Lacné terče 3D lukostreľby – 10 najlacnejších terčov

Ešte nie ste do bodu, kedy by ste boli schopní šípmi zasiahnuť živé pohyblivé ciele. Aby ste sa zoznámili s tým, aké by to bolo, chcete si precvičiť používanie 3D lukostreleckých terčov. Problém je v tom, že mnohé z týchto realistických cieľov sú tak drahé! Existujú nejaké nízkonákladové terče 3D lukostreľby, s ktorými môžete namiesto toho cvičiť?

Toto je 10 najlacnejších terčov 3D lukostreľby:

  • Delta McKenzie Raccoon 3D Target
  • Strelec Buck 3D Deer Lukostreľba Terč
  • Field Logic Turkey 3D lukostrelecký terč
  • BIGSHOT Pro Hunter Raccoon a Groundhog Combo Critter 3D ciele
  • 3D terč na kanca Rinehart Javalina
  • 3D terč Delta McKenzie Strutter Turkey
  • Field Logic Big Shooter Bear 3D Target
  • Delta McKenzie Backyard Imp 3D Target
  • 3D terč Rinehart Woodland Coyote
  • BIGSHOT RealWild Bobcat 3D Target

Najlepšie na týchto 10 lukostreleckých terčoch je, že každý stojí 150 dolárov alebo menej! Pokračujte v čítaní odkazov na produkty, popisov a recenzií, aby ste si mohli vybrať tie najlepšie ciele na zlepšenie svojich zručností v lukostreľbe.

10 najlepších lacných terčov 3D lukostreľby

Delta McKenzie Raccoon 3D Target

Na začiatku tohto zoznamu je jeden 3D cieľ z mnohých od spoločnosti Delta McKenzie. Značka 3D terč pre mývala má hĺbku tela 13 palcov a dĺžku tela 15 palcov.

3D terč je navrhnutý tak, aby vyzeral ako skutočný hnedý mýval lezúci na kus dreva. Jeho telo z pevnej ohybnej peny je skonštruované pre súťažnú lukostreľbu, ako aj príležitostnú streľbu na dvore s pár kamarátmi.

Ideálne šípy pre tento terč Delta McKenzie sú pevné širokohlavé šípy s poľným alebo rozšíriteľným hrotom, ktoré strieľajú rýchlosťou 300 až 350 snímok za sekundu. Bodovacie krúžky IBO uľahčujú sledovanie presnosti vašej strely.

Strelec Buck 3D Deer Lukostreľba Terč

Lov jeleňov je veľmi obľúbeným športom, napriek tomu 3D terče na jelene zostávajú medzi najdrahšími. Už nie! Toto Strelec Buck 3D terč na jeleňa je za rozumnú cenu, ale nie je taký malý, aby bol ako cieľ neúčinný.

Terč Shooter Buck, vysoký 48 palcov, je namaľovaný a vytvarovaný tak, aby vyzeral ako skutočný jeleň, ktorý zostáva stále v lese. Vyrábaný v Spojených štátoch, jeleňový terč je použiteľný so širokohlavými a poľnými bodovými šípmi.

Čítať  Ktoré návnady sa považujú za živú návnadu?

Vložka dodávaná s terčom má vysokú hustotu. Keď skončíte s tréningom na daný deň, vytiahnutie šípov je neuveriteľne jednoduché, takže ich môžete zbierať a odísť do dôchodku, kým si zajtra znova nezacvičíte!

Field Logic Turkey 3D lukostrelecký terč

Zasiahnuť šípmi skutočné sliepky môže byť ťažké, pretože sú také prelietavé. Teraz môžete cvičiť v pohodlí vášho dvora s 3D morčacím lukostreleckým terčom od Logika poľa.

Morčací cieľ je 31,5 palca široký a 32 palcov vysoký. Field Logic, vyrobený v USA, odporúča svoj 3D morčací terč na lov a podobný šport. Cieľ zobrazuje čierneho moriaka so zatvorenými krídlami. Červené sfarbenie okolo tváre a hlavy robí cieľ dobre viditeľným aj z diaľky.

Váš nákup zahŕňa pozemné kolíky, aby ste zabránili prevrhnutiu morčacieho terča s penovým telom v prudkom vánku. Vyhodnocovacie krúžky vytvárajú pocit výzvy, či už medzi vami a priateľom, alebo dokonca pre sólo súťaže!

BIGSHOT Pro Hunter Raccoon a Groundhog Combo Critter 3D ciele

Čo tak dva 3D terčíky za cenu jedného? Táto sada lukostreleckých terčov z BIGSHOT Pro je krádež!

Jedným z dvoch cieľov je stojaci syseľ a druhým stojaci mýval. Obidve zvieratká majú rovnakú hnedú farbu tela s bielym sfarbením po celom tele a čiernymi akcentmi. Cieľ mývala je dodávaný s čiernymi očami a čiernobielym pruhovaným chvostom.

Tieto dva terčíky sú vyrobené z peny Elasto Flex, ktorá je odolná voči teplu a je navrhnutá tak, aby sa samoliečila. Vďaka tomu budú vaše ciele dlhšie vyzerať skvele. Navyše, BIGSHOT hovorí, že penové telo jeho terčov vám pomáha pri odstraňovaní vašich šípov.

Oba terče sú zakončené náterom, ktorý odoláva poveternostným vplyvom. Choďte do toho, chyťte svoju obľúbenú kuši alebo zložený luk a strieľajte!

3D terč na kanca Rinehart Javalina

Ako súčasť Rinehartovej Woodland Series je tento 3D terč na kanca. Medzi jeho sivohnedým sfarbením a realistickým vzorovaním na tele sa pri cvičení s týmto terčom rýchlo dostanete do loveckého myslenia.

Čítať  Čo môžem urobiť s práškovým snehom?

Terč kanca meria 30 palcov na dĺžku a 20 palcov na výšku. Ak používate širokohlavé šípy, tento 3D terč na kanca sa s nimi veľmi pekne hrá. Čiastočne za to môže telo z peny FX Woodland Foam, ktoré je pevné, no zároveň mäkké, ako skutočné zviera.

Bodovacie krúžky v strede tela 3D kančieho terča vám poskytujú veľa miest na mierenie.

3D terč Delta McKenzie Strutter Turkey

Ak chcete 3D morčací terč, ktorý vyzerá tak reálne, že to urobíte dvakrát, odporúčame toto od spoločnosti Delta McKenzie.

Cieľ výrobcu strutter turkey meria 26 palcov x 18 palcov x 23 palcov. Je to robustný, ale ľahký 13 libier, takže sa nebudete musieť obávať, že vietor zrazí váš cieľ, aj keď ste moriaka nezapichli do zeme.

3D terč zobrazuje moriaka s roztiahnutými krídlami. Čiernobiele sfarbenie cez nádherné rozpätie krídel morčacieho terča vám umožní sústrediť sa na váš cieľ. Červené detaily na tvári, krku a chodidlách vám pomôžu odhaliť tento morčací cieľ na diaľku.

Delta McKenzie používa penu s vysokou hustotou pre tento lacný 3D cieľ. Nájdite si pre to miesto v miestnych lesoch a budete pripravení trénovať.

Field Logic Big Shooter Bear 3D Target

Veľké terče 3D lukostreľby nemusia nevyhnutne stáť majland. The Terč Big Shooter typu Field Logic má tvar veľkého medveďa s dĺžkou 38 palcov. Medveď je tiež vysoký 24 palcov, takže je to dosť významné! Napriek tomu môžete tento cieľ dosiahnuť za menej ako 150 dolárov.

Medveď s čiernou srsťou sa dodáva v jednom kuse, takže je odolnejší. Jeho tvar a veľkosť sú realistické, rovnako ako detailná srsť na tele a svetlejšia papuľa a uši. Bodovacie krúžky v strede tela medveďa ponúkajú spoľahlivé miesto na mierenie.

Podľa Field Logic ich 3D terč s medveďom Big Shooter dokáže zvládnuť rozšíriteľné, širokohlavé a poľné bodové šípy stokrát viac. Vďačí za to konštrukcii terča, ktorá je pena odolná voči nárazom a poveternostným vplyvom.

Delta McKenzie Backyard Imp 3D Target

Dobre, takže imp nie je niečo, s čím sa niekedy stretnete, keď začnete loviť skutočnú zver, ale to je zábava na terč, však? Nemusí to byť pravda zo života. Preto sa nám to páči 3D cieľ tak veľa.

Čítať  Riešenie problémov s klimatizáciou karavanu: metódy, ktoré môžete vyskúšať ešte dnes

Áno, je to ďalší výber od Delta McKenzie, takže by ste už mali vedieť, že cieľ 3D imp bude vysoko kvalitný. Cieľ je vyrobený z čistej samoliečiacej peny a zobrazuje zle vyzerajúceho čerta s tmavou srsťou. Imp má červené oči, plochý prasací nos, rohy a zlý úsmev s ostrými zubami. V ruke skřeta je umelo vyrobené kladivo.

Cieľ je 18 palcov široký a 20 palcov vysoký. Delta McKenzie odporúča strieľať na svoj cieľ pomocou širokohlavých alebo poľných šípov. Keďže sa pena dokáže zahojiť sama, odstraňovanie šípok z tváre alebo tela impera je jednoduché.

3D terč Rinehart Woodland Coyote

Tu je ďalší dosť hrozne vyzerajúci 3D cieľ, tentoraz od Rineharta. V sérii Woodland značky je 3D terč pre kojota s menším mŕtvym tvorom v ústach.

Cieľ kojota meria 16 palcov x 29 palcov. Okrem toho, že sa živí korisťou, kojot je realistický vo svojom tvare, veľkosti a vzorovaní. Sfarbenie je hnedé s čiernymi bodkami po celom povrchu.

Rinehartov terč je odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom a má samoliečiace vložky. Keď sa vložka opotrebuje, môžete ju vybrať a vymeniť.

BIGSHOT RealWild Bobcat 3D Target

V neposlednom rade na našom zozname lacných 3D lukostreleckých terčov je tento výber od BIGSHOT. ich RealWild 3D bobcat terč môže vás vystrašiť, pretože to vyzerá tak živo.

3D terč bobcat váži 11 libier a meria 36,4 palca x 29,1 palca x tri palce. Samoliečivá penová základňa bobcatu s vysokou hustotou obsahuje jadro. BIGSHOT sa zmieňuje o tom, že spolupracoval s taxidermistami, aby vyzeral tak akurát. Replikou je apalačský bobcat.

Záverečné myšlienky

Ak sa vždy pozastavíte nad cenou 3D lukostreleckých terčov, tento zoznam by mal zmeniť váš názor. 10 lacných cieľov, o ktorých sme hovorili, dokazuje, že si môžete vychutnať realizmus zvieracích cieľov bez toho, aby ste museli minúť 300 alebo 400 dolárov. Máte veľa skvelých možností, ktoré môžete použiť pri ďalšom cieľovom tréningu!