Kam ísť Rybárčenie na ľade Blízko St. Paul, Minnesota

Minnesota je klasickým miestom pre rybolov na ľade. Vďaka mnohým vodným plochám a chladným zimám je veľa miest na lov rýb, najmä v St. Paul. Toto sú moje vybrané miesta, ktoré by som si vybral pre túto oblasť.

  • Jazero Phalen
  • Jazero Nokomis
  • Štátny park Fort Snelling
  • Jazero Harriet
  • Regionálny park Fish Lake
  • Jazero čajok
  • Jazero Mille Lacs

V blízkosti St. Paul je na výber veľké množstvo jazier. Ako veľa. Takmer všade je jazero. Myslím, že toto sú tie najlepšie na ľadové ryby. Môžete dokonca nájsť priateľov v obľúbenejších oblastiach.

Jazero Phalen

Druhy rýb: šťuka severná, bolehlav, pižmoň tigrovaný, zubáč veľkoústy, mreny, slnečnice

Kempingy v okolí: Rezervácia vidieckeho parku Lake Elmo

V blízkosti mesta sa nachádza jazero Phalen a niekoľko ďalších miest. Jazero Phalen má veľa rôznych rýb, ktoré môžete chytiť, čo vám dáva veľa rozmanitosti a skúseností. Tento nie je taký zaneprázdnený, aby ste nemohli loviť ryby. Väčšina rybárov je väčším fanúšikom miest na severe.

Varovné slovo: Severný koniec jazera z akéhokoľvek dôvodu dobre nezamŕza. Odporúčam neprechádzať týmto smerom.

Ak ste v tomto športe nováčik, toto je skvelé miesto. Na toto jazero nemôžete priviesť svoje auto. Verím, že väčšina mestských miest má rovnaké pravidlo. Dôvodom je to, že toto jazero je značnou zásobou vody sv. Pavla.

Myslím si, že s plynovým vrtákom budete v poriadku, ak ho používate. Nikdy som nepočul o mieste, ktoré by hovorilo, že nemôžeš.

Čo je na tomto mieste príjemné: Rozmanitosť rýb. Máte z čoho vyberať a pravdepodobne si odnesiete veľa kilometrov a dobrodružstiev. Môžete tu chytiť dosť veľké ryby.

Čo na tomto mieste nie je príjemné: Možný dav. Nie ste si istí, či tam bude alebo nie. Ak ste pokročilejší rybár, možno toto nie je miesto pre vás.

Jazero Nokomis

Druhy rýb: tolstolobik, panfish, tolstolobik, šťuka severná, pižmo, ostriež

Jazero Nokomis je skvelým miestom na rybolov na ľade! Chodí tam veľa ľudí, takže nejaké diery tam už možno nájdete. Jazero Nokomis sa v zime využíva aj na množstvo rybníkového hokeja. Možno si zahrať hru a potom ísť na ryby?

  6 miest na let teplovzdušným balónom v Seattli a mimo neho

Toto je ďalšie miesto, ktoré neumožňuje autám byť na ľade. Plynové šneky sú opäť v poriadku. Majte všetko, čo máte blízko seba. Ľudia tu už boli okradnutí.

Skvelá vec na všetkých týchto miestach je, že ak idete so skupinou, niekto môže ísť po jedlo pre vás všetkých, zatiaľ čo vy ostatní zostanete a budete chytať ryby. Myslím si, že je to skvelá výhoda byť blízko mesta. Môžete povedať, že som hladný, keď to píšem?

Čo je na tomto mieste príjemné: Je to blízko mesta. Ľudia hrajú rybníkový hokej a to je zábava sledovať. Ľudia to často používajú, takže možno budete môcť nájsť nejaké už vytvorené diery.

Čo na tomto mieste nie je príjemné: Pravdepodobne počet ľudí. Možno vás štve rybníkový hokej. Ľudia vás tu môžu okradnúť, takže musíte mať všetky svoje veci blízko. Letisko je blízko, takže môžete počuť prelietavať tony lietadiel. Ak radi len počúvate prírodu, toto nebude miesto pre vás.

Štátny park Fort Snelling

Druhy rýb: ostriež žltý, pleskáč čierny, šťuka severná, ostriež veľkoústy

Fort Snelling je nielen dobrým miestom na rybolov, ale sú tu aj iné aktivity, ako napríklad snežnice pri jazere. Jazero je hneď vedľa letiska cez ulicu. Ak sa prídete na chvíľu ubytovať alebo máte kamarátov s vybavením, choďte si vyskúšať ľadový rybolov na tomto jazere.

Parkovanie tu vyžaduje dennú alebo sezónnu permanentku. Je priateľský k psovi, ak je váš pes na vodítku. Je to dobré miesto na privedenie niekoľkých priateľov na rybolov na ľade.

Je tu veľa rýb, ktoré nie sú v prvých revíroch. Toto jazero je medzi týmito dvoma mestami a priamo pozdĺž rieky Minnesota. Oblasť je krásna a keď skončíte, choďte sa pozrieť na rieku. Aké skvelé miesto na návštevu.

  7 perfektných miest na sánkovanie v južnej Kalifornii

Čo je na tomto mieste príjemné: Myslím si, že všetky aktivity sú tu naozaj skvelé. Páči sa mi, že sú priateľské k psom. Neďaleká rieka je tiež naozaj skvelá.

Čo na tomto mieste nie je príjemné: Jediná vec, na ktorú skutočne myslím, je hluk z neďalekého letiska.

Jazero Harriet

Druhy rýb: mizerný, chrapúň

Kempingy v okolí: Minneapolis Southwest KOA, Three Rivers Park District

Jazero Harriet je skvelým miestom na rybolov. Majú veľa chrapúňov a mizerných. Ministerstvo prírodných zdrojov skutočne každý rok zásobuje jazero tŕňom. Crappie je tu veľký úlovok.

Napriek tomu, že toto jazero je v mestskej oblasti, ktorá je hneď za Minneapolisom, zostáva pomerne pokojné. Počul som, že ľudia niekedy cvičia jogu na jazere (Prečo? Je zima).

Okrem toho tu nie je veľa, čo by vás a ryby rušilo. Môže to byť spoločenské miesto na rybolov. Ak je miesto príliš preplnené, v tomto zozname sú ďalšie miesta, ktoré odporúčam vyskúšať.

Čo je na tomto mieste príjemné: Myslím, že toto miesto je dobrým spoločenským miestom na rybolov. Mesto je neďaleko a ak si niekto z vašej skupiny chce ísť po jedlo, môže. Je to pohodlne blízko mesta, čo znamená, že si môžete ísť vziať veci, ak ich potrebujete.

Čo na tomto mieste nie je príjemné: Spoločenské miesto na rybolov na ľade. Ak by ste radšej mali samotu, toto nie je miesto pre vás. Začiatočníci tu môžu skúšať veci a iní sú tu, aby si užili dobrý čas so svojimi priateľmi a rodinou.

Regionálny park Fish Lake

Druhy rýb: tolstolobik, šťuka severná, zubáč veľkoústy, jalec čierny, modrák

Vonku v Maple Grove je toto krásne jazero, kde môžete loviť ryby na ľade. Je to asi pol hodiny od Minneapolisu.

  Zákony pre vodné skútre v štáte Illinois: Jednoduchý cheat so všetkým, čo potrebujete vedieť

Jedna z vecí, ktoré si myslím, že je na tomto mieste naozaj pekná, je, že tento rok (2019) okres Three Rivers zorganizoval 27. januára podujatie/program „Adaptívne rybárčenie na ľade“.

Bol vytvorený pre tých, ktorí majú kognitívne alebo telesné postihnutie, aby si užili radosť z rybolovu na ľade. Myslím, že to bol taký nóbl nápad a dúfam, že v tom budú pokračovať aj v budúcnosti.

V skutočnosti má celé miesto skvelého riaditeľa podujatí, pretože majú veľa aktivít, ktoré sa konajú počas celého roka. Bolo by to skvelé miesto na zobratie rodiny.

Čo je na tomto mieste príjemné: Všetky akcie a aktivity sú príjemné! Milujem skutočnosť, že venujú čas týmto veciam. Vďaka týmto udalostiam je to naozaj príjemné pre rodinu.

Čo na tomto mieste nie je príjemné: Veľa ľudí a udalostí. Možno to nie je vaša vec. Ľudia nie vždy zdvihnú po svojich psoch. Byť ďalej od mesta môže byť pre niektorých ľudí problém.

Jazero Mille Lacs

Druhy rýb: šťuka severná, bolehlav, panfish,

Mille Lacs Lake je obrovské jazero asi hodinu a pol od St. Paul. Je to skvelá rodinná oblasť s množstvom aktivít. Sú veľké na ľadovom rybolove a keď hovorím veľké, myslím tým VEĽKÉ.

Na svojom blogu a Facebooku aktualizujú aktuálne ľadové podmienky, aby ste vždy vedeli, čo môžete očakávať. Nielen to, ale majú veľa ľadových domčekov, ktoré si môžete prenajať, ktoré majú plynové ohrievače, sporáky, stoly, kúpeľne atď. Funguje to!

Čo je na tomto mieste príjemné: Atmosféra priateľská k rodine. Moja obľúbená časť sú ľadové domy! Sú tak cool a naozaj užitočné na dlhé dni alebo prenocovanie.

Čo na tomto mieste nie je príjemné: Ako všetci ostatní, nie ste sami. Okrem toho ma nenapadá veľa, čo by nebolo dobré.