Ako sedia topánky Merrell? [Find The Perfect Size For Your Feet]

Ak hľadáte skvelý nový pár topánok, Merrell vám pomôže. Nielenže vyrábajú topánky, ktoré môžete používať každý deň, ale vyrábajú aj rôzne turistické topánky, turistické topánky a sandále. Existuje toľko rôznych dizajnov, z ktorých si môžete vybrať, takže si určite nájdete tie ideálne pre seba!

Je jedna vec, ktorú by ste mali vedieť o topánkach Merrell predtým, ako si ich kúpite. Tak by sa mali hodiť. Značka zdôrazňuje, že vytvárajú topánky, ktoré zodpovedajú veľkosti. Napriek tomu vám odporúčam, aby ste si urobili nejaké meranie predtým, ako miniete svoje peniaze na nový pár topánok.

V dnešnom návode vám teda prezradím, ako by vám topánky Merrell mali sedieť a ako nájsť ideálnu veľkosť pre vaše chodidlá.

Nepochybujem o tom, že dodržiavanie týchto rád vám pomôže nájsť topánku, ktorá vám dokonale sadne na nohy. Bez ohľadu na pohlavie alebo vek môžete vždy postupovať podľa týchto tipov predtým, ako sa vydáte do obchodu kúpiť topánky!

Viac…

Pánska turistická topánka Merrell

Ako by mali sedieť turistické topánky Merrell?

Na turistických topánkach a turistických topánkach od Merrell sa mi páči, že vždy chodia dobre a zodpovedajú veľkosti. Nenájdete iné spoločnosti, ktoré vyrábajú takú pohodlnú obuv, preto vám pri turistickej obuvi odporúčam držať sa značky Merrell.

Spoločnosť má množstvo dámskych modelov, pánskych modelov, detských modelov a niektoré unisex modely. Všetky tieto modely sa dodávajú v rôznych veľkostiach, pričom niektoré sú dodávané s niekoľkými farebnými možnosťami, z ktorých si môžete vybrať. Aj keď je dôležitá aj farba a dizajn, zatiaľ sa chcem držať veľkosti topánok Merrell.

Topánky, ktoré si kúpite, by mali vašim nohám perfektne sadnúť na dĺžku aj šírku. Pamätajte si to, pretože je to dôležité. Čokoľvek väčšie alebo menšie unaví vaše nohy a budú ich bolieť alebo dokonca pľuzgiere.

Čítať  Čo dať pod nafukovací matrac pri kempovaní? [Detailed Guide]

Aby ste sa uistili, že vaša turistická obuv Merrell dobre sedí, je niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť skôr, ako si topánky zaobstaráte. Na úplnom začiatku by ste si mali zmerať nohy a určiť ideálnu veľkosť. Potom by ste sa mali vydať do obchodu a získať topánky.

Aby sme vám pomohli určiť správnu veľkosť pre vaše nohy, chcem vám poskytnúť niekoľko priateľských rád. Pozrime sa, čo by ste mali vedieť a robiť pred kúpou turistických topánok alebo topánok Merrell.

Zmerajte obe nohy

Mnoho ľudí si to neuvedomuje, ale vaše nohy sa môžu líšiť v dĺžke a šírke. Častejšie budú mať nohy trochu inú veľkosť. Preto by ste si pred nákupom topánok Merrell mali vždy zmerať obe nohy.

Merajte v stoji

Toto je tip, ktorý vám odporúčam použiť pred kúpou akéhokoľvek typu obuvi, nie len turistickej obuvi Merrell. Nohy by ste si mali merať vždy v stoji.

Ak to chcete urobiť, môžete si pod nohy položiť kúsok papiera a nechať niekoho obkresliť nohu. Pomocou výkresu môžete určiť presnú dĺžku a šírku chodidla oboch vašich chodidiel.

Zmerajte nohy popoludní

Ďalšia vec, ktorú ľudia nevedia, je, že chodidlá majú tendenciu opúchať pri chôdzi alebo turistike. Poobede zvyknú tiež napučiavať, preto by ste si ich mali merať poobede. Vždy je dobré mať v topánkach nejaký priestor navyše, ak vám pri chôdzi alebo turistike opuchnú nohy.

Zmerajte nohy s ponožkami

Čo sa týka ponožiek, ich nosenie pri meraní nôh je nevyhnutnosťou. S najväčšou pravdepodobnosťou budete topánky nosiť s ponožkami, takže to znamená, že musíte zmerať veľkosť topánok s ponožkami na nohách.

Pokiaľ ide o turistickú obuv, odporúčam vám použiť hrubšie ponožky alebo pár turistických ponožiek. Pomôžu vám presne určiť veľkosť topánok, ktoré potrebujete pre konkrétnu situáciu.

Čítať  Ako sa chrániť pri kempovaní?

Zmerajte dĺžku a šírku chodidla

Pokiaľ ide o meranie chodidiel, mali by ste pamätať na meranie dĺžky aj šírky. Niektoré značky outdoorovej obuvi majú tendenciu vyrábať úzku obuv, zatiaľ čo iné môžu vyrábať širšiu obuv. Musíte sa pozrieť na veľkosť obuvi, ktorú konkrétna značka ponúka, a porovnať ju s mierami, ktoré ste urobili.

Buďte presní

Pri meraní dbajte na to, aby ste si nedali čas a boli presní na palec! Ak nie ste, je pravdepodobné, že topánky, ktoré si kúpite, vám nebudú dobre sedieť. Namiesto toho, aby ste dostali obuv nesprávnej veľkosti, venujte prosím pár minút meraniu a urobte to správne hneď na prvýkrát!

Turistické topánky Merrell

Majú topánky Merrell polovičné veľkosti?

Merrell je spoločnosť ktorý vytvára topánky v plnej aj polovičnej veľkosti. To je skvelá vec, pretože mnohým ľuďom nesedia v plnej veľkosti. Majú problém nájsť dobré topánky, pretože vo väčšine prípadov sú pre nich topánky príliš malé alebo príliš veľké.

To je dôvod, prečo by ste mali prijať spoločnosti, ktoré vyrábajú aj polovičné veľkosti. Ak sa rozhodnete kúpiť topánky Merrell, mali by ste si uvedomiť, že ponúkajú polovičné a plné veľkosti. Takže si zmerajte nohy a vyberte si veľkosť, ktorá vám najlepšie sedí!

Merrell Moab 2 Vent pánske, Boulder,7
Merrell Moab 2 Vent pánske, Boulder,7

  • Zvršok z bravčovej kože a sieťoviny
  • Zapínanie na tradičné čipky
  • Mechový jazyk chráni pred nečistotami

Ak sa vaše chodidlá nezmestia do určitej veľkosti, mali by ste zvážiť zvýšenie o polovicu. To znamená, že získate o niečo viac miesta, no vo väčšine prípadov vám nebude vadiť, že ho budete mať. Predsa len, je lepšie mať topánku, ktorá sedí o niečo väčšiu, ako príliš malú.

Čítať  Ako zastaviť kondenzáciu v stane? [3 Effective Methods]

Sedia topánky Merrell širokým chodidlám?

Topánky Merrell sa zmestia na široké chodidlá. Toto je skvelá vec, najmä ak ste človek, ktorý má širšie chodidlá.

Viem, aké ťažké môže byť nájsť topánky, ktoré dobre sedia. Žiadne dve nohy nie sú rovnaké, takže nemôžete očakávať, že sa každý človek zmestí do konkrétnej topánky bez toho, aby mal nejaký problém. To je dôvod, prečo obuvnícke spoločnosti musia vyrábať topánky rôznych veľkostí, ktoré sa hodia na akúkoľvek nohu.

Pánska turistická topánka Merrell Moab 2 Vent Mid, orech, 7 M US
Pánska turistická topánka Merrell Moab 2 Vent Mid, orech, 7 M US

  • Zvršok z bravčovej kože a sieťoviny
  • Klasické zapínanie na kovový háčik
  • Mechový jazyk chráni pred nečistotami

Pred nákupom topánok do obchodu si zmerajte nohy doma. Potom skontrolujte, aká veľkosť topánok by vyhovovala vašim nohám. V prípade potreby zvážte zvýšenie o polovicu, ale nedávajte si niečo príliš malé alebo príliš úzke. Ak to urobíte, zostane vám pár topánok, z ktorých vás budú bolieť nohy a ktoré sa nebudete používať!

Zabaliť

Ďakujem, že ste sa so mnou držali tohto sprievodcu o všetkom, čo sa týka Merrellu! Táto spoločnosť vyrába vynikajúce topánky, ktoré dúfam, že budete mať možnosť aspoň raz v živote vyskúšať. Ak ste turista, ktorý potrebuje nový pár turistických topánok, odporúčam vám, aby ste sa pred akoukoľvek inou spoločnosťou pozreli na Merrell. Verte mi – ich topánky sú také skvelé!

Odporúčam tiež skontrolovať tabuľky veľkostí na webovej stránke Merrell.com.

Pri kúpe nového páru topánok postupujte podľa vyššie uvedených tipov. Nezabudnite si vždy zmerať nohy a robiť to v stoji, s ponožkami a popoludní. Týmto spôsobom nebudete mať problém určiť si pre seba ideálnu veľkosť topánky!