Kde si požičať vodné skútre v San Diegu (a kto má najlepšiu cenu!)

So stovkami a stovkami kilometrov pobrežia je Kalifornia dobre známa svojimi krásnymi plážami, ktoré nájdete zhora nadol. Ďalšou výhodou tohto obrovského štátu je, že priamo na pobreží je veľa veľkých miest, ktoré ponúkajú rôzne aktivity na pláži aj mimo nej.

San Diego je jedným z týchto obľúbených miest na návštevu a vodné lyžovanie je zábavná aktivita vo vodách zálivu. Ale v štáte, ktorý je známy svojimi vysokými cenami aj plážami, kde nájdete najlepšiu ponuku, pokiaľ ide o prenájom vodných skútrov?

Najlepšie ceny za prenájom vodných skútrov v oblasti San Diego nájdete v Luxusných požičovniach vodných skútrov, kde sa ceny pohybujú od 65 do 75 USD za hodinu jazdy.

Napriek tomu, že San Diego je drahé mesto na život, v skutočnosti existuje množstvo dobrých ponúk na prenájom vodných skútrov. Požičovňa luxusných vodných skútrov má najnižšiu vyvolávaciu cenu, ale pozrieme sa aj na niekoľko ďalších spoločností, aby sme zistili, čo ponúkajú.

Požičovňa luxusných vodných skútrov

Požičovňa luxusných vodných skútrov má 2 miesta v oblasti San Diego. Jeden sa nachádza priamo pri medzinárodnom letisku v San Diegu a druhý sa nachádza v National City, ktoré je južne od mesta San Diego. južná poloha je tá, na ktorú sa zameriame, pretože má z týchto dvoch lepšie ceny.

Napriek efektne znejúcemu názvu sa táto spoločnosť zameriava na rýchlu a bezproblémovú jazdu. Ich cieľom je dostať vás na vodu na jazdu a späť, keď skončíte.

V podstate chcú, aby ste sa objavili priamo v rezervovanom čase. Nie je potrebné byť veľmi skoro. Vodný skúter alebo vodné skútre na vás budú čakať na vode a môžete hneď vzlietnuť.

Rozdelenie ceny

Luxusné požičovne vodných skútrov ponúkajú skvelú hodinovú sadzbu vo svojom sídle v Národnom meste. Ako už bolo spomenuté vyššie, ceny začínajú už od 65 dolárov za hodinu. Táto hodinová sadzba zahŕňa palivo a ak si prenajímate len na niekoľko hodín, nevyžaduje sa žiadna bezpečnostná záloha.

  Priemerné náklady na zazimovanie basového člna mechanikom

Ďalšou potenciálne naozaj dobrou ponukou, ktorú Luxusné požičovne vodných skútrov ponúka, je ich celodenný prenájom vodných skútrov. Len za pár stoviek dolárov si môžete požičať vodný skúter na 6 hodín. To znižuje hodinovú sadzbu na takmer 30 dolárov!

Ak sa rozhodnete ísť na celodennú trasu, budete musieť zaplatiť za viac paliva, keď sa miniete. Ale vodné skútre sú dosť ekonomické, pokiaľ ide o spotrebu paliva, takže pokiaľ budete jazdiť na konzervatívnejšej strane, budete môcť ísť ďaleko na každú nádrž.

Pri celodennom prenájme sa vyžaduje aj bezpečnostná záloha vo výške niekoľko stoviek dolárov. Pokiaľ na stroji nespôsobíte žiadnu škodu, všetky tieto peniaze sa vám bez problémov vrátia.

Je dôležité poznamenať, že vyššie uvedené ceny platia pre pracovné dni. Od piatku do nedele sa ceny hodinového prenájmu zvyšujú približne o 20 USD a denné prenájmy sa zvyšujú približne o 100 USD.

Ďalšie ponúkané aktivity

Požičovňa luxusných vodných skútrov ponúka v rámci vodných športov s pohonom aj požičovňu člnov a požičovne lietadiel. Prenájom člna môže byť dobrou voľbou, ak máte veľkú skupinu a nechcete platiť za viacero lyží, pretože sa do každého zmestia len 2 osoby. Na lodi môže byť naraz až 6 osôb.

Flyboarding je zábavná a vzrušujúca aktivita, ktorá sa stáva čoraz populárnejšou a dostupnejšou. Je to niečo, čo nevyskúšalo veľa ľudí, takže môže byť zábavné to vyskúšať.

Ak hľadáte niečo fyzicky náročnejšie, požičovňa luxusných vodných skútrov ponúka na prenájom kajaky, vodné bicykle a paddle boardy. Tieto aktivity sú aj oveľa lacnejšie, no samozrejme, že sa nedostanete tak ďaleko ako na vodnom skútri.

Pravidlá prenájmu

Ak si chcete požičať a riadiť vodný skúter, musíte mať aspoň 18 rokov. Na vodnom skútri môžu jazdiť až dve osoby, pasažier však musí mať minimálne 10 rokov. Deťom do tohto veku nebude umožnené jazdiť. Deti do 10 rokov môžu jazdiť na lodiach, ale musia vážiť aspoň 50 libier.

  Riešenie problémov s klimatizáciou karavanu: metódy, ktoré môžete vyskúšať ešte dnes

Záchranné vesty musia mať na sebe všetci jazdci na vodných skútroch a poskytuje ich spoločnosť Luxury Rentals, takže nie je potrebné nosiť si vlastné.

Dobrodružstvá v zálive San Diego

San Diego Bay Adventures je ďalšou spoločnosťou, ktorá ponúka niekoľko dobrých ponúk na prenájom vodných skútrov. Rovnako ako luxusné prenájmy, jedným z ich hlavných cieľov je dostať vás čo najrýchlejšie k vode.

San Diego Bay Adventures sa nachádza pri luxusnej požičovni na severe, neďaleko letiska.

Rozdelenie ceny

Zátoka San Diego Bay Adventures je trochu jedinečná, pretože ponúka bloky jazdy 75 minút a dve hodiny. Ich bežné sadzby sú od približne 85 do 95 USD za 75 minút a 145 až 155 USD za dve hodiny. Počas roka však majú rôzne špeciálne ponuky, ktoré prevádzkujú.

Napríklad práve teraz prebieha špeciálna akcia pre skoré vtáčanie, že ak si rezervujete prenájom na ich najskorší časový úsek o 9:00, zaplatíte približne 70 až 75 USD za 75-minútovú reláciu a 140 až 150 USD za 2 hodiny. To sú celkom dobré ponuky!

Všetky tieto ceny zahŕňajú palivo, takže sa za to neplatí žiadny príplatok.

Ďalšie ponúkané aktivity

San Diego Bay Adventures neponúka toľko možností prenájmu ako Luxury Jet Ski Rentals, ale ponúka prenájom kajakov a paddleboardov za o niečo nižšiu cenu.

Pravidlá prenájmu

Platia tu rovnaké pravidlá ako vyššie. Nájomcovia a vodiči musia mať aspoň 18 rokov a musia preukázať svoj vek platným preukazom totožnosti. Záchranné vesty sú povinné a poskytnuté. Neoprénové obleky sú tiež poskytované bez príplatku, ak ho chcete.

Požičovňa vodných skútrov H2O

H2O Jet Ski Rentals sa nachádza severnejšie ako ostatné spoločnosti v tomto článku a namiesto jazdenia v zálive San Diego sa prenajímatelia môžu kĺzať cez Mission Bay alebo pozdĺž La Jolla, v závislosti od toho, čo si vyberú.

Rozdelenie ceny

Ceny v H2O nie sú oveľa vyššie ako v iných spoločnostiach, ktoré sme doteraz videli. Začínajú od približne 85 do 90 USD za hodinu a zvyšujú sa regresnou rýchlosťou, keď sa zvyšuje čas jazdy. To znamená, že čím dlhšie jazdíte, tým nižšia bude priemerná hodinová sadzba.

  Prečo môj pás na snežnom skútri škrípe? Ako správne nainštalovať nový remeň

Najdlhší čas, na ktorý si môžete prenajať, je 8 hodín a to bude stáť približne 500 až 530 USD. Na celodenný prenájom to nie je zlý obchod. Vo všetkých prenájmoch sú zahrnuté aj pohonné hmoty, takže sa nemusíte báť, že by ste za to doplácali.

Na jeden vodný skúter môžete mať až 2 osoby, a hoci je za privedenie ďalšieho pasažiera príplatok, nie je to veľa.

Ďalšie ponúkané aktivity

Ak sa chcete dostať von a vidieť väčšiu oblasť, zvážte zakúpenie prehliadky La Jolla so sprievodcom. Zamestnanec H2O vezme skupinu pozdĺž pobrežia severne od San Diega. Existuje veľa pamiatok, ktoré môžete vidieť, a sprievodcovia poznajú tie najlepšie.

Prehliadky so sprievodcom trvajú približne 90 minút a stoja približne 190 až 210 USD na osobu. S touto možnosťou je spojený aj príplatok za palivo.

Okrem vodných skútrov ponúka H20 požičovňu pontónových člnov a požičovňu paddleboardov. Majú tiež k dispozícii bicykle na prenájom, ak máte chuť vidieť mesto z ulice namiesto vody.

Pravidlá prenájmu

Opäť platí, že ak si chcete požičať a riadiť tieto vodné skútre, musíte mať 18 rokov. Niečo iné je minimálny vek. H2O umožňuje cestujúcim vo veku od 5 rokov jazdiť s rodičom alebo zákonným zástupcom. Túto spoločnosť si vyberiete, ak máte mladšie deti, ktoré chcete vziať so sebou.

Záchranné vesty sú, samozrejme, povinné a poskytované.

Správna voľba

S týmito a ešte ďalšími dostupnými možnosťami budete musieť posúdiť svoju vlastnú jedinečnú situáciu, aby ste zistili, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Ale ak je to len najnižšia hodinová sadzba, ktorú chcete, potom Luxusné požičovne vodných skútrov majú pre vás najlepšiu bežnú cenu!