Ako dlho trvá parasail jazda?

Už ste niekedy zaplatili za zážitok len preto, aby ste mali pocit, že je príliš skoro koniec? Mali ste nutkanie vyskúšať parasailing, ale práve z tohto dôvodu ste sa zdržali. Či už chcete požiadať svojho miláčika o ruku alebo si len želáte dostatok času na fotenie, musíte vedieť, ako dlho vám jazda na parasail vydrží. Ako dlho sa teda bavíme?

Parasail jazda trvá v priemere hodinu, ale to zahŕňa čas, ktorý trvá kapitánovi lode, aby vás odviezol k oceánu a späť. Vo vzduchu sa tak môžete dostať kdekoľvek od 20 do 30 minút. Niektoré parasail výlety sú dve až tri hodiny, čo vám dáva viac času na oblohe.

V tomto článku budeme podrobnejšie diskutovať o priemernej parasailingovej exkurzii. Od toho, ako dlho môžete očakávať, že budete vo vzduchu, ako čo najlepšie využiť svoj čas a či môžete predĺžiť trvanie vašej parasailingovej cesty, to všetko príde dopredu. Nebudete to chcieť zmeškať!

Ako dlho trvajú parasailingové jazdy?

Dobre, prvá vec je prvá. Poďme si povedať, ako dlho bude vaša parasailingová jazda trvať.

Najkratší čas, ktorý sme videli, ako parasailingové spoločnosti ponúkajú jazdcom, je 45 minút. Ako bolo spomenuté v úvode, priemerný čas parasail je 60 minút. Ak chcete, môžete tento čas zdvojnásobiť na dvojhodinový výlet. Tí, ktorí naozaj milujú parasailing, to môžu robiť tri hodiny.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že ak si naplánujete hodinovú jazdu parasailingom, strávite všetkých 60 minút vo vzduchu. To však nie je pravda. Čas, ktorý kapitánovi parasail trvá, kým vás presunie do doku, aby vás pripravil na parasailing, sa zohľadňuje vo vašom celkovom čase. Rovnako tak aj množstvo času, ktoré vám zaberie návrat späť.

Ako dlho budú tieto cesty trvať? To je takmer nemožné povedať, pokiaľ by sme neprešli cez parasailové spoločnosti prípad od prípadu. Niektoré parasailingové spoločnosti môžu mať zariadenie, kde sa nachádzajú veľmi blízko oceánu, takže jazda loďou je krátka. V prípade iných spoločností môže plavba loďou prežuť 15 minút z vášho času na oblohe jednosmerne.

Ak je to pravda a rezervovali ste si 60 minút vo vzduchu, potom s 30 minútami, ktoré ste už strávili na prepravu, by ste mali ďalších 30 minút na parasailing.

Čítať  Potrebujú Side-by-Side poistenie?

To je len príklad, samozrejme. Ak máte konkrétne otázky týkajúce sa trvania vášho času na oblohe, odporúčame vám kontaktovať parasailingovú spoločnosť, cez ktorú rezervujete. Opýtajte sa ich, ako dlho v priemere trvá, kým vás kapitán parasail dostane do doku alebo do cieľa štartu. Potom vezmite toto číslo, zdvojnásobte ho a vydeľte ho celkovým časom, ktorý ste si rezervovali.

Pamätajte, že to, že priemerný výlet parasailingom je 60 minút, neznamená, že je to vaša jediná možnosť. Ak máte pocit, že 20 až 30+ minút na oblohe vám nebude stačiť, objednajte si dvojhodinový výlet. Na oblohe sa priblížite na 60 minút. Ak chcete ešte viac času, naplánujte si tri hodiny parasailingu. O zhodnotení svojich peňazí nebudete mať žiadne pochybnosti!

Sú dlhšie parasailingové jazdy drahšie?

Hmm, po prečítaní informácií v poslednej časti máte pocit, že by ste si radšej naplánovali dlhší parasailingový výlet, ktorý bude trvať aspoň dve hodiny, možno aj tri hodiny. V tejto časti ešte nie ste úplne rozhodnutí.

Je nákladnejšie letieť tak dlho, či už sú to dve hodiny alebo tri? Typicky áno. Doba letu však nie je všetko, čo zaplatíte za parasail.

Náklady na parasailing sa prispôsobia vašej polohe, turistickej turistickej lokalite a počtu jazdcov. Takže v Miami na Floride ste mohli zaplatiť 200 dolárov za parasail na tri hodiny a pri parasailingu v Disney World je to 200 dolárov za dvoch jazdcov.

Hovorili sme o tom v našom článku o nákladoch na parasailing. Poďme teraz k cenám trochu podrobnejšie. Zdvorilosť Viator, tu je suma, ktorú by ste minuli na parasail v niekoľkých popredných destináciách v Severnej Amerike. Zahrnutý je aj váš celkový čas na peniaze.

  • Cabo San Lucas, Mexiko – od 55 USD za 1 hodinu a 30 minút
  • Waikiki, Havaj – 73 dolárov za 1 hodinu
  • Seattle, Washington – 129 dolárov za 1 hodinu až 1 hodinu a 30 minút
  • Madeira Beach, Florida – 87 dolárov za 1 hodinu
  • South Padre Island, Texas – 79 dolárov za 45 minút
  • South Lake Tahoe, Kalifornia – 80 dolárov za 45 minút
  • Maunalua Bay, Havaj – 79 dolárov za 1 hodinu
  • Miami, Florida – 80 dolárov za 1 hodinu
  • Key West, Florida – 81 dolárov za 1 hodinu
  • Cancún, Mexiko – 67 dolárov za 1 hodinu
Čítať  Je rybolov dobrý po daždi?

Keď porovnáte tieto ceny s naším zoznamom v našom článku o nákladoch na parasail, môžete odvodiť, že za hodinový výlet parasailingom by ste zaplatili kdekoľvek od 60 do 150 USD.

Parasailing na dve alebo tri hodiny môže stáť viac ako 150 až 200 dolárov, niekedy aj viac. Majte na pamäti, že ak k svojej dvojhodinovej parasailingovej jazde pridáte viac jazdcov, náklady budú ešte vyššie ako v prípade jednotlivých jazdcov.

Čo môžete robiť pri parasailingu?

Či už očakávate, že budete mať 20 minút vo vzduchu pri parasailingu, 40 minút alebo dokonca 60+ minút pri viachodinovej jazde, čo môžete robiť, keď trávite čas na oblohe? Sme radi, že ste sa pýtali!

Fotografovať

Vždy hovoríme, že výhľady na oceán, ktoré sa vám naskytnú z parasail, sú iné ako tie, ktoré zažijete pri plávaní v oceáne alebo dokonca pri jazde na lodi. Využite svoj úžasný výhľad a urobte pár fotiek. Dokonca ani nepotrebujete high-tech fotoaparát; Váš smartfón by mal stačiť!

Nahrať video

Zvuk šumiaceho oceánu pod vami, jemné vánky všade okolo vás, možno aj morský vták prelietajúci oblohou vo vašej nadmorskej výške alebo delfín vyskakujúci z krištáľovo čistých vĺn: je veľa momentov, ktoré budete chcieť zachytiť. všetku ich animovanú slávu.

Pri nahrávaní videa sa môžete opäť spoľahnúť na svoj smartfón alebo si môžete na hlavu a telo pripevniť prenosnú kameru, ako je GoPro, a získať tak pohľad z prvej osoby na všetku krásu, ktorá vás obklopuje, keď ste vo výške 500 stôp.

Prehliadka

Ak ste zabudli svoj smartfón alebo sa ho bojíte vytiahnuť z vrecka, aby nespadol do oceánu o stovky metrov nižšie, je to v poriadku. Vždy môžete kopnúť späť (dobre, v tomto prípade obrazne) a nechať svoje oči piť do posledného pohľadu, ktorý môžu vidieť, keď padáte na padáku. Niekedy je fajn vytvoriť si aktívne spomienky, a nie pasívne, ktoré preberáme cez naše smartfóny.

Urobte si rozhovor

Ak ste sa rozhodli pre parasail s druhou alebo dokonca treťou osobou, vaša skupina môže chatovať počas celého zážitku. Jedinou výnimkou je, ak sedíte chrbtom k sebe. Môžete mať problém sa navzájom počuť, ak nehovoríte stále nahlas.

Čítať  Rybolov na ľade v blízkosti Milwaukee, Wisconsin

Prítomnosť niekoho po vašom boku, najmä niekoho, s kým si môžete nervózne pokecať, vám môže pomôcť v bodoch parasailingu, ktoré vás vydesia, ako je stúpanie alebo dokonca klesanie.

Požiadať o ruku

Práve sme napísali celý príspevok o tom, ako navrhnúť z parasail. Veľa ľudí to robí, pretože je to oveľa romantickejšie a intímnejšie ako navrhovanie v reštaurácii, nehovoriac o tom, že je to tiež veľmi jedinečné. Najdôležitejšie je zaistiť prsteň vo vrecku alebo vrecúšku na zips. Oh, a uistite sa, že vám prsteň nespadne, keď kladiete otázku!

Môžete si predĺžiť jazdu na parasailingu?

Ak sa rozhodnete, že by ste radšej lietali na padáku na viac ako dve hodiny, aby ste na oblohe získali viac času, ale rezervovali ste si iba jednu hodinu, čo môžete urobiť? Je príliš neskoro na to, aby sa vaša parasailingová jazda ešte viac predĺžila?

Je viac než pravdepodobné, že áno, ale človek nikdy nevie! Odporúčame zavolať alebo poslať e-mail spoločnosti parasailingu a opýtať sa, či si môžete predĺžiť svoju jazdu. Ak majú na ten deň nabitý program, pravdepodobne vám povedia, že nemôžete urobiť. To isté platí, ak ste si rezervovali prvý parasailingový výlet dňa, pretože po vás sú určite naplánovaní ľudia.

Ak je relatívne ľahký deň alebo sa chystáte na parasailing neskôr počas dňa, môže vám parasailingová spoločnosť vyhovieť za predpokladu, že sa ozvete niekoľko dní pred vašou cestou. Nemôžete prísť v deň a pokúsiť sa podplatiť kapitána na dlhšiu jazdu. To takmer určite nebude fungovať.

Aj keď si jazdu na parasail nemôžete predĺžiť, nabudúce si viete zarezervovať ešte dlhší výlet.

Záverečné myšlienky

Priemerná dĺžka jazdy parasail je 60 minút, ale táto doba zahŕňa aj to, ako dlho vám trvá dostať sa do nakladacej rampy a z nej. V skutočnosti budete parasail 20 až 40 minút. Ak to znie, že pre vás nie je dosť času, naplánujte si dvojhodinovú alebo trojhodinovú jazdu parasail. Bavte sa tam vonku!