Kde uloviť lososa Kokanee v Utahu

Rybári radi lovia lososy, takže vo vnútrozemskom Utahu sú lososy Kokanee horúcou komoditou, no mnohí ľudia nevedia, kde ich nájsť. Zostavil som zoznam piatich najlepších miest na lov lososa Kokanee.

Kde môžete chytiť lososa Kokanee v Utahu? Utah je celkom dobré miesto pre váš ďalší rybársky výlet na lososa Kokanee. Prvých päť najlepších miest na lov lososa Kokanee v Utahu sú Jahodová nádrž, Flaming Gorge, Causey Reservoir, Porcupine Reservoir a Moon Lake.

Losos Kokanee, ktorý sa veľmi podobá na svojho príbuzného lososa sockeye, je horúcou komoditou v oblasti Utahu. Je zábavné loviť a dokonca je známe, že dostávajú až 6 libier, hoci zvyčajne zostávajú okolo 2-3 libier. Stále sú na lov.

Kam ísť v Utahu chytiť lososa Kokanee

V oblasti Utahu je veľa rybárov a radi chodia na ryby. Jedným z najlepšie udržiavaných pokladov vôd Utahu je losos Kokanee. Vďaka čomu je deň plný zábavy pri rybolove.

V celom Utahu je päť rôznych nádrží a vodných plôch, v ktorých sa nachádzajú títo zvláštni obyvatelia. A každý z nich je jedinečne známy svojimi interakciami s lososom Kokanee.

Jahodová nádrž

Táto krásna nádrž, ktorá je známa skvelým rybolovom a úžasným kempingom, sa nachádza 65 míľ od Salt Lake City Utah.

Losos Kokanee je známy tým, že žije v nádrži Strawberry a rozmnožuje sa v prítokoch nádrže.

Najväčší známy losos Kokanee, ktorý sa ulovil v Utahu, bol ulovený v priehrade Strawberry Reservoir v roku 1995 a stal sa štátnym rekordom.

Vedenie Jahodovej priehrady tiež každoročne zásobuje lososa Kokanee, aby pomohlo udržať ich rastúci počet.

Je to skvelé miesto, kde môžete vziať svoje rodiny a stráviť dovolenku plnú rybárčenia a rekreácie alebo prísť s kamarátmi a chytiť si klasického lososa Kokanee.

Deň lososa Kokanee v Strawberry sa koná každý rok v polovici septembra a ponúka materiály, ktoré pomôžu porozumieť správaniu lososov Kokanee, ako aj rodinám poskytujú zábavnú outdoorovú aktivitu, aby videli migrovať losos Kokanee.

  11 perfektných miest na sánkovanie v blízkosti mesta Provo, Utah

Vodná nádrž Flaming Gorge

Flaming Gorge je miesto, o ktorom by ste si mysleli, že bude prekonané, ale nie je. Neobmedzené možnosti rekreácie so stranou samoty.

Utah

Nádrž Flaming Gorge Reservoir je jedným z domovov lososa Kokanee. Tu majú ryby všetok priestor, ktorý potrebujú na rast a rozmnožovanie, ktorý majú a pokračujú.

Približne od 1. decembra sa každý rok losos Kokanee rozmnožuje a rybolov môže začať znova. Takže väčšina rybárov môže loviť väčšinu roka.

V horiacej rokline sa koná aj Deň lososa Kokanee, ktorý sa koná šesť míľ južne od Manily. Môžete prísť zadarmo a pozorovať farebné rybky, ako sa vydávajú späť do potoka, kde sa narodili.

Toto je skvelé miesto na lov lososov Kokanee a veľa ľudí hovorí, že ďalší rekordný losos Kokanee bude pochádzať z nádrže Flaming Gorge Reservoir.

Priehrada Causey

Vodná nádrž Causey, ktorá sa nachádza na vrchole South Fork rieky Ogden, je fascinujúce, útulné pádlo pre každého, kto hľadá pekný jednodňový výlet. Nádrž v nadmorskej výške 5 700 stôp s hladkou plochou 140 akrov vznikla vytvorením priehrady. Veľká časť vody pochádza z topenia snehu, čo z neho robí chladný únik počas horúceho leta.

pádlovanie

Priehrada Causey je známa tým, že je jednou z najkrajších nádrží v Utahu. Nachádza sa východne od Ogdenu tesne nad Huntsville, takže je to vhodné miesto pre jednodňové rybárske výlety.

Je tiež známe lovom lososov Kokanee, hoci je každý rok od 15. augusta do 29. septembra zakázaný, aby sa lososy mohli vrátiť späť do potokov, v ktorých sa narodili.

Lode sú povolené v nádrži Causey, ale iba pri bezbudných rýchlostiach. Je to krásne a malebné miesto na víkendové kempovanie a rybárčenie, ktoré si môžete užiť sami alebo s rodinou či priateľmi.

  Majú štvorkolky kľúče?

Priehrada dikobrazov

Táto nádrž je známa najmä pre lososa Kokanee a pstruha potočného a je známa produkciou kvalitného lososa Kokanee, vďaka ktorému je každý rybársky výlet skvelý.

Nachádza sa asi 30 minút od Logan Utah a s priemernou veľkosťou pestovania lososa Kokanee sa zdá byť čoraz obľúbenejším miestom na rybolov.

Porcupine Reservoir leží blízko ústia East Canyonu asi sedem míľ juhovýchodne od Paradise. Prvý návštevníci pripúšťajú, že môže byť ťažké ho nájsť, ale stojí za to výlet a je prekvapivo všestranný, čo robiť a vidieť.

heraldový denník

Táto nádrž, známa ako skvelé miesto na kempovanie a trávenie času s rodinou, ponúka skvelý rybolov pre tých, ktorí chcú rybárčiť, plávanie pre plavcov a dokonca aj skákanie z útesov pre tých, ktorí chcú dobrodružstvo.

Zmiešajte to všetko so skvelým lososom Kokanee a máte ideálne miesto, kde sa môžete dostať preč a venovať sa svojmu obľúbenému koníčku a zároveň chytať skvelé ryby.

Priehrada Moon Lake

Mesačné jazero je známe svojim kempingom a rybolovom. Mnoho rybárov dokázalo nájsť skvelého lososa Kokanee žijúceho v týchto vodách. Čo poteší každého rybára.

Mesačné jazero je vysokohorská nádrž a nachádza sa v okrese Duchesne. V roku 1938 bol rozšírený o vybudovanie priehrady Moon Lake Dam. Čo pomohlo pri zavlažovaní, ale teraz pomáha aj pri rybolove.

Je to skvelé miesto na lov lososa Kokanee a môže to byť skvelý jednodňový výlet alebo víkendový útek. Čokoľvek hľadáte na rybárskom výlete, Moon Lake a jeho losos Kokanee vás tam môžu doviesť.

„Mimo tohto sveta, ale stále v Utahu.“

Mesačné jazero

Súvisiace otázky:

Aká je najlepšia návnada pre lososa Kokanee? Niektoré z najobľúbenejších návnad používaných na lososa Kokanee sú ružové červy, farbená kukurica White Shoepeg a farbená kreveta. S lososom Kokanee sa chcete uistiť, že nepoužívate príliš veľa návnady alebo ho zrušte.

  Narážajú teplovzdušné balóny do seba?

Čo jedia losos Kokanee? Väčšina potravy lososov kokanee pozostáva zo zooplanktónu, ktorý filtrujú cez žiabre, ale je známe, že jedia malé rastliny alebo príležitostne sladkovodné krevety, keď sú k dispozícii.

Môžete jesť losos Kokanee? Mnoho ľudí jedáva lososa Kokanee, ale majú podmienky. Akonáhle sa losos Kokanee sfarbí do červena, nechutí veľmi dobre, pokiaľ ho nefajčíte. Väčšina ľudí radí zjesť ich skôr, než sčervenajú.