Čo môžem urobiť s práškovým snehom?

Keď si z čela utierate kvapôčku studeného potu, zastavíte sa a budete obdivovať svoju ručnú prácu. Celá predná časť vášho pozemku bola odborne prehrabaná lopatou. Nebolo to príliš ťažké vzhľadom na to, že ste museli pracovať s prachovým snehom. Teraz, keď ste skončili, chcete zabaviť deti. Čo sa dá vyrobiť z prachového snehu?

Tu je to, čo môžete robiť s prachovým snehom:

  • Vytvorte snehové bludisko
  • Vytvorte snehových anjelov
  • Postavte si iglu
  • Urobte si snehové hrady
  • Vytvorte lahodné snehové šišky
  • Alebo zmrzlinu na báze snehu

Aj keď prachový sneh nie je taký priaznivý pre stavanie snehuliakov ako mokrejší, utlačený sneh áno, nie je úplne zbytočný. Čítajte ďalej a získajte viac informácií o vyššie uvedených šiestich projektoch (z ktorých dva sú úplne jedlé), aby ste mohli s deťmi zažiť snehový deň života!

6 vecí, ktoré môžete urobiť s práškovým snehom ešte dnes

Snehové bludisko

Ak máte veľmi malé deti, ste vo fáze, keď ich zabaviť netreba. Vychutnajte si tento čas teraz, pretože nebude trvať dlho.

Keď je na zemi prachový sneh, je ideálny deň na vytvorenie snehového bludiska. Keďže ste už odhrnuli predný dvor, použite na bludisko bočný dvor alebo zadný dvor, pretože potrebujete oblasť s panenským snehom.

Pomocou lopaty vytvorte cestičku z jednej strany vášho dvora až po druhú.

Potom pridajte veľa zvratov, odbočiek a slepých uličiek, takže bude náročné nájsť cestu von z bludiska. Ak namočíte časť prachového snehu pomocou záhradnej hadice alebo dokonca vedra s vodou a kohútika, môžete v celom bludisku postaviť vysoké steny a pridať ďalší stupeň obtiažnosti.

Avšak aj bez stien môže snehové bludisko vzbudiť u vašich detí úžas. Ak máte na ulici ďalších mladých, požiadajte ich rodičov o povolenie, aby vyskúšali snehové bludisko na vašom dvore.

Deti sa mohli baviť hodiny prechádzaním bludiskom a potom to robiť znova. Uistite sa, že vymyslíte motivačnú cenu, aby ste deti inšpirovali, aby skončili. Veľká šálka horúceho kakaa s množstvom extra mini marshmallows je perfektnou cenou pre nejedno dieťa.

Snehoví anjeli

Práškový sneh je ideálny pre snehových anjelov, oveľa viac ako mokrejší, ťažší sneh.

Výroba snehových anjelov je jednou z tých klasických zimných aktivít, ktoré si môžu užiť deti aj dospelí. Nájdite inú oblasť s nerušeným snehom, ktorá je ideálne na vašom pozemku. Potom si ľahnite na chrbát.

Čítať  Prečo lietajú teplovzdušné balóny ráno?

Najprv majte ruky a nohy bokom, potom ich obe roztiahnite súčasne a niekoľkokrát zamávajte rukami a nohami prudkým pohybom. Tento pohyb vytvára anjelské krídla a základňu anjelovho tela.

Keď skončíte, pomaly a jemne sa posaďte. Postavte sa na nohy a vykročte na stranu, kde ste vytvorili svojho snehového anjela, aby ste svoj nový výtvor nerozdrvili. Vždy môžete zakryť sneh tam, kde vaša noha urobila odtlačok.

Výroba snehového anjela trvá asi minútu, ako teda udržať deti v nemocnici dlhšie zapojené? To je jednoduché: ozdobte svojho snehového anjela!

S farbou v spreji bezpečnou pre deti (ktorú si môžete vyzdvihnúť v každom remeselníckom obchode aj online) nastriekajte svojho snehového anjela, aby mal nejakú farbu. Po nastriekaní sprejom si budete môcť všimnúť všetky jemné detaily svojho snehového anjela.

Potom sa môžete s deťmi striedať v zdobení svojich snehových anjelikov. Rovnako ako pri výrobe snehuliaka môžete použiť doplnky, ako sú googly oči, mrkva, gombíky, trblietky a dokonca šperky, ak chcete, aby váš snehový anjel vyzeral šik. Jednoducho nepoužívajte nič, na čom vám veľmi záleží, pretože pobyt v chlade niekoľko dní nebude pre väčšinu šperkov skvelý.

Iglu

Vzhľadom na to, že prachový sneh je ľahký, sypký a drobivý, neznie to ako dobrý základ na výrobu iglu. Mali by ste pravdu, nie je. V tomto príspevku hovoríme o zmáčaní prachového snehu, aby bol pevnejší. Potom je to životaschopné na stavbu iglu.

Aby sme si zhrnuli tento príspevok, odporúčame postaviť iglu v blízkosti zdroja vody, ako je vodovodný kohútik. Budete potrebovať vedro s vodou (alebo niekoľko vedier), pretože na prácu by ste mali mať veľa mokrého snehu.

Ak chcete postaviť iglu, zmerajte priestor na svojom dvore (potrebujete aspoň 12 palcov) a urobte obrys.

Postavte základňu zo snehu a potom na mokrý sneh ukladajte mokrý sneh, aby ste vytvorili steny. Nezabudnite, že by ste nemali stavať steny, ktoré sú rovné, pretože iglu sú zakrivené. Vstup do iglu by mal byť užší ako základňa, ale nie taký tesný, aby sa vaše deti nemohli bezpečne dostať dovnútra alebo von.

Čítať  Prečo sa mi reťaz ATV stále uvoľňuje?

Budete mamou alebo otcom roka, keď deťom postavíte ich vlastné iglu. Nebudú sa vedieť dočkať, kedy si ju zahrajú a pochvália sa ňou všetkým svojim kamarátom. Nebuďte prekvapení, keď je západ slnka a deti ešte nechcú opustiť iglu!

Aby ste udržali iglu v dobrom stave na zajtrajší druhý deň zábavy, odporúčame zarosiť exteriér hadicou. To umožní, aby iglu cez noc stuhlo.

Snehové hrady

Tu je ďalšia životaschopná aktivita pre mladšie deti: vyrábajte snehové hrady. Áno, je to tak, povedali sme snehové hrady, nie hrady z piesku.

Ak viete, kde je vaša letná výbava, potom vytiahnite niekoľko detských obľúbených foriem na hrad z piesku. Naplňte formu snehom a potom uvidíte, ako váš výtvor vyjde. Pri prachovom snehu sa snehové kryštály nemusia zlepiť dostatočne dobre na to, aby vytvorili identifikovateľný tvar.

V tom prípade sa potom s trochou vody sneh oveľa lepšie zbalí. Váš snehový hrad bude mať teraz oveľa viac detailov. Ako ste to urobili so snehovými anjelmi, vy a deti môžete nastriekať snehový hrad a ozdobiť ho.

Ak to malý snehový hrad nestrihá, vždy si môžete kúpiť väčšie formy, ktoré sú určené na použitie v snehu. The Vytvorte súpravu hradu na Amazone je 10 palcov. Forma je navrhnutá tak, aby vytvárala stabilné snehové výtvory, ktoré sa neprevrátia pri prvom silnom vetre dňa.

Snehové kužele

Snehové kužele naozaj využívajú ľad ako základ, tak prečo si túto pochúťku nezopakovať z pohodlia svojho domova s ​​trochou snehu?

Deti si užijú veľa zábavy pri prechádzke po vašom dvore pri hľadaní snehu. Vždy odporúčame kopať niekoľko centimetrov hlboko do snehu ako použiť povrchový sneh. Hlbší sneh je oveľa čistejší.

Skontrolujte, či je povrchový sneh čistý, tj bez kameňov alebo ľadových kúskov. Nechajte deti priniesť sneh dovnútra a uložte ho do mrazničky, kým ho nebudete potrebovať.

Potom musíte pripraviť sirup. Keďže odtiaľ pochádza chuť snehovej šišky, sirup musí byť chutný.

Na prípravu pomarančovej príchute Spoon University používa skutočný pomaranč. Stlačte šťavu z pomaranča. Mali by ste si zaobstarať asi ¼ šálky šťavy. Ak chcete jemnejšiu pomarančovú príchuť, použite menej šťavy.

Čítať  Ako vzniká snehová guľa?

Potom zmiešajte pomarančový džús s ¼ šálky vody a 1/3rd šálka cukru, varenie ingrediencií v stredne veľkej panvici. Asi za 10 minút by mali ingrediencie zhustnúť a pripomínať sirup.

Sirup odstavíme z platne, necháme vychladnúť a nalejeme na sneh. Potom podávajte.

Ak by ste radšej použili jahodový sirup, blog o životnom štýle Môj mini dobrodruh kombinuje osem uncí nakrájaných jahôd s šálkou cukru a šálkou vody. Znova premiešajte a varte ingrediencie, kým nevytvoria sirup.

Ak chcete odstrániť kúsky jahôd, môžete sirup prepasírovať cez sitko alebo sitko. Pre staršie deti a dospelých si kľudne ponechajte kúsky jahôd.

S niekoľkými kvapkami potravinárskeho farbiva môžete svoje snehové šišky urobiť viac dennými farbami.

Zmrzlina na báze snehu

Prečo sa zastavovať pri snehových kornútoch, keď si môžete vyrobiť zmrzlinu aj zo snehu? Chutná vanilková zmrzlina využíva len niekoľko ingrediencií, takže je rýchla na prípravu a je tiež zdravšia, pretože viete, čo všetko do nej patrí.

Inšpirujúce úspory, blog o životnom štýle, vyrába svoju snehovú zmrzlinu so šiestimi až ôsmimi šálkami snehu. Opäť vás upozorňujeme, aby ste používali iba čistý, čistý sneh, ktorý je niekoľko centimetrov hlboký v hromade snehu, ak plánujete spotrebovať sneh. Ďalej potrebujete pol hrnčeka cukru, lyžičku čistého vanilkového extraktu, hrnček mlieka a posýpku na ozdobu.

Najprv si odmerajte nesnehové ingrediencie a zmiešajte ich. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite veľmi studené mlieko a potom zmrazte.

Keď dostanete sneh do domu, vyberte misku a vmiešajte sneh. Ako budete pokračovať v miešaní, ingrediencie nadobudnú konzistenciu zmrzliny. Posypte niekoľkými posýpkami a potom podávajte.

Zmrzlina na báze snehu sa topí oveľa rýchlejšie ako veci z obchodu, takže s jej konzumáciou neotáľajte hneď, ako bude hotová.

Záverečné myšlienky

Práškového snehu je veľa, aj keď to nezahŕňa výrobu snehových gúľ alebo snehuliakov. S trochou vody si môžete vyrobiť snehové hrady alebo iglu. Na výrobu snehových anjelov to nie je lepšie ako prachový sneh.

Pocit hladu? Konzistencia prachového snehu z neho robí perfektný doplnok k domácej zmrzline alebo snehovým kornútkom.

Teraz, keď máte veľa nápadov na využitie prachového snehu, môžete túto zimu spojiť rodinu jedinečným spôsobom.