Hrkajúca hokejka? Tu je Čo to je

Hokej je taký skvelý šport. Je to zábavné, súťaživé, zakaždým si skvele zacvičíte a môžete sa spojiť s niekoľkými priateľmi a rozbehnúť hru. Veci môžu byť fyzické v závislosti od toho, ako sa chcete dostať do hry. A vaša palica dostane výprask. V konečnom dôsledku dostatočné opotrebovanie spôsobí, že vaša palica bude hrkať.

Keď vaša hokejka začne hrkať, dostáva sa do bodu, kedy stojíte na posledných nohách. Palicu budete musieť vymeniť skôr ako neskôr, pretože ryha na vnútornej strane je vaša palica pokazená. Viacnásobné nárazy spôsobia, že sa vnútorné časti uvoľnia a hokejka sa rozpadne, čo spôsobí, že bude menej účinná.

S náležitou starostlivosťou, časom a pozornosťou môže vaša hokejka vydržať roky. Najmä ak počas hry necvičíte príliš fyzicky. Teraz, ak idete naplno a klopete sa, vaša palica nemusí vydržať tak dlho. Pozrime sa na niekoľko spôsobov, ako sa môžete správne starať o svoju hokejku, aby lepšie odolávala opotrebovaniu, ktoré nevyhnutne zažije.

Správna starostlivosť o hokejku

Je nevyhnutné nájsť tú správnu palicu, ktorá vám vyhovuje. Každý hráč bude mať svoj vlastný jedinečný, žiaduci pocit, keď bude mať hokejku v rukách. Budete chcieť nájsť niečo so správnym citom a hmotnosťou, aby ste mohli hrať čo najlepšie. Keď počujete to, čo mnohí hráči nazývajú „smrteľnou hrkálkou“, vaša palica bude čoskoro hotová. Mnoho hráčov si všimne, že sa ich palice zlomili počas nasledujúcej alebo dvoch hier, a keď to praskne, hra sa skončí. Keď sa palica zlomí, príde čas na novú.

Ak svojej hokejke doprajete trochu lásky a starostlivosti, kedykoľvek práve nehráte, urobíte zázraky pre jej udržanie v skvelej kondícii. Keď sa nad tým zamyslíte, vaša hokejka dostane úder bez ohľadu na to, čo robíte, najmä ak hráte tvrdo. Existuje teda niekoľko tipov a trikov, ktoré môžete použiť, aby ste ho udržali v čo najlepšom stave, aby ste nemuseli utekať kupovať nový, ak sa náhle rozbije. Postupujte podľa týchto pokynov a venujte čas starostlivosti o svoju hokejku. Koniec koncov, je to najdôležitejší nástroj v hre.

  Oplatí sa parasailing?

Vyčistite ho a opravte hlboké škrabance

Môže byť ľahké zanedbávať jednoduché veci, vďaka ktorým môže palica skvele fungovať. Očistenie hokejky po zápase (najmä ak ide o pozemný hokej) pomôže zabrániť prenikaniu vlhkosti do materiálu. Veľa palíc je vyrobených z dreva, takže vlhkosť presakujúca do palice môže spôsobiť stratu celistvosti.

Opravte tiež všetky hlboké škrabance, ktoré sa mohli objaviť počas trvania hry. Hlboké škrabance sa môžu časom zmeniť na zlomenie. Najlepší spôsob, ako zostať na vrchole, je 5-minútový epoxid. Materiál funguje skvele, pevne schne a ľahko sa používa.

Zalepte si hriadeľ

Prelepenie spodných štyroch palcov hriadeľa je kritické. Pojem „hackovanie“ sa používa na opis ťahu zasiahnutia hokejky iného hráča mimo cesty pri pohybe o puk. No, ako si viete predstaviť, vaša palica dostane úder, ak robíte poriadnu dávku hackovania. Prelepenie týchto spodných 4 palcov ochráni vašu palicu pred zlomením pri príliš veľkom hackovaní. Použite pásku, ktorá bola špeciálne vyrobená pre hokejky. Vytvárajú super odolnú zmes pre hokejovú pásku, takže zvyšuje odolnosť a vydrží.

Upravte svoj úchop

Vytvorenie ešte lepšieho úchopu tiež pomôže udržať vašu hokejku vo forme. Ak nemáte najlepšiu priľnavosť, môže vaša hokejka vyletieť na hraciu plochu a vystaviť ju ostatným hráčom, ktorí na ňu môžu stúpiť a poškodiť ju. Použitím špeciálnej pásky na zvýšenie schopnosti uchopenia hokejky ju udržíte v rukách oveľa lepšie ako pri hraní bez pásky.

Opravy

Aj keď je to väčšinou estetické, dotknutím sa palice tubou alebo malou nádobkou s opravnou farbou bude vyzerať ako nová. Mentálne to pomôže túžbe udržať si palicu v čo najlepšom stave. Keď budete vyzerať leskle a ako nový, budete si to chcieť ponechať tak, aby ste sa o svoju hokejku ešte lepšie starali, aby sa nezlomila opotrebovaním.

  Ako používať švédsky pupienok na rybolov na ľade

Ak budete postupovať podľa týchto tipov, vaša palica zostane v bezchybnom stave. Vždy si pamätajte, čím viac času a pozornosti venujete svojej výbave, tým dlhšie vám vydrží a bude vám dobre slúžiť.

Najlepšie typy hokejok

Ako už bolo spomenuté, existuje niekoľko rôznych typov hokeja, ktoré si hráči môžu vychutnať, a hokejky, ktoré boli hodnotené ako najlepšie. Poďme sa pozrieť na niektoré z najpopulárnejších hokejok na trhu, aby ste mali predstavu, ktoré z nich budú najspoľahlivejšie. Odolnosť a dlhovekosť zohrávajú pri týchto paličkách dôležitý faktor a veľa hráčov ich používa, pretože sú na hokejke silne závislí.

Ako už bolo spomenuté, existuje niekoľko rôznych typov hokeja, ktoré si hráči môžu vychutnať, a hokejky, ktoré boli hodnotené ako najlepšie. Poďme sa pozrieť na niektoré z najpopulárnejších hokejok na trhu, aby ste mali predstavu, ktoré z nich budú najspoľahlivejšie. Odolnosť a dlhovekosť zohrávajú pri týchto paličkách dôležitý faktor a veľa hráčov ich používa, pretože sú na hokejke silne závislí.

Pozemný hokej

Pozemný hokej môže byť druhým najpopulárnejším spôsobom hrania tohto športu. Vďaka niekoľkým rôznym typom povrchov, na ktorých sa dá hrať, môžete vyraziť na ihrisko so zavlažovaným trávnikom, ihrisko s umelým trávnikom, trávu, umelý trávnik alebo dokonca hrať vo vnútri na vnútornom povrchu. Pozemný hokej zahŕňa špeciálnu hokejku na hranie, pretože namiesto puku budete používať loptu. Pozrime sa na pár pozemných hokejok, ktoré si hráči v priebehu rokov obľúbili:

Pokiaľ ide o pozemný hokej, sú to dve najsilnejšie značky. Mnoho hráčov sa na ne spolieha s množstvom skvelých recenzií, pretože tieto palice dokážu vydržať, čo hráčom dodáva spoľahlivosť.

Ľadový hokej

Samozrejme, najtradičnejší spôsob hrania hokeja je na ľade. Vnútorné klziská budú mať usporiadanie s čiarami a bránkami, takže môžete jednoducho vyraziť na ľad hrať. Vždy dbajte na to, aby ste mali správnu výbavu a správna hokejka odstráni všetky pochybnosti, ktoré môžete mať o hokejke, ktorá nevydrží úder, ktorý si vyžiada. Dve hokejky, na ktoré sa hráči najviac spoliehali, sú:

  • Hokejka Bauer Vapor FlyLite
  • Hokejka TRUE Ax9
  Zákonný vek na jazdu na vodnom skútri v New Yorku

Tieto dve palice majú väčšinu pozitívnych recenzií, ak sa ponoríte trochu hlbšie a pozriete sa na dôvody, prečo hráči radi používajú tieto dve palice. Dlhá životnosť a odolnosť budú vždy faktorom a pocit z týchto palíc je tiež silným dôvodom, prečo hokejisti milujú tieto palice.

Roller Hockey/Pouličný hokej

A potom je tu hokej na kolieskových korčuliach, ktorý je tiež veľmi zábavný. Hokej na kolieskach zahŕňa aj loptičku alebo špeciálny puk s viacerými loptičkami vloženými do puku, takže sa môže kotúľať po povrchu. Hokej na kolieskových korčuliach sa dá hrať vo vnútri na palubovke alebo vonku na ulici s priateľmi. Pouličný hokej obsahuje aj špeciálnu hokejku pre túto verziu hry; tu je pár palíc, ktoré hráči radi používajú:

  • Sher-Wood 5030
  • Sher-Wood 9950

Ako môžete vidieť, Sher-Wood je značka pre pouličný hokej. Urobili dobrú prácu, keď sa zamerali na trh a poskytli hokejky, na ktorých závisí veľa hráčov. So Sher-Woodom nemôžete urobiť chybu.

Záverečné myšlienky

Ochrana a typy hokejok sú to, čo vám chceme poskytnúť. Už poznáte prvky hry, ste pripravení na to, aby ste sa dostali von a hrali. Takže nájdite skvelú palicu, ktorá vám dá všetku istotu a spoľahlivosť, keď hráte vonku. A nezabudnite sa baviť!