v je vybavená adaptérmi 110/240V AC a 12/24V DC, ktoré možno použiť doma alebo v aute. Chladnička RV poskytuje tri…

Výhody:

 • Dvojitý úložný priestor

 • Nízka spotreba energie

 • Inteligentná ochrana batérie

 • Tichý a odolný voči nárazom

 • Možnosť pripojenia Bluetooth

 • Obsluha LCD panela

Zápory

 • Nedosahuje vysokú chladiacu teplotu

Túto minichladničku považujem za skvelú voľbu pre ľudí, ktorí chcú získať chladič s dvoma možnosťami. Jednu časť môžete použiť ako chladničku a druhú ako mrazničku, čo je celkom pohodlné. Ak sa chcete o tejto minichladničke dozvedieť viac, môžete si ju pozrieť TU.

BougeRV 12-voltový prenosný mraziaci kompresorový chladič pre kemping

Druhou možnosťou tohto návodu je autochladnička BougeRV. Nedovoľte, aby vás RV v názve prinútilo myslieť si, že túto chladničku môžete používať iba v karavane – môžete ju použiť aj v aute, kedykoľvek ste v autokempingu. Veľkosť je veľmi pohodlná, takže by ste ju mali umiestniť kamkoľvek chcete.

Čítať  Ako sa zbaviť húseníc v stane pomocou úsvitového mydla?

Táto minichladnička má ovládací panel, ktorý umožňuje bezproblémové nastavenie teploty. Odolný plášť z PP udrží mrazničku vždy chladnú, zatiaľ čo gumový tesniaci krúžok nenechá chladný vzduch unikať.

BougeRV 12 voltová chladnička 12 V chladnička do auta 23-litrový prenosný mraznička kompresorový chladič 12/24 V jednosmerný prúd 110 ~ 240 voltov AC pre nákladné auto Dodávka RV obytný automobil SUV Loď Cestovanie Kempovanie Výlety Tailgating -7℉~50℉

 • 【Záruka a certifikácia】 BougeRV vám garantuje 2-ročnú záruku na kompresor a ďalšie príslušenstvo. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na BougeRV, poskytujeme 24-hodinovú priateľskú…
 • 【Rýchle chladenie až 32 ℉】 S technológiou kompresorového chladenia môže táto 12V autochladnička dosiahnuť 20 minút rýchleho chladenia zo 77 ℉ na 32 ℉ a 50 minút z 77 ℉ na -5 ℉, čím si udržíte…
 • 【Nízka spotreba energie 45 W】 V režime úspory energie ECO je prevádzkový výkon tejto 23 Qt prenosnej chladničky nižší ako 45 W. Aj keď beží v režime MAX, spotrebuje oveľa menej ako 1 kWh/deň na svoju…

Výhody:

 • Možnosť rýchleho chladenia
 • Nízka spotreba energie
 • Tichý a odolný voči nárazom
 • Trojstupňová ochrana batérie

Zápory:

 • Displej môže krátkodobo zlyhať

Toto je ďalšia vynikajúca možnosť, ktorú musíte zvážiť, najmä ak máte obmedzený rozpočet. Vzhľadom na to, že je cenovo dostupnejšia ako prvá možnosť, mali by ste sa na ňu viac pozrieť a zistiť, či vyhovuje vašim potrebám. Ak chcete zobraziť ďalšie podrobnosti o tejto minichladničke, kliknite TU.

AstroAI 12-voltová chladnička do auta pre kempovanie, cestovanie, rybolov, outdoor

Treťou a poslednou možnosťou je minichladnička AstroAI na kempovanie, cestovanie a iné vonkajšie výlety. Ako najdostupnejšia z troch chladničiek by ste mohli očakávať, že nebude na rovnakej úrovni ako tie predchádzajúce. Ale táto chladnička je úžasná a odporúčam ju každému.

Výkonný kompresor na tejto chladničke vám umožní uchovávať všetky druhy potravín v chladiacej komore. Komora je pomerne veľká a je tu LED displej, pomocou ktorého môžete nastaviť teplotu. S režimom ECO nespotrebujete veľa energie. Ochrana batérie zároveň umožňuje chrániť autobatériu.

zľava

AstroAI 12-voltová chladnička do auta, 12V prenosná mraznička 16-litrová kempingová chladnička 15L (-4℉~68℉) s 12/24V jednosmerným a 110V striedavým prúdom do auta, karavanu, nákladného auta, dodávky, lode na kempovanie, cestovanie, rybárčenie vonku

 • VEĽKÁ KAPACITA: Naša 12-voltová chladnička s veľkou kapacitou 15 l a vnútornými rozmermi 13,8″ (D) x 9,6″ (W) x 7,1″ (V) funguje ako chladnička alebo mraznička na uskladnenie nápojov, ovocia, zmrzliny. ,…
 • RÝCHLE CHLADENIE: So svojím výkonným kompresorom môže autochladnička vychladnúť až na 95 °F za 30 minút, keď je prázdna; trvá asi hodinu, kým dosiahne najnižšiu teplotu -4°F. Vyberte si medzi režimom MAX…
 • OCHRANA BATÉRIE: Obsahuje tri úrovne ochrany batérie: nízku, strednú a vysokú. Prenosná mraznička znižuje spotrebu energie na požadovanú úroveň, chráni batériu vášho vozidla pred vybitím…

Výhody:

 • Veľkokapacitná komora
 • Rýchle chladenie
 • Ochrana batérie
 • Funkčný dizajn
 • Dostupné sú rôzne adaptéry

Zápory:

 • Po zapnutí môže byť trochu hlasný

Možno to nie je najlepšia mini chladnička, ale je to skvelá voľba pre ľudí, ktorí si chcú vziať so sebou na cesty malú mrazničku. Mrazničku môžete použiť na uchovanie všetkých potravín a nápojov v chlade niekoľko dní, pričom medzitým je možné aj nabíjanie. Ak sa chcete dozvedieť viac o minichladničke, môžete kliknúť TU.

Zabaliť

Ďakujeme, že ste si prečítali túto príručku o kempingových minichladniciach. Dúfam, že ste sa dozvedeli veľa cenných informácií, tie najlepšie, ktoré by ste mali zvážiť, ak hľadáte minichladničku. Nezabudnite, že chladničku by ste nemali držať v stane a tiež by ste si ju mali brať len vtedy, ak cestujete autom.

Máte kempingovú chladničku, ktorú by ste chceli odporučiť čitateľom a mne? Ak áno, povedzte nám, prečo je taký skvelý a kde ho ľudia môžu získať. Nemôžem sa dočkať, až si prečítam všetky vaše návrhy!