8 miest na Zipline v severnej Kalifornii

Pozdĺž severnej Kalifornie je nádherné tichomorské pobrežie, ako aj sekvojové lesy, ktoré siahajú až do Oregonu. Jeden z najlepších spôsobov, ako zažiť NorCal, je na zipline obklopenom sviežou krajinou. Kde v tejto časti Cali môžete ísť na zips?

Tu je 8 miest na zips line v severnej Kalifornii:

  • Sonoma Zipline Adventures
  • Yosemite Ziplines a Adventure Ranch
  • Mother Lode River Center
  • Dobrodružstvo v Quarry Park
  • Zábavný park Moaning Caverns
  • Tree Top Sac
  • Dobrodružstvá na Mount Hermon
  • Zážitkové parky v korunách stromov Tahoe

Tento článok bude vaším sprievodcom zipliningom v severnej Kalifornii. Poskytneme podrobnosti, ako sú ziplinové balíčky a ceny pre každé z 8 ziplinových miest vyššie, aby ste si mohli vybrať to najlepšie!

8 skvelých miest na ziplinovanie NorCal, ktoré môžete preskúmať už dnes

Sonoma Zipline Adventures

V sekvojových lesoch, ktoré obklopujú Occidental je Sonoma Zipline Adventures. Preskúmajte niekoľko zaujímavých kurzov zipliningu, ktoré trvajú dve a pol hodiny.

Prehliadka vrcholov stromov stojí 129 dolárov počas pracovných dní a 149 dolárov cez víkendy. Dosiahnete rýchlosť 40 míľ za hodinu, keď vystúpite 250 stôp nad lesom. Toto je jedna z najrýchlejších ziplines Sonoma Zipline Adventures!

Sonoma Zipline Adventures ponúka šesť ďalších zipline ihrísk, ktoré si môžete vyskúšať v rámci prehliadky Tree Tops Tour, z ktorých jeden je dlhý 1 500 stôp. Môžete tiež zlaňovať a skúmať dva nebeské mosty.

Prehliadka Forest Flight stojí 109 dolárov počas pracovných dní a 129 dolárov cez víkendy. Zo siedmich ihrísk zipline, ktoré sú k dispozícii na prehliadke, jedna dosahuje rýchlosť 30 MPH, keď jazdíte 200 stôp nad úrovňou terénu.

Zlaňovanie je 60 stôp vysoké, sú tam dva mosty a točité schodisko, po ktorom vystúpite, aby ste sa dostali na zipline, má 30 stôp.

Tretím balíčkom od Sonoma Zipline Tours je ich Night Flight Tour. To je pravda, teraz môžete zipline v tme! Táto prehliadka je k dispozícii iba v piatok a sobotu za 149 USD za každú noc.

Budete pretekať rýchlosťou 30 mph cez jednu zo siedmich zipline dráh, z ktorých najdlhšia má 800 stôp. Hviezdna nočná obloha NorCal nikdy nebude vyzerať lepšie.

6250 Bohemian Highway, Occidental, CA 95465 | 888-494-7868 | [email protected]

Yosemite Ziplines a Adventure Ranch

Mariposa je vlastný Yosemite Ziplines a Adventure Ranch je miestne vlastnená zipliningová spoločnosť, ktorá víta ziplinerov všetkých vekových kategórií.

Registrujúci musia mať 60 až 250 libier, aby boli oprávnení na ziplining. Dvojhodinová prehliadka Yosemite zahŕňa šesť etáp, z ktorých všetky vedie kvalifikovaný sprievodca. Ak je vaša skupina menej ako osem alebo 10 ľudí, budete spárovaní s ostatnými a potom budete oblečení v postrojoch a prilbách.

Keď ste pripravení vyraziť, preveziete sa autom do hôr NorCal. Po prejdení niektorých bezpečnostných postupov budete jazdiť na prvej zipline, ktorá je pomalá a jednoduchá. Je to naozaj určené na povzbudenie chuti do jedla.

Čítať  Koľko stojí parasail?

Ak ste pripravení na väčšiu výzvu, druhé ihrisko zipline je vyššie a rýchlejšie. Keď sa dostanete na tretiu a štvrtú zipsline, ktoré sú dvojité, môžete sa cítiť pripravení pretekať so svojím priateľom alebo členom rodiny.

Piata línia je obklopená stromami, zatiaľ čo šiesta línia je jednou z najstrmších. Potom prehliadku ukončíte na siedmej zipline. Dokopy Yosemite Ziplines and Adventure Ranch obsahuje 3 800 lineárnych stôp zipline!

Predtým, ako pôjdete na celý deň domov, nezabudnite si pozrieť lanové kurzy Yosemite Ziplines. Deti môžu dokonca ryžovať zlato.

4808 Highway 140, Mariposa, CA 95338 | 209-742-4844 | [email protected]

Mother Lode River Center

Ako už názov mohol naznačovať, Lotus‘ Mother Lode River Center neponúka len ziplining, ale aj zlaňovanie a rafting na neďalekej americkej rieke.

Stále môžete na vlastnej koži zažiť krásu a zázrak americkej rieky na zipline, ale bez toho, aby ste sa namočili. Kurz zipline Mother Lode je určený pre všetky úrovne zručností. Jazdci by mali mať osem rokov a viac.

Sezóna zipliningu začína v apríli a trvá do októbra. Aby ste mohli jazdiť, musíte mať skupinu 10 ľudí a každý jazdec musí vážiť 60 až 240 libier. Trať zipline je dlhá 400 stôp a prakticky na začiatku dosahuje rýchlosť viac ako 20 mph.

Kurz trvá dve až päť minút. Na ceste hore na zipline palubu, ako aj pri jazde, uvidíte americkú rieku South Fork a údolné duby a borovice ponderosa všade okolo vás.

6280 Highway 49, Lotus, CA 95651 | 530-626-4287

Dobrodružstvo v Quarry Park

Dobrodružstvo v Quarry Park v Rockline je poprednou destináciou NorCal pre všetky druhy outdoorových dobrodružstiev. Vyberte si z lezenia po skalách, voľného pádu, pádlovania, zlaňovania alebo uznávaného zipliningu.

Vhodne nazvané Big Gun Zip Lines vás zavedú 60 stôp ponad jamu Big Gun Quarry. Budete sa pohybovať rýchlosťou viac ako 30 mph na bočných zipsoch, takže vy a vaši priatelia alebo rodina môžete zažiť vzrušenie v rovnakom čase ako vy.

Lístok Pick 2 stojí 25 dolárov za každého jazdca, čo je veľmi cenovo dostupné, najmä pre tých, ktorí cestujú do NorCal a chcú lacnú dovolenkovú aktivitu. Môžete si tiež vybrať z 2-hodinového vstupného do lomu za 50 USD za kus alebo 4-hodinového vstupného do lomu za 75 USD za kus.

Všetci jazdci na zipline musia vážiť najmenej 70 libier a nie viac ako 250 libier.

5373 Pacific Street, Rocklin, CA 95677 | 916-824-1680

Zábavný park Moaning Caverns

Čo tak trochu zábavy pri zipline kedykoľvek počas roka? Zábavný park Moaning Caverns vo Vallecito je otvorená po celý rok. Jaskyne stonania boli odkryté človekom v 40. rokoch 19. storočia, ale pravdepodobne existovali oveľa dlhšie.

Čítať  Ako sa vyhnúť morskej chorobe na lodi

Zábavný park vhodný pre rodiny s deťmi je známy predovšetkým svojimi jaskynnými prehliadkami, takže by ste o tom mohli uvažovať popri zábave na zipline.

Dostanete sa zipline v jaskyniach, čo je naozaj úžasné. Dvojité zipsy znamenajú, že nemusíte jazdiť sami. Deti až dospelí sa môžu zabávať na zipline, pretože linky nie sú náročné ani príliš rýchle (nakoniec ste v jaskyni).

Ak ešte stále nemáte dosť po prehliadke jaskyne Moaning Caverns a zipline, môžete vy a deti vždy hádzať sekerou alebo panvou na drahokamy. Toto je dobrodružný park, ktorý skutočne zodpovedá svojmu menu!

5350 Moaning Cave Road, Vallecito, CA 95251 | 209-736-2708

Tree Top Sac

Vo West Sacramento je Tree Top Sacdobrodružstvo na zipline vhodné pre jazdcov všetkých vekových kategórií.

Keď si naplánujete jazdu na zipline, prvých 15 minút bude predstavovať celú vašu výstroj a vybavenie. Počas tejto doby budete vystrojení. Potom sa naučíte všetky základy zipsovej podšívky na základnej škole Tree Top Sac.

Ďalej sa dostanete na parkourové ihrisko po rebríku. Aby ste sa vôbec dostali na kurz zipliningu, musíte prejsť jeden z piatich parkúrov, medzi ktoré patrí balansovanie na 20-metrovej slackline, chôdza po pevnom drôte, prechádzanie cez prechody alebo prekonávanie vratkého mosta.

Zipline vás miernym tempom vrátia späť na lesnú pôdu.

K dispozícii sú denné vstupenky. Pre deti vo veku od 7 do 13 rokov stojí balík 49 dolárov. Ak sú vaše deti vo veku sedem až deväť rokov, potom jeden dospelý musí sprevádzať aspoň dve deti. Pre deti vo veku 10 až 13 rokov musí jedna dospelá osoba sprevádzať päť detí. Všetky deti musia vážiť aspoň 50 libier a stáť päť stôp, jeden palec vysoké.

Pre dospievajúcich jazdcov vo veku 14 až 17 rokov je cena 54 dolárov. Vstupenky pre dospelých sú za 59 dolárov. Váhový limit pre dospelých je 250 libier.

Bez ohľadu na to, ktorý denný balíček si vyberiete, zaplatíte za 30-minútový úvod a potom dve hodiny lezenia a zipsovania.

K dispozícii sú aj sezónne vstupenky. Jedna neobmedzená sezónna permanentka stojí 285 USD, dve neobmedzené sezónne permanentky sú 560 USD a tri neobmedzené sezónne permanentky stoja 775 USD. Rodinný lístok pre štyroch stojí 875 dolárov.

1300 Lake Washington Boulevard, West Sacramento, CA 95691 | 916-893-1596 | [email protected]

Dobrodružstvá na Mount Hermon

Začínajúc ako centrum kresťanského ústrania a dnes sa rozširuje, aby ponúkal všetky druhy vzrušujúcich vonkajších služieb po celom Feltone, Dobrodružstvá na Mount Hermon je domovom Redwood Canopy Tours a Sequoia Aerial Adventures.

Čítať  Priemerné náklady na parasailing

Redwood Canopy Tours zahŕňa šesť zipsových liniek, z ktorých najvyššia je 150 stôp. Milovníci vzrušenia sa nemusia uchádzať, ale pre relaxačnú rodinnú zábavu vás táto dvojhodinová prehliadka na zipline určite uspokojí. Keď prejdete cez jeden z dvoch visutých mostov, môžete si vychutnať skutočnú krásu kalifornských sekvojí.

Stojí to 99 dolárov na osobu. Mount Hermon vás žiada, aby ste boli v skupine ôsmich na prehliadke Redwood Canopy Tour. Deti musia mať 10 alebo viac rokov. Všetci jazdci musia byť vysokí viac ako 52 palcov (štyri stopy, štyri palce) a vážiť medzi 75 a 250 libier.

Sequoia Aerial Adventures je pre skutočných ziplinerov. Na ceste k dráhe zipline budete prechádzať cez drevené a lanové prekážky so 40 prvkami. Dvojhodinová prehliadka vás zavedie do výšky 80 stôp vo vzduchu.

Tento balík začína na 79 dolároch za jazdca. Mount Hermon žiada, aby sa zaregistrovali iba skupiny po 10. Jazdci musia byť vyšší ako 54 palcov (štyri stopy, šesť palcov) a vážiť 75 až 250 libier.

Pre oba kurzy Mount Hermon Adventures sa prihlásite 20 minút pred vaším zaregistrovaným časom. Potom dostanete 411 na výstroj a budete vybavení na stúpanie a jazdu. Krátke školenie v škole bezpečnosti vás naučí základy podšívky na zips.

Čoskoro vyrazíte zabávať sa!

17 Conference Drive, Felton, CA 95018 | 831-430-4357 | [email protected]

Zážitkové parky v korunách stromov Tahoe

O Zážitkové parky v korunách stromov Tahoemôžete si prispôsobiť svoje skúsenosti podľa úrovne zručností a preferencií výšky.

V rezorte Granlibakken je celkovo 10 ihrísk zipline. Dve sú pre začiatočníkov, šesť pre mierne pokročilých a dve sú pre pokročilých zipsových vložiek. Ihriská na zips sa pohybujú v dĺžke od 30 stôp do 200 stôp.

Všetci jazdci musia mať päť rokov alebo viac a vážiť maximálne 260 libier.

Aerial Adventure Park vyžaduje, aby ste vyliezli na naklonenú rampu alebo stúpali vertikálne, aby ste sa dostali k lanovke. Rozsah výziev zahŕňa lezecké steny, nákladné siete, laná, hojdacie polená, vratké mosty a hojdačky.

Buďte pripravení liezť a hrať sa viac ako dve hodiny!

725 Granlibakken Road, Tahoe City, CA 96145 | 530-807-1004

Záverečné myšlienky

Pokiaľ ide o ziplining cez severnú Kaliforniu, máte k dispozícii veľa skvelých možností. Ziplining je fantastický spôsob, ako si zacvičiť a posilniť rodinnú súdržnosť. Najlepšie zo všetkého je, že NorCal uvidíte úplne novým spôsobom! Dúfame, že vás tento článok inšpiruje, aby ste si dnes naplánovali výlet na zips.