7 tipov, ako navrhnúť manželstvo na teplovzdušnom balóne

Navrhnúť sobáš na teplovzdušnom balóne je ODVÁŽNY ťah. V takom dôležitom životnom momente je však odvážne určite tou správnou cestou.

Ak uvažujete o návrhu teplovzdušného balóna, musíte vedieť niekoľko vecí! Byť odvážny môže priniesť jedinečné výzvy aj vám určite nechcem to pokaziť.

Od prinesenia ďalších vreckoviek až po flexibilitu s časovým rozvrhom, tu je 7 tipov, ako navrhnúť manželstvo na teplovzdušnom balóne!

1. Prineste si vreckovky navyše

Pozerali ste niekedy film v lietadle a nedokázali ste prestať plakať, aj keď bol film komédia? Ak áno, nie ste sami.

Je skutočne dokázané, že ľudia sú náchylnejší na plač vo vyšších nadmorských výškach! Existuje na to niekoľko dôvodov.

Prvý dôvod sa týka psychológie. Aj keď si to možno nevšimnete, pobyt vo vyššej nadmorskej výške zvyšuje vašu emocionálnu zraniteľnosť. Môžete sa to snažiť poprieť, ako chcete, ale váš mozog je prirodzene naprogramovaný na strach z výšok.

Kvôli kultúrnemu tlaku a skúsenostiam vo vzduchu si väčšina z nás počas lietania nevšimne svoju emocionálnu zraniteľnosť. Namiesto toho to pochováme hlboko v sebe. Bez ohľadu na to, ako ďaleko to pochováme, táto zraniteľnosť nás stále ovplyvní.

Druhý dôvod tohto javu je oveľa hmatateľnejší. Čím vyššie cestujeme, tým je vzduch redší. Keďže nie sme navrhnutí pre taký riedky vzduch, veľa ľudí trpí formou hypoxie alebo nedostatku kyslíka.

Niekedy môže tento stav spôsobiť ospalosť alebo dokonca vyčerpanie. Pre mnohých však prispieva k našej emocionálnej náchylnosti. To platí najmä pre tých, ktorí sú menej skúsení s vysokými nadmorskými výškami.

Navrhovanie je už taká emocionálna udalosť, pri ktorej jeden alebo obaja zainteresovaní jednotlivci často vyronia slzu alebo dve. Spojenie tejto emocionálnej udalosti s vyššími nadmorskými výškami môže viesť k množstvu sĺz.

To nie je zlá vec! V skutočnosti, kvôli spôsobu, akým si veci pamätáme, vám pár sĺz môže pomôcť zapamätať si tento moment ešte lepšie! Ako už bolo povedané, je určite dobrý nápad mať po ruke niekoľko vreckoviek navyše!

2. Nezabudnite to povedať pilotovi

Táto rada prichádza s upozornením. Môžete si to prečítať a pomyslieť si, „ale ja ráno pilot!“ Bez ohľadu na to, aký skúsený letec ste, byť pilotom a zároveň navrhovať je zlý nápad.

Navrhovanie je nervy drásajúca udalosť (aspoň pre toho, kto sa pýta!). Ver mi, moja žena si zo mňa stále robí srandu za to, aký som bol očividne nervózny, keď som o ňu požiadal.

Aj keď ste už o manželstve diskutovali tisíckrát, alebo ak svojho partnera poznáte od narodenia, bude to stále vzrušujúca udalosť. So všetkými tými nervami navyše nechcete mať na starosti aj pilotovanie teplovzdušného balóna.

Ak to necháš bokom, naozaj, naozaj musíte pilotovi vopred oznámiť svoje plány. Je na to kopa dôvodov.

Prvým je jednoduchá zdvorilosť. Pilota pravdepodobne osobne nepoznáte a toto je ich balón. Nechcete, aby sa niekto v ktoromkoľvek bode cítil nepohodlne, takže buďte taký láskavý a dajte pilotovi pozor.

  3 spôsoby, ako vyrobiť postroj z popruhov

Druhým dôvodom je, že pilot je ten, kto má na starosti, ako dlho bude váš let trvať. Pilot má v skutočnosti malú alebo žiadnu kontrolu nad tým, kam balón smeruje, ale má veľkú kontrolu nad tým, ako dlho bude jazda trvať. Ak pilotovi dáte vedieť, čo robíte, zabezpečí vám to dostatok času na vykonanie vášho pohybu.

Po tretie, z pilota môže byť skutočne skvelý krídelník (chápete?). Je pravdepodobné, že pilot jazdil vo vašej oblasti mnohokrát. Budú vedieť, kde sú tie najkrajšie miesta, a môžu vám trochu žmurkať, aby vám dali vedieť, kedy je ten najlepší moment.

Posledným dôvodom je, že pravdepodobne budete mať niekoľko špeciálnych požiadaviek a pilot o nich musí vedieť. V sekunde preberieme viac o obrázkoch a zapojení rodiny, ale je tu veľa špeciálnych požiadaviek, ktoré bude musieť pilot splniť ako prvý!

3. Buďte kreatívni s obrázkami

S najväčšou pravdepodobnosťou budete chcieť vo vzduchu iba vy, váš milovaný a váš dôveryhodný pilot. To vytvorí vhodné množstvo intimity pre tento výnimočný okamih.

Zatiaľ čo úroveň intimity a súkromia je dôležitá, rovnako dôležité sú aj obrázky. Existuje niekoľko dobrých spôsobov, ale aj niekoľko menej dobrých spôsobov, ako odfotiť vašu úplne úžasnú ponuku na sobáš z teplovzdušného balóna!

Jednou z ciest, ktorou veľa ľudí ide, je len požiadať pilota, aby pre nich urobil fotky. V niektorých situáciách by to mohlo byť v poriadku, ale rozhodne by som to neodporúčal. Piloti už toho majú veľa, a pokiaľ im neplánujete platiť za obrázky A let, túto možnosť by som preskočil.

Ako už bolo povedané, existujú spôsoby, ako by vám pilot mohol pomôcť pri fotografovaní bez toho, aby vás rozptyľoval alebo pýtal príliš veľa. Veľa obrázkov pre návrh teplovzdušného balóna zahŕňa GoPro, takže by som určite zvážil investíciu do jedného, ​​ak ho ešte nevlastníte!

Ak idete cestou GoPro, opýtajte sa pilota, či môžete predtým pripevniť niekde v košíku alebo na rám. Zábery zo skrytej kamery sú klasikou pri fotografovaní návrhov a natáčaní videí.

Ďalším spôsobom, ako vám pilot môže pomôcť, je navrhnúť niekoľko dobrých miest na fotografovanie od zeme po oblohu. Aj keď budete určite chcieť nejaké zábery urobené v teplovzdušnom balóne, niektoré zábery zo zeme sú tiež cool. O chvíľu preberieme, ako sa môžete viac zapojiť zo zeme.

Fotografovanie od zeme k oblohe sa môže tiež veľmi pokaziť. Ak si vopred dostatočne neplánujete, alebo ak nie ste pripravení na počasie, môžete túto skvelú príležitosť úplne premeškať.

Rastie trend natáčania vášho návrhu na váš telefón zatiaľ čo ty navrhuješ. Nemôžem preceňovať, aký zlý je tento nápad! Nie je to len nevkusné, ale tiež to navždy uberie z momentu. Chcete byť pripravený s plánom v dostatočnom predstihu s pomocou zvonku, aby ste si mohli užiť ten moment.

Koniec koncov, tu musíte byť kreatívni. Vy poznáte svoju situáciu najlepšie. Možno je pilot blízky osobný priateľ! Požiadať ich, aby urobili nejaké obrázky, môže byť skvelý nápad!

  Ako dlho trvá let teplovzdušným balónom?

Alebo ste svoj návrh napísali na zem, takže chcete pomocou selfie tyče zachytiť, keď to vaša polovička prvýkrát uvidí. V takom prípade môže byť autofotenie tou najlepšou cestou!

Základom je byť kreatívny.

4. Zapojte rodinu

Táto sekcia zahŕňa zapojenie rodiny, priateľov alebo kohokoľvek, koho chcete byť súčasťou tohto magického momentu! Bez ohľadu na to, koho chcete zapojiť, je potrebné dodržiavať niekoľko základných pravidiel.

V skutočnosti existuje jednoduchý spôsob, ako zapojiť ľudí aj mimo toho, aby sa s vami vyšplhali v teplovzdušnom balóne. Ak je to vaša šálka čaju, choďte do toho! Ak však hľadáte súkromie a zároveň sa môžete podeliť o vzrušenie s ostatnými, tu je návod, ako to urobiť.

Väčšinu pilotov balónov bude nasledovať jedna alebo viac pozemných posádok v aute. Táto časť posádky má na starosti neustále sledovať balón a upozorniť pilota, ak sa vyskytnú nejaké hroziace nebezpečenstvá.

Viete, kto by sa mohol pridať k pozemnej posádke? Je to tak, vaši priatelia a rodina! Môžete dokonca nechať svojho fotografa sledovať spolu s pozemným personálom, ak chcete nejaké zábery zo zeme na oblohu.

Znamená to nielen, že po pristátí na vás bude čakať uvítacia párty, ale do celého procesu môžete zapojiť aj svojich blízkych.

Pilot mohol „náhodou“ nechať zapnuté rádio počas trvania letu, aby vaši priatelia a rodina počuli práve ten moment, keď položíte otázku!

Jedna vec, ktorej sa treba vyhnúť, je, aby tam všetci videli vás a vašu drahú polovičku. Toto je mŕtvy dar pre to, čo sa má stať. Tento krok by mal zahŕňať čo najviac utajenia. Čím viac prekvapení, tým lepšie.

5. Nebuď Downer

Tento sa dostane do osobného domáceho maznáčika. Zatiaľ čo všetky ostatné tipy sú založené na skutočnosti alebo osvedčených postupoch, tento tip je podľa môjho názoru úplne založený. Čítajte ďalej na vlastné riziko!

Ak sa chystáte navrhnúť manželstvo v teplovzdušnom balóne, mali by ste to urobiť v teplovzdušnom balóne. Som zhrozený množstvom ľudí, ktorí navrhujú v teréne a potom skočiť do teplovzdušného balóna.

Nerob to. Nebuď ponižujúci.

Navrhnúť na zemi a potom ísť hore je nesprávne na mnohých úrovniach. Po prvé, polovica zábavy z navrhovania je možnosť podeliť sa o to krátko potom so svojimi blízkymi.

Je čas a miesto, kde skočiť do teplovzdušného balóna a uniknúť všetkým. Predstavte si, že navrhujete v teplovzdušnom balóne a potom o rok neskôr na svadobnej hostine vy a váš nový manžel opustíte párty v teplovzdušnom balóne. Aké skvelé by to bolo?

Ale toto nie je vaša svadobná hostina. Je to vaša ponuka na sobáš. Ver mi, keď ti poviem, že to budeš chcieť osláviť s ostatnými.

Snáď najväčším dôvodom navrhovania vo vzduchu je príbeh. Predstavte si, že by ste do konca života vysvetľovali, že ste mali možnosť požiadať o ruku v teplovzdušnom balóne, ale neurobili ste to. Namiesto toho ste navrhli v náhodnom poli VEDĽA teplovzdušného balóna.

Chromý.

  Čo robí Jack Plate na basovom člne?

Urob to správnym spôsobom. Navrhnite v teplovzdušný balón.

6. Investujte do bannera

Tento návrh úplne závisí od vášho rozpočtu. V závislosti od služby teplovzdušného balóna, ktorú používate, ste už možno minuli veľa peňazí na samotnú jazdu teplovzdušným balónom. Potom je tu fotograf, GoPro, ak idete touto cestou, a akékoľvek cestovné náklady, ktoré môžu byť spojené.

Ak vám však peniaze nevadia, dôrazne vám odporúčam zaobstarať si banner. V skutočnosti by ste mohli získať niekoľko bannerov!

Pri zvažovaní nákupu bannera nezabudnite na tip č. 2: nezabudnite to povedať pilotovi! Pripevnenie transparentu k teplovzdušnému balónu nie je jednoduché, najmä ak o tom robíte tajnosti. Predbežná komunikácia s pilotom je nielen zdvorilá, ale môže byť aj veľmi užitočná!

Existuje veľa vecí, ktoré by ste mohli umiestniť na transparent. Niektoré transparenty ani nemusia byť na balóne. Niekde na zemi by mohol byť položený transparent s otázkou „vezmeš si ma? Buďte kreatívni so svojimi bannermi!

Ak pracujete s väčšou spoločnosťou na lietanie v teplovzdušnom balóne, možno zistíte, že súčasťou balenia sú aj bannery. Toto je ideálny spôsob, ako ísť, ak je to možné. Je to jednoduchšie a býva to lacnejšie.

Môžete sa opýtať, čo je také skvelé na transparente na vašom teplovzdušnom balóne. Mali ste niekedy chuť vykričať svoju lásku zo striech? Toto je vaša príležitosť urobiť presne to!

Okrem informovania celého sveta, ak vás sleduje rodina a priatelia, banner im tiež oznámi, čo sa tam deje. Ak nie ste fanúšikom rádiového návrhu, ktorý som uviedol predtým, je to skvelá alternatíva.

A čo je možno najdôležitejšie, bude to dojemné gesto pre vášho nového snúbenca. Bude to symbol toho, ako sa k nim cítite!

7. Buďte flexibilní s rozvrhom

Tento tip je zďaleka ten, ktorý ľudí najviac znepokojuje. Ak ste už niekedy lietali teplovzdušným balónom, viete, ako veľmi počasie ovplyvňuje let.

Plánovať dopredu počasie je dobrý nápad, ale dá sa tým dosiahnuť len toľko. Tvrdá pravda je, že niekedy je jednoducho nebezpečné letieť v teplovzdušnom balóne.

Váš pilot bude ten, kto urobí posledný hovor o tom, či môžete alebo nemôžete ísť hore. Verte im a nebuďte frustrovaní, ak pilot odloží vaše dobrodružstvo. Je to pre bezpečnosť všetkých zúčastnených.

Ak sa váš veľkolepý plán odloží, nevzdávajte sa! Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je byť trpezlivý. Bude to prospešné pre pilota, pre vašu polovičku a pre váš zdravý rozum.

Kvôli tomuto potenciálnemu riziku je najlepšie dobre komunikovať so všetkými zúčastnenými. To platí najmä vtedy, ak cestujú priatelia a rodina!

Výlet balónom sa väčšinou oneskorí iba o deň alebo dva. Ak váš pilot vie, aké je to pre vás dôležité, garantujem vám, že urobí všetko, čo je v jeho silách, aby vám pomohol.

V niektorých prípadoch sa cesta oneskorí iba o hodinu! Nech je to akokoľvek, nestrácajte nádej! Vaša vysnívaná ponuka na sobáš z teplovzdušného balóna sa uskutoční a bude to úžasné!