10 najlepších cestovných prívesov do 2 000 libier.

Rozhodovanie o tom, aký ľahký cestovný príves si kúpiť, je obrovské rozhodnutie, najmä ak ste obmedzení hmotnosťou, ktorú môžete utiahnuť. Našťastie výrobcovia obytných vozidiel vynaložili veľké úsilie na navrhovanie týchto menších cestovných prívesov, aby vyhovovali potrebám každého.

Pravdepodobne budete prekvapení, aké sú pekné a s množstvom rôznych funkcií. Poďme sa teda pozrieť na top 10 najlepších cestovných prívesov do 2 000 libier.

10 najlepších cestovných prívesov do 2 000 libier:

 1. Forest River Flagstaff E-Pro
 2. Jayco Feather Micro 12 SRK
 3. Roulotte ProLite Plus
 4. Príves na batoh Armadillo
 5. Šťastnejší cestujúci v kempingu
 6. Lesná rieka bez hraníc 10.6
 7. Šťastnejší štartér Camper HC1
 8. Safari Condo Alto R1723
 9. Travel Lite Falcom F-Lite
 10. ALiner Grand Ascape ST

Teraz sa pozrime trochu hlbšie do každého z týchto ľahkých cestovných prívesov, aby sme vám pomohli rozhodnúť sa, ktorý z nich by vám najlepšie vyhovoval.

Model RV Suchá hmotnosť (lbs.) spí Priemerný maloobchod
1. Forest River Flagstaff E-Pro 12 SRK 1,763 2 16 650 dolárov
2. Jayco Feather Micro 12 SRK 1 585 2 16 838 dolárov
3. Roulotte ProLite Plus 1 390 2-3 20 000 dolárov
4. Príves na batoh Armadillo 1 800 2 25 900 dolárov
5. Šťastnejší cestujúci v kempingu Škrupina: 1800 Až 5 50 000 dolárov
6. Lesná rieka bez hraníc 10.6 1 570 2-4 (s možnosťou NoBo Stan) 16 899 dolárov
7. Šťastnejší Camper HC1 Škrupina: 1 100 Až 5 34 350 dolárov
8. Safari Condo Alto R1723 1 867 3-4 41 300 dolárov
9. Travel Lite Falcon F-Lite 1 692 2 15 000 dolárov
10. ALiner Grand Ascape ST 1 700 2 17 000 dolárov

Forest River Flagstaff E-Pro 12SRK

Milujem všetky dizajny E-Pro, ktoré Forest River ponúka. Na malom priestore poskytujú pomerne málo. Toto Forest River Flagstaff E-Pro 12SRK prichádza so suchou hmotnosťou iba 1 763 libier a vyspí sa v ňom až 2 osoby. Pohovka je dlhá 74″ a rozkladá sa na pekné lôžko.

Zahŕňa vonkajšiu kuchyňu s varnou doskou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Vo vnútri je tento príves vybavený 13 500 strešnou klimatizáciou, stereom s Bluetooth, DVD prehrávačom a pecou s kapacitou 20 000 BTU.

Jedinou nevýhodou tohto E-Pro je, že nemá kúpeľňu, ale ak zostanete v kempingu s verejnými toaletami a sprchou, môžete ísť! Navyše nebudete musieť riešiť vyhadzovanie čiernej nádrže.

Technické údaje:

Suchá hmotnosť: 1 763 libier

Hmotnosť závesu: 258 libier. UVW

Sladká voda: 20 gal.

Sivá voda: 6 gal.

Veľkosť: 12’3″ x 88″

190W solárny panel pre montáž na strechu

Jayco Perie Micro 12 SRK

The Jayco Feather Micro 12 SRK je aktualizovaná verzia modelov kolibríkov Jayco s extra funkciami, ktoré zapôsobia. Tento je určite jediný svojho druhu!

Čítať  Narážajú teplovzdušné balóny do seba?

Tento šikovný malý príves má jednu nápravu a je jedným z prvých uzavretých podvozkov svojej veľkosti. Dodáva sa s tónovanými oknami z bezpečnostného skla, vonkajšou kuchyňou, zaťahovacou futonovou pohovkou, elektrickým strešným prieduchom a oveľa viac.

Môžete si vybrať interiérový dizajn, buď moderný farmársky dom, alebo vintage umytú sivú, oboje je nádherné. Vrátane peknej veľkosti televízora, ktorý možno namontovať do vonkajšej táborovej kuchyne alebo do prívesu.

Špecifikácias:

Suchá hmotnosť: 1 585 libier

Hmotnosť závesu: 180 libier.

GVWR: 2 795 libier

Sladká voda: 25,5 galónov

Veľkosť: 13’4″ x 6’8″

12 SRK

Roulotte ProLite Plus „S“

The Ruleta ProLite Plus „S“ vyniká z niekoľkých rôznych dôvodov. Po prvé, jeho kuchyňa je vo vnútri. Teraz to možno uprednostníte vonku alebo sa vám bude páčiť v interiéri.

Tento model je tiež vybavený kazetovým WC so sprchou, čo je v mojej knihe obrovské plus. Prvoradým záujmom mojej manželky pri kempovaní je situácia v kúpeľni, ktorá by bola pre ňu nevyhnutnosťou.

Pri skúmaní tohto konkrétneho prívesu som si všimol, že špecifikácie sa mierne líšili v závislosti od predajcu, od ktorého kupujete, takže si to uvedomte a urobte si pred nákupom trochu viac domácich úloh.

technické údaje:

Suchá hmotnosť: 1 390 libier

Hmotnosť závesu: 145 libier.

Sladká voda: 10 galónov.

Sivá voda: 15 galónov.

Čierna voda: kazetová toaleta (5 galónov)

Veľkosť: 15’2″ x 6’5″

Príves na batoh Armadillo

Armadillo Trailers je kanadská spoločnosť, ktorá stavia na zákazku a predáva priamo z ich továrne. Tieto vlastné prívesy sú vyrobené tak, aby vydržali a spoločnosť si za ich prácou stojí.

ich Model batohu prichádza v troch rôznych rozloženiach, z ktorých jedno si môžete pozrieť nižšie. Toto usporiadanie ponúka prenosnú toaletu, takže tu nie je čierna nádrž. Moja obľúbená vec na tomto usporiadaní je veľkosť jedálenského kúta / postele. Po zložení získate veľkú manželskú posteľ, ktorá je s týmito super ľahkými prívesmi ťažko dostupná.

Táto spoločnosť robí skvelú prácu pri začlenení ďalšieho úložného priestoru. Napríklad pod prívesom sa skrýva obrovská zásuvka. Môžete si to pozrieť vo videu nižšie. Hoci môže byť ťažšie dostať váš batoh Armadillo do vášho domu z ich továrne, spoločnosť navrhuje použiť USHIP.

technické údaje:

Suchá hmotnosť: 1800 libier

Hmotnosť závesu: 180 libier.

GVWR: 2 700 libier

Sladká voda: 10,8 galónov

Veľkosť: 14′ x 6’6″

FrontKitchenKingSizeBedFloorPlan.png

Šťastnejší cestujúci v kempingu

Pôvodný model Happier Camper, HC1, je ten, o ktorom ste už možno počuli. Ich najnovší model, Cestovateľje dlhší, vďaka čomu získate viac obytného priestoru plus vstavanú kúpeľňu s mokrou vaňou a suchým splachovacím záchodom.

Happier Camper Traveler má dva samostatné obytné priestory, takže jeden z nich môžete premeniť na spálňu a druhý na obývaciu alebo jedálenskú časť. Jedna vec, ktorú treba poznamenať, je, že sa dodáva iba s chladiacou zásuvkou, takže priestor pre vaše studené jedlá je obmedzený.

Čítať  Aký typ tesniaceho prostriedku by som mal použiť na mojom RV a prečo je to dôležité?

Traveler je pravdepodobne najdrahší ľahký príves na našom zozname, ktorý na ich webovej stránke stojí okolo 68 000 dolárov.

technické údaje:

Suchá hmotnosť: 1800 libier

Hmotnosť jazyka: 220 libier.

GVWR: 2 500 libier

Sladká voda: 17 galónov

Sivá voda: 17 galónov

Veľkosť: 17″

šťastnejší interiér obytného prívesu

Lesná rieka bez hraníc 10.6

The Lesná rieka bez hraníc je skvelý malý príves do 2 000 libier s dlhým zoznamom funkcií. Tento model môže fungovať ako nosič hračiek pre všetky vaše outdoorové hračky. K dispozícii je pekná zipsová obrazovka, aby sa všetky tie potvorky a chrobáky nedostali do vášho priestoru, keď je vaša rampa spustená.

Jeho ovíjacia markíza a strešný nosič Rhino-Rack predstavujú niekoľko možností, kde tento malý príves zažiari ostatné. Dodáva sa s 28-palcovým LED televízorom s veľkým úložným priestorom na svoju veľkosť. Keď sú podsedáky rozložené vo svojich režimoch postele, vytvoria posteľ veľkosti queen-size, ktorú nenájdete v mnohých iných modeloch, o ktorých sa tu diskutuje.

Jednou z najúžasnejších dostupných vlastností tejto lesnej rieky je jej schopnosť mať možnosť hniezdneho stanu NoBo pre dodatočný priestor na spanie. Takže naozaj by ste mohli prespať štvorčlennú rodinu.

Technické údaje:

Suchá hmotnosť: 1 570 libier

Hmotnosť závesu: 210 libier.

CCC (nosnosť nákladu): 2 140 libier

Sladká voda: 30 galónov

Veľkosť: 13’10“ x 88″

NB 10.5 nemá výsuvy a má 2 vstupné dvere, jedny na strane dverí a jedny na zadnej strane dverí. Vonkajšia časť je vybavená chladničkou 12V/110 s varnou doskou na strane dverí v prednej časti. Interiér je otvorený koncept s: prednými skrinkami so šatníkovou skriňou, úložným priestorom a uzamykacou skrinkou; nástenná špajza na strane dverí; ležadlo 60 x 82, ktoré možno zmeniť z pohovky na posteľ; a dvere rampy v zadnej časti.

Šťastnejší Camper HC1

The Šťastnejší Camper HC1 je menší model od spoločnosti Happier Camper, váži len 1100 libier a je možné ho ťahať väčšinou štandardných áut. Táto hmotnosť je však len samotná škrupina. Keď pridáte interiér a ďalšie vonkajšie komponenty, hmotnosť sa zvýši.

Tento cestovný príves je trochu iný ako ostatné, a preto sa mi tak páči.

Každý HC1 sa štandardne dodáva s tým, čo nazývajú „Adaptívny interiér“, ktorý vám umožňuje presúvať a prestavovať prvky interiéru tak, aby vyhovovali vašim potrebám pri každej ceste alebo dokonca počas dňa. Modulárne komponenty sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré možno ľahko a bezpečne preusporiadať, aby sa zmenilo rozloženie prívesu, a dokonca sa dajú použiť vonku na stoličky a postele.

Má veľké zadné dvierka a bežné dvierka pre ľahké posúdenie a pohodlie. Pre tento karavan je k dispozícii veľa možností, vrátane strešných solárnych panelov a strešnej klimatizácie.

Ďalšími dostupnými funkciami sú kuchynka, ktorá obsahuje 5-galónovú nádrž na sladkú a sivú vodu, 4-galónová cestná sprcha s jednoduchým doplňovaním, aby zostala čistá, a možnosť suchého splachovania toalety, ktorá nevyžaduje inštaláciu.

Safari Condo Alto R1723

The Safari Condo Alto R1723 má niekoľko skvelých funkcií, vďaka ktorým sa odlišuje od ostatných. Po prvé, celá strecha sa otvorí, aby poskytla viac priestoru vo vnútri a umožnila jej uskladnenie v niektorých garážach. Keď je strecha zatvorená, Alto má vonkajšiu výšku iba 83,5″. Po otvorení je vnútorná výška 82″.

R1723 je vybavený toaletou/sprchou, hoci nie je super-súkromný od zvyšku prívesu. Steny siahajú len po pás. Sivé a čierne nádrže na tomto sú pôsobivé svojou veľkosťou; 60-galónová sivá nádrž a 46-galónová čierna.

V Alto R1723 sa môžu vyspať až 3 osoby a zahŕňa manželskú posteľ s rozmermi 60″ x 76″ a jednolôžko s rozmermi 36″ x 81″. Dodáva sa tiež s dvojplatničkou a chladničkou peknej veľkosti.

technické údaje:

Suchá hmotnosť: 1 867 libier

Hmotnosť jazyka: 220 libier.

GVWR: 2 500 libier

Sladká voda: 60 galónov

Sivá voda: 60 galónov

Čierna nádrž: 46 galónov

Veľkosť: 17,25″

Travel Lite Falcon F-Lite FL-14

Travel Lite Falcon F-Lite FL-14 je na konci nášho zoznamu, pretože, bohužiaľ, spoločnosť Travel Lite oznámila, že bola nútená ukončiť svoju činnosť. Ale stále môžete nájsť tieto prívesy u predajcov obytných vozidiel pre použité a zriedka nové. Stále som ho chcel zahrnúť do nášho zoznamu najlepších cestovných prívesov s hmotnosťou do 2 000 libier, pretože je to stále skvelá voľba, ak vám nevadí, že ste ho predtým vlastnili. Navyše vám to ušetrí nejaké peniaze.

Travel Lite Falcon sa dodáva s malým mokrým kúpeľom a viacerými úložnými priehradkami. Jedálenský kút má príjemnú veľkosť a slúži ako pohodlná posteľ pre dve osoby.

Tento príves má tiež solárnu možnosť, vonkajšiu sprchu, 6-galónový ohrievač vody, vonkajšie reproduktory, sporák s dvoma horákmi, peknú chladničku a vnútorné / vonkajšie stereo.

technické údaje:

Suchá hmotnosť: 1 692 libier

Sladká voda: 18 galónov

Sivá voda: 15 galónov

Čierna nádrž: 15 galónov

Veľkosť: Dĺžka 13’5“

2020-TRAVEL-LITE-FALCON-F-LITE FL-14-Ploor-Plan

ALiner Grand Ascape ST

The ALiner Grand Ascape ST je plne vybavený cestovný príves od ALiner. Mojou obľúbenou vlastnosťou tohto prívesu je, ako využívajú priestor pultu v kuchynke. Varná doska a drez s dvoma horákmi majú sklenené dosky, takže tento priestor môžete využiť na prípravu jedla.

Tento príves je štandardne dodávaný s dvojitými oknami, 26″ TV, dvojitými propánovými nádržami, vonkajšou sprchou, strešnou klimatizáciou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a ďalšími!

technické údaje:

Suchá hmotnosť: 1700 libier

CCC: 800 libier

Hmotnosť závesu: 225 libier.

Veľkosť: 14′ na 79″

Sladká voda: 11 galónov

Sivá voda: 13 galónov

Čierna: Kazetové WC

Aliner-Grand-Ascape-ST

Záverečné myšlienky

Dúfajme, že ste našli niečo, čo vyvolalo váš záujem vidieť osobne. Po dlhom čase a výskume je toto desať najlepších cestovných prívesov do 2 000 libier. Spoločnosti zaoberajúce sa obytnými vozidlami každý rok vylepšujú svoje modely najnovšími vychytávkami a funkciami, takže niektoré funkcie a špecifikácie sa mohli trochu zmeniť v závislosti od toho, kedy toto čítate.

Ak máte záujem o niečo ľahšie, pozrite si náš ďalší zoznam „9 perfektných príveskov na slzy do 1 500 libier“. Alebo možno niečo trochu ťažšie, „12 neuveriteľných cestovných prívesov do 4 000 libier“.

Predtým, ako sa vydáte na svoj prvý výlet s vaším novým cestovným prívesom, uistite sa, že máte všetko, čo potrebujete na svoj prvý kempingový zážitok. Keď budete mať všetko vybavenie, môžete vyraziť! Bavte sa a vytvorte si tie trvalé spomienky!