Koľko stojí mládež vedľa seba?

Mládežnícke vedľa seba sú zvyčajne oveľa lacnejšie ako ich náprotivky vedľa seba vo veľkosti pre dospelých kvôli menším motorom, menšiemu výkonu a menšej veľkosti. V závislosti od výrobcu a štýlu vozidla stoja bok po boku mládež od 1 000 do 5 500 USD.

Málokedy nájdete vedľa seba mladíka za 6000 dolárov alebo viac. Takúto cenu môžete dosiahnuť, ak si kúpite rôzne doplnky pre svoje side-by-side, ale to je typické pre každé terénne vozidlo, ktoré kupujete pre mládež alebo pre dospelých.

Side-by-side sa stali neoddeliteľnou súčasťou sveta Powersports. Tam, kde kedysi vládli štvorkolky, sa bok po boku pretláčajú na vrchol a skutočne berú trh útokom.

Keďže stále viac a viac spoločností Powersports vyrába bok po boku, aby zostali aktuálne a mohli ísť na tento stúpajúci trend, spotrebitelia volajú nielen po zábave rýchlo vedľa seba pre seba a svoje rodiny, ale aj po niečom, čo ich deti môžu jazdiť úplne sami.

Ak ste oboznámení s ekonómiou, spotrebitelia diktujú trh, takže ľudia požiadali o mládež bok po boku a na hovor odpovedali rôzne spoločnosti ako Polaris a Hisun.

Youth side-by-sides sú skvelým spôsobom, ako pomôcť vášmu novému mladému jazdcovi dostať sa do tímu side-by-side a Powersports vo všeobecnosti a byť schopní tak urobiť inteligentným a bezpečným spôsobom.

Dospelí side-by-side majú zvyčajne veľké motory od 250 cm3 a vyššie, čo môže byť pre malé dieťa trochu veľa sily a vozidla, a nehovoriac o tom, že to nie je najbezpečnejší nápad alebo spôsob, ako to naučiť svoje dieťa.

Mládež side-by-side sú oveľa menšie v porovnaní s ich dospelými náprotivkami a majú rôzne funkcie, ktoré umožňujú rodičovskú kontrolu nad vozidlom s cieľom riadiť, výkon, rýchlosť a ďalšie faktory vedľa seba.

Existujú dokonca aj možnosti vedľa seba pre malé batoľatá, ak chcete začať učiť svoje deti v tomto mladom veku. Takže bez ohľadu na to, v akom veku chcete začať, zvyčajne existuje nejaká forma vedľa seba, ktorá dokáže viac ako splniť vaše potreby.

V tomto prípade sa pozrime na niektoré z rôznych mládežníckych skupín, ktoré sú dnes na trhu, aby sme vám poskytli lepšiu predstavu o tom, čo je k dispozícii a čo môže byť vedľa seba najvhodnejšie. pre vás a vaše dieťa.

  Fungujú detské rybárske prúty, ktoré sa spúšťajú dobre?

Batoľa vedľa seba

Nebudem zachádzať do detailov o veľkosti batoľaťa vedľa seba. Zvyčajne by som ich ani nespomínal, ale keďže tento článok je špecificky o mládeži bok po boku a batoľatá sú dnešnou mládežou, uvediem ho v krátkosti.

Na trhu existuje pomerne veľa rôznych možností pre batoľatá vedľa seba. Väčšina z nich sú názvy mimo značky, ktoré nie sú zjavné vo väčšom Powersports a presnejšie vo svete side-by-side.

Tieto „side-by-side“ by sa v najlepšom prípade skutočne dali považovať za elektrické motokáry. Aj keď sa predávajú ako bok po boku, podobajú sa skôr malým barbie džípom, v ktorých môžete nájsť jedno z detí v susedstve.

Zatiaľ čo niekoľko z týchto vozidiel ponúka možnosti 4×4, sú veľmi obmedzené v tom, kde ich možno použiť, a sú zvyčajne vyrobené z tvrdého, odolného plastu a sú napájané z batérie.

Dáva to zmysel, že tieto vozidlá sú tak poddimenzované, hlavne preto, že by som neodporúčal batoľaťu riadiť čokoľvek poháňané viac ako 24-voltovou batériou. Najmä nič, čo je na plyn.

Ako už bolo povedané, existujú možnosti, na ktoré sa môžete pozrieť, tak sa pozrime na jednu.

Blade XR 4×4 UTV Ride On Side X Side RC: 497,99 dolárov

Vzhľadom na to, čo to je, a to je určené pre batoľatá, tento bok po boku skutočne vyzerá skvele. Ak chcete, aby vaše batoľa mohlo jazdiť vo svojom vlastnom vozidle a vyzeralo pri tom cool, potom by som odporučil toto vozidlo.

Zatiaľ čo väčšina z týchto menších vedľa seba vyzerá dosť chabo a nemá v sebe žiadnu skutočnú zrnitosť, tento v skutočnosti áno. Blade XR má v skutočnosti 4WD a má odpruženie s dlhým zdvihom. Takže vaše batoľa bude skutočne schopné prejsť cez menšie hrbole a kamene bez prílišných problémov.

Blade XR má 20-palcovú širokú koženú vložku sedadla a má tiež zásuvku AUX/MP3, takže vaše dieťa môže dokonca počúvať hudbu, keď sa bude vláčiť po dvore alebo v kempe.

Tento side-by-side sa dodáva aj s diaľkovým ovládaním, aby ste vy, rodič, mohli mať úplnú kontrolu nad vozidlom, aby vaše dieťa nechodilo nikam, kam by nemalo, a mohlo zostať v bezpečí a mimo nebezpečenstva.

  3 spôsoby, ako vyrobiť postroj z popruhov

Vozidlo má možnosť zabezpečenia proti poruche, takže ak sa vedľa seba dostane mimo dosahu diaľkového ovládača, vozidlo sa vypne, kým sa znova nedostane do dosahu diaľkového ovládača. Na diaľkovom ovládači je tiež tlačidlo núdzového zastavenia, aby ste v prípade nebezpečenstva mohli vozidlo okamžite zastaviť.

Okrem toho ovládač dáva rodičom možnosti ovládať rýchlosť vozidla.

Vďaka 9-palcovej svetlej výške, 12V batérii, pohonu 4WD a odpruženiu s dlhým zdvihom sa vaše batoľa môže prevážať v Blade XR vo veľkom štýle.

Mládež Side-by-Sides

Keď sa dostaneme do väčšej „mládeže“ vedľa seba, máme niekoľko vedľa seba, ktoré sú poháňané plynom, a preto majú o niečo väčší výkon, rýchlosť a krútiaci moment v porovnaní s vedľajšími deťmi veľkosti batoľaťa. strany.

Väčšina tu uvedených vedľa seba by bola pre deti vo veku 10+. Existuje niekoľko rôznych spoločností, ktoré ponúkajú mládeži bok po boku, tie, na ktoré sa tu pozrieme, sú Polaris a Hisun.

Can-Am neponúka vedľa seba žiadny štýl pre mladých prekvapivo, ani Kawasaki, Yamaha alebo Honda. Takže veľa známych spoločností sa spolieha na túto.

Okrem Polarisu sa vedľa seba predáva veľa mladých od obskúrnejších zámorských spoločností z Číny a podobne. Podľa môjho názoru, aj keď Polaris a Hisun v súčasnosti ponúkajú najlepšiu mládež vedľa seba, pokiaľ ide o kvalitu a cenu.

Polaris

RZR 170 EFI: 5 299 dolárov

RZR 170 EFI je 2WD a má motor s objemom 168 cm3, ktorý dokáže dosiahnuť rýchlosť približne 25 míľ za hodinu. Nemusíte sa však obávať, pretože má nastavenie rýchlosti, takže rodič môže rozhodnúť, ako rýchlo môže vozidlo ísť v rozsahu 10 až 25 míľ za hodinu.

RZR 170 sedí 6 palcov nad zemou a má šírku 48 palcov, takže ide o relatívne malé vozidlo. Má ochrannú klietku, nastaviteľné sedadlá, ako aj bezpečnostné siete okolo dverí a pevné bezpečnostné pásy.

Polaris je tiež dosť pekný na to, aby pri kúpe vozidla pribalil 2 štandardné prilby pre mládež a tréningové DVD, ktoré pomôže vášmu dieťaťu správne začať.

Ranger 150 EFI: 5 499 dolárov

Ranger 150 EFI je podľa môjho názoru len o niečo chladnejší ako RZR 170. Má rovnaké funkcie rodičovskej ochrany, ale trochu vylepšené. S Rangerom môžete mať z telefónu funkciu geografického oplotenia.

  Sprievodca, ako môže beh zmeniť vaše telo

To znamená, že môžete umiestniť určitú oblasť, ktorú môže Ranger prechádzať, povedzme obvod vášho domu, a vozidlo nebude môcť cestovať nikam mimo tohto obvodu, ktorý ste nastavili. V rámci tej istej aplikácie môžete ovládať rýchlostný limit vozidla a naštartovať chránený heslom, takže vaše dieťa nemôže bez vášho povolenia ani naštartovať vozidlo.

Ranger 150 má motor s objemom 150 cm3, o niečo menší ako RZR 170, a má tiež 2WD. Ranger má vyššiu svetlú výšku, hoci je 8-palcová a má tiež nákladný box, ktorý unesie 50 libier vecí.

Hisun

Strike 250: 5 199 dolárov

Spomedzi všetkých uvedených vedľa seba verím, že Hisun má za to najlepšie, čo sa týka mládeže vedľa seba. Nielenže je tento úder o 250 menej peňazí ako RZR 170, ale obsahuje oveľa viac vecí.

Strike 250 má tiež rodičovské bezpečnostné prvky pre rýchlosť a podobne ako RZR a Ranger, avšak Strike 250 sa dodáva so strechou, čelným sklom, dverami a syntetickým lanovým navijakom s hmotnosťou 2 500 libier.

Strike 250 je 2WD ako mládežnícke modely Polaris a má nezávislé predné a zadné odpruženie s dvojitým A-ramenom. Má kapacitu nákladného priestoru 50 libier a má svetlú výšku 8 palcov.

Sektor 250: 5 599 USD

Sektor 250 je Hisunova verzia Polaris Ranger. Má motor s objemom 229 cm3, takže je o niečo väčší ako Ranger 150, nemá žiadne funkcie geofencingu, ktoré má Ranger, ale má všetko rovnaké príslušenstvo, aké má Strike 250.

Kapacita nákladného priestoru je väčšia ako u Ranger, hoci s kapacitou 110 libier má Sector svetlú výšku 8 palcov ako Strike 250 a konkurenčné modely Polaris.

Existuje veľa ďalších modelov, z ktorých si môžete vybrať vedľa seba pre mládež, ale tie, ktoré sú tu uvedené, sú podľa môjho názoru najlepšie na trhu. Sú od overených značiek, ktoré neustále dodávajú kvalitné produkty za primeranú cenu.

Bez ohľadu na to, od koho sa rozhodnete pre nákup, určite si urobte náležitú starostlivosť pri skúmaní produktu a buďte v bezpečí, keď necháte svoje deti ísť von a obsluhovať stroje, ako sú tieto.