7 miest na Zipline v južnej Kalifornii

Prechádzate cez SoCal a potrebujete popoludňajšiu aktivitu, ktorá nie je turistickou pascou? Možno ste v tejto oblasti žili celý život, ale chcete veci zmeniť. V oboch scenároch je ziplining perfektnou aktivitou. Kde v SoCal môžete ísť na zipline?

Tu je našich obľúbených 7 ziplinových miest v južnej Kalifornii:

  • Zipsy na Pacific Crest
  • La Jolla Zip Zoom
  • Skull Canyon Ziplines
  • Akčné zájazdy
  • Margarita Adventures
  • Catalina Island Company
  • Zábavný park Vista Lago

Pokračujte v čítaní pre viac informácií o každom z týchto neuveriteľných ziplinových lokalít v južnej Kalifornii. Dozviete sa o dĺžkach kurzov zipline, cenách a o tom, čo bude váš deň znamenať.

Začnime!

7 skvelých miest v SoCal na deň zipliningu

Zipsy na Pacific Crest

Začiatok nášho zoznamu je Zipsy na Pacific Crest v podceňovanej komunite Wrightwood. Táto časť SoCal je obklopená horami a ich pitie z vrcholu zipline ihriska je jedným z najlepších spôsobov, ako vidieť túto oblasť!

Môžete si vybrať zo štyroch zipline túr, Zipline Canopy Tour, Zipline Mountain View Tour, Ultimate All-Day Zipline Tour a Zipline Quest Tour.

Zipline Canopy Tour ponúka deväť kurzov s podšívkou na zips, ktoré sú minimálne 300 stôp vysoké. Jedna trať je dlhá 1500 stôp pre veľmi zábavnú a uspokojujúcu jazdu!

Na týchto tratiach dosiahnete rýchlosť až 55 míľ za hodinu, pretože sa okolo vás rozmazávajú pamiatky Buford Canyon. Ceny v pracovné dni sú 129 USD za kus a víkendové ceny za kus 139 USD.

Prehliadka Zipline Mountain View obsahuje šesť jedinečných ihrísk zipliningu, z ktorých jedno má dĺžku 1 100 stôp! Ide o vyššie ihriská so základnou výškou 150 stôp. Stále budete cestovať rýchlosťou 55 MPH. Ceny v pracovné dni sú 119 USD za kus a víkendové náklady sú 129 USD na osobu.

Ak máte záujem o Ultimate All-Day Zipline Tour, je k dispozícii len cez víkendy za 239 USD na osobu. Získate prístup k prehliadke Mountain View Zipline s tromi túrami, dvoma zlaňovaniami s voľným pádom a šiestimi lanovkami.

Keďže ste si určite našli chuť do jedla, po prvom kole zipliningu nasleduje piknikový obed medzi stromami. Zakončite svoj deň na prehliadke Canopy s tromi túrami, nebeským schodiskom, dvoma zlaňovaniami, dvoma mostami a deviatimi lanovkami!

Posledným kurzom je Zipline Quest Tour, ktorá je cenovo najnižšia. Pracovné dni a víkendy stoja len 94 dolárov na osobu. Môžete jazdiť na štyroch zipline dráhach rýchlosťou 55 MPH!

Mimochodom, každá z vyššie uvedených túr ponúka viac ako len ziplining. Ziplines at Pacific Crest sa môže pochváliť aj zlaňovaním, turistikou, lezením a kontrolovaným voľným pádom!

Čítať  Najlepšie topánky na ľadový rybolov, ktoré vás udržia v suchu a teple

6014 Park Drive, Wrightwood, CA 92397 | 760-705-1003 | [email protected]

La Jolla Zip Zoom

Ďalej je to vlastné Pauma Valley La Jolla Zip Zoom, ktorá ponúka zážitky so zipsom, ktoré trvajú hodinu a pol až dve hodiny. La Jolla Zip Zoom, ktorá sa nazýva „najdlhšia zipsová dráha svojho druhu v južnej Kalifornii“, má určite nejaké veľké topánky, ktoré treba vyplniť!

Ihriská sú krátke až 300 stôp a dlhé až 2 700 stôp, takže či už ste začiatočník alebo skúsenejší jazdec na zipline, je tu niečo pre vás. Po celú dobu nepôjdete rýchlejšie ako 55 MPH, čo je dosť vzrušujúce, ale nie strašidelné.

Celá vaša prehliadka samozrejme nestrávite jazdením. Dostanete orientáciu, kde vám budú vyplnené bezpečnostné pravidlá a ďalšie.

Urobte si čas na prechádzku po lanovej dráhe a potom sa zvezte dolu, pretože si môžete vychutnať pamiatky, ako je indiánska rezervácia La Jolla, údolie Pauma a hora Palomar.

La Jolla Zip Zoom je otvorená po celý rok v pracovných dňoch denne od 8:00 do 16:30. Jazdci musia byť 48 palcov alebo vyšší a vážiť 65 až 250 libier. Vyžaduje sa obuv s uzavretou špičkou a ak máte dlhé vlasy, musíte si ich zviazať. Jazdci mladší ako 18 rokov musia mať v sprievode opatrovníka alebo rodiča.

A čo ceny? La Jolla Zip Zoom účtuje 106,75 USD za jazdca pred zdanením. Ak ste vo väčšej skupine, ponúkajú zľavy, tak vezmite pár členov rodiny alebo priateľov a potom zavolajte ešte dnes!

22000 Kalifornia 76, Pauma Valley, CA 92061 | 760-742-8754 | [email protected]

Skull Canyon Ziplines

Navštevujete oblasť Corona? Potom si nenechajte ujsť Skull Canyon Ziplinesskvelá príležitosť, aby ste si užili výhľad na Cleveland National Forest alebo Corona Lake!

Máte na výber zo štyroch zipline ihrísk: Original Zipline Course, Extreme Zipline Course, Monster Zipline Course a Speed ​​Run Zipline Course.

Original Zipline Course je dvojhodinová exkurzia pre jazdcov s hmotnosťou 60 až 250 libier. Prejdete 10 minút k šiestim ihriskám zipline, ktoré zahŕňajú celkovo viac ako 2 800 stôp kábla. Každá zipline je viac ako 80 stôp nad zemou. Ceny začínajú na 85 dolároch na osobu.

Pre tých, ktorí hľadajú vzrušenie, je Extreme Zipline Course 2,5-hodinovým dobrodružstvom, ktoré robí čest svojmu menu!

Po 25-minútovej túre sa dostanete k piatim ihriskám zipline. Každé ihrisko je zavesené vo výške viac ako 200 stôp nad zemou, spolu s 6 100 stôp pojazdného kábla. Dokonca si môžete zabehať vedľa seba! Náklady sú 115 USD na hosťa.

Čítať  Ako vysoko ide parasail?

The Monster Course je ďalšou skvelou voľbou pre tých, ktorí prežívajú dobré vzrušenie.

V rámci tohto trojhodinového dobrodružstva budete kráčať takmer hodinu. Potom môžete jazdiť na siedmich jedinečných ihriskách zipline, ktoré sú viac ako 300 stôp od úrovne terénu. Ak chcete, môžete vykonať rýchlostný beh vedľa seba. Celkové množstvo kábla je viac ako 9 100 stôp. Každý Monster Course stojí 160 dolárov.

Potom je tu Speed ​​Run Zipline Course, čo je krátky 30-minútový trek plný vzrušenia od začiatku do konca. Budete jazdiť 1 700 stôp kábla s ďalšou osobou len za 40 dolárov!

Keď skončíte so ziplinovaním, Skull Canyon Ziplines má tiež posilňovňu.

13540 Temescal Canyon Road, Corona, CA 92883 | 951-471-0999 | [email protected]

Akčné zájazdy

Veľké medvedie jazero Akčné zájazdy je domovom vhodne pomenovaného Big Bear Lake Tours. Počas vašej cesty sa môžete zapojiť do nespočetných zábavných outdoorových aktivít, ako je jazda na Segway, výlety na snežniciach a zipsovanie.

Zameriame sa na zipline zložku služieb Action Tours, aj keď by ste si mali pozrieť aj ostatné zájazdy, ak vás zaujímajú!

Prehliadka zipline trvá celkovo tri hodiny. Zúčastniť sa môžu jazdci vo veku osem a viac rokov, ale musia vážiť 65 až 250 libier.

Prehliadka zipline v Action Tours zahŕňa jeden visutý most a deväť rôznych ihrísk zipline. Najvyššia rýchlosť ihrísk je 35 MPH, takže táto akčná prehliadka je skvelým miestom pre rodiny v SoCal.

Ceny za zájazd sú 139 USD za kus, ale v skupine 10 až 18 osôb sú náklady 125,10 USD na jazdca.

Action Tours ponúka dva doplnkové balíčky. Balíček Zip & Sip pre jazdcov vo veku 21 rokov a starších vás po skončení jazdy na zipline prenesie do miestneho barelu 33. Môžete si tu vychutnať šesť ochutnávok vín z rôznych vinárstiev SoCal. Ak ste skôr pivár, môžete vyskúšať štyri nalievania remeselného piva Cali. Tento doplnok stojí 23 dolárov.

GoPro Rental Package za 39,99 $ zjednodušuje snímanie trvalých fotografií a videí z vášho zipline dobrodružstva z jedinečného uhla pohľadu!

40957 Big Bear Boulevard, Big Bear Lake, CA 92315 | 909-866-0390 | [email protected]

Margarita Adventures

SoCal uvidíte úplne novým spôsobom, keď si zarezervujete deň v Margarita Adventures. Ich zipline dobrodružstvá sľubujú úchvatné výhľady na hory, údolia a vinice, keď budete jazdiť cez šesť ihrísk.

Čítať  Čo drží pohromade snehovú guľu alebo snehuliaka?

Začnete s Double Barrel, čo je zipline vedľa seba na kábli s dĺžkou 2 800 stôp. Potom narazíte na Renegade, 1200-stopovú jazdu cez pohorie Santa Lucia.

Tretím zipline kurzom je Woodlander, dobrodružstvo na zipline v korunách stromov, ktoré vás zastaví 600 stôp nad lesnou podlahou. Nasleduje Hilltopper, 430-stopová, vysokorýchlostná jazda na zipline obklopená vinicami SoCal.

Nasledujte výlet dolu Archway, zipline kurz, ktorý je 800 stôp vo vzduchu. Vaše zipline dobrodružstvo zakončí Pinot Express, čo je ihrisko s prevýšením 1800 stôp, ktoré vás privedie do PW Murphy Mining Company.

Young’uns môžu zipline za 79 dolárov a dospelí 109 dolárov počas pracovných dní. Cez víkendy je to 89 dolárov každý pre deti a 119 dolárov pre dospelých.

22719 El Camino Real, Santa Margarita, CA 93453 | 805-438-3120

Spoločnosť Catalina Adventure Company

The Spoločnosť Catalina Adventure Company ponúka hotel, jedáleň, ostrovné kúpele a ďalšie služby. Medzi všetkým tým luxusom je zastrčená ich Zip Line Eco Tour, dvojhodinové zipline dobrodružstvo.

Začnete svoj deň bezpečnostnou reláciou. Potom budete vybavení so všetkým vašou výbavou a prepraví vás kyvadlovou dopravou na lanovku, ktorá sa nachádza neďaleko plážového klubu Descanso. Na dráhe zipline vystúpite 600 stôp.

Pri jazde dole oceníte malebný kaňon a výhľad na oceán vrátane eukalyptov. V rámci prehliadky si môžete vybrať z piatich ihrísk zipline, z ktorých každá dosahuje rýchlosť 35 MPH.

Ziplining v Catalina Adventure Company je k dispozícii po celý rok, ale jazdci nesmú vážiť viac ako 240 libier. Dobrodružstvo na zipline stojí 119 dolárov na jazdca počas pracovných dní a 129 dolárov cez víkendy.

4 Park Plaza Suite 470, Irvine, CA 92614

Zábavný park Vista Lago

Posledné miesto zipliningu SoCal, o ktorom chceme hovoriť, je Zábavný park Vista Lago v Arroyo Grande neďaleko jazera Lopez.

Vista Lago Adventure Park neponúka len zipsovanie, ale ponúka skok voľným pádom z výšky 45 stôp!

Jazdiť môžete na piatich zipline dráhach. Dva sú veľmi rýchle a štartujú z Vista Lago Point a ďalšie tri stúpajú viac ako 1800 stôp, ale pomalším tempom. Všetky sľubujú spomienky na celý život.

Lopez Drive, Arroyo Grande, CA 93420 | 805-710-7970 | [email protected]vistagoadventurepark.com

Záverečné myšlienky

Južná Kalifornia je plná skvelých miest na zips, ak len viete, kde hľadať. Obyvatelia aj cestujúci by si mali nájsť čas na preskúmanie všetkých siedmich miest zipsového obloženia, o ktorých sme dnes diskutovali, pretože ich čaká veľa zábavy!