Kam ísť Rybárčenie na ľade v Pensylvánii

Pensylvánia je skvelým miestom na lov ľadových rýb. Rýb je tu nadbytok a nikam neodchádzajú. Ryby sa často zarybňujú. Toto sú vybrané miesta, ktoré by ste podľa mňa mali navštíviť.

  • Jazero Arthur
  • High Point Lake
  • Lake Wallen Paupack
  • Jazero Pymatuning
  • Presque Isle Bay
  • Jazero Bradys Run
  • Jazero Beltzville
  • Laurel Lake

Ryby vo väčšine týchto oblastí sú vo všeobecnosti väčšie ako priemerná veľkosť. Hádam je niečo vo vode v Pensylvánii! Rozhodol som sa pre niektoré oblasti, o ktorých si myslím, že by stáli za váš čas.

Jazero Arthur

Druhy rýb: šťuka severná, pižmoň, zubáč veľkoústy, tloušť, sumec kanadský, jalec, modrák, ostriež žltý

Jazero Arthur je známe svojimi veľkými rybami. To je veľkým lákadlom tohto miesta. Walley, ostriež žltý, šťuka severná atď. sú tu hlavné a sú vo veľkých veľkostiach.

Majú rybársky revír, ktorý je naozaj skvelým miestom, kde si môžete vyskúšať ulovenie modrého. Môžete získať nejaké veľké okolo 9 palcov, čo je skvelý pocit, keď jedného chytíte.

Keďže je tu všetko väčšie, poďme si povedať, ako byť úspešný. Pri väčšine väčších rýb sa chcete skutočne sústrediť na techniku ​​jiggingu. Možno by ste si chceli okolo seba nastaviť niekoľko tipov. Takto máte viac šancí. Na hroty nasaďte nejakú živú návnadu.

Ak hľadáte bluegill, použite nejaké voskové červy. Ak chcete väčšie ryby, použite mieň.

Jazero Arthur je skvelé miesto a ak ste tam nelovili na ľade, bolo by múdre ísť budúcu sezónu. Nebudeš ľutovať!

High Point Lake

Druhy rýb: ostriež žltý, boleň obyčajný, pleskáč modrý, pleskáč čierny

High Point Lake má výstižný názov. Najvyšším bodom Pensylvánie je Mt. Davis. Viete, čo je naozaj blízko k Mt. Davis? Presne tak, High Point Lake. Nádrž je tu OBROVSKÁ! Táto oblasť vyzerá skvele a je tu veľa rybolovu na ľade.

Je tu na výber množstvo rýb a ja milujem rozmanitosť. Nastavte si tip-up do rôznych hĺbok, aby ste mali lepšie šance na chytanie rôznych rýb. Chopte sa toho, čo sústo, a užite si čas na ľade.

  Aký je rozdiel medzi piatym kolesom a obytným autom?

Toto miesto je obľúbené. Videl som ľudí, ktorí tu ulovili krásnu severskú šťuku. Vezmite si priateľov alebo choďte s rodinou. Chodí sem veľa ľudí. Je to skvelá spoločenská aktivita.

Jazero Wallenpaupack

Druhy rýb: boleň, pstruh čierny, pstruh potočný, modrák, tekvicové semienko, slnečnica červenoprsá, retiazka šťuka severná

Nerobím si srandu, keď hovorím, že jazero Wallenpaupack je veľké. Jeho rozloha je 5 700 akrov! Nie je to najhlbšie jazero, ale určite je dlhé.

Ak sa chystáte na rekordné víťazné ryby, mali by ste sa prísť pozrieť na toto miesto. Boli tu zaznamenané rôzne záznamy a to by ste mohli byť vy! Walleye je tu prítomný spolu s ďalšími bežne sa vyskytujúcimi rybami.

Január je zvyčajne vrcholným obdobím pre rybolov na ľade. Jazero Wallenpaupack nie je výnimkou. Po sviatkoch využite svoju zimnú váhu na to, aby ste si počas sezóny ľadového rybolovu dopriali trochu tepla navyše.

Niečo trochu zábavné, čo môžete zažiť, keď ste tu, je Wally Ice Fest! Ide o trojdňové podujatie, na ktoré ľudia prichádzajú a užívajú si zimné športy a zábavu v horách Pocono. Priviesť sem svoju rodinu je skvelý nápad, pretože je to zábava pre deti a môžete vziať svoju rodinu na rybolov na ľade.

Jazero Pymatuning

Druhy rýb: bluegill, crappie, kapor, ostriež, tolstolobik, maloústy, pižmoň, boleň

Priamo na hraniciach Ohia a Pensylvánie sa nachádza jazero v tvare takmer polmesiaca. Dobre, časť polmesiaca v skutočnosti nie je taká definovaná, ale obopína sa.

Toto miesto je naozaj dobre nastavené. Je veľmi moderný a má všetko, čo potrebuje. Jediné, čo som si všimol, je, že hrúbka ľadu sa nezaznamenáva ani nesleduje. Je na jednotlivcovi, aby na to prišiel. Pomocou závitovky nájdite hrúbku a zistite, či je bezpečná. Vo všeobecnosti platí pravidlo počkať do januára.

  Je UTV dobrý na jazdu v púšti?

Už som povedal, že toto miesto hraničí s Ohiom a možno sa pýtate, ako to funguje s licenciou na rybolov. Zistil som, že oba štáty sa rozhodli byť múdry a urobiť to tak, že na jazere je na jazere schválená licencia Ohio alebo Pennsylvánia. Aký inteligentný krok zo strany štátov.

Presque Isle Bay

Druhy rýb: steelhead, bluegill, pstruh potočný, tekvicové semienko, žltý ostriež, biely crapie, čierny crapie

Kto by nemiloval dobrú zátoku? Nielenže je to obrovská zmena scény z horských alebo lesných oblastí, ale prichádza aj s niekoľkými novými rybami. Steelhead je hlavne to, o čom hovorím. Sú veľké, ale aj ostatné ryby.

Slovo rady: Klásť otázky. Je veľa ľudí, ktorí trávia dni na ľade chytaním a hľadaním toho, čo funguje najlepšie. Opýtajte sa ľudí, aké sú najlepšie metódy alebo kde sú obľúbené oblasti tento rok. Nemôžete urobiť chybu, keď budete priateľský a požiadate o radu.

Steelhead sa pomaly plazí po rebríčku v číslach. Vo všeobecnosti sa na nich nezameriate, ale možno ich raz za čas chytíte.

Presque Isle Bay je dobré miesto na chytanie trapasov. Je ich tu dosť a je to celkom bežný úlovok. Bežne sa chytajú aj iné druhy ako modrák.

Jazero Bradys Run

Druhy rýb: panfish, pstruh, crappie

Bradys Run Lake je úchvatné! Prial by som si žiť tam pri jazere. Je to skvelé v zime, ale musíte ho vyskúšať aj v lete.

Navrhoval by som ísť tam len v polovici januára. Môžete ísť von hneď po Vianociach, ale ľad pravdepodobne nebude taký hrubý, ako by mal byť.

Spýtaj sa a možno choď aj na fórum. Ľadová chatrč vo všeobecnosti má fórum pre ľudí, aby hovorili o tom, aký hrubý je ľad v danej oblasti.

Zistil som, že sú naozaj užitočné, takže nemusím ísť von a zisťovať to sám. Môžem len tak sedieť vo svojom dome, popíjať niečo teplé a zisťovať to na počítači.

  Nevadské zákony o vodnom skútri: Jednoduchý cheat so všetkým, čo potrebujete vedieť

Pstruhy a crappie sú naozaj dobré a často ich tu nájdete. Panfish tu existujú, ale ja by som sem kvôli nim neprišiel. Nie sú také hojné a na to jednoducho nie je vhodná oblasť.

Jazero Beltzville

Druhy rýb: retiazka, pižmoň, tekvicové semienko, modrák, ostriež, pstruh, boleň

Štátny park Beltzville je miesto, ktoré musíte vidieť. Úžasné je aj jazero. Toto miesto sa v lete používa ako pláž, ale v zime prebieha rybolov na ľade.

Toto miesto je otvorené pre verejnosť, takže môže byť požehnaním aj prekliatím. Znamená to jednoduchý prístup pre vás, ale aj pre množstvo ďalších ľudí. V závislosti od toho, aký typ človeka ste, to môže spôsobiť alebo prekaziť váš výlet.

Walleye je tu hlavným ťahákom. Existuje mnoho ďalších štamgastov, ako sú ostriež, pstruh, modrák, atď. Majú ostré zuby, takže si prineste nejaký 10-kilogramový test. Rád používam monofil alebo fluorocarbon.

Vo vode je veľa štruktúr a to môže byť užitočné pri rybolove na ľade. Ryby majú tendenciu zdržiavať sa okolo štruktúr.

Laurel Lake

Druhy rýb: pstruh, retiazka, ostriež, ostriež

Laurel Lake je hotspot pre rybolov na ľade. Toto je ďalšia oblasť, kde sa hrúbka ľadu nesleduje.

K dispozícii je určená plocha na korčuľovanie, ktorá má monitorovanú hrúbku ľadu. Nemôžete tam ísť ani na ľadové ryby. Možno sa im korčuľovanie páči viac ako rybolov na ľade? Neviem.

V blízkosti Laurel Lake sa nachádza ďalšie jazero s názvom „Fuller Lake“. Žiadne športy na ľade akéhokoľvek druhu tam nie sú povolené, takže zostanete pri jazere Laurel. Myslím, že je zábavné tu chytať pstruhy. Sú náročnejšie, ale mňa táto výzva baví. Uistite sa, že máte správnu výbavu a toto by mal byť ten správny čas.