Kam ísť Rybárčenie na ľade v štáte New York

New York je len jedným z tých štátov, ktoré majú viac jazier, ako si uvedomujete. Sú všade! Existuje niekoľko celkom úžasných a niektoré iné, ktoré nie sú také skvelé. Tu sú tie, ktoré sa mi páčia a dúfam, že si ich niekedy pozriete.

 • Jazero Champlain
 • Štvrté jazero
 • Svätého Vavrinca
 • Jazero Cayuga
 • Erijské jazero
 • Jazero Morgan
 • Mohanské jazero
 • Veľký rybník
 • Orlie jazero
 • Lincolnov rybník
 • Jazero Oneida
 • Braddock Bay
 • Ostriež jazero

Ak by ste sa niekedy chceli pozrieť na miesta, kam ísť na ryby v štáte New York, pozrite sa do New Yorku Katedra ochrany životného prostredia webovej stránky. Poskytujú veľa informácií o rybolove na ľade, jazerách a rybníkoch a všetkých základoch, ktoré by ste mohli potrebovať.

Jazero Champlain

Druhy rýb: bolehlav, pstruh jazerný, pstruh dúhový, šťuka severná, krepovec, panfish, pstruh potočný

Jazero Champlain je obľúbenou destináciou pre zimných rybárov. Je naozaj dostupný z medzištátnej a je to obludný oblasť! Jazero je rozdelené medzi New York a Vermont. V podstate presne v strede.

Keďže je to obľúbená oblasť, v okolí je veľa miest na jedenie a čo robiť. Tiež som počul, že hlúbovka v tejto oblasti je naozaj dobrá. Je to skvelý spôsob, ako sa zahriať v chladnom dni! Ak ste ešte nevyskúšali vyprážanú vňať, prichádzate.

Nájdete tu množstvo rýb. Smelt je populárny, pretože jeleň cestuje vo veľkých školách a to znamená, že neexistuje žiadne obmedzenie, koľko môžete chytiť! Existujú plytké oblasti a rôzne oblasti, kde sú niektoré ryby obľúbenejšie. Vyskúšajte rôzne oblasti a uvidíte, čo nájdete.

Štvrté jazero

Druhy rýb: pstruh dúhový, losos atlantický, ostriež žltý, pstruh jazerný, tekvicové semienko, šťuka severná, pižmoň tigrovaný, ostriež maloústy, ostriež veľkoústy, ostriež skalný, vranka hnedá, pleskáč dúhový

Štvrté jazero patrí do reťazca jazier, ktoré sa tiahnu okolo Eagle Bay. Je tu toľko jazier, ale Fourth Lake je pravdepodobne najväčšie v tejto oblasti.

Jedným z najobľúbenejších dôvodov, prečo tu loviť ryby na ľade, je jazerný pstruh. Lov týchto pstruhov na ľade je dosť intenzívny, pretože sú naozaj veľké v porovnaní s mnohými inými rybami. Uvádza sa, že niektoré jazerné pstruhy majú viac ako 30 palcov!

Nájdete tu množstvo rýb. Veľmi oceňujem miesta, ktoré majú viac ako 2 ryby. Bez rozmanitosti sa zvyknem nudiť. Je rozdiel v tom, aké ryby nájdete v plytkej vode a v tom, čo nájdete v hlbšej vode.

Svätého Vavrinca

Druhy rýb: ostriež veľkoústy, ostriež maloústy, boleň, šťuka severná, panfish, býk, ostriež žltý, pižmovka

Oblasť rieky St. Lawrence je skvelým miestom na rybolov. Ľad je vo všeobecnosti tenší v riekach kvôli tečúcej vode, ale ak viete, čo robíte, mali by ste byť v bezpečí.

Je tu obrovské množstvo miest, kde môžete loviť ryby na ľade, takže vyrazte do svojej ľadovej chatrče a nájdite si miesto, kde si môžete užiť rybolov!

Toto je ďalšia oblasť s veľkým množstvom rýb. Zisťujem, že mať vo vodách New Yorku veľké množstvo rýb je bežné. Máte svoje klasiky ako boleň a ostriež žltý. Potom tu máte také, ktoré nie som tak oboznámený, ako napr.

  Aký typ a značky toaletného papiera sú bezpečné pre môj RV?

Toto je bežný priestor, kde ľudia chodia na ľadové ryby. Očakávajte, že tam budú ľudia. Počas víkendov je to najmä praskanie. Existuje veľa dier už od predchádzajúcich ľudí a s najväčšou pravdepodobnosťou stačí nájsť jednu a okamžite začať s nastavením.

Jazero Cayuga

Druhy rýb: panfish, pstruh dúhový, pstruh potočný, ostriež žltý, kapor obyčajný, zubáč veľkoústy, ostriež maloústy, pstruh jazerný, losos atlantický, pleskáč čierny, modrák, šťuka severná atď.

Jazero Cayuga je to, čo by ste nazvali „jazero prstov“. Je to jeden z najväčších. Je pôsobivo hlboký. Sedí v peknej hĺbke 400 stôp verte tomu alebo nie.

Myslím, že najzaujímavejšie na ňom je fakt, že nezamŕza. Možno sa čudujete, prečo je to v článku o rybolove na ľade… a mali by ste právo. Nechaj ma vysvetliť.

Aj keď úplne nezamrzne, na severnom konci jazera je niekoľko kilometrov, ktoré zamrznú. V hĺbke 15 stôp je výrazne plytšia. V tejto oblasti je veľa burín, vďaka ktorým je ideálna na lov ostriežov a panfish. Tiež som spomenul, že toto jazero má niečo, čo vyzerá ako milióny rôznych druhov rýb?

Jazero je ohromujúce a v tejto oblasti je možné vidieť úžasné veci. Ak nie ste z okolia, zostaňte niekoľko dní a pozrite sa. Alebo ešte lepšie, príďte sa pozrieť počas leta!

Erijské jazero

Druhy rýb: boleň, ostriež žltý, pstruh potočný, síh jazerný, pižmovka

Erijské jazero je známe rybolovom. Preto viem, že existuje. Tu sa stretávajú všetky veľké jazerá na severovýchode. Jazero Erie je väčšinou v iných štátoch, ale je to tiež skvelé miesto na ľadové ryby na to, čo majú v New Yorku.

Väčšina rybolovu na ľade sa odohráva niekoľko kilometrov do jazera. Z tohto dôvodu si budete chcieť vziať snežný skúter alebo 4-kolesové vozidlo. Jazero naozaj nie je dosť hlboké na lov ostriežov a podobne, až tak ďaleko.

Varovné slovo: Existuje niekoľko dosť nebezpečných oblastí kvôli prúdom z rieky Niagara. veľké kusy ľadu sa niekedy budú pohybovať. Musíte si uvedomiť, kde sa nachádzate. Ak sa v oblasti nevyznáte, zobral by som niekoho, kto je.

Neďaleké jazero, ktoré je oveľa menej nebezpečné, je jazero Chautauqua. Bol by som nerád, keby sa ostatným dostalo nejaké nebezpečenstvo, keď si užívajú svoj život.

Jazero Morgan

Druhy rýb: kapor obyčajný, panfish, pstruh, retiazka, zubáč veľkoústy

V meste Poughkeepsie v New Yorku leží Morgan Lake. Nachádza sa v severovýchodnej časti mesta a nájdete tu veľa dobrých ľadových rýb!

Toto miesto je obľúbeným miestom v lete aj v zime. Toto je dobré miesto, kde začať s rybolovom na ľade. Rybárska komunita je tu veľmi priateľská. Miestne športové rybárske skupiny zásobujú jazero množstvom rýb, ktoré si môžu užiť noví aj skúsení rybári.

Ak tam skončíte s rybolovom na ľade, existuje niekoľko rôznych možností. Jazero siaha kdekoľvek od 5 do 20 stôp hlboko. Najhlbšia časť je v juhovýchodnej časti jazera. Vaše väčšie ryby budú v hlbších častiach jazera.

  Ako teplovzdušné balóny pristávajú jemne?

Okrem toho, že jazero má skvelé meno, má okolo neho veľa histórie, ktorá zahŕňa systém zásobovania vodou rastúceho mesta koncom 19. storočia.

Mohanské jazero

Druhy rýb: slnečnica, retiazka, zubáč veľkoústy, panfish

V štátnom parku Franklin D. Roosevelt sa nachádza jazero Mohansic. Je tu veľa rýb na chytanie. Táto oblasť je celkom krásna. Celé jazero je lemované stromami a poskytuje skvelé posedenie pre rybárov na ľade, ktorí vychádzajú v mrazoch.

Jazero je v skutočnosti rozložené dosť dlho, ale to neznamená, že je roztiahnuté. Najhlbší bod je asi 20 stôp. To je okolo západnej časti jazera. Ak chcete loviť, budete musieť získať povolenie na prístup verejnosti, ale sú zadarmo.

Milujem atmosféru tohto jazera. Máte pocit, že ste naozaj v prírode a vychutnávate si zázraky, ktoré ponúka. V skutočnosti je neďaleko celkom pekná štvrť s názvom Yorktown Heights. Jazero Mohansic je jednou z menších možností, ktoré som našiel. Skontrolovať to!

Veľký rybník

Druhy rýb: ostriež žltý, prísavník biely, vranka hnedá, retiazka, lesklokorka zlatá, tekvicové semienko, ostriež maloústy, ostriež veľkoústy, úhor americký, pstruh dúhový, pstruh potočný

Vo vnútri zalesnených oblastí južne od Ánd sa nachádza veselý rybník. Myslím, že v ten deň boli unavení a nechceli to skúsiť. Vezmem to. Je to zábavné!

Ale úprimne, tento názov skutočne sedí. Existujú ton rôznych druhov rýb, ktoré žijú v tomto „veľkom“ rybníku. Zahrnul som všetky, o ktorých viem. Pri rybolove som sa tu nenudil a viem, že ani vy sa nebudete nudiť.

Ak sa pozriete za ňu, v pozadí je niekoľko pekných kopcov. Vyzerá to pekne, ale nie je to najúchvatnejšie miesto, aké som kedy navštívil. Má rozmanitosť a to je to, o čo ide.

A ak vás omrzí veľký rybník, potom je v blízkosti malý rybník. Len aby si vedel.

Orlie jazero

Druhy rýb: ostriež žltý, ostriež veľkoústy, ostriež maloústy, šťuka severná, tekvica, ostriež skalný, pstruh potočný, jalec hnedý, mrena čierna

Podľa môjho názoru je Eagle Lake jedným z najúžasnejších a najúchvatnejších miest v okrese Essex. Rozloha jazera, ako sa tiahne, je úžasná.

V ľade je veľa rôznych rýb. Máte svoje klasiky ako severská šťuka a potom také, ktoré som nikdy nevidel, ako tekvicové ryby. Pstruh potočný sa každoročne zarybňuje. Eagle Lake je tiež obľúbeným loviskom ostrieža čierneho.

Lincolnov rybník

Druhy rýb: ostriež veľkoústy, ostriež maloústy, pižmovka tigrovaná, ostriež žltý, vranka

Osobne si užívam chvíle oddychu. Najradšej som vonku v prírode (choď postava) a ďaleko od civilizácie. Lincoln Pond je jedným z miest, ktoré to poskytujú.

Majú kemping pripojený k rybníku, ktorý sa používa počas leta. V zimnom období môžete využiť rybník na rybolov na ľade. Kemp nie je v zimných mesiacoch otvorený na podnikanie. Ale je nepravdepodobné, že tam niekto bude, keď tam budete v zime, takže je to perfektné!

  9 najlepších chráničov predlaktia pre lukostreľbu pre mládež – Sprievodca pre kupujúceho

V zimných mesiacoch tu pravdepodobne nájdete minimálne množstvo rybárov, čo je skvelý spôsob, ako stráviť nejaký čas s priateľmi, ktorí si vonku užívajú spoločnosť toho druhého a svoje vlastné myšlienky.

Jazero Oneida

Druhy rýb: boleň obyčajný, zubáč retiazkový, zubáč veľkoústy, zubáč maloústy, šťuka severná, pižmovka tigrovaná, pleskáč, skalník, plutva, mrena čierna atď.

Jazero Oneida je naozaj veľké miesto na rybolov. Používa sa celoročne na rybolov. Majú asi toľko zimných rybárov ako na jar a v lete. To všetko je tu veľká vec. Ak by vás niekedy mohlo nadchnúť rybárčenie, bolo by to toto!

Používa sa tak dlho, že loviť tu vie každý. Všetci chodia do rovnakých oblastí, pretože vedia, že tam budú ryby. Myslíš, že by sa ryba naučila…? Myslím, že preto ich chytáme a oni nás.

Majú dole nastavenie. Môžete sa spýtať ktoréhokoľvek z rybárov a pravdepodobne vám povedia, čo musíte urobiť, aby ste tu boli úspešní pri chytaní mreny.

Tiež som niekedy spomenul, aké masívne je toto jazero? Je 21 míľ na dĺžku a 5,5 míle na šírku. Je tu dostatok miesta na obchádzanie.

Braddock Bay

Druhy rýb: šťuka severná, vranka hnedá, ostriež skalný, tekvica sivá, pleskáč čierny, zubáč čierny, ostriež žltý, ostriež veľkoústy, ostriež maloústy atď.

Hlavným účelom Braddock Bay je manažment voľne žijúcich živočíchov a ich biotopov. Keď tam idete, môžete povedať, že to je to, na čo sa používa. Môžete tam ísť na ryby a je to dobré miesto na lov na ľade.

Je tu veľa ďalších vecí, ktoré sa tu dajú robiť, ako je turistika a lov, ale my sme tu pre ryby!

Keďže toto miesto je vyhradené ako dobrý biotop, v Braddock Bay nepovoľujú žiadne motorové vozidlá. To znamená aj snežné skútre.

Naozaj si myslím, že toto miesto je dobré. Venujú sa starostlivosti o ryby a ich prostredie.

Keď sa vytvorí dobré množstvo ľadu, je čas pozrieť sa na rôzne druhy rýb. Viem, že vo všeobecnosti počas zimy ulovíte severské šťuky a ostrieže žlté. To bude väčšina vášho úlovku.

Ostriež jazero

Druhy rýb: šťuka severná, modrák, ostriež žltý, tekvicové semienko, škrkavka čierna, lesklokorka zlatá, vranka hnedá atď.

Viete si predstaviť, aké ryby nájdete na Perch Lake? Ani ja nemôžem. Perch Lake bolo prvýkrát otvorené pre verejnosť po viac ako 45 rokoch v roku 1995. Prevzalo ho Perch River Wildlife Management a teraz si ľudia môžu užiť rybolov na tejto rieke.

Jedinečné na tomto mieste je, že je otvorené iba počas sezóny rybolovu na ľade. Od 1. decembra do 1. marca a potom je zatvorená až do nasledujúceho decembra. Ide o zachovanie voľne žijúcich živočíchov a ich spôsobu existencie.

Hojne sa tu vyskytuje šťuka severná a ostriež žltý. Vrelo odporúčam prísť k tomuto jazeru určenému len na rybolov na ľade a uvidíte, ako sa vám bude páčiť.