7 pekne vyzerajúcich muškárskych búnd (ktoré nezničia banku)

Nedávno som sa začal pripravovať na muškársku výpravu. Nedávno bola zima, takže som potreboval muškársku bundu, ale potreboval som takú, ktorá nebola príliš drahá. Tu je sedem búnd, ktoré vás nezruinujú a odvedú prácu.

Akých je teda sedem najlepších muškárskych búnd, ktoré nezničia peniaze?

  1. Frogg Toggs Tekk Toad Priedušný dážď/Wading
  2. Kompas 360 Šport Vodeodolná brodiaca bunda Tek50
  3. Pánska zelená prírodná priedušná Wader bunda Caddis
  4. Navis Marine Guide Jacket for Wading Pánska muškárska výstroj do dažďa 3-vrstvová vodotesná, priedušná
  5. Caddis Deluxe konvertibilná priedušná bunda Wader
  6. Froggs Toggs Java Hellbender Fly & Wading bunda
  7. Vodotesná brodiaca bunda Compass Point Guide

Všetky bundy, ktoré uvádzam, som našiel na Amazone za skvelé ceny. Poskytujem úplné podrobnosti o nich a ich cenách na Amazone.

Frogg Toggs Tekk Toad Priedušná bunda do dažďa/brodenia


Priedušná bunda Frogg’s Toggs Tekk Toad do dažďa a vaty sa dodáva vo všetkých veľkostiach, od malých po extra veľké.

Frogg Toggs využíva priedušnú technológiu Dripore. Vďaka tomu je bunda nositeľná aj v najhoršom počasí a prúdoch. Je tiež 100% priedušný a vodeodolný s úplne utesnenými švami.

Počnúc hornou časťou bundy a smerom dole k pásu vymenujem niektoré z nich nieatest funkcie.

Má pripevnenú a nastaviteľnú kapucňu. Kapucňu si môžete nastaviť tak, aby lepšie sedela, aby do nej nepresakovala voda.

V blízkosti ľavého ramena je držiak pútka na prút pre prípad, že by ste potrebovali voľnú ruku.

Hneď pod očkom na prút sa nachádza ďalšie pútko na príslušenstvo, ktoré možno budete musieť pripnúť, aby ste si na chvíľu uvoľnili ruky. Hneď pod tým máte vrecká na ohrev rúk s vysokou vodou.

Na prednej strane hrudi bundy sú dve vrecká na zips. K dispozícii sú tiež dve rozšíriteľné náprsné vrecká umiestnené priamo vedľa vreciek na bežné použitie.

  5 najlepších prútov Kokanee na použitie s downriggerom

Manžety sú neoprénové a majú nastaviteľné držiaky na slučky, aby sa prispôsobili veľkosti. Bunda má aj vrecká na zateplenie rúk v spodnej časti bundy. Rovnako ako dizajn s otvoreným pásom s nastaviteľnou šokovou šnúrkou.

Ide to pre 40-50 dolárov dolárov na Amazon.

„Toto je skvelá bunda. Práve som ho použil na týždeň muškárenia v Montane. Rybolov v podmienkach od búrok a silného dažďa až po fúkaný sneh a mrazivé teploty.“

Nepremokavá brodiaca bunda Compass 360 Sport Tek


Táto bunda je extrémne ľahký. Vďaka mikroporéznej technológii je nielen ľahký, ale aj ľahko zbaliteľný. Má tiež nepriepustné nastaviteľné neoprénové manžety. Zabráni sa tak prípadnému presakovaniu vody.

Predná časť bundy je na zips. Toto je zakryté päťstupňovou búrkovou klapkou a dažďovým žľabom.

V hornej časti hrudníka sú vrecká na ohrievanie rúk a dve vrecká na ohrievanie rúk, ktoré sú na dvojitý zips.

K dispozícii sú dve náprsné vrecká na škatuľku a záhlavie. To pomôže udržať všetky vaše veci suché a ľahko dostupné.

V blízkosti ramena na ľavej strane bundy sa nachádza držiak pútka na tyč, ako aj držiak pútka na zadok, aby ste si v prípade potreby uvoľnili ruky.

Táto bunda sa pohybuje od malých po extra – extra veľké a stojí okolo 40 – 45 dolárov. Môžete si to pozrieť tu Amazon.com

Pánska zelená prírodná priedušná Wader bunda Caddis


Vyrobené z priedušnej technológie CaddisDry a odolného polyesteru, aby zostali úplne suché, kým sa budete baviť! Nechýba ani vyhrnutá kapucňa a fleecový golier. Udržuje váš krk a hlavu pekne v teple.

Požadovaná cena za túto bundu sa trochu líši v závislosti od veľkosti. Veľkosť bundy je od strednej po extra veľkú. Tu sú Amazon ceny.

Manžety sú clip hore. To je naozaj pekné, keď si ich potrebujete rýchlo pripnúť a namočiť si ruky, ale nie sako.

  Ako často by ste si mali urobiť prestávku pri jazde na snežnom skútri?

Má predný zips krytý chlopňou. Má viacero priehradiek na zips, ktoré sú vodeodolné a kryté prídavnými chlopňami.

Navis Marine Guide Jacket for Wading Pánska muškárska výstroj do dažďa 3-vrstvová vodotesná, priedušná


Táto bunda je vyrobená z trojvrstvovej pevnej látky, ktorá je ľahká, priedušná a 100% vodeodolná! Je odolný a zaistí, že zostanete extrémne suchý.

Má predný zips s dvojitou chlopňou, ktorá sa prekrýva, vďaka čomu je vodeodolná, aby sa voda nedostala len do bundy.

Manžety sú nastaviteľné dvojitým suchým zipsom. Kapucňa je nastaviteľná pomocou elastických šnúrok. Dá sa zložiť aj do oblasti krku. Na prednej strane v oblasti krku je pod bradou chránič proti odieraniu, ktorý zabraňuje nepohodliu.

Dodáva sa s dvojitým nastaviteľným lemom so sťahovacou šnúrkou, takže máte možnosť ho zútulniť. Nechýba ani vodeodolné vrecko na iPhone.

Táto bunda je k dispozícii vo veľkostiach malých až extra veľkých a cena sa pohybuje od 55 do 75 dolárov. Pozrite si túto skvelú bundu Amazon!

Caddis Deluxe konvertibilná priedušná bunda Wader

Vonkajšia časť tejto bundy je vyrobená zo 100% polyesteru s PU záterom, vďaka čomu je vodeodolná a priedušná. Vnútorná podšívka je zo 100% polyesterovej sieťoviny.

Oblasť lakťov je vystužená. A bunda je v dvoch tónových taupe farbách.


Predná časť bundy má dve veľké mechové vrecká a jedno vnútorné vrecko na zips pre extra ochranu. Bunda sa zaisťuje celopredným zipsom, ktorý má zapínanie proti dažďu, aby cez zips nepresakoval dážď.

Kapucňa tejto konkrétnej bundy sa skladá do goliera. Je to príjemný doplnok, aby ste kapotu nezobrali a nepoložili, jednoducho je tam vždy. A ak by vám to vadilo, môžete to jednoducho zložiť a odložiť.

Najkrajšia časť tejto bundy podľa mňa je, že je konvertibilná. Môže to byť dlhý kabát alebo sa dá zmeniť na krátku bundu.

  Pensylvánske zákony o vodnom skútri: Jednoduchý cheat so všetkými detailmi

Veľkosť tejto bundy siaha od strednej po extra extra extra veľkú. Cena sa líši podľa veľkosti bundy. Ak ju chcete nájsť, kliknite na tento odkaz Amazon.

Froggs Toggs Java Hellbender Fly & Wading bunda

Táto bunda je vyrobená technológiou DriPore 2 generácie. Vyrába sa v celorezanom dizajne odliatku. To znamená, že pri ohýbaní a odlievaní nad hlavou je veľa miesta.

Kapucňa je plne zakrytá a má predĺžený strih a sťahovací golier, ako aj nastaviteľnú.


Ide o predný celoprepínací zips s chlopňou a dažďovým odkvapom. K dispozícii sú rozšíriteľné náprsné vrecká s odtokovými otvormi, 3 doplnkové D-krúžky na nadnášanie, náradie alebo sieťka na chrbát.

Súčasťou je aj nastaviteľný otvor na rukáv z neoprénu a lycry pre vodotesné odlievanie.

Veľkosti sa pohybujú od malých po extra extra extra veľké. Ceny sa pohybujú od 55 do 75 dolárov. Tu je a odkaz na stránku Amazon.

Vodotesná brodiaca bunda Compass Point Guide

Vyrobené tak, aby boli extrémne odolné a úplne vodotesné. Je vyrobený z mikroporéznej priedušnej technológie HydroPore3.0. Švy sú zatavené a má ponornú konštrukciu.

Je extrémne priedušný a je považovaný za bezkonkurenčnú hodnotu. Má tiež fleecom podšité vrecká s vysokým obsahom vody, ktoré zohrievajú ruky.


Obsahuje vodeodolný zips pre všetky priehradky. Ide o predný zips. Kapucňa je plne nastaviteľná a je aj odkladacia.

K dispozícii sú štyri náprsné vrecká s laserovým ale boxom a špičkou. Manžety sú vnútorne nastaviteľné z neoprénu. A nechýba ani prúžok na uchytenie prútu a pútko na zadok. K dispozícii je tiež nastaviteľná šnúrka v páse, aby ste ju mohli prispôsobiť veľkosti.

Dodáva sa vo veľkostiach od malých po extra extra veľké. Jeho cena sa pohybuje od 100 do 120 dolárov. Tu je Amazonka odkaz!