9 najlepších chráničov predlaktia pre lukostreľbu pre mládež – Sprievodca pre kupujúceho

Lukostreľbu zbožňujete natoľko, že ste k tomuto športu dostali aj svoje deti. Je dosť ľahké nájsť príslušenstvo, ako sú chrániče predlaktia vo veľkostiach pre dospelých, ale veľkosti pre mladých? Snažíte sa vystopovať, čo potrebujete. Aké sú niektoré odporúčané chrániče predlaktia pri lukostreľbe pre mladých?

Tu je 9 najlepších lukostreleckých chráničov predlaktia pre mládež:

  • Armáda mládeže SAS
  • Lukostrelecký chránič Keshes
  • Allen Company Mesh Archery Arm Guard
  • Nasúvacia ochrana rúk Bohning
  • Mládežnícke chrániče rúk pre lukostreľbu Minelife
  • Klasická mládežnícka chránič paže Kustom King
  • KRATARC Lukostrelecká mládežnícka stráž
  • Klasický chránič paží 3Rivers Archery Whitetail
  • Neet NY-RG Youth Range Arm Guard

Farebné, cool dizajny 9 chráničov predlaktia na tomto zozname budú inšpirovať vaše deti, aby používali svoje lukostrelecké vybavenie na predchádzanie zraneniam. Pokračujte v čítaní podrobných recenzií o každom z vyššie uvedených chráničov rúk. Predstavíme tiež niekoľko užitočných tipov na výber najlepšieho chrániča rúk pre mladých.

9 najlepších chráničov predlaktia v lukostreľbe pre mládež

Armáda mládeže SAS

SAS je dôveryhodné meno v lukostreľbe a niektoré z ich produktov môžete používať aj sami. Udržte si tak značku vo svojej rodine Mládežnícky chránič paže SAS pre detičky.

Chránič predlaktia používa nastavovací systém pozostávajúci z rýchlych praciek, aby bolo možné vykonať nastavenia za behu. Priedušné vetranie zabráni hromadeniu potu v chrániči paží, čo je nepríjemné a môže viesť k nepríjemným zápachom, nehovoriac o odieraní.

Tento chránič ramena SAS meria 5 ¾ palcov x 2,5 palca. Dvojité popruhy sú prispôsobiteľné pre ideálne prispôsobenie. Vyberte si z čiernej alebo červenej.


Lukostrelecký chránič Keshes

The Lukostrelecký chránič Keshes je skvelý nastaviteľný a ľahký chránič na ruky pre mládež aj menších dospelých. Vďaka pohodlnému strihu si vaše dieťa ani neuvedomí, že sa nosí.

Je navrhnutý pre najlepší komfort a kvalitu vďaka hladkému a mäkkému materiálu. Je tiež vetraná, aby udržala rúčku vášho dieťaťa chladnú. Keshes Archery Armguard poskytuje dokonalú ochranu s hrubým výstupkom a je určený pre strelcov pravákov aj ľavákov.

Ako už bolo spomenuté, má 3 nastaviteľné popruhy a meria 3 palce x 8 palcov. Najlepšie na tom je, že spoločnosť za svoje produkty ručí a garantuje 100% spokojnosť alebo vrátenie peňazí.


Allen Company Mesh Archery Arm Guard

Ak vaše deti až tak neholdujú rustikálnym chráničom predlaktia, vyskúšajte tieto zo sieťoviny Allen Company. Chránič predlaktia má futuristický, high-tech vzhľad, ktorý by mal byť viac v uličke vašich detí.

Čítať  Majú snežné skútre spätný chod? Všetko, čo potrebujete vedieť

Zakrivený tvar chrániča rúk Allen Company je účelný pre ergonómiu. Stredový pásik je odolný, aby zabránil šípom zasiahnuť zápästie tam, kde je to najpravdepodobnejšie. Na oboch stranách stredového pásu je sieťovina pre priedušnosť.

Dva elastické popruhy s prackami poskytujú prispôsobenie. Chránič ruky meria osem palcov na dĺžku a štyri palce na šírku. Môžete si vybrať z jednej farebnej schémy, čiernej s neónovo zelenými akcentmi.


Nazúvacia záštita pre lukostreľbu Bohning

Tu je chránič predlaktia s dizajnom, ktorý určite vyniká Nasúvacia ochrana rúk Bohning.

Nylonový chránič má kompresný strih, takže je pevný a tesný na paži, ale príliš nestláča. Zahrnutie gumenej ochrannej časti poskytuje flexibilitu a odolnosť.

Keďže sa zasúva (a vyzúva), vaše deti si budú môcť nasadiť chránič na ruky samé, bez pomoci mamy alebo otca. Bohning hovorí, že ich chránič paží možno nosiť na holých rukách alebo s dlhými rukávmi a dokonca aj na bundách alebo kabátoch.

Chránič ruky je dodávaný v jednej farbe, jasne modrej. Nie je to chránič predlaktia pre mládež, ako taký, ale malá veľkosť by sa mala zmestiť na detskú ruku.


Mládežnícke chrániče rúk pre lukostreľbu Minelife

Čo je pre deti lepšie ako jeden chránič? Čo tak štvorbalenie? Táto sada od Minelife je ideálny, ak máte niekoľko detí, ktoré sa všetky chcú venovať lukostreľbe.

Každý chránič predlaktia je z ľahkej silikónovej gumy. Sada dvojitých nastavovacích popruhov umožní vašim deťom ľahko uvoľniť alebo utiahnuť chránič paže. Ochranný kryt meria 5,43 palca x 2,52 palca x 1,81 palca za kus.

Farby chrániča paží pre toto štvorbalenie zahŕňajú červenú, tmavomodrú, čiernu a neónovú zelenú.


Klasická mládežnícka chránič paže Kustom King

Lukostreľba Kustom King vyrába autentický kožený chránič rúk pre mladistvých, ktorý by ste mali mať na svojom radare, keď budete nakupovať.

Klasický chránič predlaktia je vyrobený z 7/8 uncovej kože v celom ráme. Koža vyzerá fenomenálne a dokáže zabrániť odieraniu, ako aj plácnutiu tetivy. Na konci chrániča predlaktia sú kovové háčiky, ktoré vystužujú chránič.

Naťahovacia šnúra je úplne nastaviteľná a pevne stiahne rukávy košele vašich detí pre prirodzenejšie zábery.

Čítať  Sprievodca výberom kajakových pádlov

Podľa Kustom Kinga má byť tento chránič paže univerzálny pre pravákov aj ľavákov. Ak chcete nastaviť chránič predlaktia, vezmite jednu zo strečových šnúr a zaveste ju do kovového nitu a potom potiahnite, kým nebude dostatočne tesná.

KRATARC Lukostrelecká mládežnícka stráž

Milujem KRATARC Archery Youth Arm Guard pre jej materiál. Je vyrobená z vysoko kvalitného koženého mikrovlákna, ktoré je nielen odolné, ale aj ľahké. Jeho dva nastaviteľné popruhy sú mäkké a zaisťujú ho na väčšine veľkostí.

Tento chránič paže je dlhý asi 7 palcov, takže môže byť pre niektoré mladšie/menšie deti trochu dlhý, ale stále má dobrú veľkosť, aby ochránil ich ruku pred tetivou. Pred objednaním akéhokoľvek chrániča ruky zmerajte dieťaťu ruku. To im s najväčšou pravdepodobnosťou dokonale sedí.


Klasický chránič paží 3Rivers Archery Whitetail

Tu je ďalší kožený chránič predlaktia, tentoraz s láskavým dovolením obchodu s lukostreleckými potrebami 3Rieky.

Na chrániči rúk Whitetail Classic z hlbokej, teplej hnedej kože je vyrazený vzpínajúci sa jeleň bielochvostý. Ľahký chránič paží meria šesť palcov na dĺžku a váži iba 1,9 unce a má elastické remienky, ktoré deťom pomáhajú ľahko si ho obliecť a vyzliecť.

Budete si priať, aby sa vaša ruka zmestila aj do chrániča predlaktia Whitetail Classic, pretože má taký cool vzhľad!

Neet NY-RG Youth Range Arm Guard

Posledný lukostrelecký chránič predlaktia pre mladých, ktorý odporúčame, je Neet NY-RG chránič.

Jeho nylonová základňa Cordura vyzerá a cíti sa skvele na pokožke, navyše materiál je taký pevný, ako len môže byť. Popruhy s nastaviteľným sťahovaním, ktoré sú vyrobené z elastického materiálu, obsahujú spony pre prispôsobenie, na ktoré sa vaše deti môžu vždy spoľahnúť.

V spodnej časti chrániča paží Neet je struna na šetrenie, ktorá by sa mala hodiť.

Chránič ruky meria 9 ½ palca x 3 3/8 palca a je dodávaný v ohromujúcich neónových farbách, ako je zelená, ružová a oranžová.

Na čo sa zamerať pri kúpe chrániča predlaktia pre mládež

Predstavili sme vám 9 fantastických chráničov predlaktí pre mladých ľudí na lukostreľbu, tak ako si vybrať? V tejto časti vám s týmto rozhodnutím pomôžeme.

Veľkosť

Odporúčame zmerať ruku vášho dieťaťa vrátane dĺžky, šírky a priemeru. To vám pomôže vybrať veľkosť chrániča rúk, ktorá im vyhovuje. Majte na pamäti, že všetky chrániče predlaktia, ktoré sme skontrolovali vyššie, sú nastaviteľné, takže chránič nemusí byť perfektný, stačí len blízko.

Čítať  Aký je rozdiel medzi prívlačou a baitcastingovou tyčou?

Úpravy

Keď už hovoríme o úpravách, sú neoddeliteľnou súčasťou. Priemerný chránič paží používa elastické popruhy, pretože sú také dostatočné. Vaše dieťa môže ťahať za popruhy, kým nedosiahne priliehavosť okolo zápästia. Páčia sa nám aj elastické popruhy, pretože sú prispôsobiteľné bez ohľadu na to, či má vaše dieťa holé ruky alebo má na sebe kabát.

Niektoré chrániče predlaktí pri lukostreľbe používajú skôr strečové šnúry ako elastické. Šnúry sa ťahajú cez sériu háčikov na utiahnutie krytu. Tento nastavovací systém prepožičiava aj nápadný vzhľad vodidlu predlaktia.

Ak môžete, vezmite svoje dieťa do obchodu s lukostreleckými potrebami, aby si vyskúšalo chrániče rúk s rôznymi štýlmi nastavenia. Pozrite sa, ktorý z nich má vaše dieťa rád, a potom kúpte chránič predlaktia z tohto zoznamu, ktorý sa nastavuje rovnakým spôsobom.

Pohodlie

Deti môžu byť veľmi náročné na to, čo nosia, takže pohodlie lukostreleckého chrániča predlaktia musí byť najvyššou prioritou. Niektoré deti môžu uprednostňovať kožený chránič paží, zatiaľ čo iné budú mať radšej plyšové materiály, ako je nylon.

Opäť odporúčame, aby si vaše dieťa vyskúšalo niekoľko materiálov na ochranu rúk, aby zistilo, ktorý chce.

Dizajn

Ktoré dieťa by nechcelo vyzerať cool? Vaše deti sa môžu viac starať o dizajn chrániča rúk ako dospelí. Našťastie, návrhy chráničov rúk, ktoré sme skontrolovali, využívajú celý rozsah Pán prsteňov rustikálne štýly až po futuristické stráže. Je tu niečo pre každého!

cena

Posledným hľadiskom pri nákupe lukostreleckého chrániča predlaktia je jeho cena. Nebojte sa, pretože výber chráničov rúk pre mládež, ktoré sme pre vás vybrali, je lacný. Ušetrené peniaze môžete použiť na nákup nových šípov alebo iného lukostreleckého vybavenia pre vaše dieťa.

Záverečné myšlienky

Vaše pátranie po lukostreleckých chráničoch predlaktia mládeže tu končí. 9 chráničov, ktoré sme dnes preskúmali, majú rôzne tvary, štýly a dizajny, ktoré budú vyhovovať vkusu každého dieťaťa. Nemôžete sa pokaziť! Pozrite si našich 11 najlepších súprav lukov a šípov pre deti do 11 rokov, aby ste svojmu dieťaťu vylepšili lukostreľbu!