Kam ísť Rybárčenie na ľade v blízkosti Green Bay, Wisconsin

Možno ste si všimli, že Green Bay vo Wisconsine sa nachádza vedľa gigantického jazera. Zimy sú v tomto všeobecnom regióne Ameriky tiež chladné. Tieto dve zložky vytvárajú množstvo príležitostí na rybolov na ľade. Píšem tento príspevok, aby som poukázal na niekoľko skvelých miest na rybolov na ľade v blízkosti Green Bay, aby ste si tam mohli užiť zimu.

V úvode svojho zoznamu miest uvediem, že na všetky tieto miesta budete musieť ísť autom. Voda priľahlá k samotnému mestu nie je vhodná na lov na ľade. S tým povedané, poďme sa pozrieť na niektoré miesta na lov na ľade.

Little Sturgeon Bay

Little Sturgeon Bay je jazero s rozlohou 1 068 akrov. V porovnaní so starším bratom tohto jazera tu nájdete skutočný pokoj a ticho.

Pristáva tu iba jedna loď, takže toto jazero v žiadnom ročnom období neočakáva veľké davy ľudí. Na severozápadnej strane tohto zálivu je tiež krásny malý park. Osobne si myslím, že ak by som navštívil toto jazero, zaparkoval by som tam svoje auto.

Na východnej strane je v skutočnosti malé miesto na pobyt s názvom Ericas Cottage, aj keď netuším, ako si tam zariadiť pobyt, pretože nevidím telefónne číslo ani nič uvedené online. Ak by sa to však dalo nájsť, vyzerá to ako krásne miesto na pobyt.

V jazere by ste mali očakávať, že nenájdete nič nezvyčajné pre túto oblasť: jalec, ostriež, boleň atď.

Dostať sa do zátoky Little Sturgeon Bay z Green Bay trvá necelú hodinu, čo je pohodlné, aj keď do veľkej zátoky Sturgeon Bay trvá cesta približne rovnako dlho, ak to dávate prednosť. Ak sa tam chcete dostať, zamierte na severovýchod po diaľnici 57 a odbočte doľava na County Road D.

Veľkou príťažlivosťou tejto lokality je to, ako ticho vyzerá. Samozrejme, davy by sa mohli nakoniec tvoriť počas príjemnejších víkendov, ale zdá sa, že je nepravdepodobné, že sa to stane veľa.

Niekomu sa môže zdať nevýhodou, že v blízkosti lokality nie je veľa civilizácie, na druhej strane. Ak chcete počas vašej cesty navštíviť reštaurácie a obchody, toto nie je miesto, kam ísť.

  Ako cvičiť lukostreľbu doma

Ale ak vás skôr láka pokoj a ticho tejto oblasti, určite si ju pozrite. Koniec koncov, je to pomerne blízko Green Bay, takže tam dostanete všetko, čo potrebujete.

Sturgeon Bay

Sturgeon Bay je obrovský, meria 4945 akrov, čo vysvetľuje, prečo sa druhý Sturgeon Bay nazýva „Malý“. Neďaleko sa nachádza aj mesto s rovnakým názvom.

Táto zátoka je známa tým, že obsahuje množstvo síh. Toto je v skutočnosti trochu nedávny vývoj. V roku 2007 sa ulovilo okolo tisíc síh, no o desať rokov neskôr sa toto číslo znásobilo desať. (zdroj) Ukazuje vám, že podmienky pre zvieratá sa neustále menia, a to znamená, že aj ľudia sa prispôsobujú.

V tomto jazere sa lovia síha ľahšie ako kedykoľvek predtým. Samozrejme, môžete očakávať, že nájdete aj iné druhy, ako sú mrle a ostrieže.

K jazeru sa dostanete 4 prístaviskami pre lode. V pešej vzdialenosti od jazera sú tiež 3 verejné pozemky alebo parky. Okrem toho sú tu 4 pláže. Odhlásiť sa túto vládnu stránku nájsť mapy, kde sa nachádzajú tieto prístupové body.

Dostať sa do Sturgeon Bay z Green Bay trvá necelú hodinu, takže ísť sem za rybolovom je naozaj skvelým jednodňovým výletom. Mohli by ste odísť pred úsvitom, urobiť si rybolov v hlavnom čase a vrátiť sa dostatočne skoro, aby ste si pripravili ryby na večernú hostinu.

Nájsť cestu do Sturgeon Bay z Green Bay je také jednoduché, ako keby ste celú cestu sledovali po diaľnici 57 severovýchodne. Pokyny na konkrétne miesta nájdete na odkaze, ktorý som uviedol predtým.

Sturgeon Bay bude určite zábavným miestom pre rybolov na ľade. Jedinou nevýhodou je, že je to jedno z najobľúbenejších miest na rybolov na ľade v blízkosti Green Bay, takže pri rybolove tu možno nebudete mať toľko miesta, ako by ste si želali.

Vaječný prístav

Egg Harbor má krásne množstvo reštaurácií a obchodov na návštevu, čo ma prekvapilo. V prípade, že vás omrzí rybolov na ľade, môžete ich navštíviť. Myslím si, že vzhľadom na popularitu rybolovu na ľade zostáva veľa týchto miest otvorených aj počas zimy. Koniec koncov, existujú predovšetkým kvôli turistom, pričom v prístave Egg Harbor skutočne nežije veľa ľudí.

  Aká je priemerná hmotnosť snežného skútra? (s príkladmi top modelov)

Spomínam to hlavne preto, že to naozaj odlišuje toto miesto od ostatných tu.

Ísť sem môže umožniť typ celodennej dovolenky, kde sa niektorí členovia rodiny vyberú na ľad a sústredia sa na chytanie ton rýb, zatiaľ čo iní môžu relaxovať, prechádzať sa po dedine a prezerať si tamojšie obchody. To mi príde ako dobrý obchod.

Čo sa týka samotného rybolovu, na Egg Harbor nie je nič zvláštne. Majte na pamäti, že všetky miesta, ktoré som doteraz spomenul, sú stále súčasťou jazera Michigan, takže nemôžete očakávať, že druhy rýb sa medzi jednotlivými miestami budú veľmi líšiť. Nájdete tu síha, boleňa, mreny a iné.

Dostať sa do prístavu Egg Harbor (toto meno je pre mňa smiešne, aby som bol úprimný) z Green Bay trvá niečo vyše hodiny, čo vôbec nie je zlé. Veľkou časťou toho, že sa táto dedina tak zameriava na turistov, je to, že existuje veľa miest na pobyt, ak chcete chvíľu zostať. Myslím si, že ak bývate v Green Bay, bude cenovo výhodnejšie len jazdiť.

Jazda tam je celkom jednoduchá. Len pokračujte po diaľnici 57 smerom na sever celú cestu. Mimochodom, budete musieť prejsť okolo spomínaného Sturgeon Bay, aby ste sa tam dostali.

Ak si chcete užiť očarujúci, mierne útulný zážitok, strávte nejaký čas v prístave Egg Harbor. Ak chcete ignorovať všetky turistické veci v prospech surového dobrodružstva, samozrejme, jednoducho ignorujte mesto a choďte rovno k jazeru. Ale pokiaľ tu nie je ľad hrubší ako južnejšie, naozaj nie je dôvod sem chodiť, ak je to všetko, čo chcete.

Efraim

Smerom ďalej na sever popri gigantickom jazere prichádzame do ďalšej pôvabnej dedinky s názvom Ephraim, z ktorej je krásny výhľad na Eagle Harbor.

  Čo robí Jack Plate na basovom člne?

Toto miesto je podobné ako Egg Harbor, ale veci sú trochu viac rozptýlené. Egg Harbor mal takmer všetky svoje obchody na jednej malej ulici, ale nie Ephraim.

Zdá sa, že Ephraim nemá toľko obchodov ako Egg Harbor, ale má viac miest na ubytovanie a niektoré z nich sú obzvlášť pohodlné. Ak hľadáte pokojný útek, ktorý trvá niekoľko dní, Ephraim môže byť presne to, čo potrebujete.

V skutočnosti sú tu výhľady na Eagle Harbour vraj nádherné. Môžete tu stráviť krásnu dovolenku.

Mesto je známe svojimi očarujúcimi bielymi budovami, takže sa zdá, že je to krásne miesto na návštevu. Existuje tiež niekoľko múzeí, ktoré môžete navštíviť, aj keď vám to nebude trvať dlho.

Ale dosť som sa prihováral za to, aby ste sa stali turistami na tomto mieste. Ako je to s rybolovom?

Malo by to byť dosť podobné tomu, čo očakávate kdekoľvek inde v tejto oblasti, takže opäť očakávajte, že nájdete veľa panfish.

Nachádza sa tu verejná pláž, vďaka ktorej bude vstup do jazera hračkou.

Jediný skutočný dôvod, pre ktorý vidím prísť do Efraima cez iné miesta, o ktorých som hovoril, ak nechcete vidieť mesto, je to, že ľadové podmienky sú tu iné ako inde, čo môže byť aj tento prípad. Vždy je dôležité kontrolovať.

Ak prichádzate do Ephraim z Green Bay, trvá to niečo pod hodinu a pol. Postupujte podľa pokynov, ktoré som dal do prístavu Egg Harbor, ale pokračujte o niečo dlhšie za prístavom Egg.

Ephraim vyzerá ako očarujúca dedina a dovolenková destinácia. Ak sa staráte iba o rybolov, možno nie je skutočný dôvod na návštevu, ale ani to nebude na škodu.

Green Bay, Wisconsin je celkovo celkom skvelé miesto na rybolov na ľade. Aby ste sa dostali na dobré miesto, nemusíte chodiť vôbec ďaleko, a tak si z rybolovu na ľade môžete urobiť pravidelný koníček počas celej zimy. Hovorte si teda o Wisconsine, čo chcete, ale má to svoje výhody.