Kam ísť Rybárčenie na ľade v blízkosti Detroitu, Michigan

Ľadový rybolov v Detroite, Michigan je niečo, čo musíte vyskúšať! Vody je dosť a neuteká. Na výber je toľko jazier. Poskytol som vám niektoré, ktoré si myslím, že stoja za to, aby ste si ich vyskúšali.

  • Jazero St. Clair
  • Jazero Cass
  • Bay County Pinconning Park
  • Štátny park Bay City
  • Houghtonské jazero
  • Jazero Cadillac
  • Jazero Mitchell
  • Jazero Orion
  • Hamlinské jazero

Nie všetky tieto miesta sú blízko Detroitu v štáte Michigan. Niektoré sú v priebehu niekoľkých hodín. V blízkosti mesta bolo veľa miest na rybolov, ale mal som pocit, že v okolí by ste mali mať nejaké lepšie miesta. Napriek tomu dúfam, že sa v budúcnosti ocitnete na jednom z týchto miest.

Jazero St. Clair

Druhy rýb: muskellunge, bolehlav, šťuka severná, pstruh dúhový, modrák

Lake St. Clair je prvé na zozname, pretože je to najväčšia oblasť najbližšie k mestu. Vedie tesne za Detroit. Jazero je dobre veľké s dostatkom miesta pre ľudí. Je to obľúbené miesto, pretože je tak blízko mesta. Odporúčam sem priviesť priateľov. Stretnite sa a prineste si jedlo z obchodu. Ak sa niečo pokazí, ste blízko civilizácie, aby ste dostali pomoc.

Odporúčam toto miesto ľuďom, ktorí sú noví v rybolove na ľade. Je tu veľa ľudí, od ktorých sa môžete učiť. Možno vás váš skúsenejší priateľ vezme so sebou a naučí vás laná. Má jednoduchý prístup. Je to celkom blízko mesta. Existuje veľa výhod kvôli relatívnej blízkosti.

Jazero Cass

Druhy rýb: crappie, ostriež veľký, slnečnica modrá, tloušť, šťuka severná

Cass Lake sa nachádza priamo mimo mesta, čo z neho robí vynikajúce miesto, ak ste priamo v meste. Je to obľúbené miesto, takže nečakajte, že budete sami. Je tu však dostatok miesta. Najlepšie je navštíviť začiatkom januára. Vtedy sa uloví najviac rýb. Toto je skvelé miesto na rýchly útek.

  Je Kokanee dobré na jedenie?

Voskové červy sú tu najúčinnejšie na modrú a slnečnicu. Zdá sa, že menšie ryby idú po tom. Crappies budú vyžadovať trochu viac jedla. Majte po ruke nejaké čerešne a ulovíte svoju kvótu mizerných jedál.

Bay County Pinconning Park

Druhy rýb: boleň, ostriež žltý

Bay County Pinconning Park je to, čo niektorí označujú ako „bránu na sever“. Nachádza sa v skutočne úžasnom lese, ktorý má veľa návštevníkov. Objíma zátoku Saginaw. Rybolov tu je známy po celom svete. Sú tu aj miesta na ubytovanie. Je to celkom atraktívna oblasť. Milujem to. Raz ma sem vzal môj priateľ a nikdy na to nezabudnem.

Zátoka je od Detroitu vzdialená niečo málo cez 2 hodiny, ale stojí za to. Zistil som, že ak sú ryby dobré, precestujem kus cesty, aby som sa tam dostal. Výlety si rád plánujem vopred, aby som sa tam mohol dostať, keď bude rybolov vrcholný.

Štátny park Bay City

Druhy rýb: boleň, ostriež žltý

Toto miesto je tiež v zálive, ale bližšie k jeho dnu. Štátny park Bay City je vzdialený menej ako 2 hodiny. Opäť je to obľúbené miesto. Nie vždy kvôli rybárom na ľade, ale preto, že sem chodí veľa ľudí robiť veci na ľade. Mali by ste byť v poriadku s rybolovom na ľade.

Ak ste unavení alebo sa chystáte domov potom, čo ste tam boli v skorých ranných hodinách, pozrite sa do návštevníckeho centra Saginaw Bay a / alebo do prírodnej oblasti Tobico Marsh. Neďaleko je aj ostrov a možno sa vám naň podarí dostať, kým budete na ľade.

Houghtonské jazero

Druhy rýb: Bluegill, Cappie, Sunfish, Walleye, Panfish

Houghtonské jazero je obrovské. Je to 20 000 akrov a je to najväčšie vnútrozemské jazero v Michigane. Napriek svojej veľkosti je to dosť plytké jazero. Vďaka tomu rýchlo zamrzne, čo znamená, že k nemu budete mať rýchlejší prístup. Pred Vianocami môžete byť vonku na ľade. Povedal by som, že o druhom decembrovom týždni by ste mali byť v bezpečí. Je to naozaj pekná výhoda, najmä tí, ktorí žijú v blízkosti.

  Koľko stoja rybárske mušky?

Ryby tu majú tendenciu meniť, ako vysoko alebo nízko sú vo vode počas celej sezóny. To platí najmä pre mrenu. Na začiatku sezóny budú plytšie, ale ku koncu zmúdria a posunú sa nižšie. Lovil by som hore-dole celým vodným stĺpcom, pretože v celej veci sú ryby. Navyše, v závislosti od ročného obdobia sa veci mohli zmeniť.

Jazero Cadillac

Druhy rýb: panfish, bluegill, crappie, žltý ostriež, slnečnica

Jazero Cadillac a jazero Mitchell sú celkom blízko. Úprimne sa medzi nimi dalo chodiť na ľadové rybačky. Sú takmer pripevnené. Tieto jazerá tiež veľmi rýchlo zamŕzajú. Veľmi sa mi páči táto oblasť. S rybolovom nemusíte čakať až do decembra! Jazero Cadillac je jedným z najlepších miest na lov ľadových rýb. Jazero Cadillac má vyššiu populáciu ostriežov ako ostatné jazero.

Prečo nie sú tým istým jazerom, ktoré by vás mohlo zaujímať? Je to preto, že počas éry ťažby dreva v Michigane vybudovali kanál na spojenie dvoch jazier. Kedysi boli oddelené a technicky stále sú. Využili kanál na splavovanie kmeňov z jazera Mitchell k pílam na druhej strane pri jazere Cadillac. Jazerá sú si dosť podobné. Dúfajme, že to o nich vysvetľuje trochu viac.

Jazero Mitchell

Druhy rýb: slnečnica, ostriež žltý, panfish, bluegill, crappie

Teraz, keď už poznáte históriu týchto dvoch miest, môžete vidieť, ako sú si dosť podobné. Majú však malé rozdiely. Spomenul som, že jazero Cadillac má v zime vyššiu populáciu ostriežov. No, v jazere Mitchell je vyššia populácia modraviek, pleskáčov a slnečníc. Všetky tieto ryby nájdete v dvoch jazerách, ale niektoré nájdete ľahšie v príslušných jazerách.

Spomenul som, že obe jazerá začiatkom decembra zamrznú. Dôrazne vám odporúčam, aby ste sa k týmto jazerám dostali počas prvého týždňa sezóny. Prvý ľad sa podľa miestnych ukázal ako najúspešnejší na chytanie rýb. Objavuje sa tu pomerne veľa ľudí, takže sa sem dostaňte čo najskôr.

  Kde je najväčší festival teplovzdušných balónov na svete?

Jazero Orion

Druhy rýb: zubáč veľkoústy, zubáč skalný, modrák, boleň, šťuka severná

Jazero Orion je vlastne jedno z jazier bližšie k mestu Detroit. Je to len asi 45 minút von. Osobne si myslím, že sa to dá zvládnuť za deň. Odíďte skoro ráno a strávte ranné rybárčenie na ľade, kým sa svet trochu rozjasní. To je to, čo robí môj kamarát. Máte klasické ryby, ktoré nájdete v Michigane. Ak hľadáte dobrý jednoduchý výlet, ktorý je blízko veľkého mesta, odporúčam jazero Orion.

Hamlinské jazero

Druhy rýb: modrák, panfish, boleň, šťuka severná

Jazero Hamlin som dal na koniec zoznamu, pretože je najďalej. To však neznamená, že to nestojí za váš čas. Toto miesto je veľká nádrž a je to zdravé miesto pre život rýb v tejto oblasti. Ryby sú zdravé a to znamená, že budete chytať nejaké krásy. Severné šťuky tu dosahujú asi 28 až 36 palcov. Milujem tu ryby.

Hamlinské jazero je hlboké jazero. Prekvapivo jazero v decembri zamrzne. Pokojne môžete ísť aj pred Vianocami. Ako väčšina týchto miest v Michigane, najlepší čas ísť je, keď napadne prvý ľad. Potom sa pomaly stáva menej úrodným. Jazero má rôzne úrovne. Horná časť je plytšia a odporúčam tam loviť počas prvého ľadu sezóny. Okrem toho si užite rybolov na ľade na jazere, kdekoľvek chcete.