3 spôsoby, ako vyrobiť postroj z popruhov

Naučiť sa, ako vyrobiť postroj z popruhov, je kľúčové pre každého seriózneho rappera. Nikdy neviete, v akých situáciách sa môžete ocitnúť a táto technika vám môže zachrániť život alebo život niekomu inému. Alebo viete, mohlo by to zachrániť situáciu v úzkych miestach. Tvoj priateľ pozval ďalšieho chlapa, ktorý nevlastní postroj. Máte skupinu skautov, ktorých si vezmete na rýchly výlet. V každom prípade si určite vytvoríte svoj vlastný postroj, takže je to dobrý trik, ktorý máte v rukáve. Nosenie postroja vyrobeného z popruhu nebude pohodlné veľmi dlho, takže je naozaj najlepšie použiť tento postroj v rozhodujúcich momentoch.

Budete potrebovať popruh dlhý 8-9 stôp (20 stôp pre Swiss Seat) a uzamykaciu karabínu. Ak je osoba, ktorá bude postroj používať, väčšia, možno budete potrebovať dlhší kus popruhu. Rovnako ako by ste skontrolovali opotrebovanie svojich lán, v tejto situácii by ste obzvlášť chceli skontrolovať opotrebovanie popruhov. Prevlečte si popruh cez ruku, aby ste sa uistili, že na ňom nie sú žiadne slzy, známky starnutia alebo poškodenia slnkom.

Existuje niekoľko spôsobov, ako vyrobiť postroj a proces výroby postroja z popruhu je pomerne jednoduchý. V skutočnosti sa mi to robí jednoduchšie ako niektoré základné uzly, ktoré musíme viazať. Tu sú len dva spôsoby, ako vyrobiť postroj z popruhu. Jednoduchý postroj je práve taký – jednoduchý. Svoju prácu zvládne, no rýchly postroj a švajčiarska sedačka sú oveľa pevnejšie a ponúknu oveľa väčšiu oporu, ak sa osoba, ktorá používa postroj vyrobený z popruhov, nedokáže ľahko podoprieť, ale rýchly postroj a švajčiarsky sedadlo bude o niečo pohodlnejšie, ale jeho výroba bude trvať trochu dlhšie.

Skôr ako začnem, pri viazaní uzlov popruhmi nepoužívajte slučky s číslom 8. Popruh je plochý a nezostane v uzle rovnako ako okrúhle lano. Pri viazaní uzlov popruhom budeme viazať uzly nad sebou. Uzol, ktorý budeme používať pre všetky postroje, sa nazýva vodný uzol. Ako uviazať vodný uzol sa dozviete v našom článku o Ako uviazať Zlaňovanie uzlov, háčikov a ohybov. Vodné uzly sa pekne viažu a držia pevne s plochým lanom, ktoré. Tento uzol je najpoužívanejším a najužitočnejším uzlom pri spájaní dvoch kusov popruhu dohromady, preto by som veľmi odporúčal venovať čas oboznámeniu sa s týmto uzlom.

  Prečo sa moja štvorkolka vracia späť? Ako to opraviť?

Jednoduchý postroj

Tento postroj je presne taký, ako hovorí názov. Jednoduché. Nepoužil by som to na dlhé zlaňovanie, väčších ľudí, alebo ľudí, ktorí sú v núdzovej situácii, ktorí môžu byť slabí. Budú sa musieť vedieť udržať pomocou tohto postroja, pretože je veľmi jednoduchý a nie je určený na záchranné situácie.

Krok 1 – Vezmite jeden koniec popruhu a uviažte voľný vodný uzol. Vezmite voľný koniec popruhu a vložte ho do uzla a sledujte krivky uzla. Pevne utiahnite uzol. Uzol by mal mať dva protiľahlé konce popruhu vychádzajúce z opačných strán uzla.

Krok 2 – Umiestnite popruh okolo chrbta s jedným prameňom popruhu nad bokmi a jedným pod.

Krok 3 – Vezmite spodný prameň popruhu a potiahnite ho dopredu medzi nohy.

Krok 4 – Pripojte uzamykaciu karabínu k trom stojanom popruhu, ktoré sa stretávajú v prednej časti tela, v strede žalúdka.

Unáhlený postroj

Unáhlený postroj je oveľa pevnejší a môže skutočne nahradiť váš postroj v úzkych miestach. Tento postroj je možné použiť aj v núdzových a záchranných situáciách. Ak ste sa vybrali na výlet a uvedomili ste si, že váš postroj je späť vo vašom aute po túre alebo sa vám postroj roztrhol a nemáte čas ho vymeniť pred veľkou cestou, bude to stačiť. Nebude to vôbec pohodlné a budete si musieť často kontrolovať uzly a uťahovať ich, ale svoju prácu to zvládne.

Krok 1 – Zložte popruh na dve rovnaké časti. Zahryznite sa do popruhu a zastrčte pár centimetrov popruhu do nohavíc, v spodnej časti a na zips.

Krok 2 – Siahnite za nohy a pretiahnite popruh. Oddeľte každý prameň popruhu a potiahnite jeden kus popruhu nahor a okolo každej nohy. Každá noha by teraz mala byť obalená popruhom.

Krok 3 – Vezmite popruh na pravej strane. Zastrčte ho pod pravý kus popruhu zastrčeného do nohavíc a pretiahnite ho. Opakujte pre ľavú stranu.

  Ako dlho trvá kanoe 10 míľ?

Krok 4 – Chyťte dva kusy popruhu padajúce na podlahu, jednu stranu do každej ruky. Rýchlo potiahnite každú stranu v opačných smeroch. Postroj by sa mal utiahnuť okolo nôh a popruhu, ktorý bol zastrčený do nohavíc, mal by sa vytiahnuť a ležať naplocho cez prednú časť nohavíc.

Krok 5 – Upravte postroj tak, aby popruh sedel cez boky a priliehal k horným nohám. Okolo rozkroku by mal byť trojuholník.

Krok 6 – Vezmite zvyšný popruh a 1-2 krát ho omotajte okolo pása. Zviažte konce lana dohromady pomocou nadradeného uzla a dvoch bezpečnostných uzlov na konci zostávajúceho popruhu.

Krok 7 – Zhromaždite všetky popruhy, ktoré prechádzajú prednou časťou tela, a pripevnite karabínu.

Švajčiarsky Seat

Swiss Seat je rovnako odolný ako rýchly postroj a dá sa použiť v núdzových situáciách alebo ako dočasná náhrada na poslednú chvíľu. Je to trochu komplikovanejšie na viazanie a opäť veľmi nepohodlné, ale hej, ak chcete zdolať tú skalu alebo ten kaňon, dostanete sa tam. Keďže sa viaže o niečo zložitejšie a musí sa upravovať okolo stehna, osobne by som si to nedal na nikoho iného, ​​ale keby som si to viazal pre seba, použil by som Swiss Seat v srdci. poraziť.

Krok 1 – Budete potrebovať popruh dlhý 20 stôp. Asi 5 stôp od jedného konca urobte slučku veľkú asi ako stehno a uviažte nad ňou uzol. Posuňte popruh nadol asi o 6-8 palcov a vytvorte ďalšiu slučku pre druhú nohu a znova ju uviažte ďalším uzlom na ohybe.

Krok 2 – Vstúpte do slučiek a potiahnite ich až k stehnám. Slučky by mali dobre priliehať k hornej časti stehna a mali by zostať na svojom mieste. Urobte si čas na nájdenie správnej veľkosti slučky pre vaše stehno, ak ju budete chvíľu nosiť.

  Ako navrhnúť pri parasailingu – nestratiť prsteň!

Krok 3 – Omotajte si dlhší koniec popruhu okolo pása a dbajte na to, aby bol priliehavý tak často, ako len môžete. Na konci nechajte dostatok miesta na uviazanie uzla. Vezmite krátky koniec povrazu a uviažte si ho okolo pása jeden a pol krát, pritiahnite ho k pupku, aby sa stretol s druhým koncom popruhu. Zviažte popruhy vodným uzlom. Utiahnite vodný uzol tak, aby v popruhu nezostal priestor na krívanie. Mal by pekne priliehať k telu, no nie príliš tesne, aby ste nemohli dýchať. Zastrčte všetky voľné konce.

Vezmite veľkú zaisťovaciu karabínu a zaveste ju cez celý popruh cez brucho a prameň medzi dve slučky na nohách. Budete vedieť, že pásové pramene sú dostatočne tesné, ak sa budete musieť zohnúť, aby ste do karabíny dostali popruh na nohu. Karabína bude slúžiť ako istiaca slučka.

Moje odporúčanie týkajúce sa popruhov

Našiel som Country Brook Webbing byť skvelý. Dokáže udržať až 600 libier, je odolný voči ultrafialovému svetlu, hnilobe, plesniam a vlhkosti. Inými slovami, jeho skvelé veci, je robustný a silný a vydrží veľa zneužívania. Dodáva sa v cievkach 25 yardov, ale popruh môžete ľahko skrátiť na veľkosť, ktorú budete potrebovať. Nezabudnite si vziať zapaľovač na koniec, ktorý odrežete, a trochu ho spáliť, aby ste zabránili rozstrapkaniu.

Záver

Tu to máte, tri spôsoby, ako vytvoriť postroj z popruhu. Znova, vždy si vopred skontrolujte popruh, používajte uzly nad sebou, nie uzly číslo 8, uťahujte a upravujte za pochodu (uzly popruhu sú povestné spontánnym rozväzovaním) a neplánujte si pohodlie. Tento jednoduchý postroj je pre jednoduché situácie a postroj Hasty Harness a Swiss Seat sú na dlhé dni na skalách alebo núdzové situácie Ak ste seriózny rapper, niekedy túto techniku ​​použijete, skúste sa teda aspoň s jednou zoznámiť. z týchto postrojov vyrobených z popruhov. Neskôr poďakujete mne aj sebe.