Kde kúpiť duše na sánkovanie

Ako pre väčšinu ľudí, aj pre mňa sa zdá, že sánkovanie je vždy podnetom na momentálnu aktivitu. Vždy je ťažké nájsť tie správne sane alebo tubusy, aby ste si užili ten správny deň na svahoch. Ale nemusí to tak byť, nájsť tú správnu vnútornú vaničku a správne miesto na nákup sa dá jednoducho!

Duše na sánkovanie možno ľahko nájsť v rôznych obchodoch. Bežné miesta sú Home Depot, Target, LL Bean, Walmart a Dick’s Sporting Goods. Rúry sú dostupné aj online na Amazone a eBay. Obchody s pneumatikami často predávajú duše, ktoré sa dajú použiť aj na sánkovanie.

Vaše možnosti duší nie sú obmedzené a na výber máte z mnohých obchodov. Takže vezmite peňaženku, zbaľte auto a pripravte sa na zábavu pri bombardovaní z kopcov na vašej novo zakúpenej duši!

Možnosti v obchode (obchodné domy):

Mnoho bežných obchodných domov ponúka duše všetkých veľkostí a cien. Nie je príliš ťažké nájsť obchod, ktorý nesie duše, ak ste v meste.

Ako už bolo povedané, môže byť trochu ťažšie nájsť duše v oblastiach, kde nie je veľa zimy a môže byť ťažké nájsť dobré možnosti pre duše v letných mesiacoch.

Tu sú niektoré z najobľúbenejších miest, kde si môžete kúpiť sánkovacie trubice v obchode.

Cieľ:

Target má dve hlavné možnosti pre duše. Jeden je lacnejší, menší a úprimne celkom zaujímavý; zatiaľ čo druhý je veľký, odolnejší a drahší.

Áno, čítate správne! Táto trubica má tvar feferónovej pizze. V skutočnosti je to dobrý obchod, ktorý stojí iba 12,99 dolárov. Je tiež vyrobený z ťažkého PVC materiálu a má prísadu proti praskaniu za studena, ktorá mu pomáha odolávať chladným podmienkam.

Ak máte radi pizzu a sánkovanie, toto je trubica pre vás. Ak nemáte radi pizzu, ale chcete lacnejšiu variantu kvalitnej duše, túto by ste si mali kúpiť.

Je to tiež dobrá voľba, ak máte deti, ktoré práve idú dole z malých kopcov v okolí.

Táto konkrétna trubica je pomerne drahá za 54,49 dolárov, ale zdá sa, že ide o skutočne kvalitnú trubicu. Dodáva sa s „odolným dvojitým prešívaným polyesterovým poťahom“ a neprepichnuteľným spodkom plachty.

  7 spôsobov, ako nosiť telefón pri behu

Samotná trubica je vyrobená z ťažkého nafukovacieho PVC materiálu.

Ak to so sánkovaním myslíte vážne a máte záujem investovať do trubice, je to pre vás skvelá voľba.

Home Depot

Home Depot je prekvapivo skvelé miesto na nájdenie kvalitnej duše za prijateľnú cenu.

Aj keď je Home Depot obchod so stavebným materiálom/potrebným materiálom, majú na výber pomerne veľký výber rúr. Len na svojej webovej stránke majú 12 duší uvedených ako dostupné na nákup v obchode.

Aby som vám ušetril čas, vybral som dve, ktoré sa v súčasnosti javia ako najlepšie možnosti.

Táto duša stojí 29,54 USD za 45-palcovú možnosť a 15,17 USD za menšiu 32-palcovú možnosť. Obidve sú tradičné duše vyrobené z odolnej gumy a sú vhodné pre zimné aj letné použitie.

Tento model sa vymyká tradičnejšiemu vzhľadu duše tým, že má trojuholníkový tvar s drážkou v strede, ktorá vám umožní. Stojí 18,03 dolárov a obsahuje dve rukoväte, vďaka ktorým je zážitok zo sánkovania bezpečný.

Walmart

Možno vás neprekvapí, že sa do zoznamu dostal Walmart. Walmart má veľa možností, pokiaľ ide o duše, ale vyzdvihneme len tri hlavné duše, ktoré stojí za to vyskúšať.

Bradley Truck Tire Tube je veľmi jednoduchá a tradičná duša. Je pomerne veľký (asi 44 ″), preto je ideálny pre dospelých. Okrem toho je dobré ho použiť ako na snehu, tak aj vo vode. Cena sa pohybuje okolo 24,99 dolárov

Túto trubicu je možné objednať online a doprava je bezplatná. Stojí len 18 dolárov a má celkom slušné hodnotenia. K dispozícii sú rôzne veľkosti.

Táto trubica je určite najlacnejšia možnosť, stojí 12,97 dolárov. Nie je tak kvalitný ako ostatné dva spomenuté, ale napriek tomu to zvládne!

  7 dôvodov, prečo vás beh robí šťastnými

LL Bean

LL Bean je dobré miesto, kam ísť, ak hľadáte sane, trubky a zimné oblečenie. Majú niekoľko možností, ale majú tendenciu bežať trochu viac na drahej strane.

Dve rúrky, ktoré budeme skúmať, sú veľmi odolné duše, ktoré pravdepodobne vydržia niekoľko zimných období.

Ak ste ochotní utrácať sa za kvalitnú dušu, zaobstarajte si túto. Sonic Snow Tube stojí okolo 109 – 159 USD, v závislosti od veľkosti, ktorú dostanete.

Dodáva sa s pekným nylonovým krytom a trubica je vyrobená zo silnej butylovej gumy so základňou vyrobenou z polyetylénu a vydrží teploty až -40 stupňov F.

Toto je lacnejšia možnosť, ak nechcete míňať toľko, koľko by ste chceli za Sonic Snow Tube.

Táto trubica je inzerovaná ako náhradná trubica, ale je to v podstate rovnaká vec ako trubica Sonic Snow Tube, bez nylonového krytu a polyetylénovej základne.

Ak chcete ušetriť peniaze a stále získať slušnú trubicu, odporúčam vám pozrieť sa na túto. Cena je 29,95 – 39,95 dolárov, čo závisí od veľkosti.

Dickove športové potreby

Dick’s Sporting Goods je ďalšou možnosťou umiestnenia obchodu na nákup duší. Tento obľúbený obchod predáva väčšinou plastové a penové sane, ale má k dispozícii aj niekoľko možností duší.

Existujú tri hlavné možnosti pre duše:

Rovnako ako Walmart, aj Dick’s predáva Rally Snow Tube za cenu 13,99 USD.

Tieto dve možnosti sú rovnaké trubice, líšia sa však veľkosťou. 48-palcová trubica stojí 29,99 dolárov a 56-palcová trubica stojí 39,99 dolárov.

Obe sú vyrobené pre jedného jazdca z pevného PVC materiálu. Sú odolné voči prasknutiu a majú elektronicky zvárané švy s dizajnom odolným voči prasknutiu, ktorý odoláva teplotám až -25 stupňov F.

online:

Na internete nájdete takmer čokoľvek, vrátane duší. Existujú rôzne webové stránky, ktoré môžete použiť na nájdenie ideálnej duše pre vás.

Pozitívom nákupu online je, že si môžete prečítať hodnotenie a komentáre ostatných kupujúcich, kým sa rozhodnete.

Amazon

Amazon má množstvo možností. Niektoré z najvyššie hodnotených možností zahŕňajú „Snehová trubica A-DUDU“, “44” obrovské 3 balenia nových duší pre nákladné vozidlá”a „Trans American Swim and Snow Adventure Tube“. Ceny týchto všetkých sa veľmi líšia, od 35 do 100 dolárov+.

  Pre vodné skútre sa vyžaduje pravidelná údržba (jednoduchá údržba)

Zdá sa, že Bradley je veľká značka duší, ktorá sa predáva cez Amazon. Existuje naozaj veľa možností, takže sa nebojte preštudovať.

Dobrá vec na objednávaní cez Amazon je, že svoju položku dostanete rýchlo, najmä ak máte Amazon Prime. Môžete si naplánovať sánkovanie na tri dni a vďaka dvojdňovej prepravnej politike Amazonu by ste boli úplne v poriadku.

eBay

Rovnako ako Amazon, eBay má tiež veľa možností pre duše. Všetky majú na výber rôzne veľkosti a ceny. Väčšina trubíc sa dodáva s bezplatnou dopravou a možnosťou vrátenia.

Jedna dobrá ponuka na eBay je ich „Bradley Truck Tire Snow Dube“ ktorý si môžete kúpiť za jednotnú cenu 24,99 USD. Tento konkrétny produkt sa predáva prostredníctvom možnosti „zaplatiť teraz“, preto naň nemusíte ani prihadzovať.

Dodáva sa s bezplatnou dopravou a má veľkorysú 30-dňovú politiku vrátenia.

Predajne pneumatík

Ďalšou lacnou možnosťou, ako nájsť duše, je ísť do obchodov s pneumatikami. Väčšina duší saní sa vyrába na použitie ako duší pre väčšie pneumatiky.

Existujú rôzne obchody s autami a pneumatikami, ktoré môžete vyskúšať, aby ste našli perfektnú sánkovačku.

O’Reilly Auto Parts ponúka dve malé veľkosti pneumatík (15″ a 20″), ktoré budú skvele fungovať pre malé deti. Ich ceny sa pohybujú od 10 do 30 dolárov v závislosti od umiestnenia obchodu a duše, na ktorú sa pozeráte.

Ďalšie pneuservisy:

  • Veľké O pneumatiky
  • Dobrý rok
  • Stredisko pneumatík Les Schwab
  • Zľavnená pneumatika

Poznámka: Ak ich používate pre malé deti, z rúrok bude vyčnievať vzduchový driek/ventil. Môžete to prelepiť páskou, aby ste zaistili bezpečnosť vášho dieťaťa.

Skutočné duše sú určite možnosťou, ale nie sú skvelé pre dospelých a väčšinu tínedžerov. Vždy je tu však možnosť sánkovať sa na bruchu, takže ak máte okolo seba dušu, pokračujte a naplňte to dieťa.