Čo je to horúca noha na basovom člne?

Keď kupujete loď, chcete si byť istí, že máte to, čo potrebujete, aby fungovala správne. Je toho veľa, čo by ste možno chceli, ale uvažovali ste niekedy nad Hot Foot?

Hot Foot je škrtiaca klapka, ktorá vám umožní riadiť vašu loď ako auto, čo znamená, že sa nemusíte báť, že budete mať ruky preč z volantu. Poskytuje možnosť bezpečnej prevádzky a pomáha aj v drsnej vode.

Aj keď sme vám dali ochutnať, čo je Hot Foot, je tu viac informácií, ktorým sa budeme venovať v tomto článku, takže si počkajte nižšie. Porozprávame sa o výhodách, rozdieloch a možnostiach, ktoré máte dovolené mať.

Prečo Hoot Foot?

Hot Foot je niečo, čo vám umožní riadiť vašu loď ako auto. To je niečo, čo je celkom šikovné, keď chcete mať ruky na volante. To však neznamená, že sa budete musieť vzdať ručného plynu na vašej lodi.

Sú ľudia, ktorí majú radi obe možnosti ručného plynu aj Hot Foot, ale na tom, že dokážu loď lepšie ovládať, keď ste v divokej vode, je niečo, vďaka čomu je Hot Foot dobrou voľbou. .

Aj keď to môže byť na prvý pohľad zvláštny pocit, Hot Foot je určite schopný pomôcť tým, ktorí cestujú cez rozbúrenú vodu. Hot Foot má schopnosť vrátiť sa do stavu nečinnosti, keď odstránite nohu, takže to je niečo, čo je dobré, najmä ak máte vysoko výkonný čln.

Vzhľadom k tomu, že máte potenciál byť v divokej vode, keď lovíte basy, je to skvelá voľba, len pre kontrolu, ktorú by ste mohli chcieť pre priľnavosť na volante. Toto bol vynález, ktorý bol vytvorený pre rybárov na lov basov, ktorí by mohli chcieť trochu viac možností a flexibility, keď sa chystajú byť vonku na otvorenej vode.

  Náklady na cestovný príves: Zoznam aktuálnych cien obľúbených modelov

Čím sa Hot Foot líši od normálneho plynu?

Ako bolo uvedené vyššie, to, čo robí Hot Foot odlišným, je to, že môžete používať svoje nohy a nemusíte sa obávať iných vecí, ktoré sa môžu vyskytnúť, pri ktorých by ste mohli potrebovať ruky.

Zjavným hlavným rozdielom medzi týmito dvoma je skutočnosť, že jeden používate s nohou a druhý musíte byť ochotní dať ruku z volantu, keď cvičíte vo vode.

A Hot Foot má tiež klip na špičku, takže keď idete do rozbúrených vôd, existuje niečo, čo vám môže pomôcť uistiť sa, že budete v poriadku, vďaka klipu na špičke sa nebudete musieť báť o svoje chodidlo. zošmyknutie z plynu alebo odskočenie.

Toto je určite užitočnejšie, keď idete na vodu, a ak sa niečo stane za počasia, môžete mať obe ruky na volante, aby ste sa mohli pokúsiť ovládať loď ešte viac, keď ste v mierne napätá situácia.

Zatiaľ čo ručný plyn je dobrý na prepravu ľudí hadicou a plavbu na dlhé vzdialenosti, nožný plyn vám určite pomôže, keď budete na rybačke.

Môžete mať možnosť mať bezpečnejšiu jazdu, keď používate Hot Foot, jednoducho kvôli kontrole, ktorú môžete mať. Samozrejme môžete mať možnosť mať oboje, ale je to len niečo, medzi čím sa možno budete musieť rozhodnúť.

Je Hot Foot k dispozícii pre všetky lode?

Jednou z najlepších vecí na týchto zariadeniach je, že si ich môžete pridať do svojej lode. Niekedy budú mať lode dokonca nainštalované Hot Foots, keď si ich kúpite.

Ale so schopnosťou nainštalovať ich na všetky lode, ktoré máte, je to určite niečo, čo chcete mať, pokiaľ ide o možnosti, keď sa chystáte na rybársky výlet.

Niekedy sú dokonca poisťovne, ktoré vyžadujú, aby ste si nainštalovali Hot Foot, čo je zaujímavá vec na zamyslenie. Či tak alebo onak, nebude na škodu mať túto možnosť, keď sa chystáte na vodu.

  Je parasailing ako horská dráha?

S možnosťou mať toto so svojimi člnmi to chce len trochu viac káblov v člne a to je naozaj všetko, o čo sa budete musieť starať. Samozrejme, môžete si byť istí, že na inštaláciu môžete požiadať odborníka, aby ste si boli istí, že všetko je tak, ako má byť, a že je správne utiahnuté a nainštalované.

Áno alebo nie horúcej nohe?

Keď sa snažíte rozhodnúť, či si zaobstarať Hot Foot alebo nie, naozaj nie je potrebné sa rozhodovať príliš dlho. Nie je nič, čo by sa pokazilo, ak ste sa rozhodli, že si zaobstaráte ešte jeden navyše k plynu, ktorý momentálne máte.

Keď ste vonku na vode, existuje šanca, že narazíte na rozbúrené vody, takže s týmto sa určite budete cítiť pohodlnejšie a veriť, že budete o niečo bezpečnejší, keď som vonku.

Sú chvíle, keď sa veci môžu trochu uvoľniť, ako napríklad skrutka alebo niečo podobné, čo je preventívne opatrenie, ktoré prichádza s každým zariadením, ale určite je to niečo, čo môžete opraviť. Je to naozaj jednoduché a nie je toho veľa, o čo sa budete musieť starať, keď budete na vode.

Voľba je v konečnom dôsledku na vás, ale úprimne je tu niečo, z čoho sa cítite trochu lepšie, keď sa chystáte prechádzať vodami, ktoré môžu byť za pár minút rozbúrené. Ak ste niekto, kto sa s ručným plynom cíti lepšie a bezpečnejšie, pretože ste naň zvyknutí a je to niečo, s čím ste vyrástli, potom sa v každom prípade držte toho, čo viete.

Ak ste niekto, kto s loďou ešte len začína a na čokoľvek si zvyká, určite sa budete cítiť bezpečnejšie, ak bude vaša loď fungovať podobne ako vaše auto. To by mohlo byť prínosom aj pre toto, jednoducho preto, že sa v takýchto veciach môžete cítiť pohodlnejšie.

  Ako ďaleko môže ísť vodný skúter?

Je pravda, že ak používate manuálny manuál, ručný plyn môže byť vždy tiež možnosťou. Naozaj nie je na škodu vybrať si Hot Foot alebo si vybrať možnosť mať oboje. Nie je nič, čo by vám mohlo ublížiť, pokiaľ ide o výber spôsobu napájania vašej lode.

Vystreliť

Keď hľadáte niečo, čo vám môže pomôcť pri rybolove, toto je určite niečo, čo vám môže pomôcť, keď chcete mať taký zážitok. Vždy sa nájde niečo, nad čím by ste mohli váhať, keď pracujete na svojej lodi alebo si ju kupujete, ale nebojte sa využiť túto šancu. Naozaj nie je na škodu mať Hot Foot.

Svet je tam vonku pre vás a môžete vedieť, že sa vám uľaví, keď sa vydáte k vode s vedomím, že ste pripravení na všetko, čo vám môže prísť do cesty. Lov ostriežov je jedným zo všetkých amerických zážitkov. Ale aby ste sa uistili, že sa vrátite domov k svojej rodine, nie je hanba prijať dodatočné opatrenia.

Hot Foots sú skvelý vynález, ktorý bol poskytnutý vodáckej komunite, a to ako pre lode Bass, tak aj pre lode na voľný čas. Vodácka komunita naďalej robí veci zaujímavejšie a jednoduchšie ako predtým. Je toho oveľa viac, čo sa o svojej lodi môžete dozvedieť aj naďalej. Toto je jednoducho príležitosť, ako pomôcť vodičovi, aby sa uvoľnil.

Existuje veľa možností, ako pridať veci na svoju loď, takže sa nebojte hľadať veci, ktoré môžete pridať na loď a zlepšiť svoju jazdu.