11 perfektných miest na sánkovanie v blízkosti Baltimoru

Akonáhle začnú lietať vločky, Baltimore sa stane rajom sánkarov. Existuje veľa nádherných kopcov na sánkovanie, z ktorých mnohé sú len pár minút od centra mesta. So všetkými týmito možnosťami sánkovania nemáte žiadnu výhovorku, aby ste sa tam nedostali a neskúsili jeden z týchto úžasných kopcov ešte dnes!

1. Sleď Run Park

Poloha

Harford Road a Argonne Drive Baltimore, MD 21218

Herring Run Park sa nachádza 4 míle severovýchodne od centra mesta Baltimore a nájdete ho hneď vedľa jazera Montebello. Park leží medzi cestami Harford a Argonne.

hodiny

Otvorené 24/7

náklady

Zadarmo.

Viac informácií

Herring Run Park má množstvo kopcov, ktoré sa stali jedným z najlepších miest na sánkovanie v oblasti Baltimoru. Geografia tohto podlhovastého parku z neho robí také skvelé miesto na sánkovanie. Roky erózie formovali túto krajinu a urobili ju kopcovitou.

Okrem toho sú tu kopce rôznych veľkostí, vďaka čomu je to skvelé miesto na sánkovanie pre celú rodinu. Pre každého je kopec!

Ďalšie veci, ktoré by ste mali vedieť

Sánkovanie nie je jediná vec, ktorú Herring Run Park ponúka. Tento park je skvelým miestom, kam ísť, ak sa chcete nadýchať čerstvého vzduchu. Park sa nachádza na prírodnom rozvodí, a preto je veľmi malebný (aj v zime). Môžete si tiež užiť rybolov, pozorovanie vtákov, basketbal a sú tu aj kúpeľne a miesta na piknik pre verejnosť.

2. Patterson Park

Poloha

2601 E Baltimore St, Baltimore, MD 21224

Tento park je veľmi blízko centra mesta Baltimore. Nachádza sa v častiach mesta Butcher’s Hill a Canton, ktoré sú 10 minút východne od oblasti metra.

hodiny

Otvorené denne od 7:00 do 21:00.

náklady

Zadarmo.

Viac informácií

Patterson Park je jedným z najobľúbenejších miest pre miestnych obyvateľov Baltimoru, kde môžu stráviť svoje snehové dni. V celom parku sa nachádzajú hviezdne kopce na sánkovanie, ale nič neprekoná kopec na sánkovanie, ktorý sa nachádza neďaleko pagody (na východnej strane parku). Tento kopec je pomerne veľký a ponúka vzrušujúcu jazdu až dole.

Ak veľký kopec nie je vašou šálkou čaju (alebo ak máte malé deti), navrhol by som vám skĺznuť sa po jednom z mnohých menších kopcov, ktoré sa nachádzajú v 155-akrovom parku.

Ďalšie veci, ktoré by ste mali vedieť

Vďaka svojej výhodnej polohe a úžasným kopcom na sánkovanie môže byť tento park v slušný snehový deň strašne preplnený. Ak chcete súkromnejší zážitok zo sánkovania, odporúčam vám prísť skôr ráno alebo neskôr večer.

Tento park má mnoho ďalších zariadení, ktoré stojí za to vyskúšať. Po sánkovaní sa môžete zastaviť na klzisku alebo priviesť deti na jedno z mnohých ihrísk. Okrem toho pokojne zoberte aj svojich štvornohých priateľov sánkovať sa! Je tu dokonca aj psí park, kde sa môžu vybehať.

  CFMoto Side-by-Sides: Sú kvalitné?

3. Budova školskej rady okresu Baltimore

Poloha

6901 N Charles St, Towson, MD 21204

Toto miesto na sánkovanie sa nachádza na predmestí / meste Towson, ktoré je 15 minút severne od Baltimoru. Budova okresu je priamo pri ceste od nemocnice BGMC HealthCare.

hodiny

N/A

náklady

Zadarmo.

Viac informácií

Je iróniou, že toto je skvelé miesto pre rodičov a deti, kam môžu ísť, ak snehová búrka zatvorí školy. Priamo pri budove školskej rady okresu je veľký kopec, ktorý vás a vaše deti určite zabaví na dlhé hodiny. Či už ste v oblasti Towson alebo mimo nej, toto miesto na sánkovanie musíte navštíviť!

Ďalšie veci, ktoré by ste mali vedieť

Toto miesto na sánkovanie, často označované ako „kopec“, klesá do priekopy na dne svahu. Uistite sa, že ste vy a vaše deti v bezpečí, keď cestujete ku dnu, táto priekopa je známa tým, že poskytuje úžasné vymazanie!

Okrem toho majte na pamäti, že na tomto pozemku nie sú žiadne zariadenia, ako sú kúpeľne alebo miesta na piknik.

4. Wyman Park

Poloha

Wyman Park Dr, Baltimore, MD 21217

Wyman Park sa nachádza hneď vedľa známeho kampusu John’s Hopkins University. Je to 10 minút jazdy severne od centra mesta Baltimore.

hodiny

Otvorené 24/7.

náklady

Zadarmo.

Viac informácií

Tento 16-akrový park je domovom niektorých z najlepších kopcov na sánkovanie v meste. Tieto kopce sú také dobré, že sa k nim ľudia vracajú už viac ako 100 rokov! Keď sa sneh prilepí na zem, toto miesto sa stane mekkou sánkarov.

Počas dobrého snežného dňa nie je nezvyčajné vidieť veľa sánkarov, ktorí sa púšťajú do kopcov plných adrenalínu.

Ďalšie veci, ktoré by ste mali vedieť

Po sánkovaní si môžete zohriať premrznuté ruky a nohy v Baltimore Museum of Art. Toto múzeum je úžasné a ponúka mnoho moderných a klasických umeleckých diel.

K tomu všetkému je to tak blízko k Wyman Parku, že by ste sa k nemu takmer dostali pešo.

5. Leakin Park

Poloha

4921 Windsor Mill Rd, Gwynn Oak, MD 21207

Leakin Park sa nachádza 20 minút západne od Baltimoru v oblasti Gwynn Oak. Park môže byť na križovatke Hilton Pkwy a N Franklintown Rd.

hodiny

Otvorené 24/7.

náklady

Zadarmo.

Viac informácií

Tento priestranný park s rozlohou 1 216 akrov sa nachádza pozdĺž náhornej plošiny Piedmont a je známy svojimi dlhými a strmými kopcami, ktoré boli vyrezané potokmi, ktoré sa vlievajú do zálivu Chesapeake. To robí z tohto miesta prirodzene ideálne miesto na sánkovanie.

Najlepšie kopce v parku sa nachádzajú za Krymským sídlom. Poskytujú dlhú a príjemnú jazdu a oplatí sa vyraziť späť do kopca.

  Najlepšie kempingové postieľky a prečo by ste ich mali vlastniť

Ďalšie veci, ktoré by ste mali vedieť

Leakin Park sa nachádza v odľahlejšej oblasti a je o niečo menej preplnený. Toto je skvelé miesto, kam ísť, ak chcete úžasný zážitok zo sánkovania bez preplnených kopcov.

6. Štátny park Oregon Ridge

Poloha

13401 Beaver Dam Rd, Cockeysville, MD 21030

Štátny park Oregon Ridge sa nachádza v Cockeysville, čo je o niečo menej ako 30 minút jazdy severne od mesta.

hodiny

Otvorené utorok-nedeľa od 9. do 17. hodiny.

náklady

Viac informácií o potenciálnych bezplatných nájdete v štátnom parku Oregon Ridge webovej stránky.

Viac informácií

Počas zimy sa tento štátny park mení na zimnú krajinu zázrakov. Jeho stromy sa zaprášia čerstvým snehom a jeho sánkovacie kopce ožijú! Tieto sánkovacie kopce nie sú vtip! Kedysi boli súčasťou lyžiarskeho strediska, ale teraz existujú len ako viaceré sánkovacie dráhy. Môžete sa spoľahnúť, že táto oblasť je skvelým miestom, kam ísť za zimnými radovánkami.

Ďalšie veci, ktoré by ste mali vedieť

Oregon Ridge je tiež skvelým miestom na výlety na snežniciach a bežkovanie. V celom parku je veľa trás, ktoré sa oplatí vidieť. Okrem toho je pri sánkarských kopcoch chata, ktorá bola kedysi lyžiarskou chatou, ktorú si môžete prenajať.

7. Stredná škola v Dumbartone

Poloha

300 Dumbarton Rd, Baltimore, MD 21212

Stredná škola Dunbarton sa nachádza v časti Armagh a Yorktown v Baltimore, čo je 10 míľ severne od centra mesta. Stredná škola je hneď po ceste od St. Joseph Medical Center.

hodiny

N/A

náklady

Zadarmo.

Viac informácií

Ak hľadáte miesto na sánkovanie, ktoré je vhodné pre najmenších, toto je miesto, kam ísť.

Jeho menšie kopce nájdete v okolí polí medzi strednou školou Dumbarton a základnou ZŠ Rodgers Forge. Tieto mierne svahy sú obľúbené medzi deťmi v tejto časti mesta.

Ďalšie veci, ktoré by ste mali vedieť

Keď skončíte so sánkovaním a nie je vám príliš zima, môžete si dopriať zmrzlinu v obchode Uncle Wiggly’s Ice Cream, ktorý je vzdialený len pár minút od sánkovacích kopcov.

8. Federal Hill Park

Poloha

300 Warren Ave, Baltimore, MD 21230

Federal Hill Park sa nachádza v srdci Baltimoru a je v časti mesta Federal Hill-Montgomery. Park má výhľad na Inner Harbor a je ohraničený ulicami Warren Ave, Covington St., Key Hwy a Baltery Ave.

hodiny

Otvorené 24/7.

náklady

Zadarmo.

Viac informácií

Federal Hill je Baltimore sánkovanie v celej svojej kráse! Ak hľadáte kopec s výhľadom, už nehľadajte. Toto miesto na sánkovanie má výhľad na krásnu panorámu Baltimoru a Inner Harbor. Okrem svojej výhodnej polohy a ohromujúceho výhľadu je kopec dosť strmý a ponúka úžasnú jazdu!

  Oplatí sa parasailing?

Ďalšie veci, ktoré by ste mali vedieť

Vďaka svojej vynikajúcej polohe v strede mesta má tento park tendenciu byť veľmi preplnený. Ak zvládnete davy ľudí, toto miesto je nezabudnuteľným miestom na sánkovanie.

9. Anne Arundel Community College

Poloha

101 College Pkwy, Arnold, MD 21012

Toto miesto na sánkovanie sa nachádza kúsok od mesta v meste Arnold. je to asi 35-40 minút jazdy južne od Baltimoru.

hodiny

N/A

náklady

Zadarmo.

Viac informácií

Táto komunitná vysoká škola má úžasné kopce na sánkovanie. Najlepšie miesto na sánkovanie je na parkoviskách B a C. Nájdete tu niekoľko slušných kopcov, ktoré vás určite zabavia na nejaký čas. Toto miesto na sánkovanie je ideálne pre dospelých aj deti.

Ďalšie veci, ktoré by ste mali vedieť

Keď skončíte so sánkovaním, môžete sa vydať do štátneho parku Sandy Point, ktorý ponúka úchvatný výhľad na plytčinu Sandy Point a most Chesapeake Bay Bridge. Nezabudnite si vziať fotoaparát!

10. Smith Hall na Towson University

Poloha

7915 Glen Dr Towson, MD 21204

Tento kopec na sánkovanie sa nachádza 25 minút severne od centra mesta Baltimore v meste Towson. Skutočné miesto na sánkovanie nájdete pri budove Smith Hall v kampuse, ktorý sa nachádza mimo Glen Dr.

hodiny

N/A

náklady

Zadarmo.

Viac informácií

Nemusíte byť vysokoškolák, aby ste si užili toto úžasné miesto na sánkovanie. Tento kopec láka študentov aj rodiny a ponúka príjemnú šmýkačku dole. Nie je nezvyčajné vidieť ľudí, ktorí sa pokúšajú lyžovať alebo snowboardovať aj z tohto kopca.

Ďalšie veci, ktoré by ste mali vedieť

Ak máte problém nájsť kopec na sánkovanie, môžete sa opýtať v okolí. Miestni obyvatelia toto miesto veľmi dobre poznajú. Miesto by malo byť hneď vedľa Smith Hall, čo je anglická budova.

11. Storočná stredná škola

Poloha

4300 Centennial Ln, Ellicott City, MD 21042

Stredná škola Centennial High School sa nachádza v meste Ellicot, ktoré je 30 minút východne od Baltimoru. Škola sa nachádza hneď pri ceste od Centennial Parku a golfového ihriska Fairway Hills.

hodiny

N/A

náklady

Zadarmo.

Viac informácií

Ak hľadáte skvelé miesto na sánkovanie, ktoré je strmé, ale nie príliš strmé, toto je miesto! Kopec priamo pri strednej škole začína strmo, ale potom sa postupne vyrovnáva. Je to ideálne miesto, kam môžete priviesť svoju rodinu, a dokonca môže byť dobrým miestom na učenie/výučbu lyžovania a snowboardingu.

Ďalšie veci, ktoré by ste mali vedieť

Ak ste sa sánkovaním na strednej škole nenasýtili, môžete sa hojdať na golfovom ihrisku Fairway Hills a vyskúšať si sánkovanie tam.