12 perfektných darčekov pre lukostreľbu pre nadšencov lukostreľby

Nájsť ten správny darček pre zanietených nadšencov lukostreľby sa môže na prvý pohľad zdať ako skľučujúca úloha. Som nadšenec lovu lukom z Idaha a snažím sa poskytnúť tie najlepšie príklady dokonalých darčekov pre nadšencov lukostreľby.

Toto sú najlepšie tipy komunity lukostreľby a lovcov lukom na rok 2021:

 • Puzdro na mašľu: Kompaktné puzdro na mašľu Plano Protector
 • Cieľ: Block Vault XXL Lukostrelecký terč
 • šípky
 • Rukavice: Rukavice ArcheryMax z hnedej kože s tromi prstami
 • Vydanie: Uvoľnenie lukostreleckého luku TruFire Patriot
 • Súprava pre začiatočníkov v lukostreľbe: Súprava zloženého luku Crosman Elkhorn Jr
 • Tulec: Ľahký bedrový šípový tulec KRATARC Lukostreľba
 • Ochrana rúk: Kožený semišový chránič paží OMP Mountain Man s 2 popruhmi
 • diaľkomer: Laserový diaľkomer Bushnell G-Force DX ARC 6x 21 mm
 • Pohľad: IQ logiky poľa 5
 • Maska: Scent Blocker Liner Mask
 • Batoh: Badlands 2200 Camouflage Hunting Pack a Meat Hauler

Vybrať ten správny darček pre lukostrelca sa môže zdať ťažké, ale nie s našimi odporúčaniami. Pokračujte v čítaní a pozrite si našich 12 fenomenálnych darčekov, ktoré si zamiluje každý nadšenec lukostreľby.

12 najlepších lukostreleckých darčekov na rok 2022

Puzdro na mašľu

Náš zoznam začína skvelým puzdrom na luk, ktoré pomáha chrániť cenné lukostrelecké vybavenie. Každý lovec lukov vie, že vybavenie, ktoré zostane nechránené, sa musí opotrebovať. Chráňte svoj luk s Kompaktné puzdro na luk Plano Protector.

Kompaktné puzdro na mašľu Plano Protector

Každý lovec lukov vie, že vybavenie, ktoré zostane nechránené, sa musí opotrebovať]a to často predčasne. Teraz bude mať váš priateľ lukostrelec ideálne miesto na uloženie lukov.

Toto konkrétne puzdro na luk je medzi komunitou lovcov lukov veľmi obľúbené a je bestsellerom číslo jedna na Amazone. Osobne považujem toto puzdro na luk za viac než dostatočné, pokiaľ ide o ochranu môjho vybavenia.


Je zapuzdrený kompaktným dizajnom peny s vysokou hustotou a patentovaným systémom zámkov na stĺpik, ktorý pomáha dodať vášmu luku dodatočnú ochranu a zaisťuje, že sa už nikdy nebudete musieť trápiť opotrebovaním divočiny, keď je luk v luku. prípad.

Plano Protector je schválený pre letecké spoločnosti. Vďaka systému PillarLock sa váš priateľ lukostrelec alebo člen rodiny nebude musieť obávať, že sa jeho šípy trápne rozsypú všade.

Pena s vysokou hustotou v chrániči udržuje paralelné oblúky končatín bezpečné. Navyše, s ďalším úložným priestorom pod vekom, toto puzdro pojme veľa šípov!

Tvarovaná rukoväť uľahčuje prenášanie. Kompaktné puzdro na luk Plano Protector meria 43,25 palca x 19 palcov x 6,75 palca.

  Kam ísť Rybárčenie na ľade v blízkosti Green Bay, Wisconsin

Cieľ

Block Vault XXL Lukostrelecký terč: Lukostrelecké terče sú základom pre všetkých lovcov lukov, zanietených aj neskúsených. Bez masla by pekár nikdy nepiekol. Rovnako tak by lovec nikdy necvičil bez terča. Lukostrelecký terč Block Vault XXL sa dokonale hodí.

Vyrobené z viacvrstvového penového jadra s vysokou hustotou, ktoré je tesne uložené v penovom vonkajšom obale. Lukostrelecký terč Block Vault XXL je v súčasnosti terčom číslo jedna medzi komunitou lovcov lukom.


Je určený pre všetky typy poľných hrotov a hrotov a vydrží roky a dokonca aj pri každodennom používaní. Spoločnosť BLOCK uvádza, že tento terč prežije tisíce výstrelov, čo z neho robí fenomenálny darček pre každého lovca lukov. Ak si to chcete pozrieť, kliknite na tento odkaz Amazon.

Cena: 170 – 180 dolárov

šípky

Tu je ďalší skvelý nápad na darček, ktorý môžu lovci lukov vždy využiť viac. Existuje 5 rôznych typov šípov, pričom všetky sú založené na preferenciách lukostrelca.

 • Zložená šípkas sú najrovnejšie a najrovnomernejšie šípy, vďaka čomu sú perfektnou voľbou pre tých, ktorí chcú čo najrovnejší výstrel. Nie sú však stavané tak, aby vydržali.
 • Uhlíkové šípyna druhej strane, sú vyrobené tak, aby boli odolné a sú najobľúbenejšie väčšinou lukostrelcov a lukostrelcov.
 • Hliníkové šípy sú ideálne pre začiatočníkov a deti. Ich výroba je lacná a pri ich strate nebudete v strate. Majú nižšiu hmotnosť a nie sú také odolné ako iné typy.
 • Drevené šípy sú zo starej školy, ale stále sú preferované medzi tradičnými lovcami lukov a lukostrelcami. Na použití tohto starého štýlu dreveného recurve s dokonalým dreveným šípom, ktorý sa len zapichne, je niečo.

Rukavice

Lukostrelecké rukavice sú skvelým darčekom pre seriózneho lukostrelca.

Ručne vyrábané hnedé kožené trojprstové lukostrelecké rukavice ArcheryMax: Lukostrelecké kožené rukavice sú pohodlné a odolné a sú vyrobené tak, aby pomáhali lovcom lukov chrániť si prsty. Bol by to skvelý darček pre každého, kto to myslí s lukostreľbou veľmi vážne a hľadá vo svojej taktike lukostreľby tradičný pocit.

Ručne vyrábané hnedé kožené trojprstové lukostrelecké rukavice ArcheryMax sú momentálne najpredávanejšie lukostrelecké rukavice na Amazone. Sú vyrobené z hovädzej kože a sú veľmi obľúbené v lukostreleckej komunite na súťaženie. Vďaka nastaviteľnému popruhu na zápästie na suchý zips tieto rukavice skutočne padnú ako uliate.

Nasledujte tento odkaz pre súčasná cena na Amazone.

  Čo je to rybárčenie na ľade (Jednoduchá odpoveď s obrázkami)

Uvoľnite

Vydanie lukostreleckého luku TruFire Patriot: Uvoľnenia sú pre lovcov lukov nevyhnutné a často sa uprednostňujú pred lukostreleckými rukavicami. Namiesto toho, aby ste museli ťahať a uvoľňovať tetivu prstami, uvoľnenie uľahčuje každý výstrel a robí lukostrelca výrazne presnejším.

Uvoľnenie je pre vaše prsty oveľa jednoduchšie a umožňuje vám držať luk oveľa dlhšie, čo dáva lukostrelcovi potrebný čas na čakanie. TruFire Patriot Archery Compound Bow Release je momentálne predajcom číslo jedna na Amazone. Toto vydanie, vyrobené v Amerike, bolo postavené na kvalitu a presnosť.


Cena: 15-20 dolárov – nájdete to Tu! (Na Amazone!)

Súprava na lukostreľbu pre začiatočníkov

Súprava zloženého luku Crosman Elkhorn Jr.: Lukostrelecká súprava je skvelá pre začiatočníkov aj skúsených lukostrelcov, jeden z najlepších lukostreleckých darčekov na zozname. Bol by to tiež perfektný darček pre vaše deti alebo člena rodiny, ktorý práve začína. Lukostrelecká súprava pre začiatočníkov pomáha rozvíjať pokročilejšie schopnosti mierenia a streľby a pripravuje lukostrelcov na lukostreľbu pre dospelých v budúcnosti.

Tento luk je momentálne populárny na Amazone a vyniká medzi väčšinou súprav pre začiatočníkov. Tento luk je vybavený odolnými, ťažkými kompozitnými ramenami a integrovaným kompozitným stredovým nástrelom s veľkým priezorom.

Pozrite si aktuálnu cenu Zložený luk Crosman Elkhorn Jr dnes na Amazone!

tulec


Ľahký bedrový šípový tulec KRATARC: Tulec je nevyhnutný pre každého lukostrelca alebo pretekára v lukostreľbe. Pre tých, ktorí uprednostňujú kuše a pre mnohých lovcov lukov, je tulec namontovaný na luku zvyčajne tou najlepšou voľbou. Na cvičenie však všetci nadšenci lukostreľby hľadajú jednoduchý tulec, vďaka ktorému je cvičenie hračkou, mali by sa pozrieť na tento.

Ľahký bedrový šípový tulec KRATARC Archery je momentálne najpredávanejší bedrový šípový tulec na Amazone. Vyrobené tak, aby boli odolné a poskytovali ľahký prístup k šípom na vašom boku. Tento tulec sa pripevňuje k opasku, vďaka čomu pohodlne spočíva na spodnom páse.

Postupujte podľa tohto odkaz nájsť na Amazone!

Ochranu rúk

OMP Mountain Man ventilovaný kožený semišový chránič paží s 2 popruhmi: Chrániče paží vyrobené na ochranu paží pred bodnutím tetivy pri vystrelení šípu. Lukostrelci často držia svoj luk alebo púšťajú takým spôsobom, že tetiva šľahne späť na ich pažu, pričom často zanecháva odreninu. najmä tí, ktorí sú v lukostreľbe noví.

Keď používate chránič paží, uistite sa, že správne sedí a ponúka ochranu v oblasti, kde vás tetiva zvykne najviac zasiahnuť. OMP Mountain Man 2-popruhový ventilovaný kožený semišový chránič paží je vyrobený zo semišu a má dva popruhy a dizajn na suchý zips, ktorý zaisťuje pohodlné a priliehavé uchytenie.

  Koľko môžete vážiť a napriek tomu jazdiť na paramotore?

Nájdite aktuálnu cenu na Amazone tu.

Diaľkomer

Pokročilá detekcia cieľa Bushnell Prime 1700 Black LRF: Lovca luku alebo pretekár v lukostreľbe často nedokáže presne určiť vzdialenosť medzi sebou a cieľom. Diaľkomer odstraňuje všetky dohady a poskytuje definitívnu odpoveď na to, ako ďaleko je cieľ, vďaka čomu je lovec alebo lukostrelec efektívnejší a presnejší.

Diaľkomer číslo jedna na trhu je Bushnell Prime 1700 Black LRF Advanced Target Detection. Tento diaľkomer, skonštruovaný s ohľadom na presnosť, presne povie lovcovi, ako ďaleko je ktorýkoľvek cieľ v dohľade v okruhu jednej stopy. Toto je skutočne najlepší diaľkomer, ktorý si môžete za peniaze kúpiť.

Zrak

Field Logic IQ 5: Lukové ďalekohľady sú gadget, ktorý sa zvyčajne montuje na nástavec luku, aby ste mohli lepšie mieriť. Ich účelom je pomôcť lukostrelcovi získať väčšiu kontrolu nad tým, kam mieria, a poskytnúť informácie o tom, kam mieriť na základe toho, ako ďaleko je ich cieľ.


Cieľom každého lovca je strieľať veľmi presne, takže technológia za tým umožňuje poľovníkovi lepšie vidieť, kam mieri. Číslo jedna medzi lovcami lukov pre rok 2021 je Field Logic IQ 5. Vyrobené so 4 019 kolíkmi z optických vlákien, táto stránka poskytuje najčistejší záber na dnešnom trhu.

Odporúčam skontrolovať tento tu. (Amazon.)

Maska

Linerová maska ​​na blokovanie vôní: Mnohí lovci lukov uprednostňujú používanie masky pri love lukom pred použitím farby. Pohodlná a efektívna maska ​​vybavuje poľovníka schopnosťou nepozorovať zvieratá, keď nie sú v pohybe, a rozbiť ich siluetový vzor o lístie za nimi.


Scent Blocker Pursuit Liner Mask je momentálne jednou z najpredávanejších Amazoniek a má to dobrý dôvod. Táto pohodlná, ale účinná maska ​​blokuje vôňu nositeľovho dychu, čo z nej robí najlepšiu masku na dnešnom trhu.

Kliknite tu za aktuálnu cenu na Amazone.

Batoh

Badlands 2200 Camouflage Hunting Pack a Meat Hauler: Dobrý batoh robí skvelého lovca. Batohy určené na lov z luku sa používajú na prenášanie potrebného vybavenia, aby ste mali voľné ruky a balenie mäsa bolo hračkou.


Badlands 2200 Camouflage Hunting Pack and Meat Hauler je dnes batohom číslo jedna na trhu. Aj keď má jednu z najväčších nosností na svete, ľahký materiál a pohodlný rám robia tento batoh najpohodlnejším a najuniverzálnejším. Podľa môjho osobného názoru tento batoh za tie peniaze stojí.

Cena sa líši, pozrite si cenu dnes na Amazone.